Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to 22.59 19. detsember 2014, kl 23.16
Ei olnud mäng kahjuks.

Ei olnud ainult keeldumine. Käisin peigmehele peale, et otsigu parem ja seksigu teiste naistega.

Ma ise talle ju truu ei olnud, peigmees sai teada.
Käitusin päris vastikult, ütlesin, et olen vana ja kole ning otsigu noorem ja ilusam.

Samas ise piinlesin oma käitumise pärast.

Ma ei tahtnud vastikult käituda, aga tundsin selleks sundust.
Seda, et ma kole ja vana olen, uskusin päriselt.
 
igatahes 19. detsember 2014, kl 23.22
Peikal vedas, et sust lahti sai. Ju ta taipas seda lõpuks ise ka, et sa tegelikult ei tahtnud teda, vaid hoopis seda sõbrannat.
 
P. to Igatahes 19. detsember 2014, kl 23.34
Tegelikult tahtsin, aga tundsin, et EI TOHI tahta.

Naistuttav hakkas seda ÄRA KASUTAMA ning meid lahku ajama.
 
jc 19. detsember 2014, kl 23.39
Jesus Christ!
 
aga ise arvad, et oled norm inimene?P.? 19. detsember 2014, kl 23.53
aga sulle muidu meeldibki selline eriline P. olla vä?
noh et teeb su õnnelikuks ja rõõmu taevani?
 
P. Eelmisele 19. detsember 2014, kl 23.59
Kuidas ma õnnelik olen ?

Lapsepõlves ja noorena väga tahtsin tüdrukutega suhelda. Kuidas ma põdesin, et ei saa.

Oleksin tahtnud sõbrannasid, oma seltskonda, ilusat pereelu.

Ei tahtnud tunda ennast pooletoobise ebardina, kes kuhugi ei kõlba. Loomulikult ei meeldinud see mulle.

Tahtsin olla peigmehega õnnelik.
Uskusin, et EI TOHI.
 
suhted 20. detsember 2014, kl 00.20
aga miks sa ikka nendega edasi suhtled? selle totaka peigmehega, kes ikkagi olgem ausad noorema võttis ja ei näi ju sugugi õnnetu olevat ja selle teise naisega, kes sulle su enese lahkel loal ju, halbu eluseiku põhjustas.sa suhtled ju nendega edasi, oma mõtetes ja tunnestes.
oksele ei aja nagu?
 
oh ja ah 20. detsember 2014, kl 00.26
Räägid aina mineviku vormis, aga aeg oleks juba tänapäeva tulla!
Mis takistab sul elamast siin ja praegu?
Vanusele ära viita. Kui enda eest hoolitseksid, siis ei märkakski vanust.
 
P. to Suhted 20. detsember 2014, kl 00.33
Peigmehele ei ole ju mitte midagi ette heita, ta käitus minuga väga hästi.

Arvasingi, et hakatakse noorust mainima.
Kui peigmees oleks noorust eelistanud, oleks ta KOHE noore tüdruku valinud, kes oli tema järgi püsti hull, saatis kõik need kaks aastat armastus - sõnumeid, helistas, et tema ei suuda peigmeheta elada, ähvardas ennast ära tappa.

Olin peigmehega koos, see tüdruk helistas ja nuttis, kui väga ta armastab.
Muide mina niimoodi peigmehega ei rääkinud.

Peigmees sai meiega ühel ajal tuttavaks, nädal oli vahet.
Miks ta siis noort tüdrukut kohe ei valinud, kui noorus tähtis oli ?

See oli puht juhus. Läksime lahku ning tüdruk haaras härjal sarvist ning peigmehele meeldis, et teda hellitatakse ja nunnutatakse.

Näiteks plika pesi ja triikis ta riideid.
Mina ei teinud seda iial.
Ma ei trulnud selle pealegi.

Siis sai tüdruk sõbrannaks peigmehe emaga.
Mina ei tahtnudki tema ema näha, tundsin ebamugavust.
 
