Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kõik on normaalne, P. 25. detsember 2014, kl 23.34
kuni sa valetamist ei lõpeta, saadki märkusi valetamise kohta?
kes sind sitttta sõimanud on? niipalju sa ka väärt pole.
 
on see normaalne? 25. detsember 2014, kl 23.36
on see normaalne, et migi P. pasandab terve delfika kolm aastat oma valedega üle?
 
ei ole normaalne 25. detsember 2014, kl 23.39
P on juba nii vana ja kahjuks puudub tal reaalis inimene, kes ta psühholoogi, psühhiaatri juurde viiks, st veenaks minema.
 
P. 26. detsember 2014, kl 00.08
Ütlesin, ei hakka alluma õelatele provokatsioonidele ja ühte ja sama juttu jälle üle kirjutama.

Pigem huvitab, miks jõuluõhtul kiusu ja tüli noritakse ? Mis teil viga on ?

Viimasele
Kirjutasin, et perearst saatis mind kõhuvaludega psühhiaatri juurde, arvas, et närvidest.

Kasutasin juhust ja rääkisin koguni 3-le psühhiaatrile kogu loo ja hilisema põdemise ära.
Nad ei öelnud mitte midagi vastu.

Üks ütles, et kui ma nii väga tahan, siis võib antidepressante kirjutada.
 
valetaja P. kus on FAKTID? 26. detsember 2014, kl 00.34
Siin pole ühtegi fakti, ainult P. fantaasiad kolme aasta jooksul. kas seda valetamist ja susimist kord lõpetada ei võiks?
 
mis sul viga on, P? 26. detsember 2014, kl 00.38
mis sul viga on,P. et jõuluajal ka ei suuda valetamata olla?
 
P. Eelmistele 26. detsember 2014, kl 00.56
Olen kõike väga põhjalikult kirjeldanud.

Tutvusin peigmehega 15 aastat tagasi. Fakt.
Naistuttav tuli minu juurde elama, kui peigmeest nägi. Fakt.

Rääkis: jäta peigmees maha, leiad uue, sõbranna kõige tähtsam. Fakt.
Tegin 2001a. juulis aborti. Fakt.

Pigem paneb imestama, et te ei suuda ka jõuluõhtul ilma tüli norimata olla.
 
pole vahet, P. 26. detsember 2014, kl 01.12
pole siin ühtegi fakti, valetad nii et jube lugeda.
NEED ON SINU PEAS OLEVAD SINU FAKTID, MILLEGA TEGELIKKUSEL MIDAGI ÜHIST POLE.
siin peaks olema arstide arvamused, peigmehe omad, sõbranna omad, kes kinnitaks su esiatud lugu.

See nagu monoetendus ühe viletsa näitlejaga.
 
absurditeater ühe näitlejaga 26. detsember 2014, kl 05.06
Siinkohal tulebki mängu P. oskus must valgeks rääkida, mille jaoks ta ei pea isegi valetama, vaid lihtsalt konkreetse olukorra asjaolud taolise deduktsiooni järgi esitama, et need ainult absurdselt mõistlikud tunduksid ja end pikema jututa maha müüksid.
 
P. to absurditeater ühe näitlejaga 26. detsember 2014, kl 11.23
Aga mida ma pean siis tegema kui naistuttav hävitas mu elu ja olen ilma kõigest-perekonnast, lastest, elust?

Mida ma pean siis tegema!
 
seda et 26. detsember 2014, kl 11.30
igaüks on ise oma õnne sepp.
 
P. to seda et 26. detsember 2014, kl 11.33
Teatud määral on, kuid naistuttav võttis võimaluse olla ise oma õnne sepp.

Mida ma enam 46 aastasena teen? Peret ei saa, lapsi ei saa.

Naistuttav kasutas üht opakat ullikest ära ja ise sai hea elu peale.
 
seda et 26. detsember 2014, kl 11.48
Armastuse hulk on otseses seoses inimese igapäevaste mõtete, tunnete, käitumise ja valikutega. Seda hulka saab iga inimene oma teadvusega mõjutada. See ei nõua pingutust vaid tahet ja keskendumist. Sellest lähtuvalt on väga tähtis teadvustada, et otsitud armastuse allikas asub alati otsija enda sees, mitte kusagil väljaspool.

Meis on võime luua armastusküllane keskkond pakkudes armastust nii teistele kui iseendale. Nii armastuse jagamine kui saamine suurendavad armastuse hulka inimese elus.

kogu su häda on suurest kadedusest, mitte headusest.
 
