Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ohh-ahh 20. detsember 2014, kl 19.59
Minul oli üks töökaaslane kord selline pisut "kerge" ja nii teda narriti. Lasti igasugust lollust ja ajuvabasid tempe teha. Ta ei saanud ise arugi, et teda narritakse, oli veel uhke peale oma napakaid tegemisi, et näete, ära tegin.
Keegi teda avalikult ei tänitanud, aga naerdi ikka kõvasti. Talle endale meeldis, kui teised tema tempe naersid, siis tundis end tähtsana ja pärast ise muudkui kippus jutustama, et mõtleks, mis ma ikka tegin.
 
P. 20. detsember 2014, kl 22.27
Nojaa

Miks ta siis PEIGMEHE AJAL või ENNE peigmeest ei põgenenud ?

Kui peigmees tekkis, oli naistuttaval ideaalne võimalus ära põgeneda !!!!

Miks ta siis ei põgenenud, kui nii SOBIV olukord oli, vaid minu juurde passima tuli kaheks aastaks ????

Eelmisele

Need on ikka eri olukorrad.

Naistuttav oli peigmehe peale kade ja üritas meid lahku ajada ja ajaski.

Usun, neid kadedaid on teisigi, kes teisi lahku ajada püüavad eri meetoditega, ainuke vahe on, et teistele ei mõju.

Mis mõttes peast kerge ?
Ma sain ju KOHE ARU, et naistuttav on kade.

Lihtsalt süümepiinad tekkisid, et talle liiga teen. Teine nii õnnetu ja üksik, mina aga õnnelik.

Süüdi tundsin, et õnnelik olen.

Peast kerge oleksin olnud siis, kui ma poleks aru saanud, et naistuttav mind armukadedusest lahku ajab.
 
kas tuleb 180 lk ära? 20. detsember 2014, kl 22.34
Nagu siin kevadel oli, siis mode pani teema lukku,
 
aõltuvushaige P. 20. detsember 2014, kl 22.49
ikka kahju ka ullikesest, kes laseb enda vaimselt peksta ja nutab seda peksu ka taga 13 aaastat hiljem. Norm inimestele ei olegi see mõistetav, nii nagu karsklane joodikust aru ei saa.
 
aga polnudki ju jõle 20. detsember 2014, kl 22.53
ma usun, et see sõbranna sulle heateo tegigi. mina arvan nii, sõbranna ju arvas ka..kui see sulle ei meeldi, on sinu suhte sõltuvushaige probleem.
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 22.55
Ju tal ei olnud siis sel ajal kuskile minna, eks sa ise tead, sinu sõbranna ju. Miks sa peikaga korterit ei üürinud?
Teiseks, kui sa tahtsid teisele naisele heameelt teha enda õnnetukstegemisega, siis see oligi ainult sinu valik. Sa ise otsustasid, et sa ei tohi olla õnnelik. Ja nii ongi nüüd. Lepi oma valikuga.
 
P. to Aga polnudki ju jõle 20. detsember 2014, kl 23.00
Huvitav, miks see " heategija " siis head ei m teinud, kui ma seda TEGELIKULT vajasin ning ka märku andsin ?

Väga hästi sai aru, et ma olen omadega täiesti läbi, nutsin päevade ja ööde kaupa.
Selle suure nutmise tulemusena jäin kohe kõvasti vanemaks, välimuselt mõtlen.

Mul oleks väga palju tuge, kui keegi, kasvõi seesama kurja juur naistuttav mu kõrval oleks olnud, aga ei.

Just siis, kui olin omadega täiesti läbi, tundsin, et kõik, elu on läbi, just siis pööras nn. " heategija " mulle LÕPLIKULT selja.

Teda üldse ei huvitanud, kas ma elan või suren või panen üldse endale nööri kaela.
 
P. to Nojaa 20. detsember 2014, kl 23.05
Oli küll, sinna, kus enne elas.

Ega ta siis minu pool ei olnud elukoha pärast ometi.

