Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Oleme õnnelikud 22. november 2014, kl 19.23
Ei saa aru, seletage palun lahti.
 
no tore siis ju 22. november 2014, kl 19.29
No tore siis ju, P, saaaaaaaviiiiii!
 
P. 22. november 2014, kl 23.15
nii tore, et inimesed on minuga ja minuta ikka õnnelikud.
 
P. to P. 23.15 22. november 2014, kl 23.52
Saame kokku, mis sa kiibitsed. Tegelikult ka.
 
P. 23. november 2014, kl 00.44
mismõttes ma peaks nagu mulle hästi soovivate inimestega kohtuma?
 
P. to P. 00.44 23. november 2014, kl 02.15
Lihtsalt huvitav teada, kes minu nimel siin kirjutab, aga ega sa vist ei taha seda.

Kui oled 20, siis tõesti ei ole meil mõtet kokku saada, sest nii noorega ei oska ma mitte millestki rääkida ja tekib piinlik olukord.

Kui aga vähemalt 35, siis vast võib. Ma ise juba 46. Hiljuti tabasin end mõttelt, kui vana ma olen, kas 47 juba, siis tuli ikka meelde, et 46.
Täitsa lõpp, nii vana juba, et oma vanus läheb sassi, aga 47 varsti ka juba, mõni kuu veel.
 
P. 23. november 2014, kl 09.41
mmmmmmmmm na mister lova lova mmmmmmm basti, itsa duum dasti, itsa buuum buuum na dasti, itsa buuum basti, itsa buuuuum buuuuuuuuum
na miste lova lova mmmmmmmmmmmm na mister lova lova mmmmmmmmmmmm
 
P. 23. november 2014, kl 13.29
Noortega pole mul millestki rääkida. Nende väljendus ja mõttemaailm on nii erinevad, et ei oska midagi öelda.

Naistuttavaga me sobisime, uskusin, et ta tahab minuga suhelda, toona ma ei osanud olukorda õieti hinnata ja olin rõõmuga valmis tegema kõike, mida ta käskis.

Sest uskusin, et teistel naistel on alati õigus,
 
P. 2-le eelmisele 23. november 2014, kl 13.53
Te olete nii tiblid, kohe iga päev olete valmis minu eest kirjutams.
Aumärk teile rinda panna kohe.

Olen sada korda kirjutanud, et teadsin kogu aeg, et naistuttav minuga suhelda EI SOOVI.

Mind suhtlemispartnerina talle vaja ei olnud.
Lihtsalt imelik oli tal armastust otsimas käia üksinda.
Mina pidin kaasas olema sellepärast, et muidu peetakse luuseriks.

Muide oleks imelik, kui 46a naine ja 20a neiu on südamesõbrannad. Võib-olla on ka vahel, aga üldiselt vist mitte.
Võin ka eksida, ei tunne naisi.
 
P. 2-le eelmisele 23. november 2014, kl 13.54
Mitte tiblid, vaid tublid.
 
P. veel 23. november 2014, kl 16.37
Teadsin, et naistuttav minuga suhelda ei taha, kuid ikka koogutasin ja niigutasin ta ees, olin alandlik ja täitsin käsku, sest uskusin, et teistel naistel on õigus.
 
P. 23. november 2014, kl 17.11
küll mina mõtlen, mida see südamesõbranna ikka tähendab. Noh, see sõna, kui selline?
olen imestanud ka, kas keegi seletaks?
 
P. 23. november 2014, kl 17.19
Ja mul on isegi suu lahti praegu suurest imestusest, aga ikka keegi ei aita ega selgita. Aga ega te ei pea ka, see mure on teile võõras ja rünnatakse ju ikka nõrgemat. Mis siis, et ma kunagi sõbrannale nii palju head tegin.
 
P. 23. november 2014, kl 17.23
Ma olengi imelik ja siis ma imestan ja imestan ja.
 
P. 23. november 2014, kl 17.27
Na prostitutkam udalit na prostitutkam udalit i na pitsenije
 
P. 23. november 2014, kl 19.10
See suitsukana on halvasti maitsestatud.
 
P. 23. november 2014, kl 22.27
Kui vanad mu nimekaimud ka ? Vähemalt õiget vastust ilmselt ei tule, vanus rangelt salastatud vist.
Naiste käest küll ei ole viisakas vanust küsida, aga netis anonüümselt vast võib.