P. to seda et 26. detsember 2014, kl 11.52
Ei tuletanud naistuttavale kordagi minevikku meelde, ei plaaninudki seda teha. Ja kindlasti oleksin andestanud ja unustanud ka, kui ei oleks hakanud naistuttava poolt minu mõnitamine ja nagu katsu minemaviskamine.

Me ei oleks ju nagunii edaspidi eriti kokku puutunud.
Tema elas teises linnas oma armastatuga, mina teises.
Me kokkupuude oleks nagunii muutunud VÄGA HARVAKS.

Aga hilisem irvoitamine PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA jne. - kõik see muutis andestamise väga raskeks, kuigi ma olin valmis andestama.
 
seda et 26. detsember 2014, kl 12.02
kahju, kui inimene on nii rumal ja aru ei saa ei elust ega selle valusatest õppetundidest. et kui poleks halba, siis kuidas aru saaks, mis on hea. kahju, et su haige aju on sind muutnud pimedaks ja kurdiks, kahju.

praegu meenutad sa musta leske, kes kõiki oma võrku meelitab, et siis lihtlabaselt ära tappa.
sa muidugi ei tapa, see on nii piltlikult öeldes.
 
P. to Absurditeater ja Seda et 26. detsember 2014, kl 14.01
Võid minuga arsti juurde kaaa tulla, saad kinnituse faktile, et 2001a. juulis tegin aborti.
Kõik see info on ju haigusloos kirjas.

Seda et
Kas sul on pere või loobusin mõne kadeda naise meeleheaks oma õnnest.

Kui sa ei loobunud kellegi kadeduse pärast oma pere loomisest, siis ära targuta.

Jube lihtne on tänitada sinusugusel inimesel, kellel kõik on olemas.

Kui oled minu olukorras, on sul hoopis teine jutt.

Praegu on sul nii hea tänitada ja targutada.
Mis viga targutada, kui enda elus on kõik korras.
 
P. to Seda et 26. detsember 2014, kl 14.04
Sa oled väga julm inimene ja raske uskuda, et naine ja ema.

Just nimelt abordi pärast mulle kogu see lugu väga haiget teebki.

Raseke uskuda, et naine, liiati veel ema sellest aru saada ei taha, tegelikult sa saad väga hästi aru, aga nii hea on tänitada, tekitab sinus hea tunde.
 
aga 26. detsember 2014, kl 14.08
Pee, kui sind rööviti ja vastu tahtmist aborti tehti, siis pöördu politseisse.
 
to P. 26. detsember 2014, kl 14.09
Sa ei saa enam ise ka aru, mis s...tta sa siia kirjutad. Kõik su jutt on haiguslik.
 
P. to Seda et ja to P. 26. detsember 2014, kl 14.25
Lugesin veel kord su kommi ja ei jõua ära imestada, kust selline kurjus sinusse on tulnud.

Kirjutasin palju kordi, et probleem on peigmehes ja abordis.

Kes keelas sel naisel oma õnn leida, kui mul peigmees oli ? Läinud siis oma õnne otsima ja jätnud mind peigmehega rahule.

Kui naistuttav oleks mu peigmehe ajal omale armastatu leidnud, oleks kõik kõige paremas korras ju.

Mis kadedusest sa räägid ? Olen kade, et põen aborti või ? Et ei lasnud lapsel sündida ?

Naistuttav kasutas ära mu nõrkusi, et meelitada mind VALEDEGA seda tegema, mida ta tahtis.

to P.
Mina saan väga hästi aru, kirjutan asjadest nii, nagu olid.

Aga õelutsejad ei saa aru, sest inimene saab aru oma mõtteviisist lähtuvalt ning ju nad ise kasutavad teiste inimeste nõrkusi ära, miks muidu kaitsevad aferisti, kes läheb üle laipade,
 
P. to Seda et 26. detsember 2014, kl 14.33
11.33 komm ei ole minu kirjutatud. Viimast lauset ma päris nii ei kirjutaks.

Kirjutaksin nii, et naistuttav oleks võinud oma õnne EDASI OTSIDA ILMA MINUTA, sel ajal, kui mul peigmees oli ?

Miks mina PIDIN TAL KOGU AEG KAASAS OLEMA, kui ta armastust otsis ?

Mina pidin kaasas olema, sest see tõstis tal enesehinnangut, et ta ei ole üksinda.

kui armastatu oli leitud, siis ei olnud musta töö tegijat enam vaja.

Nii nagu öeöldakse, mooramaamees tegi oma töö ära ja nüüd jalaga p-sse.

Mitte iial ei suuda mina kellegagi nii käituda, väga alatu.
 
tõepoolest 26. detsember 2014, kl 14.46
Mis politseis öeldi, kui sa vägivalla kohta avalduse tegid?
 
