Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
naine 29. august 2014, kl 03.54
Sõbrannandusest tuleb ainult sekeldusi, häda ja pahandust, reetmist ja südamevalu. Täiskasvanud naine hoiab sihuksest asjast eemale ja oskab ise ja omapäi olla.
 
kaalukauss 29. august 2014, kl 09.29
P: "Ärme räägi minust, vaid sõbrannast."
Miks? Miks? Miks?
Sõbrannast ei tea me mitte midagi - pole teda näinud, pole ta kirjutisi, selgitusi lugenud. Kogu teave pärineb P peast ja on selge, et P peas kõik korras küll pole. Kui ka miskit muud pole, siis ühte ammusesse ajajärku lõksu jäänud on ta mõtted igatahes ja see on juba suur probleem.
Seda probleemi tahetaksegi siin lahendada. Tahetakse P mõtted lõksust välja aidata, tahetakse ta sundmõtetest vabastada ja seda kõike abivalmidusest, heatahtlikkusest. Keegi siinsetest ei tunne halvasti ütlemisest mõnu või kergendust. Lihtsalt kui heaga ei saa, proovitakse ka halvaga. Miski peab ju inimest loksutama, ta mõtted paika raputama.
P ütleb, et teeme seda vabatahtlikult, aga kas ikka on nii? P on meidki lõksu püüdnud. Me elame küll igaüks oma elu edasi ja ei tegele antud probleemiga pidevalt, kuid arvuti taha istudes paratamatult tekib huvi, ega ometi mingit nihet paremuse poole pole toimunud.
Tuleb tunnistada, et teatud mõttes käitume P-ga sarnaselt. P oma korduvate selgitustega püüab meile selgeks teha, kuidas kõik ikka täpselt oli. Meie aga püüame selgeks teha oma mõtteid. P arvab, et me ei saa aru, sest pole ise sama üle elanud ja järelikult tuleb üksipulgi kõik lahti harutada ja üle seletada. Meie näeme, et P ei saa talle kirjutatust aru ja püüame teistsuguses sõnastuses, teisest vaatenurgast vaadatuna, hea ja halvaga, ... teda mõistma panna.
Oleme me sama puudulikud, samamoodi lõksus, et ikka veel üritame P elukvaliteeti parandada? Milleks küll, muutusi pole ju märgata, pigem vastupidi - P pahameel ja süüdistused selle ühe meile tundmatu naise vastu on suurenenud ja veelgi kramplikumalt hoiab ta kinni kunagistest üleelamistest.
Piltlikult väljendudes on P mõttetegevus kui ühesuunaline tee, mille äärde on ta kõrge ja paksu müüri ehitanud. Sellelt teelt kuhugi kõrvale keerata, suunda muuta pole võimalik. Üsnagi selge on, kuhu sama teed minemine välja viib. See on selge meile, kuid mitte P-le.
Kas siis tõesti väljapääsu pole enam? Kas tuleb leppida ja pealt vaadata, kuidas P oma elu hävitab?
Kõik katsed ta mõtteid mujale juhtida on ebaõnnestunud. Kui küsida midagi hoopis muud, võib vastuse küll saada, kuid see on siis ülimalt lakooniline ja tunda on, et kohusetundest ja pealesunnitult kirja pandud. Mitte ükski teine teema P-le ei sobi, ainult see üks - sõbranna pähe pääsemine. No mis selgitusi tolle naise tegevuse kohta veel anda saaks või milleks neid üldse vaja on. Kui oli manipulaator, siis oli; kui oli pahatahtlik ärakasutaja, siis oli. Kui ka olid mingid õilsad motiivid ta käitumises, ega needki P-d lohutaks.
See saaga ei tiirle ju selle ümber, mida halba sõbranna tegi, vaid selle ümber, et ta peale halva tegemist minema läks ja enam suhelda ei soovi.
Sarnaseid lugusid on elus oi kui palju. Mahajäetuks, kõrvaletõrjutuks, petetuks on paljud saanud. Juba näen P korduvalt kirjutatut, kuidas tema olukord on ikka hoopis teistsugune. Aga ei ole, detailid erinevad, kuid olukord on sama. Sadu ja enam näiteid võiks tuua, kus inimesi on petetud, ära kasutatud ja siis maha jäetud. Ohvrist selgituste küsijatele, edasi suhtlemise lunijatele on oi kui halvasti öeldud, kuidas neid on mõnitatud. P juhtumit ei tee erakordseks ka see, et ta suhtesse astus kõigile alt üles vaatava inimesena, kes sõbrannas nägi endasarnast madalal olijat. Esiteks oli see pelgalt P nägemus, kel suhtluskogemused puudusid ning inimeste hindamisoskus sellega kaasnevalt ning teiseks, oli kuidas oli, kuid sõbranna läks eluga edasi, ei takerdunud vanasse.
P, kas sa ise saad aru, et oled sundmõtete küüsis kinni? Kas sa ise tahaksid neist vabaneda? Kas sa tahaksid normaalset elu elada - suhelda kõikvõimalikel muudel teemadel vesteldes, tunda rahuldust sellest elust, mis sul hetkel on ning vabaneda minevikupainetest? Kas sa suudaksid minevikust lahti lasta, ilma et otsiks enam vastuseid, selgitusi, põhjendusi? Kui ei, siis tuleb meil siin hakata end vabastama sinuga seotud köidikuist. Lootusetus olukorras pole mõtet edasi pingutada, tuleb leppida, et meist pole kasu olnud ja ei saa kunagi olema.
 
