Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Kuidas on siis, P 27. detsember 2014, kl 23.33
Kui järele mõelda, siis minu suhtes EI ole temas mitte midagi head, mind ta ei sallinud ning mina temas head ei näinud kahjuks.
Nii kurb kui see ka pole.

Hea on ta nende naistega, keda endast paremaks peab. Samuti meestega, kes talle meeldivad.

Nende inimestega, kes talle ei meeldi, toorutseb mõnuga, saab sellest sadistliku naudingu.
 
pole ju fakte, P. 27. detsember 2014, kl 23.41
kas sul häbi pole kirjutada selliseid tekste naise nimel. Tõesti häbi, et sinusugune ka naise tunnused külge on saanud.
ja enam ma ei imesta meeste üle, kes tõesti üle piiri lähevad ja laksu kirja panevad.
sellest kleepuvast tatist, P.-st siin siis nagu enam lahti ei saagi vä?
kas keegi on P elus ka osaline olnud siinkirjutajatest? muidu ikka peamegi vaid P valesid.. pole ju teiste asjaosaliste poolt poolt sõnagi.
Häbi võiks P. küll olla.

ja kui midagi ei meeldi, tuleks ikka politseisse pöörduda või vaimuhaiglasse.
 
P. to Pole ju fakte, P 27. detsember 2014, kl 23.52
Oled varem kuulnud, et keegi pöördub politseisse, et keegi kiusas või mõnitas või kasutas su nõrkusi ära või ajas peigmehest lahku ?
 
P. to No mida 27. detsember 2014, kl 23.56
Loe palun mu kell 23.04 komm läbi ja ootan vastust.
 
P. to Pole ju fakte 28. detsember 2014, kl 00.00
On tõesti häbi, et nii nõrk olin, et lasin sel naisel endaga manipuleerida ja oma elu hävitada.
Piinlik tõesti selline tossike olla.
 
fui 28. detsember 2014, kl 00.00
Nii lühike see süsti mõju oligi? Läks jälle valetamine ja klatšimine lahti. Rõve eit see pee.
 
P. to Fui 28. detsember 2014, kl 00.17
Palju õnnelikum oleksin, kui selline naine ei oleks mu tuttav olnudki. Ainult halba tegi mulle.
 
ei tea, tõesti ei tea. 28. detsember 2014, kl 00.42
ei tea, kulla P. sellest naisest mitte midagi. ei tea su lollkast peigmehest ka mitte midagi. ei tea su hooldajast mitte midagi. ei tea, kas sel naisel lõppes tööleping sinu hooldamiseks, kui ta ära olevat läinud.

Kas tundsid teda või valetad kogu loo... tõesti ei tea. millal, mida, kes ja kus tegi, pole kuskilt lugeda.

ainult su möla. kas häbi juba ei hakka, sa häbistad kõiki naisi oma häbitusega.
 
no mida 28. detsember 2014, kl 00.48
kuigi sinuga rääkimine on nagu vasikaga võidujooks, vastan sulle siiski.

vaata, minu koju poleks tulnud inimene, kes mind ei salli ja keda mina ei salli. seda enam poleks ma jätnud oma armastatud inimest ega teinud aborti inimese, kes mind ei salli ja keda mina ei salli, käsul.

Ja mis vahet on sinu öeldud sõnadel, et sinu osa sai täidetud ja sind polnud sõbrannale enam vaja ja siis ta sind pugejaks nimetas ja jättiski maha. Mis vahe on sellel minu öeldud väljendiga "mõõt sai täis"
üks ja sama sisult.
tal saigi sinust mõõt täis. kui poleks saanud, siis ta leelotaks ehk tänase päevani su kõrval ja sosistaks mesimagusalt, kuidas sõbranna on ikka kõige tähtsam.
saad sa aru, dünaamika on täpselt üks ja ei loe, milliste sõnadega seda väljendada.

lisaks veel, et sinu teemast on ka paljudel mõõt ammugi täis. ja seda põhjusel, et sa ei suvatse edasi liikuda, sa jaurad ja jaurad ja ei saa üldse aru, mida sulle heast tahtest teised kirjutavad.

sa oled nii läbi ja lõhki vihkamisega ametis, et sa ei suuda enam asjust õigesti arugi saada.
tegele oma vihkamisega, ehk siis muutub maailm ka sinu jaoks paremaks paigaks.
ja lisaks, mul on häbi sinu pärast, jaa-jah väga häbi. sa häbistad kogu naissugu, kogu inimkonda.

