Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.13
No hea küll, siin käivad peamiselt nii 30+ kuni 49.
 
õigus 14. detsember 2014, kl 18.18
mina ei keksi ega nõmetse, seda sa jälle kujutad ette oma haige ajuga. su maailmapilt on arengupeetusega, sa oled 46 aga täielik tohman. sa oled asperger, psühhopaat, kindlasti on sul käitumishäire ja kindlasti on veel mõni F jms, diagnoosid. vanemad naised on sellest ammu aru saanud, sellepärast ei viitsinud sinuga 50+ foorumis keegi tegemist teha.
eks keksi edasi siin lasteaias ja kujuta ette, et oled õiges kohas ja paku lastele nalja, ehk siis ole kloun edasi, sinu elu, mis see mind ikka torkima peaks.
 
------- 14. detsember 2014, kl 18.19
Sa söö kommid ära ja jää vait.
 
miks??? 14. detsember 2014, kl 18.21
MIKS SA HÄDAABIPEIKAGA KOKKU EI TAHA KOLIDA?
 
P. to Õigus 14. detsember 2014, kl 18.25
Mina olengi tohman.

Mõtle natuke peaga.

Kas siis sinu meelest terve mõistusega naine hävitab oma õnne ja teeb aborti teise naise käsul ?

Kui ma ei oleks tohman olnud, siis ma ei oleks hakanud naistuttava ees lömitama ning tema käske täitma.

Ainult tohman saab tunda kõikide naiste ees süümepiinu, et nende eest hea mehe ära võtab.

Mul olid nii naistuttava kui kõikide teiste naiste ees SÜÜMEPIINAD, et hea mehe eest ära võtsin.
Et kuidas ma tekitan teistele naistele sellist valu.

----
Sa püüad minus SÜÜTUNDEID tekitada, et kuidas ma julgesin foorumisse üldse tulla.
Ja muide see sul õnnestus, mind on väga kerge panna süüdi tundma.

Ma tunnengi ennast naiste ees kogu aeg süüdi.
Et teistel naistel on kõik õigused, aga minul ei tohi.

-----
Süütunnete minus tekitamine sul õnnestus.
 
P. 14. detsember 2014, kl 18.26
Miks ????
Ei ole naljakas.
 
on 14. detsember 2014, kl 18.30
tobenaljakas
 
´õigus 14. detsember 2014, kl 18.33
sul peabki olema süütunne, sest häbi peaks olema ajada foorumis 46 aastase naisena sellist möga.
 
P. veel to õigus 14. detsember 2014, kl 18.39
Vaata, ega mina pole süüdi kui süütunne tekib. Süütunde tekitaja oled sina ja ainult sina vastutad mu süütunde eest.

Tean isegi, et olen tohman, sest milline normaalne naine laseks teisel naisel hävitada oma õnne ja jääks täisväärtuslikust pereelust?

Mis diagnoosid sul endal on? Sul tuleb diagnoose nagu saelaudu.
 
psühhopaat 14. detsember 2014, kl 18.57
P, mina olen psühhopaat ja mind ajab väga tigedaks, et sina siin vastu vaidled, et sina ei ole psühhopaat.
Oled ikka väga psühhopaat ja ära hakka minuga isegi mitte vaidlema, sest omasuguse tunnen ma juba "lõhna" järgi ära.
On psühhe, kes on arukad ja targad ja paindlikud - nad kohe oskavad ja teavad mingi sisetunde ajel, kuidas käituda, mida öelda ja milliseid vahendeid kasutades saavutada kõik, mida tahetakse.
On psühhe, kel on ajus mingi "lukk" peale jäänud ja nad käituvad teisi inimesi endast eemalepeletavalt.
Kuna "lukuga" psühhidel jääb puudu paindlikkusest ja arukusest, on nad ometigi enesekesksed ja kogu pilt maailmast ja inimestest PEAB lõpp-kokkuvõttes ikkagi vastama nende enda loodud pildile, muud variandid on välistatud.
Sellised sundmõtetega psühhid võivad, tänu oma kinnismõtetele, sooritada ränki kuritegusid.
Kas vähe on sarimõrtsukaid, sarivägistajaid või muid kinnijooksnud ajuga psühhopaate. Nad kõik omast arust käituvad õigesti nende teistega, kes psühhi arust vajavad "karistamist".

