Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
tuleb nii välja jah 14. detsember 2014, kl 00.54
on tõesti kahju jah, et sa teistmoodi mõtlemist ei talu. see ongi su suurim probleem. ja lepi sellega, et me mõtleme ja tunneme, nii nagu tunneme ja paneme selle siia ka kirja, kui ei meeldi, on see sinu mure.
netiruum on avalik.
 
P. to Tuleb nii välja jah 14. detsember 2014, kl 01.34
Kordan veel üle.

Püüan ju MÕISTA, mis PÕHJUSEL selliseid komme kirjutatakse, nagu viimaste päevade omad.

Mina oma käitumise ja mõttelaadi põhjustest olen väga pikalt - laialt kirjutanud.

Miks siis nüüd nii pahaks pannakse, kui püüan aru saada, mis SUNNIB kedagi niimoodi kirjutama.
Küsin seda TÕSISELT, sest ma ei saa aru, aga soovin aru saada.

Sisuliselt ei olegi saanud ju ühtegi arukat vastust.

Selliseid komme on küll, mis on lihtsalt ärapanemine ja mõnitamine, no mis vajadus on lihtsalt mõnitada ????

Sa tunned vajadust lihtsalt norida ja mõnitada, MILLEST selline vajadus TULEB, seda püüangi mõista.

----
Kui keegi tuleb netti muret kurtma, siis kurtku mu pärast kasvõi 15 aastat jutti, no mul ei teki mitte mingit vajadust mõnitama minna.

Saan aru, kui on konstruktiivne kriitika, aga et lähen kedagi susima või lihtsalt mõnuga halvustama - no löö mind või maha, MA EI SAA SELLISEST VAJADUSEST ARU.
 
me ka ei saa aru 14. detsember 2014, kl 02.14
no P. undamisest ka ju enamus aru ei saa, mis muret selle ausaamisega sul nagu üldse on? pole lugu ju.
me ka ei saa aru, miuda sa undad aastate kaupa. ja miks pead koguaeg susima nende kallal, kes sinumoodi, P. susida ei oska?
 
jõuluaeg 14. detsember 2014, kl 08.12
Läheks nüüd pisikesele puhkusele selle teemaga. On jõulueelne aeg, olgem mõistvad ja sallivad. Oleme ju kõik inimesed siin maa peal, omade puuduste ja kiiksude ja veidrustega. Olgem toeks üksteisele, eriti neile, kes on meist erinevad, keda on raske armastada. Mõelge enne kirjutamist, kas te ise tahaksite sellist kirja saada ja lugeda, mida see annab lugejale, kuidas mõjub.
 
P. to Ma ka ei saa aru 14. detsember 2014, kl 13.07
Hea küll, KORRUTAN siis ekstra sinu jaoks veel kord üle, kuigi olen seda palju kordi korrutanud.

Kirjutan sellepärast, et see lugu teeb MULLE HAIGET, HÄIRIB MIND, HINGEL ON VALUS.

Kui saan välja öelda, s,t. kirjutada, siis hingel on kergem.

Tulen siia kirjutama, sest hing on haige.

----
Hakata teise valu kallal susima - ma ei mõista seda.
 
jaga 14. detsember 2014, kl 13.14
Mis sa nii palju korrutad. Vahelduseks liida, lahuta, jaga.
 
Laura 14. detsember 2014, kl 13.15
No aga lase käia siis. Tee endale mingi oma blogi või mis iganes koht kus omaette seda jama suust välja ajada nii palju kui jaksad. Ära siis oota, et keegi sulle siin mingeid vastuseid andma hakkab. Sest pole ausalt üteldes midagi enam ütelda, mida siin sada korda poleks üteldud.
 
P. to Jaga 14. detsember 2014, kl 13.16
Kahjuks mõnele vaja korrutada, sest ilmselt ei ole eelnevaid komme loetud.
 
jaga 14. detsember 2014, kl 13.24
Kas sa tõesti arvad, et keegi viitsib su komme lugeda ja süveneda. Mõnikord vaatan seda teemat, kuid ei suuda su komme lugeda.
 
Helenavanje 14. detsember 2014, kl 13.30
Ma ei saa aru, sa kordad lõputult kuidas sind kasutati ära nooruses aga mida sa teed ise praegu?
Kasutad meid lugejaid ära sellega, et laotad lõputult oma pasarahet meie peale. Pole sa ise põrmugi parem.
 
P. 14. detsember 2014, kl 13.42
Helenavanje
Ju oleme sinuga niivõrd erinevad.

Kui keegi kurdab oma muret, räägib oma elus toimuvast, siis kuidas saab selle kohta öelda " p.sarahe " ?

Minu pärast võib keegi foorumis kurta oma muresid kasvõi iga päev 15 aastat jutti, mul ei tule pähegi öelda, et " p.sarahe " ?

Mis üldse paneb inimest sellist sõna kasutama kõikvõimalikes kohtades ?

See jätab närvilise, hüsteerilise, tigeda mulje ning tekib tunne, mis sel inimesel küll viga on, mille pärast nii tasakaalutu ????

Püüan siin ettevaatlikult arutada, miks susida teise valus vaja on.

Laura ja Jaga

Miks nii pahaselt ?
Ma ei ootagi midagi, lihtsalt hinges on õrn lootus, et äkki juhtub ime.

Küsimus EI olegi mingis ootuses, vaid selles, miks kellelgi on vaja õelutseda, milleks.
 