Kurb on endiselt, et reaalis mingeid kontakte omasoolistega ei teki. Saatus mul vist selline, mis parata.
 
no tore siis ju 23. november 2014, kl 22.38
No tore siis ju! Saaaaaaaviiiii!
 
P. 23. november 2014, kl 22.46
Nõukogude ajal oli palju raskem üksinda olla.
Nüüd on telekas palju kanaleid, ineternet, palju pubisid, kus kohvi juua.

Nõukogude ajal kõik need võimalused puudusid ning siis oli üksinda olemine väga raskesti talutav.

Mäletan, olin 18, käisin vabal ajal igavusest üksinda kinos, kõik filmid vaatasin kinos ära.
18-19a oli ikka väga raske üksinda olla, mul on see nii hästi siiani meeles.

Oi, kuidas ma igatsesin selles vanuses oma seltskonda, aga ei saanud. Nii olingi üksinda, kohutav aeg oli.
 
õnn ei tule niisama 24. november 2014, kl 00.27
õnnetunde saavutamiseks peab vaeva ka nägema..
 
P. 24. november 2014, kl 00.43
ja mina mõtlesin, et õnn saabub salaja nagu ootamatu linnusitt õlale peakohal lendavalt tuvilt.
 
P. to Õnn ei tule niisama 24. november 2014, kl 00.56
Kui oled noor, eriti 18-20, on väga raske ihuüksinda õnnelik olla. Noor inimene tahab ikka suhelda, sõpru, uusi tuttavaid.

Mäletan selgelt, kui piinav oli selles vanuses üksinda olla.
Naistuttavaga hakkasin suhtlema, kui lähenesin 21-le, aga parem, kui seda tutvust ei oleks olnud, tõi mulle õnnetust.

Siis harjusin üksinda olema. MNe suhtlemise ajal olid pikad pausid.

Ligi 30 jälle oli üksinda paha, igav ja kurb oli üksinda käia.

Peale peigmehest lahkuminekut ja aborti nii väga vajasin sõpru, aga ei olnud neid kusagilt võtta.
 
P. 24. november 2014, kl 01.52
tean jah, et õnn on inimese enda teha, sünnib tema mõtetes ja teos..

ma molutasin oma nooruse ja pool elu niisama maha. kah tegevus: lõpmatuseni molutada ja oodata...

Täiesti meelest läkski ära..mida imet mina ootan.
 
jajah 24. november 2014, kl 02.02
Noh, kui meestest hoidsid ise kõrvale, ka nooruses, aga naised põgenesid sinu eest, siis oledki üksinda, loogiline. Aga ühestki oma lemmikloomast pole sa ka kunagi rääkinud, neid sul vist ka pole olnud?
Ja miks sa 20 aastaselt poisse ei vaadanud, aru ma ei saa?
 
P. 24. november 2014, kl 06.04
Vaatasin poisse küll, kuid mind mõisteti valesti, tehti kohe naeruks, et näe, kus lööb külge.

Pärast paari sellist kogemust ei pööranud ma poistele enam tähelepanu,
 
no tore siis ju 24. november 2014, kl 08.39
No tore siis ju. Saaaaaaaviiiii!
 
P. to no tore siis ju 24. november 2014, kl 13.39
Ai want your body ringidingiding
 
P. to no tore siis ju 24. november 2014, kl 13.45
Ai want your dody ringidingiding

na mister lova lova na buum basti itsa duum dasti itsa buuum buuum
 
no tore siis ju 24. november 2014, kl 14.11
Saaaaaaviiii!
 
P. to no tore siis ju 24. november 2014, kl 14.36
Kas sa oled arvuti taga 24 h valmis, et saaaaavi röökida? Kui sul selline lugu juhtuks siis ei oleks saaaaaavi!

Imbetsill!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!