oled sa kuulnud, et igat üksikisikut seob nähtamatu niidistik kogu inimkonnaga ja me oleme kõik üks tervik, nii heas kui halvas. iga inimene on nagu rakuke organismis, kel täita mingi kindel funktsioon, et inimkond saaks toimida tervikuna parimal viisil.
sama vähendatul kujul toimub igas inimeses, kus iga rakk täidab talle antud kindlat ülesannet, et inimorganism oleks terve ja saaks funktsioneerida tervikuna. kui hammas valutab, siis terve organism kannatab. kui nägemine kaob, siis terve organism ei saa toimida enam nagu määratud on, kui kõrvad ei kuule, on samamoodi asjad valesti ja häirub kogu organismi tegevus. nii iga asjaga.

sama on inimkonnaga tervikorganismiga. kui üksikisik takistab või rikub inimkonna tervikorganismi toimimist ükskõik, mil moel, kannatab kogu inimkond. mida rohkem väärastunud inimesi meie seas on, seda haigemaks muutub inimkond tervikuna.
mida rohkem on vihkamist ja mida vähem armastust, seda enam kisub kogu organism kiiva.

seepärast, P, lõpeta see vihkamine, leia endas üles armastus ja jaga parem seda. pole tähtis, mis ON olnud, alati on võimalus avada enda jaoks armastuse uks ja tunda vabanemist, õnne ja tänutunnet elu ja sulle antud erakordse võimaluse pärast.
nii tänamatu ei tohi olla.
mõtle armastusega sõbranna peale, mõtle kõigi inimeste, elusolendite ja looduse peale, iseenda peale, oma esivanemate peale. küll näed siis, et ühel kenal päeval loed oma siinset teemat ja saad aru, millist head nõu sulle anti, ainult sina ise ei tahtnud seda vastu võtta ja muudkui tõestasid midagi, mis polnud tervikpildis üldsegi tähtis.
loodan, et mõistad mu sõnu, sest soovin sulle tõesti vaid armastust igaks eluhetkeks.
 
uitaja 28. detsember 2014, kl 00.49
mina saan nii aru, et sõbranna ehk siis hooldaja tegi õigesti, et ei lasknud vaainuhaaaigel naisel mehe elu ära rikkuda ja abordid lasi ka teha, et vaimuhaige p ei sünnitaks.
 
oh jätke 28. detsember 2014, kl 00.54
ei mõista ta midagi.
seda on ju algusest peale aru saada, et inimene on sügavalt vaimse puudega.
 
P. to No mida 28. detsember 2014, kl 09.12
Vaata, oleks ma peale lahkuminekut hakanud naistuttavale midagi ette heitma, siis võib öelda, et tal sai mõõt täis, sest ta ei tahtnud kuulda, kui palju halba mulle tegi.

Ma ei maininud poole sõnagagi ei peigmeest, ei aborti, täielikult vältisin neid teemasid, sest ei suutnudki nendest rääkida.

Kui sa ütled, et mõõt sai minust täis, siis peigmehe ajal oli IDEAALNE võimalus minuga läbikäimine täielikult lõpetada.

Miks ta siis ei teinud seda, vaid hoopis minu juurde tuli, et oi, kui tähtis sõbranna sa oled ?
Ebaloogiline.
 
ahh 28. detsember 2014, kl 10.28
Ära valeta jälle.
 
issand 28. detsember 2014, kl 10.34
sa ju tead ise vastuseid,miks sa jälle küsid? kordan ise üle siis su sõnad ,sest ta oli kompleksides vaimuhaige idioot ,kade,sadist, manipuleerija jne jne.
 
P. to Issand 28. detsember 2014, kl 16.17
Ilmselt on mul raske uskuda, et oma TÕELIST palet nii kaua varjata suutis.
Jah, näitas välja küll, et mind ei salli, aga mitte seda, et minusse suhtumine nii hull on.

Näiteks enne peigmees me saime päris harva kokku.
Käisin kunagi igal õhtul ÜKSINDA õhtuti pubis istumas, igavusest, et inimeste keskel olla.

Rääkisin seda ka naistuttavale. Mul oli kombeks talle TALLE ENDAST KÕIK KÄIGUD ETTE KANDA. Ma üldse ei mõelnud, et tema oma asju ja käimisi mulle ei räägi.

