Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 21. november 2014, kl 10.44
"The Riot's Gone"


I've been looking for a fight
All the trouble that I know
Trying to lose the world inside
But it's got no place to go

Oh I'm armed and dangerous
At the whim of my command
I've been searching for an angle
For a cause I can defend

Oh take me home
Let me go all day
Just be here til I know
Til I know that the riot's gone, the riot's gone away

I've been haunted all my life
On the brink of something close
People know that I ain't right
Know I'm grappling with a ghost

Oh I'm armed and dangerous,
And I'm deafened by the fray
Waiting for the day I'm able
And I said it all this way

Oh take me home
Let me go all day
Just be here til I know
Til I know that the riot's gone, the riot's gone away


https://www.youtube.com/watch?v=PjZp9GfirSs
 
P. 21. november 2014, kl 12.01
aaaa na dasti, itsa boom basti, itsa buum buuum na mister lova lova uuuuuuu na mister lova lova mmmmmmm
 
P. 21. november 2014, kl 13.02
Ml on nii hea meel, et taas saan siin mitmesaja leheküljelise teose vorpida, kuna juba hakkabki sada lehte täis saama :) Ma kavatsen jätkata samas vaimus.
 
P. to No tore siis ju 21. november 2014, kl 13.09
Sattusingi ebasobivale ajale, sest inimene oli abiellunud ja läksingi minema.

Tundsin ennast väga ebamugavalt, et nii piinlikku olukorda sattusin.

Mis siis 5 minutiga juhtus ? Seks jäi tegemata ? Elasid ju rahus edasi, tegid omi toimetusi, ajasid omi asju. Kes neid segas ?

Seda ma ei tea, mis eesmärgil korteriperemees seda edasi rääkis.
Ei ole vaja jah halbu ütlemisi edasi rääkida.
Nagunii selle naisega rohkem kokku ei puutunud ja mingil juhul sinna enam ei läinud.

Nägin seda naist tänaval mõned aastad tagasi, kui ta paar sõna rääkis.

Mul oli õudne tahtmine öelda, et ma ei sega sind, muidu p.sandad jälle ilma täis, et ma opakas ning ei saa aru, et tülitan.

Kahju, et öeldud ei saanud. Möku, nagu ma olen.

Telefoni tal ei olnud. Ega siis kõikidel lauatelefone ei olnud, meil kodus näiteks ei olnud ja ei olnud vajagi.
 
Kriss 21. november 2014, kl 13.16
kle sina närakas P, kas sa tõesti plaanid siin jätkata, kuni mitu tuhat lehekülge täis saad!?
 
Helenavanje 21. november 2014, kl 13.17
Arvestades millist deebiilset juttu sa siin foorumis ajad, siis võib vaid aimata milline sa olid 13.a tagasi juba.

See on ainult sinu versioon antud loost. Ma olen 100% kindel, et see lugu pole üldse nii nagu sina seda meie siin oled rääkinud (ja tuhat ja veelkord tuhat korda rääkinud).
Ilmselgelt olid sa juba siis vaimuahige opakas, kellest kauge kaarega eemale kõik hoidsid.

Ja ma tõesti ei soovi, et sa mu kommentaarile vastad!
(kui ma tean, et sa teed seda niikuinii AAAAAAGA MU SÕBRANNA BLA BLA BLA).
 
P. to Helenavanje 21. november 2014, kl 13.28
Kirjutan siin asju, mis mul REAALIS JÄID ÜTLEMATA, REAALIS JÄID TEGEMATA.

Ei pea üldse mingi psühholoog olema, et sellest aru saada.
Inimene tulebki siia kurtma asju, mis reaalis jäi / jääb puudu.

Kui ma oleks reaalis olnud mingi ütleja, siis ei oleks sellist olukorda üldse tekkinudki.

Oleksin ÕIGEL AJAL asjad paika pannud, oleks elu ju praegu korras olnud ja ei oleks mitte mingit põhjust siin kurta.

Ei usu, et sa nii rumal oled, et sellest aru ei saa. Või sa lihtsalt ei mõtle, aga ega sa ei peagi mõtlema.

Mõtle ka natuke peaga. Kui ma oleksin 13a tagasi mingi ütleja, kas ma siis tõesti oleksin hakanud peigmeest kellegi käsul ära ajama ????????????

Võõras mure sulle ja otse loomulikult ei pea sa kellegi teise asjadega pead vaevama, pealegi kui inimene sulle võhivõõras.
 
P. veel to Helenavanje 21. november 2014, kl 13.43
Ei ole aru saanud, kas sa mängid lolli või sa lihtsalt ei mõtle üldse.

Kui ma oleksin olnud reaalis ütleja ja tegija, siis oleks mu elu ju korras ning mitte mingit põhjust ei oleks siin kurta.

13a tagasi ma peale koogutamise ja noogutamise millekski muuks võimeline ei olnud.

