Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. To mida veel 16. detsember 2014, kl 21.39
Ükskõik mis olukorras mõne naisega rääkides on mul alati tunne, et minuga TEGELIKULT RÄÄKIDA EI TAHETA, viisakusest kannatatakse ära, aga sisimas mõeldakse, et läheks see nõmedik eemale.

Näiteks kasvõi poes, kuigi müüja on pealtnäha viisakas ja sõbralik, siis sisimas vaatab, et millist nõmedikku ta peab küll taluma ja tunneb vastikust.

Mul tekib ükskõik millise naisega reaalis ebameeldiv pinge, et ma tülitan ja see paneb mind vastikult tundma.

Kuidas sa sellises situatsioonis klammerdumist näed ?
Ma ei julgegi teist naisterahvast enda poole või kuhugi kutsuda. Olen ette kindel, et ei tulda.
Milleks ennast lolliks teen.

Siin ma saan vähemalt oma tunded kirja panna.
 
mida 16. detsember 2014, kl 21.54
Aa, ok, oledki debiilik, loetust aru ei saa. Aga mis klammerdumisest sa räägid? Või läks teksti genereerimise programm rikki?
 
kas peigmehe naine käib lugemas? 16. detsember 2014, kl 22.39
P. kirjatükk 16. detsember 2014, kl 17.18
-sulle- 16. detsember 2014, kl 03.36
ma armastasin sind. kui suur see tunne tegelikult oli, mõistin isegi palju hiljem, siis kui mu otsusest sõltus elu. sa tead, millest ma räägin.
sinu jaoks oli seda siiski liiga palju. või mine ka tea, millalgi väitsid, et ei tunnegi seda. põhjus põhjuseks, aga vastuolulisus on su põhiliseks olemuse omaduseks. kuigi, mõned grammid julgust oleks andnud sellele teistsuguse värvingu. kahju, et looja ei pidanud seda vajalikuks. mina pidasin ja pean.
------
sa P. saada see peigmehele...muidu ta ei teagi.
 
P. 16. detsember 2014, kl 23.25
Mina kirjutasin siin viimati 17.45.

P. to mida 21.36
Ei ütleks, et õnnelik ja põnevil olin, aga hea meel oli küll, et lõpuks sookaaslasega natukenegi suhelda saab.

21.39 komm on küll väga õige !
Ainult momendil siin keegi klammerdumises küll ei süüdistanud, aga kõik öeldu on õige.

Kusjuures täpselt nii olengi poes tihtipeale mõelnud.
Müüjanna hambad ristis talub, et peab minusugusele kaupa või teenust pakkuma. Ise pärast mõtleb jeerum, milline nõmedik.

Viimasel ajal on tihti sellised mõtted peas.
 
jummel, kui nõme 17. detsember 2014, kl 00.18
see palagan siin on. On Peesid igatsorti, saa siis aru, kes keegi on ja kes räägib õigust, kes udutab niisama või on see mõni grupi-projekt hoopis.

See on inimeste mõnitamiseks tehtud teema ja need autorid, need kõik Peed siin, naeravad abipakkujate üle ja muudkui jauravad oma laulukest.
Huvitav, kes selle eest palka saab ja mis on selle tegelik mõte ja eesmärk.
Kas tõesti pole siis võimalik ip aadressi kindlaks teha v? Oskab keegi?

Küsimusele, mida mõtled Putinist, vastab, et ma peaksin teise rahvuse esindaja olema, et midagi mõelda.
Inimene siin palub, et räägi minuga, aga P ei tee väljagi. Samas oigab, et keegi temaga suhelda ei taha.
Ja samas pakub abi, kui keegi peaks vajama tuge või mõistmist.
No mis mõistmist, kui ignoreeritakse jõhkralt teise palvet, et räägi minuga, arutame raamatute ja filmida üle.

Kui see pole teistele täiega pähe laskmine, siis, mis see on?
Jummala jõhker ja külmavereline mäng, mitte midagi muud.

Ja ära sa, P alusta jälle, et sa nii ja sa naa ja sõbranna nii ja sõbranna naa...ja kõik puha sulatõsi..

Ja voh see koht ka veel, et P teab läbi hädaabi-peika sugulase elukaaslase, et sõbranna abielus õnnelikult edasi...
No mis jutt, kui pisut hiljem laulab P, et sõbranna oma asju ilmale ei kuulutanud ei siis ega ka nüüd.
Nää, aga kõik teavad ometi sõbranna abielust ja olust ja siristavad Peele ka ette.

