Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Elfriide 22. detsember 2014, kl 01.13
 
P. to Kasu ? 22. detsember 2014, kl 01.15
Igav on mul küll ja suhelda mitte kellegagi ei ole.

Sellegipoolest oleksin väga õnnelik, kui seda peigmehe ja naistuttava lugu üldse olnud ei oleks.
 
nähh 22. detsember 2014, kl 01.24
Mina oleksin õnnelik, kui ma oleksin sündinud mingisse teise ilmasüsteemi.
 
aga kasu? 22. detsember 2014, kl 01.55
aga kasu ju nagu polegi? siis ikka kehva ajviide küll see peigmehest unistamine ja sõbrannale ikka veel vaimseks peksukotiks olemine. Täiesti raisatud aeg.
 
issand 22. detsember 2014, kl 08.47
ah et kust see vihs tuli,tema kompleksidest ilmselt,selliseid inimesi on siin oi kui palju,pole see su sõbrants mingi üksik indiviid mille üle siin imestada,ole inimene ja andesta talle,mitte midagi muud sa teha enam ei saa,ANDESTA ,ANDESTA ,ANDESTA,siis paistab päike taas su elus.Rohkem ei viitsi seda teemat puudutada.
 
P. 22. detsember 2014, kl 12.56
Aga kasu ?
On kasu ikka, tunnen natukenegi kergendust ning sain ikka natuke selgemaks ka.

Sellele mõtlemine piinab, tekitab tohutu närvipinge, kirjutamine natuke leevendab ning saan ka oma kirjutisetest asja selgemaks.
 
P. to Issand 22. detsember 2014, kl 13.07
Uskumatu, kui erinevad inimesed ikka on.

Mul olid samuti meeletud kompleksid, aga teise kompleksidega inimese nägemine tekitas heldimust, äratundmisrõõmu, tahtmist toeks olla.

Endal oli hea tunne, kui sain toeks olla teisele samasugusele hädapätakale.
Sellepärast ei saagi aru, kuidas kompleksidega inimene hakkab omasugust mõnitama.

Ise mõtlesin alati, et oleme sarnase murega, mis õigus on mul talle midagi öelda, kui ma ise parem ei ole.

Pealegi kui me läbi käime, kuidas ma ise parem olen.
Naistuttav aga leidis, et mis siis, et läbi käime, mina olen ikkagi viletsam.

See, et ma sellele naisele iial märkusi ei teinud, tuli minu kompleksidest ja kasvatusest.

Panin tihti tähele, et ta mõnitas tema arust koledamaid ja vanemaid naisi.
Nii vastikult, et pani ühele naisele hüüdnimeks " Õudukas " ja vanemate naiste kohta ütles põlglikult vanamutt.

Näiteks kui olime 25, siis 35a naine oli tema meelest kõlbmatu vanamutt.
Juba siis imestasin, mis vajadus tal küll on vanemaid, nõrgemaid ja tema meelest ( ! ) koledamaid mõnitada.

Teisi muidugi mõnitas ta selja taga, näkku kellelegi midagi öelda ta ei julgenud.
Näkku ütles solvanguid ainult mulle.
 
P. jõulud peetud 22. detsember 2014, kl 13.30
JÕulud on peetud. Isutsin ja sõin oma verivorsti ära, küünal põlemas.

Kas see on jõul ? Kuidas naistuttav jõulud veedab, ei taha mõeldagi.
 
P. veel to Issand 22. detsember 2014, kl 13.42
See on asi, millest mul raske aru saada.

Mina just julgesin kompleksidega inimestega rääkida, sest siis olime võrdsed, sarnased.

Kuidas on võimalik teist kompleksihunnikut mõnitama hakata, kui ise ollakse samasugune ?
Kas endal kuidagi piinlik või imelik ei ole ?

Sellepärast mainisingi nüüd selle naise mehelikku välimust, kuna minu välimust meeldis talle pidevalt halvustada.
Mõtlengi, kas ta siis ennast peeglist ei näe.
 
P. veel 22. detsember 2014, kl 14.17
Tõin tuppa väikse kuuseoksa ja meenutan jõule naistuttavaga, kuidas ta verivorsti sõi ja irvitas. Ise näost punane.
 
P. to P. veel 22. detsember 2014, kl 14.20
See ikka must huumor küll.
Et siis naistuttav pidas minuga jõule ... Enne tuleb viimnepäev.
 
P. veel 22. detsember 2014, kl 15.35
Kuidas te naistuttavaga jõulud veetsite kui ta sinu pool elas?
 
P. to P. veel 22. detsember 2014, kl 16.13
Mingeid pühasid me küll koos ei tähistanud.
Saad aru, teda see ei huvitanud.

Minuga suhtlemine, minuga pühade pidamine ja muud ettevõtmised naistuttavat EI huvitanud.
Ainuke eesmärk oli mind peigmehest lahutada ning koos käia temale eluarmastust otsimas.
 