See TAGANTJÄRGI plahvatamine toimus alles peale seda, kui mind hakati peale peigmehest lahkuminekut tõrjuma ja mõnitama.

Kui seda susimist ei oleks toimunud, siis ilmselt ma ei oleks sellest siin kirjutanud.
Kogu see lugu on nii vastik mu jaoks, et ei tahtnud selle peale üldse mõeldagi.
 
Helenavanje 21. november 2014, kl 13.45
Jajah, jälle sama jahumine sinu poolt.
Ikka SÕBRANNA ja PEIGMEES ja AJASIN ÄRA ja ABORT.
Kogu vana laul mis miljon korda loetud.

Tõesti endal jube sul siiber ei hakka?
Pane oma rõve suumulk kinni ja mine korista või tee midagi muud kasulikku.
 
no tore siis ju 21. november 2014, kl 13.48
No tore siis ju. Sinu mured peavad olema kõigi mured, v.a. sina ise. Tee oma mured oma mureks kõigepealt, sa soiud ju, miks keegi ei vaevu lahendama sinu omi. Miks keegi sul kaks aastat sabas ei jõlgu, et sa teda usaldama hakkaksid - kuidas sa seda väidetavalt õelat sõbrannat küll usaldama hakkasid sinnamaani välja, et tema sõna kuulata? Sa ei pane ju praegugi asju õigel ajal paika, et sul 10 aasta pärast poleks põhjust kurta, lihtsam on öelda "ma olen vana, kraabin õige omale mulda peale". Vingats olla on ju palju, palju lihtsam ja toredam. Pea on sul vingumiseks ja söömiseks, mitte mõtlemiseks. Selleks, et peigmeest mitte minema ajada polegi vaja rääkida, võid täitsa vait olles saab mitte minema ajada. Kui sul jäid reaalis mingid asjad tegemata, siis nad ei ole ju puudu, vaid üle, siiamaani sinu sees, sest sa oled ju impotent - tahad, aga ei saa. :) Õigemini ei väsi ennast veenmast selles, et sa ei saa.
 
P. to Helenavanje 21. november 2014, kl 13.49
Vastasin sinu kommile või ei tohtinud vastata.

Kui inimene kirjutab asju, mis kindlasti nii ei olnud, siis miks ma ei tohi vastata ?

Sina võid lollusi kirjutada, aga mina ei tohi kirjutada, MIDA MA TUNDSIN JA KUIDAS KÄITUSIN.
 
no tore siis ju 21. november 2014, kl 13.52
Saaaaaaaaviiiii! Kui sa kirjutad kõike otsast peale tuhandendat korda, siis mis see annab? Mida see konkrettselt sulle annab? Korda endale: "Mul on kandiline pea, mul on kandiline pea ..."
 
P. 21. november 2014, kl 13.57
Tahate teada, mida see annab? See annab: aaaammmm na dasti, itsa buum basti, itsa buum buuuum, oh na basti itsa buuum dasti, itsa buuum, buum. na mister lova lova mmmmm, na mister lova lova amaaaaaaam
 
P. to No tore siis ju 21. november 2014, kl 14.10
Lihtsalt mõnele peab korrutama, kui ta mu tuhat korda kirjutatud jutule RISTI VASTUPIDIST kirjutab.

EI PEA minu mure teiste mure olema. Kirjutasin ju, et olen v66ras.

Imelik lugeda, et 13a tagasi olin tegija ja s6nakas.
Kuidas ma siis teiste naiste ees koogutasin ja noogutasin, kui tegija olin.

Ja tulemuseks s6numi sain HALE PUGEJA.
 
to P. 21. november 2014, kl 14.29
SA OLEDKI VÕÕRAS JA MIKS PEAKSKI MEID SINU S..TT HUVITAMA?
 
aitab!!!! 21. november 2014, kl 14.49
P, mine lasteaeda tagasi on mõttetute teemadega!

Iiveldama ajab juba sõna "pereelu", muudest eht P-likest väljenditest rääkimata, no anna õhku!
 
P. 21. november 2014, kl 14.51
aaaammmmmmmm na dasti, itsa buum basti , itsa buuuuuum buuuuuuuum. aaaaaammmmmmmmmm na basti, itsa buum dasti, itsa buuuuuuuuuuuuum buuuuuuuuuum. na mister lova lova aaaaaaaammmmmmmmmm na mister lova lova ammmmmmmmmmmm
 
P. to Aitab!!!! 21. november 2014, kl 15.01
Täpselt nii ütles see naisterahvas mu korteriperemehele, et ma olen opakas, ei saa aru, et NEIL ON PEREELU.
Kuigi ma läksin pea kohe minema.
 
issand 21. november 2014, kl 15.51
issand, issand küll!!! Miks sa arvad ,et su elu oleks teistsugune olnud kui poleks sõbranna käske täitnud ,arvad et elaksid mingit õnnelikku pereelu vä,vaevalt. Kui su nn. peika oleks sind tahtnud ja seda last ,poleks ta sul seda iial teha lasknud. Ilmselt see peika oli ka mingi pooletoobine.Sobivad su sõbrantsiga kokku küll
 
P. to Issand 21. november 2014, kl 16.18
Peigmees palju kordi ütles, et see naine ei ole mulle mingi sõbranna ning et ta ajab meid lahku.