Oh, issand, sa, kes sa seda teemat siin lohistad, kas sa pole mõelnud, et sa norid sellega elult karistust ju.
Lõpeta ära, enne, kui hilja on.
 
aga peigmees muidu ikka loeb vä?, P 17. detsember 2014, kl 00.46
kuhu sa nüüd pagesid, ma küsin ja ootan toetust, kas peigmees ikka teab su üllitistest?
nüüd tahaks käesthoidmist ja kaasatundmist, et peab seda lollust siin kaasa elama, ja P kadunud.. irw.

kas peigmehe naine käib lugemas? 16. detsember 2014, kl 22.39
---------------------
P. kirjatükk 16. detsember 2014, kl 17.18
-sulle- 16. detsember 2014, kl 03.36
ma armastasin sind. kui suur see tunne tegelikult oli, mõistin isegi palju hiljem, siis kui mu otsusest sõltus elu. sa tead, millest ma räägin.
sinu jaoks oli seda siiski liiga palju. või mine ka tea, millalgi väitsid, et ei tunnegi seda. põhjus põhjuseks, aga vastuolulisus on su põhiliseks olemuse omaduseks. kuigi, mõned grammid julgust oleks andnud sellele teistsuguse värvingu. kahju, et looja ei pidanud seda vajalikuks. mina pidasin ja pean.
------
sa P. saada see peigmehele...muidu ta ei teagi.
 
P. to Jummel, kui nõme 17. detsember 2014, kl 01.02
Jummel kui nõme
Väga õige, lase kontrollida ip-sid jah, mina kirjutan igal juhul enda arvutist, teiste ip-sid ei tea ning huvitab samuti, kas kirjutajaid on üks või mitu.

Teiste kirjutajate eest ei vastuta, neid ei tunne ja rääkida saan ainult iseenda eest.

Putini kohta vastasin ju selge sõnaga, et iidoliks pidamiseks pean olema teisesest rahvusest. Täiesti viisakalt ja selgelt öeldud.

----
Elult karistust ?

Appi, karistuse ma ju saingi siis, kui aborti tegin ja peigmees ära läks.

Kas armastusest, õnnest ja suure armastuse lapse mittesünnitamine ei olegi karistus ?

Kas see, et ma ÜKSINDA patja nutan ning möödunut kahetsen, ei ole minu jaoks karistus ?

Mis saab veel hullem karistus olla kui õnnest loobumine ????

Selle suure karistuse sain ma kätte juba 13 aastat tagsi ju, nii et ole sina üsna rahulik ja õnnelik sellepärast !

Ja mis mõttes hilja ? Kellele see kirjutamine siin halba teeb ? Kellegi elu ei saa see mitte kuidagi segada.

Ja kui keegi tunneb, et tema elu segab, siis ärgu lugegu, siis ei sega ju. Ega ma kellelgi sabas ei käi ja ei jutusta.

Oled julm ja pahatahtlik inimene, kas sa ei karda, et elu rängalt karistab sind julmuse ja südametuse eest ?

Sinu komm on ikka täiesti närvihaige inimese kirjutis, see ei ole normaalne.

Kui juba sind mingi kirjutis häirib, mis ei sind ega siin mitte kedagi teist absoluutselt ei puuduta, siis ma ei kujuta ette, kuidas sind asjad päris pööraseks ajavad, mis sind konkreetselt puudutavad.
Siis pöörab sul katus täielikult ära.
 
P. veel to Jummel kui nõme 17. detsember 2014, kl 01.08
Sa ise ei karda, et oma õelutsemise ja mürgi pritsimise eest elult karistada saad ?

Ja mis karistust mul karta on ?
Seda, et ära suren.
Ära suren ma nagunii, õelusekotikene. Ega ma siia ilma igavesti ei jää.

Ole täitsa rahulik, mul ei ole midagi karta. Surma ma ei karda.

Pigem sina pead oma sõnade eest karistust kartma., sa oled ju pereinimene.