Eelnevalt pakkusin talle palju kordi, et võib minu pool ööbida ja kasvõi olla nii kaua, kui tahab.
Ta EI tahtnud.

Vahepeal ei olnud tal tõesti elukohta. Sõitis teise linna ja elas oma ema juures, aga minu juurde tulla EI tahtnud, kuigi ma kutsusin.

Päris solvav oli, et üldse mu pool olla ei tahtnud. See pani mind nördima.

Naistuttavat ei ole iial huvitanud ei minu juures elamine ega olemine.
 
rebis lahti 20. detsember 2014, kl 23.07
eks see naistuttav ka nägi, et sul sõltuvussuhe temag, selle katkestamiseks ta su pikalt saatiski.. see ju haige, kui naine on naisest sõltuvuses.
 
P. to Rebis lahti 20. detsember 2014, kl 23.11
Kordan veel üle.

Sellisel juhul oleks naistuttav pidanud suurest õnnest lakke hüppama ja käsi plaksutama, kui mul peigmees tekkis.

IDEAALNE võimalus oli minust lahti saama.
Õnnega oleks pidanud koos olema, miks ta siis ei olnud ?

Muutus hoopis närviliseks, HAKKAS JÄRSKU SUUURT SÕBRANNAT MÄNBIMA, rääkis, et mina olen talle kõige tähtsam, sest oleme ju sõbrannad ja seda inimesele, kellest soovis " lahti rebida ".

Kui keegi soovib kellestki lahti rebida, ei lähe ta tema koju meelitama, et oi, kui tähtis sõbranna sa mulle oled, sa oled mulle kõige tähtsam !!!!
 
P. veel to Rebis lahti 20. detsember 2014, kl 23.15
Ei olnud meil mingit sõltuvussuhet.

Saime kokku üsna harva, ainult siis, kui mul peigmees tekkis, hakkas NAISTUTTAV JÄRSKU MIND HIRMSASTI VAJAMA ning suurt sõbrannat mängima.

Mina teda enda poole ei kutsunud, aga südametunnistus ei lubanud välja ka visata.

Et kuidas ma viskan inimese välja, kes on nii õnnetu ja üksik ????
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 23.19
Kus ta siis enne elas? Mis mõttes sa pidid ta enda juurde elama laskma, kui tal oli elukoht olemas? Ja miks sa peikaga korterit ei üürinud, nagu see tahtis? Täiega segast paned ikka, tõenäoliselt valetad.
 
P. to Nojaa 20. detsember 2014, kl 23.31
Elas meestuttava korteris, kes ise elas mujal.
Samuti oli võimalus hädaabi- "peika " juures elada.

Muide, hiljem ütleski, et tema nii väga tahtis oma " peika " juures olla, aga mina tahtsin, et minu pool oleks ja ta tuli mu soovile vastu !
See on täielik umbluu. Oma " peika " juures ei olnud ta sellepärast, et see "peika" ei huvitanud teda.

Ei huvitanud teda ei minu pool olemine ega minuga suhtlemine.
Elukoht nüüd küll põhjus ei olnud, ta elas enne ükskõik kus, aga mitte mingil juhul minu juures, sest mina EI olnud tema jaoks inimene, kelle läheduses tahtis viibida.

Ainult suurt armastust käis koos minuga otsimas, sest üksinda oli imelik käia.

Korteri mitteüürimise põhjusi olen kirjutanud ju.

Kuna tundsin, et ma teen peikaga naistuttavale ja üldse naistele liiga, siis korteri peigmehega koos üürimine ei tulnud kõne allagi.
 
P. veel to Nojaa 20. detsember 2014, kl 23.37
Elas vahepeal ema juures. Ütlesin, et võib mu pool ka olla ja ikka jube solvav oli, kui nägin, et mu pool olla ei kõlba ja ei taha.

Mul oli tunne, olen nii vastumeelne, nii tühi koht, et isegi mu pool olla ei kõlba.
Vastikult solvav oli.

