Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Sa juba öeldud 20. detsember 2014, kl 13.03
Vaata, naistuttav ise tahtis seda suppi, 2 aastat nägi selle nimel vaeva, isegi nimetas mind KÕIGE TÄHTSAMAKS sõbrannaks, kuigi me üldse sõbrannad ei olnudki.

Ise muutkui keetis ja keetis ja pingutas 2 aastat ning supp valmis, pani naerdes ja parastades jooksu.
Absurd.
 
pole ime 20. detsember 2014, kl 13.10
mida ta siis veel pidi passima selle supikatla juures, kui supp valmis sai. Läkski oma teed, mõni ime.
 
P. to Pole ime 20. detsember 2014, kl 13.13
Ei ole loogiline.
Inimene näeb 2 aastat meeletut vaeva asja kallal, mille vilju ta tunda ei tahagi.

Kui kedagi aetakse lahku, siis eesmärk on ühe poolega edasi koos olla.
Naistuttav teadis, peigmees teda ei taha ning minuga suhelda jälle ta ise ei tahtnud.

Ajada keegi lahku oma lõbuks ning siis minna oma teed.
See on ju haiglane.
 
järelikult olid eemaletõukav 20. detsember 2014, kl 13.22
kui sind ainult piiluti. asi pole ainult selles, mida sa suust välja ajad, vaid kogu su olemus ongi selline ja sellepärast sind ei taheta.

piiluks sind isegi
 
P-le 20. detsember 2014, kl 13.34
kirjelda enda väljanägemist.
Mis värvi on su silmad, juuksed?
Kas sul on kahvatu jume või roosakas näojume?
Kas sul on pikk kael või on lühike?
Mis kujuline on sinu nägu - kas kandiline, kolmnurkne, ovaalne, ümmargune.
Kas silmade vahe on lai või kitsas, kas kulmud on sirged või kaarjad, kas kõrgel või madalal?
Kas kõrvad on peadligi või hoiavad eemale.
Milline on sinu suujoon.
Kas sul on peened huuled või täidlased, kas suu on pikk või lühike, kas suunurgad hoiavad allapoole või ülespoole.
Kas suu alahuul on täidlasem ülahuulest või on vastupidi?
Mis kujuga on su silmad.
Kas sul on kõrge laup või kitsas jne.
Milline on sinu lõug?
Kas sul on näos sünnimärke või muud iseloomulikku sinule?
Vaata end peeglist ja kirjelda oma nägu, juukseid ja ilmet.

Siis ma ütlen sulle saladuse.
 
to P-le 20. detsember 2014, kl 13.52
Tähtis pole niivõrd väljanägemine, vaid kui hästi sa enndast oma kehas tunned. Teised näevad ja tunnatavad väga haästi kui sa ei tunne end oma kehas hästi ja oled ebakindel.
 
K 20. detsember 2014, kl 13.53
"Kui peigmees näitas tüdruku pestud ja triigitud pluusi, siis mul oli nadi tunne küll.
Ma ei tulnud selliste asjade pealegi."
..............................................

Mingi kommuun teil seal igatahes oli, ühine elu teil mingitpidi oli, ühine pind - tõesti "küla"?
 
ongi 20. detsember 2014, kl 14.08
maarjaküla
 
ullike ongi 20. detsember 2014, kl 14.18
Kus ta sul maarjaküla on kui P.l on kõrgem haridus.
 
haha 20. detsember 2014, kl 14.25
On tal jee kõrgem haridus :D Valetab ju kogu aeg, nii et silm ei pilgu.
 
ei tea midagi 20. detsember 2014, kl 14.26
mis alal tal see kõrgem haridus on.
kui naine ei tea, et armastatud mehe särgipesu ja triikimine võimalik on, siis no...mis puutub kõrgem haridus siia
 
P. on raamatupidamist õppinud 20. detsember 2014, kl 14.28
Kuid pole sellel alal töötanud.
 
seda enam 20. detsember 2014, kl 14.36
kui on kõrgharitud raamatupidaja, aga ikka koristab ainult, siis...
 
jajah 20. detsember 2014, kl 15.26
P põhjendas seda sellega, et kui paar aastat õpitud alal ei tööta, siis kvalifikatsioon kaob ... :D
 
kusjuures 20. detsember 2014, kl 15.41
Veel mõned kuud tagasi väitis see valetaja, et on koristaja, eile aga, et pole ammu enam koristajana töötanud.
 
P. Eelmisele 20. detsember 2014, kl 15.59
Ma ju kirjutasin, et ei ole kaua aega, s.t. pikka aega JÄRJEST. Ma ju kohe järgmises kommis parandasin sõnastust, et selgelt arusaadav oleks.
Loe palun uuesti.
 
Urrnurr 20. detsember 2014, kl 16.01
P töötab praegu koristajana...
 
P. to Tallinlane 18.11 20. detsember 2014, kl 16.02
Aga saame kokku. Kirjuta mulle KOHE, kui saad. Olen valmis kokku saama.
 
sõltuvussuhe 20. detsember 2014, kl 17.37
P. on ühepoolselt sõltuvussuhtes nii selle sõbrannatajaga kui oma peigmehega. Need ammu eluga edasi läinud, P. aga sipleb nagu tahteta joodik alkoholiküüsis või tahteta ja eneseuhkuseta suhtevägivalla all kannatav peksasaanud naine. Üks liik siis suhtevägivallast, kus P.13 aastat sisuliselt, vaimselt ja emotsionaalselt peksa sai, ja nüüd ilma peksuta elada ei oska ja ei taha.

