Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 23. detsember 2014, kl 15.11
Olen kibestunud ja kirjutan kibestumisest, muud väljapääsu ei näe.

Kahjuks ei ole leidnud muud väljundit, ilmselt olen nii nõrk, et ei suuda sellest loost saanud negatiivset energiat mujale suunata, kui iseenda kirumisele ja lõputule olnu meenutamisele.

01.20
Sellised kommijad tekitavad hämmastust, milline inimene seal taga on.
 
P. to Issand 23. detsember 2014, kl 15.50
Tekkis küsimus.
Näiteks koolis tõrjutu küll ei vihka teist tõrjutut.

Tõrjutu tueb teise tõrjutuga enast saatusekaaslasena ning sellised hoiavad ühte, on teineteisele ( üksteisele ) toeks.

Tõrjutu vihkab enda kiusajaid.

Selle naisega on veider lugu.
Tema vihkab TEIST SAMASUGUST, inimest, kes on temaga ühel pulgal ning kes suhtub temasse hästi.
Oma kiusaiad ta hoopis austab.

Nendest naistest, kes temasse põlgusega suhtusid, peab lugu.
inimene, kes ainukesena tema poole hoidism, on aga põldust väärt.
Ebaloogiline, aga nii on.
 
P. to Issand 23. detsember 2014, kl 15.52
Tõrjutu tunneb teise tõrjutuga ennast saatusekaaslasena.

Muudkui jäävad tähed vahele, peab klahvidele kõvemini vajutama.
 
-------- 23. detsember 2014, kl 15.52
Homme on jõulud ja välja on kuulutatud jõulurahu. Sa võiksid jõulurahust kinni pidada ja lõpetada kolmeks päevaks siin kirjutamise.
 
P. to ---- 23. detsember 2014, kl 15.55
Vabandust, aga sa ei pea lugema, anna andeks.
Jõulurahu on ja häid jõule !
 
P. to ----- 23. detsember 2014, kl 16.18
Väga vabandan, natuke häbi on küsida, aga kas 3 päeva mitte keegi siin foorumis ei kirjuta ?
 
soovitus 23. detsember 2014, kl 16.34
P, tänases postimehes (paberlehes) on väga hea lugu kibestumise ja sellest ülesaamise kohta. Loe.
 
siatasitikule 23. detsember 2014, kl 17.11
millest see P- siis kirjutab? 180 lehekülge iseenda raisatud elust. no midagi peab seal ju head olema, saab orgasme sellest, ma pakuks? nii enesehävituslik tavaline inimene ju pole. valu tavaliselt välditakse, aga P- keerab tuure juurde ja annuseid suuremaks enda jaoks. Paras massohist ju.
Võiks nagu armukadedusest, kibestumisest ja enesevihkamisest loobuda.
 
Tõrjutuks saamise kunst 23. detsember 2014, kl 17.22
P kirjutab: Tõrjutu tueb teise tõrjutuga enast saatusekaaslasena ning sellised hoiavad ühte, on teineteisele ( üksteisele ) toeks.

Tõrjutu vihkab enda kiusajaid.
-----------
vihkamine ehk küll, samas tõrjutu tahaks väga tõrjutu seisusest välja saada, tahab tavaliselt ka "gruppi" kuuluda, "eliidi" hulka.
Ainult siis, kui tõrjututel on mingi eriline anne,andekus, hoiavada nad kokku. Niisama tropid ja tropiks tehtud ei saali ka üksteist. Tundub veelgi alnadavam sellisega lävida. Sellepärast .P- sõpru polegi- keegi ei taha temaga end avalikkuses seotuna näidata. Külakoht, küllap teatakse, et kiiksuga moor. inimesed ei taha veidrike hulka sattuda.
 
miks sa ei vasta ... 23. detsember 2014, kl 18.32
... kui sinult küsitakse, milline muusika/bänd sulle meeldib?
Huvitud ka üldse millestki peale sõbranna või?
Kas on midagi, mis tekitab sinus positiivseid emotsioone? On midagi, mis sind veidigi rõõmustab?
 
P. 23. detsember 2014, kl 18.54
Siatasikule
Valu oleksin pidanud vältima 15 aastat tagasi sellega, et ei oleks naistuttavat sisse lasnudki ning oleksin rahus saanud peigmehega olla.

Valu ON JUBA TEHTUD kahjuks, olematuks teha enam ei saa, kuigi väga tahaks.

ÕIGEL AJAL oleksin pidanud valu tekkimise ära hoidma, ei saa seda enam muuta ja aega tagasi keerata.

Miks sa ei vasta
Diskomuusika meeldib, olen nagu pubekas.

Tõrjutuks saamise kunst

Imelik, et mul teiste tõrjutute suhtes iial vaenulikke tundeid olnud ei ole. Vastupidi, tõrjutud tekitasid minus äratundmisrõõmu, heldimust, tahtmist aidata, kohe tekkis tunne, et sobime.

Kuidas ma nii teistmoodi siis olen ?
No ei ole iial tundnud ühegi tõrjutu suhtes vaenulikkust paljalt sellepärast, et ta tõrjutu on.