Kukkus vastikult itsitama, et käid seal nagu tööl.
No milline päris sõbranna ütleb nii ?
Tõeline sõbranna pakub seltsi või kui seda pakkuda ei saa, on vähemalt hea sõnaga toeks.

Mulle oli ÜKSINDUS mure, ÜKSINDA õhtuti pubis istumine oli selle mure hädine lahendus.
Talle tegi aga minu mure nalja.
Täielik sadist.

Kusjuures ta ise käis kunagi TÄPSELT SAMUTI iga päev üksinda pubis, kui ma ema juures elasin.
Mu jaoks oli üllatus, et iga päev, sest ma ise iga päev siis veel ei olnud käinud.

Mulle ei tulnud pähegi sarkastilisi märkusi teha.

Mõni kindlasti ütleb, et see ei olnud õelutsemine. Oli küll.
Ta tundis mind ja tedis väga hästi, et see mind häirib, kuna mul ei olnud sõbrannasid ju.
 
P. to No mida 28. detsember 2014, kl 17.38
Kas sa üldse aru saad, kui kohatu ja sobimatu on sinu " mõõt sai sinust täis " ANTUD OLUKORRAS ?

Su ütlus oleks sobinud siis, kui see lugu oleks täiesti VASTUPIDI olnud.
Kui hoopis mina oleks läinud naistuttava koju 2 aastaks passima ja leelotanud: sa oled kõige tähtsam sõbranna, sõbranna on kõige tähtsam, sest oli ENNE, jäta peigmees maha.

Sellises olukorras oleks su mõte olnud õigustatud.

Praegu on aga äärmiselt kohatu.

See täpselt sama, kuidas naistuttav hiljem ütles, et tal oli nii hea meel, et mul peigmees oli, aga ise korrutas: Jäta maha, mis ta sinust tahab, kas teisi naisi ei olegi.
 
hooldusleping 28. detsember 2014, kl 17.38
seele naisel sai sinuga hooldusleping otsa ja sellpärast ka suhtluse katkestas. vaimse puudega isikud suunatakse ju ikka aborti tegema, sest nad pole võimelised jua norm lapsi saama ja nende eest ka hoolitsema.Ülejäänu on P. vaimsete häiretega haige inimeses fantaasia, kus tõelisus ja kujutlused segi aetakse.
 
P. to Hooldusleping 28. detsember 2014, kl 17.55
Ahah, seega paljudel naistel hooldusleping, sest kadedaid ja armukadedaid on küll, kes ei taha, et teine kellegagi suhte loob, kas siis loodab silmarõõmu endale saada või lihtsalt kade.

Võib - olla on sinulgi olnud kellegagi selline leping, ainult sa olid nii enesekindel ja tugev oma õnne eest võitleja, et ei lasnud kellelgi oma suhtele vahele tulla.

Samuti on see leping paljudel naistel, kes mehe üle löövad ja headmeelt tunnevad, et eelmise pruudi või naisega last ei olnud, sest laps ju seob.

Sa ei saa ju meeldivast mehest kedagi lõplikult lahutada, kui on laps.
Laps on SIDE, mis seob mehega igaveseks.

Kui oleksin lapse saanud, oleksid selle kadeda naise suur plaan untsu läinud. See oleks talle olnud suur krahh.

Et kuidas temast viletsamal küll ometi nii vedas, aga tema, kes on parem ei olegi kedagi leidnud ?
 
meelelahutus 28. detsember 2014, kl 18.02
sa P. peaks siiski inimesi tänama, kes terve jõulupühade aja on sul üksindust aidanud täita, lisaks lõpmatuseni meeldivaid ja sündmusrohkeid armuhetki aidanud minevikust meenutada. Jõulud ongi hingerahu ja mälestuste meenutamise aeg.. elu ju nagu lill. Ise tegid.
--------
sinu haige ja kujutluspilte täis vaimusesisundi juures sa ei pruukinudki teada, et sulle hooldaja on lepinguliselt määratud.,. sul pole ju kõik eluhetked väga selged kunagi olnudki.
 