P. to Oh ja ah 20. detsember 2014, kl 00.34
Vanus paistab välja.
 
no aga ole siis õnnelik, P. 20. detsember 2014, kl 00.36
no suuremeelsed inimesed on ju õnnelikud teiste inimeste pärast, et neil on elus hästi läinud. ole sina ka.
 
kuula mu sõna, P 20. detsember 2014, kl 00.36
Kuula mu sõna, P!

Sa nüüd lõpetad selle taganutmise, sa tead, mis läinud, see läinud.
Nüüd sa räägid vaid praegusest hetkest ja elad tänases päevas. Kuula mu sõna ja tee nagu ütlen.

Sa oled noor naine, parimas eas ja sul on pikk tee veel käia.
Mina olen peagi 70 ja usu, ka minul on veel aega. Ma ei katku juukseid ega nuta silmi peast, et noorus on möödas, et rong on läinud....et mu aeg võib peagi otsas olla. Pole vaja seda mõelda, sest elame just nii kaua ja nii, nagu meile antud on.

Sinu rong pole veel tulnudki. See, mis mööda läks, oli kõigest tramm.

Et sul pole meest, pole nuttu väärt.
Kui sul oleks vaja pudelit õlut, kas sul peaks siis tingimata olema õlletehas?!

Kui mina praegu oleksin veel noor ja peaksin otsustama, kas muretseda lapsi või mitte, siis ma tuhat korda enne mõtleksin, kas maailm vajab oma lapsi ikka?!
Praegusesse maailma lapsi muretseda, no selleks peab olema ise ikka väga tugev, väga võitleja ja kindel homses päevas.
Kui tekib mingigi tunne, et äkki ma ikka ei suuda oma lapsele ilusat homset kinkida, siis parem ärgu see laps tulgugi.

Liiga egoistlik on mõelda, et MINA tahan, sest ainult laps teeks MIND ennast õnnelikuks.
Kõigepealt pead sina suutma oma lapse õnnelikuks teha ja kui sa ise ei ole õnnelik, siis vaevalt sa suudad teist õnnelikuks tehagi.

Niisama ei suuda teisi armastada see, kes ennast ei armasta. Neil võivad küll tekkida tunded, aga need ei ole armastus. Kui ei teata, mis on armastus, siis usutakse armastuseks ükskõik, mida, ükskõik millist iha- või omamisvarjundit teise järele, omaenese üksinduse peletamist ja kasvõi vihkamist, ise seda mõistmata.

Ela rahulikult edasi ja täna tänast päeva, mis sulle antud on. Sest elu on ime ja ole õnnelik, et sina sellest imest osa oled saanud.
Õpi oma elust ja sa näed, et midagi hullu pole olnudki, sa oled lihtsalt teinud asju, mida nüüd takkajärgi usud, et oleksid võinud teha teisiti. Kuid kes ütleb, et see teisiti tehtu oleks parem olnud. Sa ju ei tea, mis siis kõik oleks võinud olla ja kes teab, võib olla hoopis halvemini veel. Ole rahul sellega, mis sul on.

Ja ütle mulle, miks sa ennast sunnid mõtlema, et keegi sinuga rääkida ei taha. Kust teab täiesti võõras inimene, kes sina oled, kust teab see täiesti võõras inimene, et kunagi lapsena sul ei lubatud rääkida teistega, et sõbranna oli sul nagu oli. Kust tema teab, et peaks sind eirama.
Sa kujutad seda ette.
Ära kujuta.
Lihtsalt ole see, kes oled. Ära püüa kellegi meele järgi olla, ole sina ise ja sa näed, et inimesed räägiksid sinuga küll, kui sa ise oled vaba ja avatud ja näeksid maailma omaenese pilgu läbi. Kõike siin maailmas, mitte minevikku ja sõbrannat üksnes.
Need kaks ei kuulu enam tänasesse ja homsesse. Need on mälestus vaid.
Niiet, kuula mu sõna ja jäta minevik rahule.
Loeb tänane hetk ja see, mis alles ootamas ees.
 
küsin 20. detsember 2014, kl 00.41
Kuidas see ühel ajal tuttavaks saamine oli sel peikal ja sinul ja peika praegusel naisel.
Kus te siis kokku saite ühel ajal kõik.
Ma arvasin, et te kõik nagu elasitegi ühes paigas ja pikemalt juba
 
seda et 20. detsember 2014, kl 00.58
mingi lollidemaa.
peika pani kahel rindel ja vaatas, kes teda rohkem tahab.
jessuke, selline võsa petsi maailm, millest nagu saad aru küll, kuid kas sellistel on arvuti ja oskavad kirjutada ka, uskumatu.
 