Ei pidanud mul teiste tõrjututega midagi ühist olema.

Mõtlesin, et teiste poolt põlatud hoiavad kokku.
See tundub nii loogiline.

Tõrjutud teineteist toetad muutuvad samuti enesekindlamateks.

Ei olnud naistuttaval ka mingit erilist annet, aga mulle tundus küll, et kuna teised meid ei salli, peame kokku hoidma ja teineteisele toeksa olema, nii saame üheskoos raskustest üle.
 
P. 23. detsember 2014, kl 18.56
Tõrjutuks saamise kunst
Kirjutan veel.

Ülikooli minnes muutsin elukohta, mitte keegi ei tundnud mind, aga ikka ei leidnud sõbrannasid.
 
P. 23. detsember 2014, kl 19.00
Tõrjutuks saamise kunst
Kirjutan 3.-nda kommi veel.

Olen näinud küll veidrikke naisi ainult omavahel suhtlemas, kaks paari sõbrannasid tuleb meelde.

Ei paista neil küll mingeid andeid olevat.
Aga seda küll EI näe, et üks sõbranna teist mõnitab või ära kasutab või teist endast viletsamaks peab.
 
P. to Siatasitikule 23. detsember 2014, kl 19.07
Kõik need 13 aastat tekitas mulle valu.

Elasin neid õelusemisi sisimas raskelt üle, kuigi hiljem sisendasin endale, et kõik korras, naistuttav on hea.
Kuni järgmise õelutsemiseni.

Nüüd ma kirjutamisega püüangi seda alandust ja valu endast VÄLJA SAADA.
Ma lihtsalt ei leia selleks muud meetodit.
 
no ja tore siis ju 23. detsember 2014, kl 19.15
kui arukad soovitused sulle ei kõlba, P. siis jaura aga edasi.
sellest on ju hästi palju reaalset kasu olnud ja su elu nüüd kui lill. Ikka mingi ajaviide ju.
 
P. to No tore siis ju 23. detsember 2014, kl 19.27
Ei vaidlegi vastu, et arukad, aga nendega tegeledes tulevad ikka vägisi vanad kurvad mälestused meelde.

Võin tegeleda muude asjadega, aga ikka tulevad kibestunud mõtted pähe. Ei ole nii, et hakkan millegagi tegelema ning kõik masendav peast kadunud.
Ei lähe nii lihtsalt kahjuks.

Tõrjutuks saamise kunst
Ja veel.

Kui mõelda, siis kõik ummamuudu inimesed suhtlevadki omavahel ja mitte ei usu, et üks veidrik peab ennast teisest samasugusest paremaks.
 
keda huvitab? 23. detsember 2014, kl 19.38
P. kirjutab:
Kui mõelda, siis kõik ummamuudu inimesed suhtlevadki omavahel ja mitte ei usu, et üks veidrik peab ennast teisest samasugusest paremaks.
-------

keda sinu uskumised nagu huvitaks?
 
P. to Keda huvitab ? 23. detsember 2014, kl 20.06
Sina siis tõesti usud, et teiste poolt tõrjutud inimesed materdavad teineteist, et sina oled ullike, keegi sind ei salli, aga vot tema on äge tegija.
Mis siis et keegi teine teda ägedaks tegijaks ei pea.

Kellegi teisega neil suhelda ei ole, teised põlgavad ära ja siis üks alandab teist, et tema ikka parem.

Nii absurdselt ( nagu mu naistuttav ) küll keegi teine ei käitu.
 
jajaa 23. detsember 2014, kl 20.18
P teab ju täpselt kuidas kõik teised käituvad, tal on nii palju sõpru ja tuttavaid.
Loomulikult on palju tõrjutuid, kes endasuguseid ei salli või taluvad ainult hädaga. Sest nad tahavad olla midagi muud, sellest seisust välja pääseda, ja nad kannavad viha oma olukorra pärast sellele teisele tõrjutule üle.
Ainult P, kes siiamaani ei usugi, et ta võiks normaalset elu elada, on oma sellise staatusega rahul.
 
P. to Jajaa 23. detsember 2014, kl 21.04
Kuidagi ei saa sellest aru, kuidas saab mitte sallida seda, kes on SAMASUGUNE NAGU SA ISE.
Samas inimene ISEENNAST SALLIB JA VÄGAGI SALLIB.
Kus on loogika ?

Mõnes mõttes saan su jutust aru, aga kust tuleb kiusajasse enda paremaks pidamine, kui ta näeb igal sammul, et teiste arust ta seda ei ole.
 
issand 23. detsember 2014, kl 21.30
ju ta siis polnud selline nagu sa kirjeldad,ju ta pidas endast rohkem lugu ja hakkas elama,raputas su maha ühesõnaga,läks mehele.Kui ta oleks selline värd nagu sa temast pildi siin lood, ei usu ma iial et teda oleks mõni mees üldse vaadanudki
 
jajaa 23. detsember 2014, kl 21.43
P, te olite ainult selle poolest ühtemoodi, et teil polnud kellegi teisega suhelda peale teineteise. Aga sina uskusid, et sa peadki olema tõrjutud luuser, tema seda enda kohta ei uskunud. Ta ju tahtis hoopis teistsugust seltskonda, mitte sind. Oli aga sunnitud sinuga suhtlema, kuna ka ei osanud üksi olla, ja seepärast hakkas ajapikku sind vihkama. Ja inimene peabki iseennast sallima, mitte käituma nagu sina.
 
