Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Eelmisele 27. august 2014, kl 13.28
Kahjuks nii tuleb välja jah.

Ainult kui "sõbranna" oleks kohe oma ÕIGET PALET näidanud, siis tõenäoselt ei oleks ta saanud meid lahku ajada.
Aga ta VARJAS ju oma tõelisi mõtteid, siis prahvatas välja, kui me juba lahus olime.
Siis ei olnud ju enam vaja head nägu teha.
 
proktoloog 27. august 2014, kl 13.45
No eks sina ka varjasid oma tõelisi mõtteid tema suhtes. :) Või rääkisidki talle, kui kole ja mehelik ja naeruväärne ta on?
 
P. to proktoloog 27. august 2014, kl 14.02
Mind EI häirinud tema mehelik välimus üldse.
Ma EI ole ju mees, kes vaatab naise välimust.

Mu jaoks oli tähtis INIMENE, keelega suhelda, täiesti ükskõik, mis välimusega ta on.

Aga mehelik välimus tekitas "SÕRNNALE" ENDALE muret ja sellest oligi tingitud minu alavääristamine ja kogu tema käitumine.
 
P. to Proktoloog veel 27. august 2014, kl 14.07
Seepärast imestasingi, mis ta pidevalt mu keha kallal susib, selle asemel, et normaalselt suhelda.

Ma ei saanud siis sellest aru, mis minu keha tal kogu aeg hambus on, kas ta oma mehelikku keha ei näe ?

Ma ei oleks ta keha peale üldse mõelnudki, kui TA ISE FIGUURIST KOGU AEG RÄÄKINUD EI OLEKS.
Jube häiriv oli. Tahtsin millestki muust ka rääkida, aga "sõbrannal" pidev keha-teema, s.t. minu keha kallal vingumine, kuigi mul oli sel ajal hea figuur.
Nüüd jah ei ole.
 
Helenavanje 27. august 2014, kl 14.07
Miks te P-le vastajad üldse üritate?
Ma ei saa aru....
Ärge palun vastake sellele lihtsameelsele ullikesele enam midagi, see teema on läbi võetud ja siis läbi võetud ja siis veelkord läbi võetud ja nämmutatud.

Miskipärast üritab P siin ikka ja jälle oma jutuga ringiga tagasi jõuda sinna kust ta alustas.

Sa said haiget. Selge! Saime aru! Midagi uut veel?
 
proktoloog 27. august 2014, kl 14.09
Kuidas küll sinusugune inimene siis vingub nüüd, kuidas tal enam ei ole ükskõik, mis välimusega inimesega ta suhtles? Kui sõbranna alavääristas sind, siis miks sina alaväärstusid, kui nii hästi mõistad tema motivatsiooni ja käitumist ja siin väidad illikukusti, kuidas sa mitte mõhkugi aru ei saa, et "müstika", "arusaamatu", "ebanormaalne" jne. Nüüd tuleb ju välja, et mured olid sõbrannal, mitte sul. Selline osavõtlikkus sind alavääristanud ja jätkuvalt alavääristava inimese murede vastu ... njuu, njuuuu ...
 
P. to Helenavanje 27. august 2014, kl 14.12
kui sa kõigest aru saad, siis palun selgita, miks inimene räägib üht ja järsku hakkab oma jutule vastupidiselt rääkima.

Näiteks pidevalt korrutas, et jäta peigmees maha, leiad uue.

Kui peigmees oli ära läinud, siis KOHE PÄEVAPEALT olin "sõbranna" arust jube vana, et uut leida.
Kuigi ise korrutas veel nädal tagasi, et leiad parema.
 
P. to Proktoloog 27. august 2014, kl 14.16
Vaata siis ei mõistnud.

Ei saanud üldse aru, miks ta normaalselt suhelda ei taha.

Kuidas sa aru ei saa.
Ta ju igapidi alandas mind siis ja ka HILJEM.
Nagu ma oleks see kõige viimane.

Alandav on see, et mina ei kõlba kuhugi, aga kas ta ISEENNAST EI NÄE ?

Saan aru, et kui teist alavääristada, peaksid ise VEATU olema.
Aga ta alavääristas mind asjades, mis käisid TEMA ENDA kohta palju rohkem.
 
P. to Proktoloog veel 27. august 2014, kl 14.22
Mul olid ka oma mured, aga kas ma kallasin "sõbrannat" mõnitades need talle kaela või ?