Loen siin psühh-P teemat ja, kuigi ma tunnen psühhide hinge ja käitumist, ajab psühh-P mulle hirmu nahka. Ei tea, millega ta juba hakkama on saanud või millega võib saada. Aga õige siin pole kõik sugugi.
Juba kasvõi see hala suurest üksindusest ja isoleeritusest??!!
Hoo-hoo-hoo.
Tekib tunne, et P on isolaatoris, kukil kinnises nelja seinaga ruumis ja ihuüksi ja ukse ees on ränkraske tabalukk, et söökki visatakse talle läbi uksepilu plekk-kausis ette. Nüüd mingi ime läbi on P saanud endale arvuti ja selgeks õppinud selle kasutamise. Keegi on halastanud (vist JÕULUajal) üksikvangistuses oleva P peale ja nii saabki P nüüd kirjutada, halada ja niutsuda, kerjata kaastunnet ja puhastada oma määritud nime ja südametunnistust.

P loodab, et just sellest kirjutamisest juhtubki IME. Ta saab vabaks ja kogu ilma inimesed viskuvad ta jalge ette, ülistama P headust ja imelisust.
Vähemalt on LOOTUS P-l olemas, niiet pole midagi hullu.
Paljudel meie seast hakkab lootus kaduma ja paljudel ongi see juba kadunud. Nende pärast peaks hoopis muretsema, neid tuleks toetada, neil peaks pead silitama...mitte siin vaidlema valeliku ja osava psühhopaat-manipulaatoriga ja kulutama asjatult meile jagatud kallist aega.
 
P. 14. detsember 2014, kl 19.00
Eelmine ei ole küll mina, aga muidu hea komm, täitsa õige.

Aga muidu, kui inimene on olnud veel 33a ( ! ) tohman, siis kuidas ta 40+ järsku targaks saab ?

33 on ka juba päris vana ning peaks mõistus peas olema.
Aga mul ju siis ei olnud, kui naistuttava tõmmata - tõugata olin.

Samuti mis praegune arukas käitumine enam muudab ? ÕIGEL AJAL oleksin pidanud arukas olema, aga ei olnud.
 
to P. 14. detsember 2014, kl 19.01
P. kas sa istud vangis?
 
to P. 14. detsember 2014, kl 19.02
Kas sa oled inimese tapnud. Tundub et kannad pikaaegset karistust.
 
P. to Psühhopaat 14. detsember 2014, kl 19.04
Tee mulle selgerks, kuidas mina olin enesekeskne, kui ma naistuttava pilli järgi tantsisin.
Tegin seda, mida TEMA tahtis ning oma soovid ja tahtmised surusin maha.

Minul ei tohtinudki mingeid tahtmisi ja soove olla.
Minu kohus oli teha seda, mida teised naised ütlevad.

----
Kirjutan siis sellepärast, et olen NÖRDINUD, ET LASIN ÜHEL NAISEL OMA ELU HÄVITADA.

See, millest sina kirjutad, on hoopis muu teema.
 
P. veel Psühhopaat 14. detsember 2014, kl 19.07
Mina oleksin tahtnud olla peigmehega, kellesse olin sügavalt armunud.

Kui oleksin olnud enesekeskne, oleksin olnudki peigmehega ning oleksin naistuttava minema saatnud.

Aga tundsin, et sellisel juhul olen alatu, halb inimene, kui õnnetu naise üksinda jätan.