Helenavanje 29. august 2014, kl 09.33
P loe kaalukausi jutt läbi ja süvene natuke sellesse mitte ära hakka kohe vastu plähmima.
 
proktoloog 29. august 2014, kl 10.14
Nohjah, P on "dresseeritud" - tuhandeid kordi pähe taotud, et kui sa, obene, teed areenil pirueti õigesti, siis järgneb sellele porgand. Tsirkuseobesele suht võimatu selgeks teha, mis toimub vastavalt olukorrale reageerima õpetatud obese peas. Muudkui teeb piruette, aga porknat pole, mis pole, ja tsirkusestki järel vaid saepurulatakas maas. Piruetid ja porgandid on kogu ta elu ja ta keeldub uskumast, et obesed on võimelised ka hüppama. Ei oska neile sundmõtetele muud nime anda, kui "korralik dressuur", millest väljaspool konteksti pole mitte kui mingisugust mõtet - olgugi, et subjekt ära seletab, miks ja kuidas ta ikka nii kõrgesti dresseeritud on - fakt on see, et ta muuks ei kõlba, kui mööda oma saepurulatakat ringe tegema.
 
P. 29. august 2014, kl 14.07
Proktoloog
Eks need olidki sundmõtted, et teiste naiste tahtmist peab tegema. Mind oli nii kasvatatud, et teistel tüdrukutel on alati õigus ja mina pean seda tegema, mida teised ütlevad.

Aga seda ära kasutada kellelgi oma huvides oli väga alatu.
Kusjuures "sõbranna" on veel nii uhke, et tõmbas ullikesel naha üle kõrvade.

Kaalukauss
"Sa oled oma saatust väärt, olid halb inimene" on kohe kindlasti pahatahtilik komm.

Kellele ma halba tegin peale isseenda, peigmehe ja tema sündimata lapsele abordiga?
Aga see oli iseenda kiusamine.
Et ju siis ma ei ole väärt pereõnne.

Ja muide pahatahtlikke komme tuli KOHE, kui kunagi seda teeemat alles ALUSTASIN.
Nii et tigedaid komme ei saa seostada mitte kuidagi tüütamisega.
 
P. to Kaalukauss 29. august 2014, kl 14.22
Ma ei küsinud ju mitte mingeid selgitusi.
Peigmehe ja abordi teema oli nii valus ja ei tahtnud sellest üldse rääkida.

Kui abort oli tehtud ja peigmees oli ära ära läinud, "sõbranna" muutus SEKUNDIPEALT, hääletoon muutus julgeks, üleolevaks.
Ta tundis, et on nüüd võitja ja olukorra peremees ning enam ei ole vaja mulle head nägu teha.