Mida mul üksikuna karta ? Surma ? Kas suren 5 või 25 aasta pärast, mul vahet ei ole.
 
aga peigmees? 17. detsember 2014, kl 01.12
kas peigmehe naine siis loeb su luulelisi ridu või mitte?
kümme korda küsin, ja P. moor ei tee väljagi. kus nüüd siis toetus ja kaastunne nagu on?
P. kirjatükk 16. detsember 2014, kl 17.18

-sulle- 16. detsember 2014, kl 03.36

ma armastasin sind. kui suur see tunne tegelikult oli, mõistin isegi palju hiljem, siis kui mu otsusest sõltus elu. sa tead, millest ma räägin.
sinu jaoks oli seda siiski liiga palju. või mine ka tea, millalgi väitsid, et ei tunnegi seda. põhjus põhjuseks, aga vastuolulisus on su põhiliseks olemuse omaduseks. kuigi, mõned grammid julgust oleks andnud sellele teistsuguse värvingu. kahju, et looja ei pidanud seda vajalikuks. mina pidasin ja pean.
 
kle, P 17. detsember 2014, kl 01.16
Lõpeta see armastuse ja õnne ja pere-elu jutt ära, läilaks läheb juba, nagu 15 aastane!
 
peele 17. detsember 2014, kl 01.21
Abordi juttu ma üldse ei usu, pigem arvan, et sa P, ei ole kunagi mehega olnud. Ehk oli tõesti üks mees sinust huvitatud, kuid kui huvi oleks tõsine olnud, siis poleks naistuttav suutnud teis lahku ajada.
Aborti ei usu sellepärast, et sa kirjutad sellest väga tuimalt, üldse kogu lugu polekski nagu sinuga juhtunud.
 
P. nutulaul igavesest abordist 17. detsember 2014, kl 01.30
sulle- 16. detsember 2014, kl 03.36

ma armastasin sind. kui suur see tunne tegelikult oli, mõistin isegi palju hiljem, siis kui mu otsusest sõltus elu. sa tead, millest ma räägin.
sinu jaoks oli seda siiski liiga palju. või mine ka tea, millalgi väitsid, et ei tunnegi seda. põhjus põhjuseks, aga vastuolulisus on su põhiliseks olemuse omaduseks. kuigi, mõned grammid julgust oleks andnud sellele teistsuguse värvingu. kahju, et looja ei pidanud seda vajalikuks. mina pidasin ja pean.
 
P. 17. detsember 2014, kl 01.36
Naistuttavast oli väga inetu minu pakutus kooki süües naerma hakata ja osa kooki lendas suust välja.

Naistuttav aina naeris ja sõi ja läks naost punaseks. Lõpuks ta lausa irvitas ja sõi.
 
jummel, kui nõme 17. detsember 2014, kl 01.46
vot, vot, näete, kui õrnahingeline ja armsake meie Pee on. Nii kui teised temaga üht laulukest ei laula, nii kukub sildistama ja muutub julmaks mooriks.

Miks sa Pee ei vasta siin teistele?
Nii tahaks teada, kas peigmehe naine loeb neid foorumeid siin.
Hea tava näeb ette, et kui tehakse avalikku ühisfoorumisse teema, siis austatakse teisi ka ikka. Ega see sinu isiklik blogi ei ole, et nähvad siin vahelduva eduga, et teen, mis tahan, kirjutan, kui tahan ja kasvõi viimsepäeva laupäevani, mis see teid peaks segama..
Vaat, kus tuli tegija välja.
Miks sa ei tee iseendaga midagi, miks sa teisi lahkad ja seda minevikku sorgid? Miks mitte kellegi jutt sulle ei sobi, keegi ei saa sinust aru, kõigi teiste mured pole nagu mingidki mured, ainult sinu elu ja sinu sõbranna on üliolulised, räägid peikast nii möödaminnes ja jõuad ikka sõbranna juurde välja.
No see ajab siin igaühel kopsu üle maksa.
Ja tekibki küsimus, kas sa ei taha aru saada, oled sa lihtsalt nii napakas või ongi see teema sihilikult kokku monteeritud.
See tekitabki tunde, et sa püüad meelega teisi ärritada.

Väidad, et kunagi olid sa lömitaja ja lasid endaga mängida, et nüüd oled muutunud jne..
No kas see on muutumine, kui sa siin teistele ninna kargad?
Muutunud oleksid sa siis, kui sa saaksid aru, et kõik need sulle kirjutajad, kes sind aidata on siiani tahtnud, on käega löönud või nad ei usugi enam, et miskit sellist üldse on olnud. Sa ei suvategi kedagi kuulata, ainult ajad oma joru lõpmatuseni.
Paistab väga mõnituse moodi.