P. 20. detsember 2014, kl 01.13
No ole aga siis õnnelik, P

Ma ei olegi peigmehe naise peale pahane, sest ma ju ise ajasin ta minema.

Seda et
Peigmees magas neiuga 1. korda siis, kui olime lahus juba. Ning see panigi teda neiu vastu huvi tundma.

Küsin
Peigmees sai minuga mõned päevad ennam tuttavaks.

Tüdrukuga sai internetis tuttavaks peika töökaaslane. Peigmees oli kaine autojuht ning plika armus mitte oma interneti sõpra, vaid autojuhti.

Siit moraal. Kohtama tuleb üksinda minna, muidu tahetakse mitte sind, vaid kaaslast.
 
P. 20. detsember 2014, kl 01.20
Kuula mu sõna, P

Aitäh ilusa kommi eest !

Kahjuks näen ja tunnetan, et naised ei soovi minuga rääkida.
Ju igaühel on oma aura ja lõhn ning mul on selline, mis teisi naisi eemale peletab.

Ei usu, et ette kujutan.

Ma ei armastanudki ennast, seepärast ei suutnud ka peigmehega nii käituda, nagu käitus noor tüdruk.

Kui peigmees näitas tüdruku pestud ja triigitud pluusi, siis mul oli nadi tunne küll.
Ma ei tulnud selliste asjade pealegi.
 
räägi, räägi veel, küll me kuulame P. 20. detsember 2014, kl 01.41
kuidas distsiplineerimist kihva keerata: räägi ja räägi ja räägi.

On vanemaid, kes laskuvad lastega lõpututesse vestlustesse teemal, miks midagi tohib või ei tohi teha. Kui on aru saada, et laps küsib lisa puhtalt jonni pärast, ei ole mõtet aina edasi ja edasi selgitada. Mida pikemalt sa seletad, seda vähem võtab ta sind kuulda. Arvesta ka lapse vanust ja piirdu nappide selgitustega.
-------------
no me oleme siin ka nüüd sõnakuulmatu lapsnaise nii 5 aastatse mängukanniks sattunud, kes vilistab kohe mõnuga neile, kes üritavad teda loogiliselt ja eesmärgipäraselt tegutsema panna. Vaidlemise mõnu on ka mõnu, mida lapsed hästi valdavad.
 
nalja tõesti nabani 20. detsember 2014, kl 01.57
aitäh ilusa kommi eest ja põrutame ikka sõbranna teemal edasi....
 
P. to 01.41 20. detsember 2014, kl 02.09
Palju mõnusam on ju, kui seda lugu üldse ei oleks olnudki.
Aega kahjuks tagsi ei keera ja olnut olematuks ei tee.
 
jonni siis aga edasi 20. detsember 2014, kl 02.31
igaüks teeb siin ilmas seda, mis hästi välja tuleb. tuleb see lapsnaisena jonniva lollaka mängimine hästi välja, lase aga edasi. pole ju mõtet sinuga siin vaielda, sa teed seda lihtsalt vaidlemise pärast.
sa pole ju ühelegi arukale soovitusele reageerinud ega vastanud.. ju siis mõnuled selles undamises.
 
P. Eelmisele 20. detsember 2014, kl 02.41
Olen lihtsalt kibestunud mutt.
Tunnistan seda.

Elan niimoodi välja oma pettumust ja kibestumist.
Vähemalt kirjutamise hetkel tunnen kergendust.
 
ainuke eesmärk 20. detsember 2014, kl 03.17
see siis nagu 3 aasta kirjatöö eesmärk oligi. Kesine eesmärk, peab ütlema.
 