P. to Issand ja Jajaa 23. detsember 2014, kl 22.23
Issand
Kas sa PÄRISELT arvad, et ta käitus minu ja meestega täpselt ühtemoodi ????

Olen ju palju kirjutanud, et teiste naiste ees oli ja on see naine mesimagus, õrn hiireke, neile ei julgenud ta mitte midagi öelda.
Olen seda nii tüütuseni korrutanud.

Minuga käitus ta täpselt nii, nagu kirjeldasin.

Arvad tõesti, et meesterahvaga, liiati oma elu armastusega hakkab halvasti käituma ?

Jajaa

Ka mina oleksin tahtnud teistsuguste naistega suhelda, aga ma andsin endale aru, et üle oma varju ei hüppa.

Samuti ei teinud naistuttavale iial märkusi.
Alati mõtlesin, mis ma ise parem olen.
 
P. to Issand 23. detsember 2014, kl 22.35
Olen su kommi üle nii imestunud, et kirjutan veel.

See on ju selgemalt selgem, et inimene käitub sellega, keda ei salli, hoopis teistmoodi, kui nendega, keda austab või armastab.

Olen täiesti kindel, et mehega on ta alandlik ja leplik.
Toon näite. Saime ükskord Tallinnas kokku, kui ta mind Norra tööle tahtis kutsuda, et lolli ära kasutada.

Olime koos mõne minuti, kui talle mees helistas ja pahandas, et miks ta kodus ei ole, tal midagi arvutist vaja teada.
Naistuttav hakkas kartlikult vabandama ja kiirustas koju.

Pealegi oli ta suurt armastust nii kaua otsinud.

Sinu arvamus, et põlgust tekitava naisega ja suure armastusega käitutakse ühtemoodi, paneb tõsiselt imestama.

Samuti olen palju kirjutanud, kuidas ta teistele naistele midagi öelda ei julgenud.

Ainult minu ees maandas ennast ja mängis tähtsat bossi.
 
P. veel to Issand 23. detsember 2014, kl 22.44
See tekitaski minus hämmastust, et minuga käitus nii halvasti, samas teiste naiste ees oli mesimagus ja rääkis arglikult.

Noorena mõtlesin, et ma olen mingi ebard, kellega peabki mõnitades rääkima.
Uskusin, kõik teised naised on väärtuslikud ja nendega tulebki rääkida ilusasti.

Hiljem hakkas mulle vatikuks muutuma, et minuga rääkis mõnitades nagu mingi alaväärtusliku totakaga.
Aga teiste naistega oli nii malbe.

Vastik oli näha, kuidas hääletoon teistega rääkides kohe nii muutus.

Vaatamata sellele, et teised naised temasse põlgusega suhtusid.
 
P. to Issand 23. detsember 2014, kl 22.59
Kirjutan veel. Mis mõttes värd ?
Sain sinust vist valesti aru.

Meheliku välimusega ja suure kondiga on see naine küll, hästi mehelik on.
Aga mehele lähevad igasugused naised.

MEHELIKU VÄLIMUSE PÄRAST KOGU SEE JAMA OLIGI.
Ta kartis, et kedagi ei leia, oli ju nii kaua tulemusteta otsinud. Seetõttu ei suutnud taluda, et minul on.

Olin täiesti kindel, kui ei oleks mehelikku välimust, siis oleks kogu see armukadeduse draama olemata.

Mehele tegi kooseluettepaneku naistuttav ise.
Väga aktiivselt ja agressiivselt võttis meheleminekut.
 
jajaa 23. detsember 2014, kl 23.40
Ja nüüd, kus sul kõik täiesti selge on, saad ju selle teema minevikku jätta? Või ei raatsi siiski ja arvad, et sinu kohus ongi end lõpmatuseni piinata?
 
oh 23. detsember 2014, kl 23.46
Kui pühad läbi, LÄHED JA OTSID OMALE ABI - ARSTILT!
 
P. 24. detsember 2014, kl 00.17
Jajaa
On ka selgusetuid asju.

Näiteks kasvõi see, kuidas minuga rääkis nagu alaväärtusliku idioodiga, aga oma kiusajatega oli nii malbe ?

Et kas kartis teistele vastu hakata või lihtsalt pidas neid paremaks ja seetõttu suhtus aupaklikult ?

Oh

Olen kogu loo ja hilisema põdemise 3-le arstile rääkinud. Nad sõna otseses mõttes ei öelnud midagi.
 
püha lihtsameelsus 24. detsember 2014, kl 00.42
ja mis sa kujutasid ette, et arst hakkab sinuga sedasama juttu sõbrannast ajama, mis siin need 124 lk on või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!