Ja, kui sina arvad, et sul on õigus siia kirjutada ja kõik peavad kas vait olema või leppima sellega. Siis tea, kõigil on õigus siia kirjutada täpselt nagu sinulgi ja ükskõik, mida. Sina ju kirjutad ükskõik, mida. Ajad lõputult oma joru. Samamoodi võivad ka kõik teised siia oma joru ajada ja see pole sinu asi, Pee.
Tee oma blogi ja kirjuta sinna, palju soovid. Sinna pole tõesti teistel asja.
 
P. to Peele 17. detsember 2014, kl 01.46
Aborti tegin kahjuks reealselt ja mis mõttes tuimalt ? Kui soovid, võid minuga günekoloogi juurde kaasa tulla, seal kirjas, et tegin aborti 2001a. juulis.

Kahjuks ei olnud see mul esimene abort.

Just nimelt abordi pärast mind see peigmehe lugu eriti häirib.
Kui rasedust üldse ei oleks olnudki, oleks palju kergem olnud.

----
Kordan veel üle. Lahku mineku põhjus oli minu nihkes psühholoogia ning naistuttava manipuleerimene sellega.

Uskusin, et ma ei ole nii head meest väärt.

Ah, mis ma kirjutan, sa nagunii aru ei saa.
 
P. to Jmmel kui nõme 17. detsember 2014, kl 01.55
Mind ei lahkaks naistuttava mõttemaailma, kui see ei oleks mind nii rängalt mõjutanud.

Tead, kui mõni kirjutab oma murest, ei tule mulle pähe hakata bossi mängima, et kui ei lõpeta, saab karistada.

Saan aru, kui kellestki nimeliselt kirjutada, aga ei ole ju naistuttava nime kirjutanud.

Ei kirjuta siin ühestki foorumlasest ega midagi.

Ja see karistuse jutt oli liig mis liig, sest karistasin ennast 13a tagasi, kui õnnest loobusin.

Millega mul veel ennast karistada ? Iseenda surmaga, mis tuleb nagunii.

Ei ole mina siin iial nähvanud, et teen, mis tahan, kirjutan, kui tahan.
Niimoodi ma küll ei ütleks.
Tahad tark olla, aga vahet ei tee, KES kirjutab.
 
P. veel Jummel kui nõme 17. detsember 2014, kl 02.03
Ennast olen küllalt analüüsinud, saan väga hästi aru, miks nii käitusin.

Jahmatab, et sa teisiku komme minu pähe määrid.
Lausa solvav on.

Püüad kangesti tark olla, aga tõsisel kirjutajal ja pilajal vahet´ ei tee.
 
tahaks teada 17. detsember 2014, kl 02.03
kus need P ilusad sõnad on kirjas, kus see kirjatükk on, see
sulle- 16.detsember 2014, kl 03.36

kui tõesti seal nii kirjutet, siis no ausalt, hakkan kohe P.sõbrannaks. võrratult kaunid sõnad ju ja tõsiselt mõtlen nii.
 
P. to Tahaks teada 17. detsember 2014, kl 02.09
Olen vist vanadusest silmanägemise kaotanud, aga sellisel kuupäeval sellise kellajaga kommi siin küll ei näe.
 
?? 17. detsember 2014, kl 02.13
Kas sulle on veel vähe räägitud, et sa regaks ennast siia sisse. Ei oska või?
See on ju sinu enda huvides - sa ise ei saa aru, et sinu kloonid teevad sind veel totakamaks kui sa oledki.
Ära siis vingu, et "seda ma pole kirjutanud kunagi"!
 
P. veel to Jummel kui nõme 17. detsember 2014, kl 02.13
Küsin veel üle, sest arvan, et tegid äkki nalja.

Ei saa võimalik olla, et sa tõsiselt arvad, et õnnetu inimene, kes tuleb muret kurtma ja nõu küsima, nüüd järsku nähvab: teen, mis tahan , kirjutan, kui tahan.

Psühholoogiliselt on ju arusaadav, et see nii ei ole.