Kuna teed suhtest lahtilaskmiseks on kätte näidatud, siis muud üle ei jäägi, kui oodata "ingli" langemist või tõusmist..
 
P. 20. detsember 2014, kl 18.23
Järelikult olid eemaletõukav.

Piilumise plaan oli ilmselt juba ENNE kokku saamist, aga ju ma ei meeldinud ka, kahjuks ennast läbi teiste silmade ei näe.

P-le
Silmad sinakas - hallid, nagu meist enamusel.
Juuksed tumedad, kahvatu jume ei ole, nahk mu meelest väga hele ei ole.
Kael nii keskmine.

Nägu on vanemaks saades paksemaks ja ümmargusemaks läinud, nooremana oli ovaalne.

Kulmud nats kaarjad, ei ole just kõrgel.
Silmade vahe ? Keskmine vist või kitsamapoolsem, ei teagi täpselt, kus piir.

Nooremana olid paksud huuled, nüüd on nagu natuke kitsamaks läinud, võib - olla tuleb puuduvatest külgmistest hammastest või huulte suurus ja kuju vanusega muutub.

Veel 10 aastat tagasi vaatasin, mul paksud huuled, aga nüüd on eriti ülahuul ikka hulga peenemaks läinud, täitsa huvitav.

Alahuul on jämedam ikka. Nooremana vahet ei näinud, aga vanusega on muutunud ülemine peenemaks.

Silmade kuju raske kirjeldada, aga vaatasin just peeglist ja tundub, lähestikku asuvad küll.

Laup ? Seda peab asjapulk ütlema. Esiletükkiv ei ole.
Lõug on mul väike ja üldse ei tule esile, selline pisike lõug.
Osadel on tugev, jõuline lõug, mul vastupidine.

Üks sünnimärk oli kaua aega näos, siis muutus punaseks, nüüd selline nahavärvi.

Üldiselt ei meeldi mulle enam oma nägu vaadata.Vana inimene vaatab ju vastu.
 
jc 20. detsember 2014, kl 18.33
Jesus Christ! :-D
 
õige 20. detsember 2014, kl 18.33
Täielik vanamutinägu tundub tõesti.
 
jaa 20. detsember 2014, kl 18.35
Nüüd on küll selge, et P on vaimupuudega!
 
P. to Jaa 20. detsember 2014, kl 18.40
Olgu, olgu.
Seda enam normaalne naine ei hakka seda oma huvides ära kasutama ning pärast irvitama: HALE PUGEJA, PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Ükski terve psüühikaga ja endast lugupidav naine ei käitu nii.
Teistest lugupidamisest parem ei räägi, nõrgemad inimesed olid tema arust kõnts.
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 18.55
Aga mis pugesid siis, kui pugejaks nimetamine ei meeldi? Tuleb ikka enne peaga mõelda, et ei peaks pärast vinguma ja teisi oma lolluses süüdistama.
 
P. to Nojaa 20. detsember 2014, kl 19.04
Vaata, ma ei tulnud selle peale, et naistuttav seda pugemiseks peab.

Vaata, kui ma soovin midagi ning nii väga palun kellelgi seda teha, painan ja käin muudkui pinda ning inimene lõpuks teeb seda, mida ma tahab, siis ELUSEEKSI EI HAKKA SEDA PUGEMISEKS NIMETAMA.

Kui sul on midagi vaja ja sa palud teisel inimesel sinu heaks seda teha, kas tõesti mõtled, et SINU PALVETELE JA SOOVIDELE VASTUTULIJA on pugeja.

Minu jaoks oli shokk, ma ei aimanudki, et ta nii mõtleb.

Miks siis ei öelnud, et pugeja, kui mind "pugema" MEELITAS JA KEELITAS ?
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 19.10
Päriselt küsid nii või? Kui ta oleks nii öelnud, siis sa poleks ju tema (väidetavat) tahtmist teinud. Ehkki ilmselt oleksid niikuinii. Ja kui keegi teeb teise soovil midagi nii ajuvaba nagu sina, siis pugeja on veel väga leebelt öeldud. Sa oled ju palju hullem. Mõni ime, et sõbranna põgenes esimesel võimalusel, sinusugune hull võib "vastutuleku korras" jumal teab mis jõledusi korda saata.
 
P. to Nojaa 20. detsember 2014, kl 19.14
Mis põgenemisest sa räägid ?

Naistuttav ju ISE TAHTIS kõike seda. Kelle või mille eest ta põgeneb ? ISEENDA MÕTETE JA ISEENDA OLEMUSE eest või ?

Kõik see komejant peigmehe ja minu ümber oli ju NAISTUUTAVA TAHTMINE JA SOOV.
 
P. yo Nojaa 20. detsember 2014, kl 19.17
See JÕLEDUS oligi ju NAISTUTTAVA tehtud, tema tahtmine ju, ISEENDA jõleduse eest põgenes või ?
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 19.17
Sinu eest põgenes, napakas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!