Kuidas peigmees ei püüdnud takistada, aga ta ei olnud selline tüüp, kes tuleb, võtab mu naistuttava sülle ja tõstab uksest välja.
Tõenäoselt ei oleks ta palju rohkem kaaluvat naistuttavat jõudnudki sülle võtta.

Korduvalt peigmees ütles, et kui ma seda jama naistuttavaga jätkan, siis meie suhtest ei tule midagi välja, sest see ei saa toimida.

Rusikatega ta tõesti ei rääkinud ning naistuttavat füüsiliselt välja tõstma ei hakanud.

Ja muide sõnadega peigmees ütleski naistuttavale, et ta mind rahule jätaks.

Arvad, et nn. "sõbrannale" mu peigmehe jutt mõjus ? See oli talle nagu hane selga vesi.

----
Vaata, peigmehel ei olnud eriti palju võimalusi mõjutamiseks, sest MINA OLIN TÄIELIKULT NAISTUTTAVA VÕIMU ALL.
 
P. 21. november 2014, kl 16.25
Na dasti, itsa buumbastic. itsa dasti itsa basti itsa buumbastik. na mister lova lova, mister lova lova
 
to P. 21. november 2014, kl 16.27
P. to Issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peigmees palju kordi ütles, et see naine ei
> ole mulle mingi sõbranna ning et ta ajab
> meid lahku.
>
> Kuidas peigmees ei püüdnud
> takistada, aga ta ei olnud selline tüüp,
> kes tuleb, võtab mu naistuttava sülle ja t
> õstab uksest välja.
> Tõenäoselt ei oleks ta
> palju rohkem kaaluvat naistuttavat jõudnudki
> sülle võtta. p, sa oled loll, mis loll :D
>
> Korduvalt peigmees ütles,
> et kui ma seda jama naistuttavaga jätkan,
> siis meie suhtest ei tule midagi välja, se
> st see ei saa toimida.
>
> Rusikatega ta
> tõesti ei rääkinud ning naistuttavat füüsilis
> elt välja tõstma ei hakanud.
>
> Ja muide
> sõnadega peigmees ütleski naistuttavale, et
> ta mind rahule jätaks.
>
> Arvad, et nn. "
> sõbrannale" mu peigmehe jutt mõjus ? See ol
> i talle nagu hane selga vesi.
>
> ----
>
> Vaata, peigmehel ei olnud eriti palju võimal
> usi mõjutamiseks, sest MINA OLIN TÄIELIKULT
> NAISTUTTAVA VÕIMU ALL.
 
issand 21. november 2014, kl 16.31
loll mees siis,jumal tänatud et sõbrants ta endale sai
 
P. to issand 21. november 2014, kl 16.44
Na dasti itsa buuum basti, itsa buuuuuuuumm buuuumm. na dasti itsa buum basti itsa buuuuum duuuuum ammmmmmmm na basti itsa buumbastic itsa buuuuuuuum buuuuuuum. na mister lova lova ammm na mister lova lova ammmmmmmmmmmm
 
P. 21. november 2014, kl 17.40
ega see peika jah nüüd teab mis mees olnud. Püsti pissis, see on tõsi, aga ega ta minu heaks midagi ei teinud kah.
olgem ausad, ikka tohlem oli.
 
P. peaks ju õnnelik olema. et saab üksi olla. 21. november 2014, kl 17.48
Gustav Suits ütles nende tutvuse algusaastail Tammsaarele: „Te võite küll õnnelik inimene olla, et nii üksi saate olla.”
 
P. 21. november 2014, kl 17.59
Kui seda susimist ei oleks toimunud, siis ilmselt ma ei oleks sellest siin kirjutanud.
Kogu see lugu on nii vastik mu jaoks, et ei tahtnud selle peale üldse mõeldagi.
--------
ja ikka mõtlen ja mõtlen ja imestan ka..
Kui ikka sittttagi eluga peale pole hakata, siis susin ise oma minevikus.
------
kuna enamasti olin joobes, ega täpselt ei mäleta ka ju, mis ja kus toimuis ja kas üldse midagi toimus.
 
issand 21. november 2014, kl 18.09
no nii kõva mees oli ,et tegi tite P-le ja siis sõbrantsi lohistas ka ära ,tegi talle ka tite mis siis, et oli temast lühem,kolis veel välismaale ka
 
P. 21. november 2014, kl 18.12
ega täpselt ei mäletagi, me kõik olime ju pidevalt joobes ka. Niisugust elu ei saanudki ju kaine peaga elada.

Isegi saate aru ju, mis susite mu hinge kallal.
 
Ära vasta 21. november 2014, kl 18.20
neile, kes meelega provotseerivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!