Ma loll arvasin, et saadakse aru, et teisiku kirjutatud.
 
jummel, kui nõme 17. detsember 2014, kl 02.25
vat meie siin ei ole sensitiivid, et peame teadma, kes oled sina ja kes teisik. Ühed P.-ed olete ju kõik.
Sulle on öeldud, registreeri end, siis oled sina just sina ja palju arusaamatusi jääks olemata.
Mina pole mingi tark ega pole selleks siia ka kirjutanud, et mingit tarkust demonstreerida, aga see pull siin mitme Peee vahel ajab s'ita keema ja mitte minul üksi.
Sinu vaba tahe, kui soovid solvuda. Muudkui aga solvu. Ja minu vaba tahe, kui pean sind ja su teisikuid üheks ja samaks kambaks.
Su teema on totakalt nõme ja see, et sa siin jaurad minist ammumöödunud ajast ja sellest, kuidas sinu probleem oleks justkui kõige suurem ja õudsem kõigi teiste inimeste hädade ja õnnetuste kõrval, vat see panebki sulle vastikusi ütlema.
Kui sa oleksid aus, siis sa kirjutaksid registreeritud nime all, eriti, kui siia su teisikud ka kirjutama on tulnud.
Lihtsalt puhtast lugupidamisest teiste vastu ja arusaamatuste vältimiseks.
Aga, mis teed sina, sa nähvad mulle nipsakalt, et sind solvab, kui ma ei tee vahet sinu ja teiste samasuguste Peeede vahel
No pole see ju normaalne reaktsioon.

See, mis sulle karistus tundub, see oli lihtsalt sinu elutee, see oli sulle nii antud ja see polnud karistus. See oli sinu elu osa. Kõik läks just nii nagu pidigi minema. Ja see takkajärgi enda praadimine on kurjast.
See, mida sa praegu endale teed selles vanas sopas tuhlamisega ja keeldud edasi minemast, vaat see on tõesti juba sihilik enesekaristus sul.
Miks sa enda vastu nii julm oled?
Miks sa ei armasta ennast?
Sa ju ise sõnud halva oma ellu, sa ise nead end ja alateadlikult kutsud karistust endale. See, mis oli, polnud karistus, see oli üksa osake su elust lihtsalt. See, mida sa praegu teed, on hoopis hullem ja katsu see lõpetada. Katsu edasi minna.
Ma ju näen, mida sa endaga teed. Võid solvunud olla mu jutu peale, kui sulle meeldib. Ega see su olukorda, praegust olukorda, paremaks tee.
Võiksin sinuga kokku saada, aga sa ei taha ju. Täpselt nagu siiani sa pole tahtnud kellegagi ei kokku saada, ei rääkida siinsamas, ei miskit.
Kus sa oled, P?
 
P. to Jummel kui nõme 17. detsember 2014, kl 02.35
Vaata nii nagu sina ei taha siia kirjutada oma täisnime, ees - ja perekonnanime ja kõiki isikuandmeid, siis ma ka ei taha.
See anonüümne foorum, registreerudes pead kõik isikuandmed kirja panema.

Kui oleksin õigete inimeste otsa sattunud, siis oleks elu teisiti läinud.
Valede inimeste otsa sattusin lihtsalt.

Ei saa öelda, et nii antud. Palju sõltub valikutest ja inimestest, kes su kõrval on.
 
P. to Jummel kui nõme 17. detsember 2014, kl 02.38
Ma olin nõrgem, naistuttav tugevam ning juhtis minu elu kiiva.
 
kehitab õlgu 17. detsember 2014, kl 02.50
kui kiiva siis kiiva. täiesti ükstapuha.
 
abordiulg 17. detsember 2014, kl 02.53
aga see abordist ulgumine eilsel öötunnil, kuidas sellega nüüd on, P.?
50+ nurgakeses?
 
aga 17. detsember 2014, kl 02.58
Aga, P! Miks sa omale Facebook'i ei tee?
Tuleksime kõik sulle sõbraks seal ja saaksime tuttavaks.
Ise vingud, et suhelda kellegagi ei ole, aga midagi ette ka ei võta!?
 
agale 17. detsember 2014, kl 07.59
Sellepärast, et see segane lesbi ei taha kedagi teist, vaid ainult toda sõbrannat. Sellel jätkus õnneks oidu kaugemale põgeneda.
 
Reena 17. detsember 2014, kl 08.24
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ
ja veelkord
HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ

Kirjuta seda lauset veel kulla P, me pole seda korda lugenud. Palun, palun, palun!!!!!
 
ise oled süüdi P. 17. detsember 2014, kl 10.31
Või et oli juba TEINE abort. Ära vingu, sul oleks praeguseks vähemalt üks laps olemas, aga nendele sündimata lastele oligi parem, et abordi tegid. Sinust pole lapsevanemat. Oleksid samasuguseid ullikesi juurde tootnud.
Abordid tegid sa sellepärast, et olid ja oled üksik ja arg ja teadsid ise ka, et sa ei sobi last kasvatama ja sul pole ka võimalusi kui koristajana orjad.
Mis töid sa üldse teinud oled?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!