Ja noorena ma tõesti ei saanud aru, mis hirmus häda on tal minu keha mõnitada. Nagu mul oleks mingi viga küljes.
See tegi väga haiget.

Kui ma ütlesin, et klassiõed kutsusid mind krasivaja figuraks ning noorena korduvalt kuulsin, et mul hea figuur.

Selle peale "sõbranna" hakkas kõva häälega võikalt irvitama: nad tegid nalja, eehheee, ei saa tõsi olla.

Ta igapidi püüdis panna mind uskuma, et mu kehal ongi midagi tõsist viga, sest ta ise oli oma meheliku figuuriga hädas.
Selles sain alles HILJEM aru.

Aga mulle tegi mu keha kallal ilkumine väga haiget.
 
proktoloog 27. august 2014, kl 14.25
See konstruktsioon, et teise alavääristamiseks on vaja ise olla veatu - on sinu ajudesse istutand sinu austet provva ema, objektiivselt sellele põhjendust ei ole, et niimoodi kohe tingimata peaks olema. :) Ja istub see arusaam su peas vahel nii kindlalt ei teagi miks ja ajukene muudkui üritab sobitada seda andmekogumit "teised tüdrukud on minust paremad (loe veatud)" teise andmekogumiga "kole tüdruk ütles mulle halvasti" ja juhe ütleb üles, sest halvasti ütlemine haakub ainult paremate (loe veatute) tüdrukutega. See on sama, mis kogeda levitatsiooni või telekineesi, mis teadaolevalt on võimatu. Nii et kogu sinu müstika piirdubki lühisega süsteemis, mis ei toimi. :)
 
sarmikad dotsenditarid 27. august 2014, kl 14.25
Milline on sinu lemmik kokteil?
 
P. 27. august 2014, kl 14.42
Proktoloog
Ema ei puutu asjasse.

Aga on ikka imelik küll, kui sul on mingi puudus ja sa hakkad seda puudust hoopis teisele nina alla hõõruma.
Kuidas sa saad seda normaalseks pidada ?

Sarmikad doktorandid
Jäätisekokteil vist. Alkohol ei meeldi, kuigi kes teab, äkki vanemas eas hakkab meeldima.
Siiani mitte.
 
Helenavanje 27. august 2014, kl 14.45
P. to Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui sa kõigest aru saad, siis palun selgita
> , miks inimene räägib üht ja järsku hakkab
> oma jutule vastupidiselt rääkima.
>
> Näite
> ks pidevalt korrutas, et jäta peigmees maha,
> leiad uue.
>
> Kui peigmees oli ära läin
> ud, siis KOHE PÄEVAPEALT olin "sõbranna" aru
> st jube vana, et uut leida.
> Kuigi ise ko
> rrutas veel nädal tagasi, et leiad parema.

Mis kuradi vahet seal on mida see su sõbranna sulle ütles või tegi?? SELLINE ONGI ELU, kulla inimene.
Kõik, absoluutselt KÕIK inimesed on sellega kokku puutunud erinevatel eluetappide. Aga siinkohal tulebki vahe, SELLEST SAADAKSE ÜLE JA MINNAKSE ELUGA EDASI.
Sina aga seda ei suuda ja ei taha, aina jaurad ja jahud oma teemal. Saa aru ükskord, et see su "eludraama" nagu sa sellest mulje jätta püüad ei ole mitte midagi jauramisväärset vaid täiesti tavaline elu madalseis.
Saa üle ja hakka elama!
 
P. to Helenavanje 27. august 2014, kl 14.52
Jätame minu kõrvale.

Ei arva, et umbluu ja soga suust välja ajamine ongi elu.
ENAMUS inimesi niimoodi ei häma.
Kuidas tal endal imelik ei ole, kasvõi iseenda ees ?
 
proktoloog 27. august 2014, kl 14.57
Niiiiii keeeehvad kalambuurid ... :)
 
Helenavanje 27. august 2014, kl 14.58
P. to Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jätame minu kõrvale.
>
> Ei arva, et umblu
> u ja soga suust välja ajamine ongi elu.
>
> ENAMUS inimesi niimoodi ei häma.
> Kuidas ta
> l endal imelik ei ole, kasvõi iseenda ees ?