P. to Tõepoolest 26. detsember 2014, kl 14.52
Tead väga hästi, et seal vaimset vägivalda ei arutata.

Naistuttav oli nii tark, et füüsiliselt kallale ei tulnud ja miks ta pidigi, kui sai SÕNADE JA KAVALUSEGA minusugust ullikest panna seda tegema, mida ta tahtis.

Tal tarvitses teha ainult head nägu ja juba ullike tegigi seda, mida ta tahtis.
 
P. haigus 26. detsember 2014, kl 14.56
P. tundub et su kinnisideed on viimastel päevadel ägenenud, sa oled justkui psühoosis.
 
tõepoolest 26. detsember 2014, kl 14.58
OK, keegi sind siis ei sundinud.
Aga kas sa sõbrannale ikka ütlesid, mis diagnoos sul on ja et sa oled teo- ja otsustusvõimetu isik? Teine ehk ei teadnudki, et mõjutab puudega inimest.
 
P. to Tõepoolest 26. detsember 2014, kl 15.23
Sinu teooria järgi on väga suur protsent naisi teo-ja otsustusvõimetud.

Ja enamus naisi ei lase ennast käsutada - mõjutada ühel pahatahtlikul ja kedadal naisel, vaid meestel.

Palju on kurtmist, et mees pani naist seda ja seda tegema, surus maha enesehinnangu, kasutas naist ära, nüüd on naine omadega läbi, ei suuda ennast ega kedagi teist usaldada, hirm on, usaldus, enesehinnang hävitatud.

Ma USUN, ET see kõik nii ongi, aga kui on tegu mehega, siis kõik naised kiidavad takka, vaeseke, ole tugebv, oleme sinuga, sa paraned, saad hingevalusat üle, saame aru, et su enesehinnang null.

Huvitav, kui naine on samas olukorras ning mõjutaja - ärakasutaja on mees, siis kõik nutavad kaasa ja sinuavad meest.

Aga kui ärakasutaja on TEINE NAINE, siis hakkab naistel üks mõnitamine, tümitamine, ilkumine, parastamine, sõimamine, teovõimetuks nimetamine pihta.

Kirjutasin, et see naine kasutas ära minu nõrkusi, minu süütundeid ja komplekse.
 
P. veel to Tõepoolest 26. detsember 2014, kl 15.27
On küll kasutatud ära kellegi naiivsust, headust, vastutulelikkust, komplekse.

Aferistil on hea nina. Kui näeb, et keegi on heasüdamlik ja kergesti mõjutatav, läheb kohe ära kasutama.

Aferistid just nõrgukesi otsivadki, et siis head nägu teha ja ära kasutada.

Ära mängi lolli, et sa millesti aru ei saa.
 
P. veel to Tõepoolest 26. detsember 2014, kl 15.31
Kirjutan 3.-nda kirja veel.

Vaata, naistuttav mängis minu SÜÜTUNNETEGA.

Tegi haledat nägu, et ta nii üksik ja vajab mind. Mul tekkisid süümepiinad, et kuidas ma õnnetu ja nii üksiku inimese maha jätan.

Teadsin, et ta mind ei salli, aga ikka jäin uskuma, et üksiku inimesena vajab mind.

Ma ei saa ju ometi selga keerata, kui inimene nii haledalt räägib, kui tähtis talle olen.
 
tõepoolest 26. detsember 2014, kl 15.31
Küsimusele sa ei vastanudki, nagu tavaliselt. Ja sa räägid praegu täiesti suvalisest, poolvõõrast inimesest, kes ei olnud sulle mitte keegi ja kelle jaoks sina olid ka tühi koht. Mitte abikaasast või elukaaslasest, eksole. Ja kus sa seda kaasahalisemist näed? Tavaliselt öeldakse, et jäta tropp maha ja unusta, ta pole väärt, et tema peale oma energiat raisata. Neid naisi, kes näiteks joodiku ja peksja juurde tagasi pöörduvad, põlgavad ka teised naised.
 
P. to Tõepoolest 26. detsember 2014, kl 15.38
Vastasin täpselt küsimusele.

Kui üks naine lollitab teist naist, kavaldab, kasutab ära - siis hakkab üks mõnitamine pihta, et kade oled, viha täis.

Aga kui mees käitub naisega SAMAMOODI, siis haletsetakse naist, silitatakse pead, vaeseke, sul nii raske.

Mitte keegi ei ütle, et kas mees teadis, et sa teovõimetu oled.

Kus kirjutasin, et mees ilmtingimata elukaaslane, võib ka selline meestuttav või lihtsalt sõber olla `?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!