Aga ta kuigipalju suhtles edasi kuni selle hetkeni, kui peigmehe leidis. Siis hakkas mu ema kallal ilkuma.

Sain kohe aru, et mu ema naeruvääristamisega ütles ta, et minu töö on tehtud ja mind enam vaja ei ole.

Väga alatu taktika kasutada selleks mu ema, keda ta üldse ei tundnudki.
Iga inimest solvab hingepõhjani, kui ta ema üle naerdakse. Pealegi oli ema kohta öeldu täiesti vale.

Mu ema, kes oli alati kõiki teisi KIITNUD, ei olnud tõesti väärt vastupidist juttu.

----
Kõikide teiste arust me olimegi VÕRDSELT VEIDRIKUD. Meid kumbagi ei võetud omaks, eri põhjustel küll.

Olimegi sarnased, ainult "sõbranna" suhtumine ja mõtted olid teistsugused.
Ümbritsevate silmis olime kaks veidrikku, paras paar.
 
P. veel to Kaalukauss 29. august 2014, kl 14.36
Ja seda, et olime ju 13,5 aastat suhelnud ja ma tõesti ei tulnud selle pealegi, et inimene soovib suhtlemist täielikult lõpetada.

Ma ei luninud midagi. Suhtlesin samamoodi, nagu me olime eelnevad ligi 14 aastat suhelnud.
 
kaalukauss 29. august 2014, kl 15.23
Mina pole kirjutanud, et olid halb inimene ja oma saatust väärt. Eeldatavasti olid hea inimene, kes ennekõike iseenda suhtes vaenulik oli ning seega endasse negatsiooni istutas. Seejärel hakkasid sõbrannat süüdistama ning negatsiooni endas kasvatama. Mis on praeguseke sellest heast P-st alles? Õieti ei midagi.
Kellele sa halba tegid? Eekõige iseendale, kaudselt ka vanematele ja teistele lähedastele. Mis oli, see oli.
Kellele sa halba teed (NB!olevik), on õigem küsimus. See on see, miks su peale praegu, siin ja teistes su teemades pahandatakse, sulle ka halvasti öeldakse. Halba teed sa ikka eelkõige iseendale, kuid kõik need, kes on tahtnud sind su ennast hävitavalt teelt kõrvale juhtida, saavad sellest osa.
Pahatahtlikkust näed sina, kuid pahased kommentaarid ei näita pahatahtlikkust. Pahandatakse su tahtmatuse üle asju teisest vaatevinklist näha, pahandatakse su minevikust kümne küünega kinni hoidmise peale, su mõistmatuse peale.
Kui nüüd tulla lause "Oled oma saatust väärt" juurde, siis ega see tegelikult vale olegi. Iga inimene on vähemalt osaliseltki ise oma saatuse tegija. Nii ka sina. Inimene, kes ise ennast madaldab ja endasse vaenulikult suhtub, ei saa saatuseltki muud oodata.
Ega su siinne vastuvaidlemine tähenda pea püsti ajamist ega näita lugupidamist enda vastu. See mõjub jäärapäise kapriisina hoopis. Inimene, kes ise ennast ullikeseks peab, üritab teisalt jätta endast mulje kui inimesest, kes julgeb ka vastu vaielda. Ainult et vastuvaidlemise oskus ainuüksi ei tee veel kedagi lugupidamisväärseks. Ja ega ennast ullikeseks tembeldades saa tahtagi, et kõik hakkaks seda väidet ümber lükkama. Endast lugupidav ja endasse hästi suhtuv inimene ei nimeta end ullikeseks. Kui, siis vaid üksikjuhtudel ja mingi emotsiooni ajel vaid.
See, et end ise madaldad, ei õilista. See vastupidi, ärritab.
Muidugi on alatu nõrgemaid ära kasutada. Alatu oli ka sõbranna. Aga nüüdseks peaksid sa ju ometi teadma juba, et kõik inimesed ei ole head, õilsad ja sinust paremad. Alatust esineb ja kohati päris palju.
Seda julgen aga küll arvata, et sinuga virtuaalsuhtluses olnud inimeste seas on alatuid vähe. Alatu ei viitsiks nii palju mõelda, kuidas saaks üht eksinud hinge aidata. Alatu poleks nii püsiv ega jaksaks su loole kaasa elada. Sulle kirjutanute enamus tahaks, et su elu muutuks paremaks ja et sa seda ise ei taha, mõjub ärritavalt. Vahetevahel mõjub see nii ärritavalt, et tulevad ka pealtnäha õelad kirjutised.
Vaata, sa ehk ei tea, kuid kõige valusamini öeldakse tavaliselt kõige lähedasematele. Eks sinagi ole mõnes mõttes meile lähedaseks saanud ja nii need valusad ütlemised tulevad, sest sust siiski hoolitakse. Siinkohal ei saa aga märkimata jätta, et kui sa natukenegi kuulaks, mis sulle kirjutatakse ning ei oleks nii põikpäine või siis mõistmatu, oleks pahandamist oluliselt vähem.
 