P. to Ainuke eesmärk 20. detsember 2014, kl 04.12
Püüan selgusele jõuda, kuidas see naine sai nii jõhker olla.
 
seda et 20. detsember 2014, kl 04.17
ja mida see nagu sulle annab siis?
 
sai juba öeldud 20. detsember 2014, kl 05.11
sai juba öeldud, et täiesti tuulde tallatud aeg sul, P. odav populaarsus, mida otsid. See eitamine oma tegevuse vähegi kasulikumaks tegemiseks on ikka lapsnaise jonnimine ju.
ei saa aru jah, mille poolest su elu nagu muutuks, mis iganes su sõbranna tgevuse motiiviks oli... mis sinu elus nagu muutuks täna, siin ja praegu? ja siis otsid järgmise põhjuse, et ilmas elada?
miks sa kõigile ja kõigele kogu aeg vastu vaidled?
Miks sulle ükski pakutud soovitus ei meeldi?
miks sa mõnuled selles suhtelaiskuses?
miks sul meeldib oma suhteluukerede ( see lollakas peigmees ja naine, kes sõbranna just polnud?)seltsis aega veeta?
 
kle P. 20. detsember 2014, kl 11.14
Äkki su vanemad häbenesid sind ega tahtnud et sa perekonnmale häbi teed ja sellepärast ei lasknud sind teistega mängima.
 
P. 20. detsember 2014, kl 12.46
Kle P
Ei olnud mind mingit põhjust häbeneda, aga ju arvas teisiti.

Isa mul mitte kellegagi suhelda ei keelanud.
Kui oleksin elanud ainult isaga, oleksin kõikide tüdrukutega vabalt suhelda saanud.

Sai juba öeldud

Ma ei mõnule ju. Suhtluskaaslasi ei ole kusagilt võtta ning päris suhte loomiseks olen liiga vana.

Minu vanuses mehega suhtel ei ole enam mõtet.
Sookaaslastega suhtlemisel aga küll.

Peigmehega enam natuke koos ei ole ja ei olegi algusest peale mõelnud, et nii ära rikutud ja lörtsitud suhet parandada saab.

Naistuttav võiks küll oma keedetud suppi süüa.
P.sandas supi täis ja nüüd mina üksinda pean seda sööma.

Alatu inimene see naine.
Lükkas minu auku irvitamise ja parastamise saatel ning ise pani laginal nardes jooksu.
 
P. to Kle P 20. detsember 2014, kl 12.52
Just nimelt see tegigi perekonnale häbi, et mul suhelda EI lubatud.

Kuna ma midagi rääkida ei julgenud, siis hakatigi vaatama, et see tummahammas on ju lollakas.

Kui üks laps ( teismeline ) mitte midagi öeldud ei saa, peale mök - mök, siis teised hakkavadki teda veidrikuks ja debiilikuks pidama.

JUST NIMELT SUHTLEMISE KEELAMINE TEGIGI PEREKONNALE HÄBI.

Lapsed on eriti kriitilised.
Kui on keegi, kes ainult totakalt nohiseb, sõna suust ei tule, siis teised ju päriselt hakkavad arvama, et see on pooletoobine.

Kui näiteks kellelegi öeldakse " sa oled lollakas " ning see keegi ainult selle peale totakalt naeratab ja nohiseb, siis seda ju hakataksegi kiiksuga idioodiks pidama.
 
kle P. 20. detsember 2014, kl 12.55
Sulle on siin isegi kokkusaamisi pakutud, kuid sa ütled neist ära. Miks siis?
 
P. to Kle P. 20. detsember 2014, kl 13.00
Kui keegi mind lihtsalt uudishimust üle vaatama tuleb, siis jah.
Tõsisest kokkusaamisest olen huvitatud.

Muide mind on kunagi eemalt piilutud. Oleme telefonis kokkumise kokku leppinud ja siis vaadati eemalt. Lihtsalt uudishimust tuldigi vaatama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!