Võibolla oli võibolla ei olnud MIS SEAL ENAM VAHET ON?? Mis mõttega sa seda teemat siin ketrad kui mitte ühelgi meist siin foorumis pole õrna aimugi mida su sõbranna mõtles või mõelnud. Mitte keegi meist ei tea seda mis oli tema peas sellel hetkel.

Jätame sinu kõrvale - ei jäta, SINUS kulla P SINUS ongi ainult ja ainult asi. Saa sellest aru!!!

Nagu ma juba korra ütlesin, see sinu tohutu elu pekki keeranud draama ei ole mitte mingit põhjust selline idioot olla nagu sa seda praegu oled!

Unusta see (nagu teevad NORMAALSED inimesed) ja ela edasi!
 
P. to Helenevanje 27. august 2014, kl 16.21
Jätame minu kõrvale.

Mina ei käitunud absurdselt. Ei ajanud 2 aastat jutti üht juttu ja siis järsku vastupidist.
See ei ole normaalne ja ENAMUS inimesi nii ei teeks.

Imestan, et kuidas tal vähemalt iseenda ees piinlik ei olnud.
 
sadistist ema ja toss isa kasvatuse vili 27. august 2014, kl 16.39
uust ja punaseks neetud P-le ka: On keeruline anda õigeid orientiire iseendale, kui oled ise nendest ilma jäänud. Kui aga vanemad türanniseerisid sind, kardad, et äkki käitud oma teistega samuti, nagu seda tehti sinuga. See hirm (sageli alateadvuslik) segab olemast järeleandmatu ning keelamast teistele lubamatut käitumist.
---------------
su ema oli paras kaasbakas ja türann, kes õpetas sulle, et teistele peab meeldima, nendega peab nõus olema, öelgu, mis tahes, tema õpetas su pugejaks ja valelikuks..su isa oli toslem, kes latse kaitseks midagi ei teinud.
miks temal seda vaja oli? pole enam kelleltki küsida ka, järsku tädi seletaks sulle?
 
tõmbas käima! 27. august 2014, kl 16.41
P-le muidugi tõelist õnne teema uuesti käimatõmbamise eest!
sa ikka Guenessi raamatusse lähed oma pikima ja mõtetuma mölaga foorumis
 
ema tüüpi sõbranna 27. august 2014, kl 16.48
no su sõbranna oli sinu ema moodi ju, samasugune susija ja türann. kelle jaoks teiste elu kodus pidi ju tema reeglite järgi käima.
ta ei isanud ise ei öelda ja ei õpetanud seda ka sulle.
"Stopp!. Peatu! Minuga nii ei käituta!" need laused jäid sul õppimata- st pikk õppetükk eneseväärikusest.
mida iga ema oma lapsele õpeatma peab.
 
kellele meeldib tõde? 27. august 2014, kl 17.07
no igaühele ikka tema enda oma, sest see tõde oleks siis ju tõeotsija nägu.
P ise on samasugune kaabakas kui see sõbranna, sest see vihkamise ja teise halvustamise annus on ju samasuur, kui see, mis talle osaks sai. ISEGI KAUAKESTVAM JU.
TA ON TEGELT SELLE SÕBRANNA, ELUS VÕI VÄLJMÕELDUD, kust meie teame, PEEGELDUS..
 
salaviha 27. august 2014, kl 17.37
see salaviha tuleneb ikka emast, kes samasugust salviha tundis maailma, perekonna, abikkasa ja laste vastu.
Selle oled sa oma emalt õppinud. Täiskasvnu korrigeeriks oma käitumist ja küsiks, kas see mida ema õpetas, peab ikka paika. Sa oled oma suutmatuses ja tahmatuses muutuda, oma ema koopia.( türann, kui saaks aga olla kellegi suhtes ja salaviha kandja) kuigi maailmal sellest ju jumala ükskõik.
 
P. 27. august 2014, kl 19.10
Kellele meeldib tõde ?

Keda ma halvustanud olen ? Pidasin kõiki naisi endast paremaks ju.

Ja ei oleks ma selle naise kohta samuti mitte ühtegi halba sõna öelnud, kui ta ei oleks niimoodi minuga käitunud.

Salaviha
Ei tunne ma mitte mingit viha teiste vastu.
Ainult selle ÜHE vastu, kes minuga nii alatult käitus.

Ja kui seda alatut käitumist minu suhtes ei oleks olnud, ei oleks mul ka mingit põhjust vihane olla.