see on ja küsimus 29. august 2014, kl 17.12
see on jah küsimus, MIKS P jalgu tagumiku alt välja ei võta ja natuke teisi muljeid ei kogu.
Minevikust vabanemiseks on ka vana uute muljete alla "matta" st huvitavat elu elaval inimesel pole aegagi vanas minevikus ringiratast tammuda.
peale, me tõesti ei tea, mis ja kus toimus.
Olen ise lähedaste inimestega , sugulastega, meenutanud erinevaid aegu, kus kõik ka osalised olid kas või mõne sündmusega seoses, et ajaline mööde vähemalt oleks kõigile sama.
on jahmatav, kui erinevalt mäletatakse sõnu ja tegevusi ja isegi inimesi, kes samas kohas samal ajal tõesti olemas olid.
 
mälestusteümberprogrammeerimine 29. august 2014, kl 17.17
no on veel olemas tehnika" mälestuste ümberprogrammeerimine" st mälstused kirjutatakse omas peas ringi, meenutatakse häsid pisdetaile, mis ssamal ajal sündmuse toimumise ajal tõesti ka olemas olid.
aga see nõuab psühhoterapeudi tööd.
samas võib ju ise ka prrovida leida häid momente minevikust:
P ju invaliid pole, haridust ka on ja elu on ju sees.. ühesõnaga kujunda oma mälestused positiivsemateks..
seda saab ikka ise ka teha, kui vähegi tahad.
P ikka väidab, et psüholoogihuviline, ma küsiks, kas kõik harjutused, mis eneseabiraamatutes ka olemas, on läbi tehtud? mitte mõeldus, vaid pliiatsi ja paberiga ja MÕTLEMISEGA läbi tehtud.
 
avalik netiruum 29. august 2014, kl 18.07
kui keegi midagi netti avalikuks teemaks üles riputab, siis küsiks, mida see inimene TAHAB lahenduseks?
Mida P tahab, mida sellist, mida tema arvates meie siin saaksime talle anda? see koht on ikka vastuseta.
Pigem on siiski kasu spetsialistidest.
 
P. 29. august 2014, kl 22.31
Kaalukauss
Sain aru küll, et sina nii ei kirjutanud.

Oli KOHE ALGUSES õelaid komme, kui seda teemat alles alustasin.

Samas olen vastajatele kahtlemata tänulik.
Ullikeseks nimetan ennast kibestunult ja südametäiega.
 
jep 29. august 2014, kl 22.44
Peab ikka laustotakas olema, et ennast elulõpuni ullikeseks sõimata. Aga eks naudinguid ole kummalisi jah!
 
aga mida sa tahad? 30. august 2014, kl 01.42
kas sa P tegidki teema, et end ullikeseks sõimata avlikus netifoorumis? see oligi ainuke tahtmine, et teised loeksid, kuidas a 46-selt ullike oled?
no me siis täname ja võtame teadmiseks.
 