P. to Meelelahutus 28. detsember 2014, kl 18.05
Õelutsemise eest tänasin naistuttavat isegi.

Aga üldiselt, on su komm must huumor või arvad, et olen nii tugev massohist, et õelutsemist ja halva enesetunde suurendamist siit ka vajan ?
 
mine õige heasse kohta 28. detsember 2014, kl 18.10
No tõesti, sa oled ju täiega ummamuudu.
Sina eeldad aga, et teised peaksid käituma nii, tegema nii, olema nii nagu sina tahad ja eeldad...
Oi, anna kannatust tõesti.
Sul mõtleks ei tulnud pähegi, et sõbrannale midagi sarnast öelda, aga, kujutad ette, tema muudkui ütles... ja mõtleks, kuidas ta võis, sedasi ju ei sobi, sest SINA nii ei teeks...ja bää-blää-blää
No ütleski, sest tema sai asjust just nii aru, temale tuli pähe just nii öelda, mõelda ja teha, ja see, et sulle ei tulnud, pole mingi määraja.
Sina EI OLE maailma keskpunkt, et sina muudkui pood, käsed ja lased....ja muudkui sildistad ja mõistad kohut....ja aina imestad ja imestad ja imestad....

Või oleks ta äkki pidanud sinult luba küsima, et kuule, P, kas sina lubad mul sedasi öelda, sedasi mõelda,sedasi toimida?! Et ega sa asjust teisiti arva, et äkki pead mind sadistiks, aferistiks või muidu koletiseks...kui julgen omamoodi arvata ja teisiti mõelda, kui sina .

Vaata, täiearuline inimene ei kükitagi pea igal õhtul pubis ja no mis seal valesti siis oli öeldud, kui sa läksidki sinna nagu tööle ju. Kes teab, mis tööd sa sealt otsisid või tegid seal üldse.Vastik lausa lugeda, kuidas sõbranna muudkui oleks aga pidanud teadma ja tegema teisiti, oleks pidanud sinuga hoopis nii rääkima, mitte naa.

Mis dikteerija sina üldse oled, mis käitumise reguleerija sina üldse oled?
See, kuidas sina oleksid teinud, on sinu asi. See, kuidas teised teevad, on nende asi.

Muuseas, miks sind nii ärritab väljend, et sõbrannal sai sinust mõõt täis?

Kas poleks pidanud saama?
Või poleks tohtinud saada?
No ja mis vahet, millal see mõõt täis sai.
Enne su juurde tulekut või peale sinu aborte ja muud jaburust.
Sinu väitel ta sind ei sallinud ennegi ja no pole siis imestadagi, et peale su napakusi tal tõepoolest saigi LÕPLIKULT sinust siiber, st MÕÕT SAIGI SINUST TÄIS, igaveseks ja lõplikult.
Poleks tohtinud saada vä?

On miski veel arusaamatu?
 
üx 28. detsember 2014, kl 18.52
P, ma olen su peale lausa kade. Sa mõtle, milline tähelepanu, milline avalik tähelepanu.
Mina istusin kogu jõuluaja üksi, keegi mind ei märganud, keegi mulle ei kirjutanud, keegi minuga ei rääkinud.
Ohjahh, on ikka ebavõrdsus siin ilmas.
 
murrak 28. detsember 2014, kl 19.10
Mis murrak see "lasnud" on? Eesti keeles on õige ikka "lasknud".
 
P. to Mine õige heasse kohta 28. detsember 2014, kl 22.15
Mida ? Minu napakus ?
Abort ja peigmehest lahutamine oli NAISTUTTAVA IDEE, PLAAN JA SOOV.

Sellisel juhul oleks tal pidanud iseenda soovist erhk napakusest mõõt täis saama.

Muide, kui teada tahad, kui ma ei oleks peigmeest ära saatnud, siis oleks naistuttaval KOHE nn. " mõõt " täis saanud ja ta ei oleks halkanud PIINLEMA, et kuidas mul küll vedas, aga tema on õnnetu.

Läbi käima hakkasime 26 aastat tagasi ning kui ma näiteks 25 aastat tagasi oleks ennast kaitsma hakanud ning naistuttaval enda alandamise eest näo täis sõimanud, siis oleks tal juba 25 aastat tagasi nn. " mõõt " täis saanud, et mida, ta ei saagi dikteerida ega kamandada.