Eelnevalt mõtlesin, et küll "sõbranna" on ikka hea inimene. Ja ainult sellepärast mõtlesin nii, et ta minuga rääkis.
 
P. to Salaviha 27. august 2014, kl 19.20
Kuidas mina türann olin ? Ma olin just ALLUV pool, kes tegi seda, mida teised tahtsid.

Ema just idealiseeris kõiki, kui head, tublid, targad ja ilmeksimatud kõik on.
Tädiga koos kiitsid kõiki.

Sellepärast oli solvav, kui nn. "sõbranna" ilkus, et ema ja tädi kritiseerisid noorte naiste riietust.
Tegelikult mu ema ja tädi ALATI KIITSID kõiki.
Kellegi kritiseerimine oli mõeldamatu.
 
vaata peeglisse! 27. august 2014, kl 19.21
võib- olla tegi nalja? võib olla sõbranna tegi nalja? Võib- olla oli tema abivalmis tema enese mõõdupuu kohaselt? et see sulle sobis, siis tegidki nii, nagu teine soovitas.
tegele vihateraapiaga, või leinakoolitusega.

See näide paksude teemal näitab sinu selget jäika tahtmatust sallida teistsugust arvamust.
Minu arvates oled sa paks vihane vanamutt. Sinu probleem, kui see sulle ei meeldi. mulle meeldib minu arvamus küll.
 
pealt kullakarvaline 27. august 2014, kl 19.23
pealt kullakravaline, seest siiru- viiruline. Selline su ema oligi, salvihaga: ees kiitis, aga südamest vihkas.
 
P. to Salaviha veel 27. august 2014, kl 19.32
Selles olen 100% kindel, et kui peigmehe lugu ei oleks olnud, ei ütleks ma "sõbranna" kohta mitte ühtegi halba sõna.

Hea küll, õelutses ka varem mu kallal, aga ma pigistaksin silmad kinni.
Aga tänu peigmehele tulid ka "sõbranna" varasemad õelad ütlused meelde.

Kuidas minu halvustamise annus ? Ei ütlenud ma "sõbrannale" kogu selle 13 aasta jooksul MITTE ÜHTEGI halba sõna.
Peigmehele ka kiitsin, et küll "sõbranna" on hea inimene.

Peigmees hiljem ütles, et ta ei ole su sõbranna. Nägi asju selle nurga alt, mida mina keeldusin nägemast.

-----
Ülekohtune on süüdistada mind halvustamise annuses. Ei ole mul olnud mingit vajadust kedagi halvustada, kui selleks VÄGA SUURT põhjust ei ole.

Ei öelnud ma varem kellelegi mitte ühtegi halba sõna.

Halvustamise annuse jutt on tõsiselt solvav ja ülekohtune.

Ei meeldi see mulle ju, et minuga nii käituti ja et nüüd pean nii kirjutama ja tundma.
Ei meeldi, väga vastik on.

Selle halvustamise annuse jutuga eksid küll väga.
 
P. to Vaata peeglisse 27. august 2014, kl 19.37
Hea küll, olen kõige paksem. Olgu pealegi.

Kui ka tegi nalja, siis olid tema naljad ju PAHATAHTLIKUD. Ja huvitav, et ta mitte kunagi ei teinud "nalja" oma ema üle.

Kullakarvaline
Ei usu, et vihkas, ei usu. Nägin ju, kui AUPAKLIKULT ja LUGUPIDAVALT ema teistesse ka selja taga suhtus.
Ta tõesti pidas teistest naistest lugu.
 
aga meeldib ju 27. august 2014, kl 19.37
aga see teema meeldib sulle ju väga. muidu sa siin ju ei ketraks. Oled iseendale valetaja.
no aga su sõbrannale ju meeldis sinuga nii käituda, see oli tema õigus ja arusaam elust.
kus see õigus ja õiglus üleüldse asuvad?
et üks debiilik ilma sündimata jäi, on ju heategus sinu suhtes, et üks mees norm naise sai , oli ju heategu sellele mehele.
see mees oli nagunii üsna möku, niisiis kaotus suht väike.
 
kuulge 27. august 2014, kl 19.39
See kõik on juba ligi 10 korda olnud: arvamused, soovitused, P eneseõigustused. Ja ikka ja jälle uus ring. Mõttetu on ju nõdrameelsele midagi seletada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!