P. Eelmisele 30. august 2014, kl 05.55
Ullikest kasutades olen tihti soovinud öelda, et "sõbranna" PEAB mind ullikeseks.

Kui "sõbranna" teada saab, et ma siin kirjutan, siis saab peatäie irvitada, et ullike SIIAMAANI põeb, ehhhheeeeee.

Tal ju peale peigmees käis pidevalt irvitamine: sa ju pugeja eeeeeeeeee, loll olid eehheeeeee, hale eehheeee.
See oli kuidagi nii tobe, et mõtlesin, et kas tegu 5 aastasega.

Keskealine naine räägib nii. Pole sõnu.
 
jah, me teame seda 30. august 2014, kl 07.03
jah, me teame seda, aga mida sina tahad delfi foorumi lugejatelt?
 
P. Eelmisele 30. august 2014, kl 12.37
Kirjutan südame pealt ära ja ootan ikka mingit imet.
 
oot-oot 30. august 2014, kl 13.32
Kas sõbranna keeldub sinu üle reaalis rohkem irvitamast ja nüüd püüad siin temaga kontakti saada, et tema irvitamisi edasi nautida?
 
aga mida sa tahad ? 30. august 2014, kl 16.52
ja teema oli: mul pole sõbrannasid.
jah, kulla P, me võtame selle teadmiseks.
Et sa kirjutad südame pealt ära ja ootad imet.
 
kribu 30. august 2014, kl 18.35
Ju ta loodab jah siitkaudu sõbrannaga kontakti saada, et uuesti mõnitusi nautida.
 
P. 30. august 2014, kl 22.17
Ei oota siitkaudu ja ega vist mulle eriti ei meeldi, kui ta teada saab, et kirjutan.
Sest siis ju taipab, kui väga ta suutis mind endast välja viia ning tunneb minu kannatustest ainult mõnu.

Aga ilmselt jah, kui me näiteks saame jutule, siis ta mõnitab mind ju edasi.

Olen olnud väga naiivne ja uskunud, et inimene kahetseb ja tunneb süümepiinu.
Ei midagi.

Talle teeb minu piinamine ainult nalja.
 
p-le 30. august 2014, kl 23.07
Kuule sina "kannataja", täiesti mõistan, miks sõbranna sind pugejaks nimetama hakkas peale aborti jne. Kes ei hakkaks? Inimene ISE teeb endale sellise "teene" ja siis ei või teda pugejaks nimetada ka v?
Kui keegi minu käsu peale lakuks vetsupoti puhtaks või sööks s'itta, siis ma põlgaks sellist isendit elu lõpuni ja lõpetaks kogu suhtlemise päeva pealt. Pugeja oleks ta kohe kindlasti, sest ta tahtis ju mulle meelepärane olla ja tegi jälkust vaid selleks, et mina teda seda tegema õhutasin.

Ei saa austada inimest, kes iseenda elu kellelegi meeldimise pärast ISE tuksi keerab.
Ja see, et sa siin nüüd halad ja end avalikult alandad, on veel eriti õõvastav. Ausalt.

Lisaks, sa süüdistad teist, et kuidas ta ometi võis sinuga VALESTI käituda, kui sul niigi oli kodust juba kompleks kaasas. No anna olla, ega teine mingi eripsühholoog või käitumisspetsialist polnud, et oleks pidanud sind eriliselt kohtlema ja ette ära aimama, mida sinuga tohib ja mida mitte. Olite ju mõlemad üheealised, mõlemal olid omad kompleksid ja probleemid. Ma tõesti ei mõista, miks sa räägid siin, et sõbranna OLEKS pidanud sinuga õigesti..!!!!!! käituma ja POLEKS pidanud tegema asju, mis sulle nüüd takkajärgi valed tunduvad lõpuks. Siis mitte miskipärast...???
Miks SINA siis ISE ei käitunud teisiti, miks SINA ISE lasid asjul nii minna nagu nad läksid. Kas sina ei pidanudki millegi eest vastutama ja lihtsalt lootsidki teise inimese peale kõiges.
Ja ära hakka jahuma, et vaatasid kõiki naisi kui kõrgemaid imelisi olendeid suu ammuli ja tundsid ennast selle kõige taustal madalamana murust..