Helenavanje 14. detsember 2014, kl 13.51
Ainus kes siin tasakaalutu on, oled sina ise.
Ausalt üteldes oled sa peast nii soe ja sassis, et ma ei olegi kindel kas sind ükski arst ka enam aidata saab. Eks sa jaura edasi, on mida enne surma meenutada, kui täisväärtuslikult sa oma elu elasid.
 
Ime 14. detsember 2014, kl 14.32
Hinges on õrn lootus, et äkki juhtub ime. Millist ime ootad?
 
ime 14. detsember 2014, kl 14.39
Imet oled sa oodanud juba noorusest saadik ja eriti viimased 13 aastat. Mõni ei oota imet ja tegutseb.
 
P. 14. detsember 2014, kl 14.57
Helenavanje
Mina ei olegi normaalne ju, milline normaalne naine teise naise käsu peale oma õnne hävitab ?

Ime
Loodan hinges, juhtub ime, siiani ei ole juhtunud kahjuks.

Noh, et ma ei peaks enam põdema ja minevikule mõtlema, et midagi muutub. Sellist ime ootan.
 
ime 14. detsember 2014, kl 14.59
Selleks pead endaga tööd tegema.
 
P. to Ime 14. detsember 2014, kl 15.04
Siin kirjutamine on samuti endaga tegelemine.

Arutan, püüan selgusele jõuda, MIKS nii läks, miks naistuttav nii julmalt hiljem käituma hakkas.
Mida talle pakkus minu kallal ilkumine, mis rahulduse sellest sai ?

Kuidas inimene nii jõhkraks muutus peale seda, mida mina tema heaks tegin ?
 
ime 14. detsember 2014, kl 15.09
Miks sa juba 3 a kirjutad? Kas ikka pole selgusele jõudnud, lollakas!
 
P. to Ime 14. detsember 2014, kl 15.14
Osaliselt küll, aga mitte täielikult.
Selle naise hilisem käitumine ületab igasugused mõistuse piirid.
 
P. veel to ime 14. detsember 2014, kl 15.43
Naistuttav on oma eluga ammu eest ära läinud ja minu mõistes kõrgustesse jõudnud. Mida mul 46 a enam teha?
 
P. Eelmisele 14. detsember 2014, kl 15.46
Mis kõrgustesse ? Inimene elab õnnelikku pereelu oma armastusega lihtsalt.

Mina tänu temale aga ei ela.
 
Nonoo 14. detsember 2014, kl 15.55
Sa ei tea ju, kas ta ikka elab õnnelikku pereelu. Ja kuna teil pole olnud ega saa olema tõelisi sõbrannasuhteid, siis ei saa sa kindlalt väita, et su naistuttav on nende väheste õnnelike erandite seas.Kohutav, kui palju on õnnetuid abieluinimesi. Mõned teeksid teabmida, et olla üksi ja vabad.
 
P. to Nonoo 14. detsember 2014, kl 16.28
Inimese on koos mehega, keda sügavalt armastab.

Kuidas mees temaga käitub, seda ma ei tea, aga alguses oli naistuttavale kõige tähtsam, et see, keda ta sügavalt armastab, tema kõrval on.
Mees enne kooselu ütles, et ei armasta, aga eks hiljem harjus naistuttavaga ära.
 
P. veel to Nonoo 14. detsember 2014, kl 16.30
Naistuttavale ongi kõige tähtsam, et suur armastus kõrval on, vahet ei ole, kuidas temaga käitub.
Nii palju ma seda naist tunnen.
 
P- irvitab 14. detsember 2014, kl 16.36
P. irvitab ikka täiega talle vastukirjutate üle. mina arvan niimoodi ja mul on selleks täielik õigus.
kui sinu õnn seisneb netis lollakat kirjutamistegevust harrastada, siis on isevärki õnn küll.
ja su kirjutamine tõesti ületab igasuguse mõistuse piirid.
 
no 14. detsember 2014, kl 16.37
Ehk on nad vahepeal lahku läinud? Kust tead, et nad koos on praegu?
 
.P. naljanurk 14. detsember 2014, kl 16.39
. naljanurk:See jätab närvilise, hüsteerilise, tigeda mulje ning tekib tunne, mis sel inimesel küll viga on, mille pärast nii tasakaalutu ????

Püüan siin ettevaatlikult arutada, miks susida teise valus vaja on.

------------
jätad jah väga hüsteerilise mulje.ja ta arutleb siisn jah hästi ettevaatlikult, miks teise elus susida vaja on. irw.
 
P. to P.naljanurk 14. detsember 2014, kl 16.41
MIKS on vaja susida niigi õnnetu inimese hinges? MIS PÕHJUSTAB susimist?
 
P. to No 14. detsember 2014, kl 16.51
Eelmine ei ole mina.

Ei usu, et lahus. Koos kindlasti. Pealegi võtsid koos laenu kooselu algul korteri ostuks.
Naistuttav mulle ise ütles, et ühine laenuga korter on garantii, et lahku ei saa minna.

Imestasin, et mulle seda ütles, sest muidu ta oma asjadest midagi ei rääkinud.
 
D 14. detsember 2014, kl 16.56
Ühine laen korteri jaoks POLE garantii. Minnakse ikka lahku. Nagu arvata oli, siis sa tugined ainult OMA ARVAMUSELE. Arva vähem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!