Praegu mõtlen, kui palju märke oli, et naistuttav mind ei seedi, aga mina pistsin pea liiva alla ja kinnitasin endale, et kõik on hästi.
 
nojaa 20. detsember 2014, kl 23.39
Aga mille üle kurdad siis? Ise tegid oma otsused, suhteliselt suvaline naistuttav, kellega te vastastikku tegelikult eriti ei sallinud, oli sulle tähtsam kui peika ja su enda elu. Sa ise said aru, et sõbranna on tegelikult lihtsalt kade, aga lasid tal ikka enda juures elada. Mis teha, elu peksab lollide valikute eest karmilt.
 
lase lahti 20. detsember 2014, kl 23.49
miks sa sellest suhtest, suhtest selle naisega, mis sinu peas siiamaani, 13 aastat juba, lahti ei lase?
mis selles on nii väärtuslikku, et paneb su seda tahtma tagasi?
----------
miks sa seda emotsionaalset vägivalda iseenda kallal ära ei lõpeta? sa ei tahagi lõpetada ja midagi arukat teha?
 
P. to lase lahti 20. detsember 2014, kl 23.51
Ei saa lahti lasta, sest ei mõista päris lõpuni, mis pani naistuttava nii jõhkralt käituma.
 
kasu 21. detsember 2014, kl 00.12
inimesed tegutsevad omakasu nimel. mis on sinu kasu, P? et seda sõltuvussuhet endast lahti ei lase ja ära ei lõpeta.
----------
mis kasu sa sellest saad? sellest sinu omas peas edasi kestvast sõltuvussuhtest?
 
P. to Nojaa 21. detsember 2014, kl 00.35
TEMA EI SALLINUD MIND. Niipidi oli.

Minul ei olnud antud naisterahva vastu mitte midagi. Kuna igatsesin sõbrannasid, oleksin heameelega saanud selle naisega südamesõbrannaks, aga TEMA EI SOOVINUD.

Kuna see naine suhtus minusse tihti vägagi vastikult ja tõrjuvalt, siis tekkis ka mulle negatiivne pinge.
 
P. veel to Nojaa 21. detsember 2014, kl 00.40
Hiljem telefonis küsisin, et miks siis minuga 13 aastat suhtles, kui mind ei sallinud.

Vastas, tal ei olnud midagi targemat teha.
See päris õige vastus ei ole, sest minuga suhtlemine teda EI huvitanud.

Mind oli vaja selleks, et endale armastatud mees leida. Üksinda käies oleks teda peetud LUUSERIKS, minu kõrvalolek tõstis enesekindlust.

Aga seda ei tunnista ta iial.
See tema vassimine ja hämamine ajab mind lausa meeleheitele.
 
lugesmisoskus 21. detsember 2014, kl 00.41
mis KASU sa sellest jurast siin saad P. miks sa seda vägivaldset suhet enda peas nii väga armastad? miks sulle meeldib peksa saada ja pekstud olla? Vaimselt?
 
misasi on südamesõbranna? 21. detsember 2014, kl 00.50
misasis ee südamesõbranna on? Mis kasu temast oleks?
et end alati hingeliselt koorida? keda see siis nagu huvitaks? pole sellist inimest elus kohanud, kuigi sõbrannasid ikka jätkub..
aga jah, mis KASU sa P. sellest peksasaamisest saad?
 
P. 21. detsember 2014, kl 01.47
Lugemisoskus
Loomulikult ei meeldi mulle see, et ennast niimoodi vaimselt peksta lasin.

Siin niimoodi arutades ja lahates püüan valu ja piina natukenegi endast välja saada.
Püüan selgust saada, mis häda sel naisel nii alatult käituda oli ning hiljem mis hirmus vastu raiuda.

Kuna minuga nagunii suhelda ei taha, võiks ju tunnistada, aga ei, kus sa sellega, mingil juhul ta ei tunnista.

Mis on südamesõbranna

See, kes sind TÕELISELT VAJAB, kes TAHAB sinuga suhelda, kes ei varja omi mõtteid, kes soovib sulle head, kes soovib sulle ennast avada.

Naistuttav oli kõige selle VASTAND.