Mina sulle kaasa ei tunne ja sinu teemat lugedes tundub, et, kuigi sa väidad, et oled läbinisti hea ja tore, oled sa tõepoolest käitunudki nagu pugejast limukas ja nüüdseks lisandub sellele veel õelus, kadedus ja kättemaksuiha.
Väga halb kombinatsioon, mis sööb aina su hinge ja muudab sind sisimas aina õelamaks, kuni, kes teab....

See, et sa ennast õigustad ullikesena, ei anna sulle õigust teise süüdistamiseks.
Aega elu õppida on sul piisavalt olnud, oli juba siis, kui roomasid aborti tegema..

Ja ma tõesti ei saa aru, mis on sinu eesmärk ja mida sa taotled siin avalikus ruumis ennast õigustades ja teist pidevalt süüdi mõistes, no ei mõista sind kohe üldse...
 
P. to P-le 30. august 2014, kl 23.15
Ega ma siis "sõbrannale" sellepärast ei allunud, et talle meeldida.
Vaid ma tundsin, et olen KOHUSTATUD, ma PEAN.

Mina ju käitusin temaga õigesti.
Ei kasutanud tema komplekse ära, ei irvitanud ta meheliku välimuse üle.

Mitte midagi võimatut ma temalt ei oodanud.
Lihtsat, inimlikku suhtumist.
Nagu mina temasse suhtusin.

Kuidas sõbralik, viisakas kohtlemine temalt siis nii väga palju nõutud oli.

Mina ju kohtlesin teda sõbralikult ja mulle see küll üle jõu ei käinud.
 
P. to P-le veel 30. august 2014, kl 23.20
Kuidas viisaka käitumise ootamine siis eripsühholoogi nõuab ?

Kas kõik inimesed, kes suhtluspartneriga viisakalt käituvad - räägivad, on läbinud eripsühholoogi ja käitumisspetsialisti koolitused või ?

Kuidas mina suutsin temaga viisakas ja sõbralik olla ning mitte mõnitada ?
Ma samuti ei olnud läbinud eripsühholoogi koolitust.

Kui ma soovisin, et inimene minuga ei õelutseks, ei mõnitaks - kas see on tõesti nii ülejõukäiv palve ?
Psühhopaadile ja sadistile ilmselt küll.
 
Jelizaveta (77) mehi ja elu näinud 30. august 2014, kl 23.33
Kuule P, kui sa tunned piinavat vajadust kirjutada, siis pea päevikut vöi loo näiteks oma isiklik blogi. Sinna saaksid kirja panna köik selle mis sind vaevab. Praegu sa lihtsalt solgid siin teiste teemasid ja igal vöimalusrl muudkui ketrad ja ketrad seda vana teemat. Oled ennast selle orjaks teinud, vabatahtlikult vangistanud ennast minevikku.
Nii on, kahjuks.
 
p-le 30. august 2014, kl 23.48
ah, et sina käitusid JU ÕIGESTI?????

Saad sa aru, kuidas su jutt imal on.

Kui sa käitusid õigesti SIIS, siis mida sa siin undad praegu. Mida sa tahad? Püüad meile selgeks teha, milline jätis oli teine inimene, et julges sinu maha jätta ja uue inimese juurde elama asuda...äää-määää

Miks sa siis peika minema lõid, lapse tapsid, kui sa ei tahtnud sõbrannale meelehead sellega teha.... Oli ju pugemine, mida sa salgad ja eitad...

Ju sulle siis meeldis see piitsa ja prääniku suhtlus, egas sa muidu poleks poolt oma elu selle inimese seltsis veetnud ja tema meeleheaks igasugu tempe teinud..
Ei mina näe siin sõbranna süüd rohkem midagi, kui sinu enda süüd..Said aru?
Sul endal vastik endast ei hakka, et siin teist nii järjekindlalt maha teed...

Ja saa aru, MEIE siin pole kuulnud ainsatki sõna tollest ajast sõbranna suust ja me ei pea sinu juttu 100% tõesena võtma ka. Sa võid asju vildakalt tõlgendada, sest no oma kraavi jooksnud elu ja enesehävituslik käitumine vajab kellegi teise kraesse ajamist. Täiesti tavapärane käitumine.