P. jõuluime 22. detsember 2014, kl 17.07
Täna mööda tänavat käies, tabas mind jõuluime. Olemine läks järsku kergeks ja tekkis tahtmine kuusk osta. Ostsingi 30 euro eest korraliku kuuse.
Kuuske ma ei ehi, hindan loodust ehedal kujul. Tegin valmis jõulutoidud ja pidasin jõulusöömaaja.
Meenutasin keda oli vaja meenutada ja mõtlesin naistuttava peale.
 
sõltlase rõõmud, P.i 22. detsember 2014, kl 17.27
jah, sõltlase rõõmustamiseks polegi rohkem vaja, kui perssse pistteud ora hästi aeglaselt ja pika aja jooksul keerata. Igal hommikul jälle elumõte olemas.
 
issand 22. detsember 2014, kl 18.38
lubasin küll rohkem mitte kirjutada,aga ükś asi haakus silma,miks sa jõulud üksi oled ,sul on pere,isa ja vend
 
P. to issand 22. detsember 2014, kl 18.57
Isa ja vennaga oleme kaugenenud. Neil oma pered ja oma tegemised.

Mina olen naistuttava pärast OMA perest ilma jäänud ja pean jõulud üksi veetma.
 
see viimane ei ole P 22. detsember 2014, kl 19.25
P vend on vanapoiss ja isa ka üksik.
 
veel 22. detsember 2014, kl 19.42
on P-l kooliõpetajast tädi, kes kiitis P-le teisi tüdrukuid ja P-d ennast mitte iialgi.
 
issand 22. detsember 2014, kl 19.57
seepärast ma küsingi sest tal on ju pere,iga normaalne inimene veedab pühad perega,mitte ei soiu kui üksi ta on
 
P. 22. detsember 2014, kl 23.06
Jah, vend on poissmees, naist ei ole tal kunagi olnud.

Üksik olen ikkagi, 18.57 kirjutaja viimane lause on täiesti õige.

Loomulikult käin isa juures, aga üksikuna tunnen ennast ikkagi.
 
kas on valus ka? P. 22. detsember 2014, kl 23.37
kas sõltlane olla mingist teisest naisest, kes ammu oma teed läinud, on valus ka? et hakkab nagu mõistusele?
kuna sa midagi ise ette ei võta, siis just sellsit elu sa ju väärt oledki. Nii, et naudi aga enda massohismi. isegi kaastunnet enam välja ei pigista.
 
P. Eelmisele 22. detsember 2014, kl 23.47
Kes keelas sellel naisel oma teed minna, kui mul peigmees oli ?

See oleks olnud ideaalne lahendus.
Minu südametunnistus ei lubanud õnnetule ja üksikule naisele selga keerata. Oleksin tundnud end alatu inimesena.

Vaatamata sellele, et see naine suhtus minusse põlastavalt, ikka tundsin, et olen talle suhtlemise eest võlgu.
 
kibestunud ront 22. detsember 2014, kl 23.52
P on ära uppunud oma kibestumusse ja nüüd käärib ning hapneb oma kibedusevihas ja -solvumises. Seepärast kõik temast eemale hoiavadki, sest P aura on nii kibedust täis, et paneb silmad vett jooksma ja ajab südame läikima.
 
täna oled ka võlga? 23. detsember 2014, kl 00.39
sa mõnuled ju TÄNA selles suhtes, P? pole eriti nagu midagi õppinud? nagu joodik viinapudeli järgi jookseb, jooksed sina selle moori sabas. Ikka veel, et jälle hing ikka peksa saaks..
sa pead endale tunnistama, et oled suhtesõltlane ja abi otsima sellest vabanemiseks.
Teisalt, see peksa saamine igapäevaselt annab ju su elule mõtte!Ei ole vähemlt asjatult kulunud päev ju.
 
P. to Kibestunud ront 23. detsember 2014, kl 00.42
Nüüd olen kibestunud, aga noorena ei olnud, aga ikka ei leidnud suhtluskaaslasi sookaaslaste hulgas.

Kuidas ma lootsin keida sõbrannasid alates 18a, aga ei leidnud mitte kedagi.
Seda naist ei saa nimetada ei sõbrannaks ega suhtluskaaslaseks, sest kumbki ta mulle olla ei tahtnud.
 
P. to Kibestunud ront 23. detsember 2014, kl 00.43
Vabandust leida, mitte keida.
 
P. to Täna oled ka võlga ? 23. detsember 2014, kl 00.47
Ei ole siin mitte midagi head.

Algusaastatel põdesin ikka väga hullult. Üksinda nutsin kõva häälega, hing oli nii haige.

Kahetsesin, miks ometi lasin selle naise enda poole, aga kahetsus enam ei aita, muuta midagi ei saa.
 
orgasmiline mõnu 23. detsember 2014, kl 01.20
no ma usun et see sulle magusaid orgasme vähemalt põhjustab. see on see dominadi ja alluja suhe. millest keegi elab ja hingab? minuaravtes hakkab see P lugu juba nilbeks kätte minema.
 
Sitik 23. detsember 2014, kl 09.17
Viimasele - sinusugused postitajad muudavadki teema selliseks, nagu kirjutad. P üldiselt kirjutab suht viisakalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!