Kui ma oleksin 25a tagasi vastu õelutsenud, siis me ei oleks juba 25 aastat suhelnud.
Nn. "mõõt" oleks tal koheselt täis saanud, kui ullike oleks julgenud vastu hakata.
 
ju ikka ise tahad, P 28. detsember 2014, kl 22.19
sa oled kui kits kuse järele noolimas. st ikka seda tähelepanu siit netist otsid. Vanad elukogenud inimesed ütlevad, et need sinusgused sõltlased nagu kits kuse järele..
----
ikka tekibki veendumus, et old hooldusel olev vaimupuudega,sellepärast sind abordile suunatigi. eks hooldajal oli ka mure, et kehva tööd tegi sul järel "valvamisega". sel pidi ikka põhjus ju olema, et taksiutas sul ümberaelemast.
vaimuhaigetel on tavaliselt haiglaselt suureneud huvi sex vastu.
 
P. veel to Mine õige hease kohta 28. detsember 2014, kl 22.23
Saad aru ometi, naistuttavat EI huvitanud minuga suhtlemine kui võrdne võrdsega.

Tal oli vaja kedagi, keda alandada, keda mõnitada, kelle kallal keelt teritada, ühesõnaga tunda ennast kellestki paremana !

AINULT SELLEPÄRAST ta minuga suhtlema hakkaski, kui seda üldse suhtlemiseks nimetada saab.

Kui mina seda talle ei oleks võimaldanud, siis oleks ta otsinud endale UUE OHVRI, keda tümitada, kelle enesehinnangut maha suruda, et siis ennast paremini tunda.

Mina talle seda kõike võimaldasin, sellepärast me tutvus 13 aastat kestiski.

Kui ma oleks kange olnud, hakanud teda vastu tümitama, siis oleks me tutvus kestnud ÜHE PÄEVA, seega ühe päevaga oleks tal saanud nn. " mõõt " täis, et ei saagi kedagi valitseda.
 
noo 28. detsember 2014, kl 22.38
Pee, miks su sõbranna siis nii heast kaltsust äkki loobus ja senimaani ei taha sind tunda? Mis tegid talle?
 
mida sa tõestda tahad, P? 28. detsember 2014, kl 22.42
mida sa nii meeleheitlikult tõestada tahad, P.
et sa lollaks oled- teame
et sõbrannaks nimetaud su hooldaja oli- teame.
et sa valimatult ringi aelesid, mis lõppes abordiga- teame.
mida sa tõestada siis ikkagi tahad?
 
no jaa 28. detsember 2014, kl 23.02
mis see meie asi peaks olema, miks naistuttav sinuga suhtles ja miks sina malbelt naeratades ja samas hambaid kiristades silmakirjalikult pugesid tema ees, kasvõi nahast välja, peaasi, et ta ikka su juurde jääks ja võimalikult kauaks.
oli ikka hea kannatus sel naistuttaval, et sind nii palju aastaid välja kannatas, aga lõpuks ikkagi sai tal sinust mõõt täis.

ainult sina väänutad ja ahastad selle "mõõdu täis saamisega" edasi tagasi, saamata seejures selle sõnakombinatsiooni mõttestki aru.

sinuga suhtlemine, nii kurb, kui see sulle ka ei tundu, ajabki mõõdu täis ja s'ita keema.
see on kui peaga vastu seina jooksmine, mõttetu, aga ikka üritad.
 
P. to No jaa 28. detsember 2014, kl 23.34
Appi, olen sada korda kirjutanud, et käitusin nii, sest MA EI OSANUD TEISITI, see oli minu jaoks elementaarne käitumine.

Käitusin täpselt samamoodi absoluutselt iga naisega, sest uskusin, et kõik naised on minust paremad ja mina olen nende ees SÜÜDI, et üldse siia ilma sündisin ning kuna ma olen nii vilets, siis mul ei olegi võimalust teisiti käituda.

Kui vana sa oled ? 3 aastane.
Isegi 5 aastane laps saab aru, kui sind EI SALLITA, siis EI SALLITA ja EI HAKATAGI sallima.

Kas sa koolis käies ei näinud, kui kedagi ei sallita ja kiusatakse ning see tossike hästi malbelt ja alandlikult, siis hakatakse teda veel ROHKEM PÕLGAMA.

Tossikesest hakatakse lugu siis pidama, kui ta hakkab vastu ütlema, saadab kiusajad pikalt ja teeb näo, et nad on tema jaoks õhk.

Ma ju teadsin, et naistuttav mind ei salli.
Tõesti arvasid, et uskusin, et kui inimene mind juba ei salli, et see kunagi muutub ????

Uskumatu, et täisealine kirjutab sellist 3 aastase mõttemaailma teksti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!