Kui su kõrval on lammas, kes päevast päeva vaid MÄÄÄÄÄ teeb, siis viskab ka kõige heamal inimesel lõpuks maksa üle kopsu ja tekib tahtmine katsetada, kui kaugele seda määgijat on võimalik ajada.
Said ju oma koogutamise ja noogutamise ja määäga just seda, mida sel puhul loota ongi. Ei mingit müstikat muide. Mõistad.
 
P. to P-le 31. august 2014, kl 00.03
Selles suhtes õigesti, et olin temaga sõbralik ning EI KASUTANUD ÄRA TEMA VALUSAID KOHTI.

Hell teema oli "sõbrannale" mehelik välimus. Mitte kunagi ma ei kasutanud seda ära.

Peigmeest saatsin ära sellepärast, et tundsin, et ma PEAN "sõbranna" käske täitma, et PEAN tegema nii, KUIDAS talle meeldib, mitte et mina meeldin.
Nii ohhoo ma küll ei olnud, et aru ei saanud, et "sõbranna" peaks minust palju rohkem lugu, kui talle vastu kärataks, et ei saada ma peigmeest kuhugi.

Kas pean ütlema, et seda kõike ei olnudki ?

Ei tee ma kedagi maha, "sõbranna" irvitaks HEAMEELEST naba paigast, kui teada saab, et siin kirjutan.

----
"Sõbrannal" ei olnud sugugi paha mind armastatust lahutada ja aborti nõuda ning hiljem mõnuga irvitada.
Ja minul peab paha olema sellest rääkida ?

Olen ma su meelest Jeesus Kristus ?
 
P. to P-le veel 31. august 2014, kl 00.09
Ei katsetanud ta peigmehe äraajamisega midagi.

Lihtsalt "sõbrannale" ei mahtunud pähe, kuidas peigmees küll mind tahtis, aga teda ei tahtnud ning tal oli KINDEL PLAAN meid lahku ajada.
Sellepärast ta minu juurde tuli.
Mitte mingi katsetuse pärast.

Kui see plaan oleks luhta läinud, oleks "sõbranna" üdini pettunud ja vihane olnud.

Väga võimalik, et osad inimsed teevad oma katsetusi, aga tema nüüd küll mitte.
 
p-le 31. august 2014, kl 00.33
Või et üdini pettunud oleks olnud sõbranna plaani luhtumisel? Aga üdini pettunud ja vihane on ta sellegipoolest, ainult et sinusuguse tolkami peale, kes käske oskas vaid täita ja pugeda või nahast välja, selle asemel, et oma peaga mõelda ja olla vähemalt keegigi peale määä...

Mida sa ometi jahud siin oma helladest kohtadest, mida keegi teine ära kasutas. Mille hea pärast oleks ta pidanud neid sinu helli kohti üldse märkamagi, kui tal endal oli neid kohti ehk rohkemgi veel, kui sul üldse oligi.

Ja ütle, mida see täna sulle veel korda läheb, et sõbranna naeraks?? naba paigast, kui teaks, et siin kirjutad.
Mis pagana valu sul selle inimese järgi ometi on?
Kõigil meil on ammuilma selge, et ei peika, ei abort, ei irvitamised ega muu kaalu üles seda, et sind lihtsalt maha jäeti. Sa ulud siin vaid ühel põhjusel ja see on hüljatud inimese kiun, kes ei suuda leppida asjaoluga, et teda vahetati teise vastu välja.... See ongi su ainumas põhjus ja selle peale võib irvitada küll see sõbranna sul, või kes ta üldse sulle on, ei meie tea.

Väidad küll, et räägid ausalt, aga jätad märkimata, et põhiprobleem on küll õige, aga tegelased veidike muudetud. Onju?
 
aga mida sa tahad? 31. august 2014, kl 00.38
jääb arusaamatuks, mida P tahab täiesti võõrastelt inimestelt saada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!