----
Ja olengi nördinud, et naistuttav nii osavalt mu nõrkusi ja komplekse ära kasutas ning meelitas mind oma elu hävitama.
 
kuule_ 14. detsember 2014, kl 19.12
Sa ei ole mitte hädas, vaid naudid siin esinemist ja tähelepanu, vastasel juhul ei rõhutaks sa oma tekstis suurte tähtedega mõningaid sõnu.
Tõeliselt õnnetu inimene ei tule selle pealegi, et selliselt sõnu rõhutada. Sinul on lihtsalt igav. Miks sa raamatuid ei loe? Miks sa kassi või koera omale ei võta, et kellegi eest hoolitseda?
 
P. to Kuule 14. detsember 2014, kl 19.22
Kõik õnnetud inimesed on su meelest täpselt ühesugused ?

Jube õnnelik olen ikka, et mu elu on hävitatud, hirmus õnnelik olen, et mul ei olegi pereelu, millest terve elu unistanud olen ?

Jube õnnelik olen, et terve elu läks untsu.

Kas raamatute lugemine muudab õnnelikuks, muudab mind 20 aastat nooremaks fertiiliseks naiseks, kes kõike saab otsast alustada ?

Loen raamatut ja kohe olen 26 ? Mitte enam 46 ja õnn saabub ?
 
psühhopaat 14. detsember 2014, kl 19.26
Vaat see näitabki, et sa oled enesekeskne, et sa kõiki teiste hädasid ja õnnetusi mitte millekski ei pea. On vaid sinu isiklik pisike mure, mida sa isegi objektiivselt hinnata ei oska.
See, et sina oled nördinud, ei anna sulle õigust teisi, kes sinuga koos ei ulu, süüdistada susimises, õeluses ja käituda nii nagu kõik sulle vaid liiga teevad.
Kui sinu teksti siin lugeda, siis jääb pigem mulje, et kogu selle naistuttava teema on sul samasugune kokkujooksnud enesekeskne eneseõigustus SINU ENDA kunagi tehtud tegude õigustuseks.

Empaatiline inimene ei süüdista aina teisi.
Seda teebki psühhopaat, sest tema pole ju süüdi, tema on alati hea olnud, tema arvestab alati teistega, tema ei susi, tema pole õel. Aga ometi on.
Ja see, mis oli kord, pole täna enam tähtis. Minevikus halajad ongi tigedad ja õelad oma sisult, tänase päeva hädades undajad on hädaldajad. Sina ei hala tänases hetkes, sina undadki minevikus ja seepärast pole sa ka hea, sa oledki õel inimene.

Muidugi kukud sa vaidlema selle peale, sest kuidas mina nüüd julgen sulle sedasi öelda..
Sul puudub empaatiatunne, sa ei mõistagi muud peale omaenese kinnismõtete ja omaenese pisihädade.
Su jutt su süütunnetest ja see, kuidas sul kellestki kurb või kahju on, on sul kätteõpitud või kuskilt raamatutest pähejäänud võimalus end enda jaoks ilusamaks mõelda ja kõiki teisi aina lahata ja süüdistada.
Seda enam ütlen sulle, sa oled lausa ohtlik ja ma ei tea, millega sa oled oma elus päriselt hakkama saanud. Sa ei räägi siin avatud tõde, vaid mängid enesekeskset kannataja rolli. See on äärmiselt tülgastava inimese käitumine sul.
 
kuule_ 14. detsember 2014, kl 19.30
Terve elu pereelust unistanud? Ära valeta! Sa oled siin juba öelnud, et hirm oli kellegagi koos elama hakata ja see oli üks põhjus, miks peikaga kokku ei kolinud. Kus see pereelu oleks siis olnud? Kõik sinu otsused on olnud vabatahtlikud, ära unda siin rohkem!
 
P. to kahele eelmisele 14. detsember 2014, kl 19.36
MIDA TE JAURATE KUI TE EI TEA!

Kõiges on süüdi naistuttav.
 
P. 14. detsember 2014, kl 19.48
Kuule
LASTEST olen terve elu unistanud. Koolis unistasin, et mul tulevikus 5 last.

Psühhopaat
Keegi ei pea minuga koos uluma, vaid on võimalik ka neutraalselt kirjutada, mitte ära panna.