Alandav, kui inimene, kellega ikkagi 13 aastat vahelduva eduga suhtlesid, niimoodi vassib ja hämab.

Hakkad mõtlema, MILLEKS seda idiootset "suhtlust" üldse vaja oli ?
 
jah sul õigus, P, mõttelaiskus peksab sind.. 21. detsember 2014, kl 01.57
seda suhtlust sul tõesti vaja polnud. ju andis mõned õppetunnid. Aga miks sa nüüd sellest lahti ei lase. Miks sa ennast ise omas peas ikka jälle vaimselt peksta lased?
mis mõnu see sulle pakub, mis kasu see annab sulle tänseks päevaks?
 
n49 21. detsember 2014, kl 08.20
Tere! Loen ja ei mõista, miks nii tehakse?!? P kirjeldas oma välimust ja mis vastu tuli??? Häbi teil olgu! Inimene on puntras, otsib omamoodi abi ja ehk siin kirjutamine hoiab teda veel elus. Paljud püüavad teda aidata, nõus. Aga abi vahele tuleb pikalt halbu kommentaare ja see lükkab P jälle vanale rajale, minevikku... Kurb.
Kui tahad mulle kirjutada, P, siis aadress olemas. Kaunist pühade ootust sulle ja vastajatele!
 
viimasele 21. detsember 2014, kl 10.57
Kui pee tunnistaks, et ta on vaimse puudega, siis teda ilmselt ei mõnitataks, invaliidide mõnitamine pole ju ilus.
 
P. mida sa jõuluõhtul teed? 21. detsember 2014, kl 14.33
Istud naistekas ja vorbid tekste?
 
P. 21. detsember 2014, kl 14.51
N49
Aitäh !

Ma ikka NATUKE usun, et inimene, kes palus mul enda välimust kirjeldada, mõtles seda heatahtlikult, sest välimuse põhjal saab inimese iseloomu öelda, muidugi ei pruugi olla kõik õige, nagu kõik ennustused - arvamised detailide põhjal seda ei ole.

Väga võimalik, et inimene, kes palus välimust kirjeldada, ei ole veel siia lugema sattunud, sellepärast ei olegi veel vastanud.

Rohkem arvan viimast varianti, sest raske uskuda, et täiealine, liiati keskealine lihtsalt pulli pärast kirjeldada laseb.

Kui tõesti keegi teegi sellega lapsikut nalja, siis on selle inimese vaimne tervis kaheldav, see rohkem teismeliste teema selliseid nalju teha.

Loomulikult võivad vanad inimesed ka nalju teha, aga need teistsugused naljad.

Ega ma eriti ei viitsinud ennast kirjeldada kül ja üsna raske on see ka, võid mööda panna. Kes nii täpselt ütleb, mis silmad lähedal jne., mis kaugel, see üsna subjektiivne tunnetus.
Ühele tundub nii, teisele naa.

Aga leidsin, et inimesele on viisakas vastata ja vastamata jätta ei sobi, aga kui oligi nali, siis ikka väga tobe ja lapsik.
 
P. 21. detsember 2014, kl 14.54
Viimasele
Ma olen kõik VÄGA DETAILSELT ära kirjutanud, miks nii mõtlema hakkasin, mis mu käitumist põhjustasid.

Mõtle parem, miks sa kirjutatust aru ei saa ?
 
P. 21. detsember 2014, kl 14.58
Viimasele
Selles mõttes jah puue, et ma ei osanud ette näha, et naistuttava suhtumine minusse nii hull on.

Ma ise oleks pidanud juba 20 aastat tagasi lõpetama suhtlemise naisega, kes mind nii SÜGAVALT PÕLGAS.

Teadsin algusest peale, et ta mind ei salli ja et me ei ole sõbrannad. KOGU AEG teadsin seda, aga ma ei teadnud, et ta päris jõhkard on.

Siin öeldakse, et nägin naisatuttavad rohkem halba, kui oli.
Tegelikult vastupidi, ilustasin asju ja keeldusin nägemast halba.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!