Kus ma ennast õigustan ?
Kirjutan ju, et olin opakas ja tundsin igasugu süütundeid naistuttava ees.

Et kui tema on õnnetu, pean mina ka õnnetu olema.
Selles ma teda ei süüdistagi, et mul süütunded olid, vaid selles, et neid ÄRA KASUTAS oma huvides.

Süütunded olid mul juba lapsepõlvest, see jah ei puutu naistuttavasse, aga ega siis kohe seda ära kasutama ei pea.
 
küsimus 14. detsember 2014, kl 20.54
Kas sa oma peikaga üldse koos ei elanud? Koos ei julgenud elada, aga n..kkuda julgesid?
 
P. to Küsimus 14. detsember 2014, kl 23.08
Kuidas ma sain koos elada, kui naistuttav pidevalt minu pool valves oli ?

Kui aga naistuttavale armastatu tekkis, siis esimesel võimalusel kolis tema poole elama.
Ja mulle tegi selgeks, et mind enam tundfa ei taha.

Mooramaamees tegi oma töö ära ja nüüd jalaga p-sse.
 
oot 14. detsember 2014, kl 23.32
Peika oli siis kodutu või? Ja mis töö sa ära tegid?
 
häbion 14. detsember 2014, kl 23.38
No nii häbi on enda pärast, sest olen seda P. teemat lugenud ja lugenud juba aastaid ja siia kirjutanud küll niipidi ja naapidi, lootuses, et miski muutub, et saan kuidagimoodi abiks olla õnnetule inimesele...
Aga mis nüüd, abi pole ma anda suutnud, ilmselt olen üks paras töll ja loll, sest nää, ei oska teist aidata nagu vaja.
Nii häbi on enda pärast.
Ja veel on mul häbi enda pärast, sest olen lasknud ühel naisel end nii lõksu püüda ja panna aina lugema seda teemat ja aina kirjutama siia ja aina mõtlema selle loo ümber.
Mul pole enam kodu jaoks aegagi, muudkui mõtlen P.-le, muudkui loen siinseid postitusi ja muudkui kirjutan. Isegi nii napakaks olen muutunud, et otsin netist Pee jaoks infi, mida siia ümber trükin..
Oi, nii paha on olla, kui ei suuda teist aidata ja näed, et teine vajab abi...
Ma pole aru suutnud saada, mis P. peas toimub.
Kas keegi oskab öelda?
Või P. ise äkisti?
Aidake palun, sest ma ei saa enne rahu, kui tean, mis P. peas toimub? Sõbranna pea ei huvita, ikka P. pea.
 
no ei saa ju olla 14. detsember 2014, kl 23.40
no ei saa ju normaalse inimesega tegemist olla.
 
P. 14. detsember 2014, kl 23.48
Oot
Üürikorteris elas siis.
Piltlikult öeldes töö. Tahtsin öelda, et tegin seda, mis naistuttavale kasulik ja vajalik oli.

Häbion
Aitäh sulle!

No ei saa ju olla
Ei olnudki normaalne. Normaalset naist ei anna teisel naisael niimoodi ümber sõrme keerata.
 
aga ole siis loll edasi, P. 14. detsember 2014, kl 23.49
P. ole aga siis tohman edasi. ole süütundega, tore siis ju, ja lõpuks keda su jama huvitab? Haigutab...
inimesed peavad ikka sellega tegelema, mis neil hästi välja tuleb.

aga muidu sind nagu sezuaalselt ka on ära kasutatud või?

ja nii nagu sa ei väsi kinnitamast, oledki suurepärane lollpea, psühhopaat jne. mida aga ise soovid.
 
tegelt ju tore. 14. detsember 2014, kl 23.59
kuidas sexkasutusega on? keegi ahistas, kasutas ära, P.? isa või mõni onu või naabrimees jne jne..
-------
 
põhi alt ära, P.? 15. detsember 2014, kl 00.02
huvitav jah, kuidas mõni eluseik tavalisel inimesel täiesti põhja alt ära lööb. või lihtsalt ei viitsigi nagu elada..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!