Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
jep 29. detsember 2014, kl 15.04
Jaa muidugi, kõik teised on jõhkardid, sadistid, aferistid ja mis kõik veel :D Sul endal siiber ei saa sellest lapsikust klatsimisest ja sõimlemisest juba? Mõtle siis mingi usutavam lugu välja, kui vastused ei meeldi.
 
P. veel to Jep 29. detsember 2014, kl 15.05
Naistuttav tegi ALATI seda, mida TEMA TAHTIS.

Kokku saime AINULT siis, kui TEMA TAHTIS.
Läksime sinna, kuhu TEMA TAHTIS.
Koos olime nii kaua, kui TEMA TAHTIS.

Minuga ei arvestanud ta mitte kunagi.
Kui näiteks mina teda kuhugi kutsusin, siis tegi näo, et ei kuulegi või löihtsalt naeris mu välja.

Tunnistan, valus oli.
Valus, et minuga mitte iial EI arvestanud, minu kutsumise peale mitte kunagi mitte kuhugi EI tulnud.

Selline käitumine tegi haiget. See näitas tema suhtumist minusse, mina olin MITTE KEEGI.

Kutsus mu kaasa, kui tal tuju tuli.

Absoluutselt kõik - kõik, kõik asjad olid kõik need 13 aastat nii, nagu NAISTUTTAV TAHTIS.
Oma tahtmise sai ta alati.

JEPI KUI KEEGI MEIST 13.48 KOMMID ON SELLES SITUATSIOONIS VÄGA KOHATUD.
 
aferist 29. detsember 2014, kl 15.11
Tere ohver, tere ohver, tere ohver. Pane neile siin täiega, mida nad mõtlevad, tulevad ohvrit süüdistama.

Sinu juttu lugedes tekib tunne, et sa oled kriminaal, sa võiksid oma hulluses teise mättasse lüüa, sest usud nii sügavalt, et ta on su elu hävitanud ja kõik ülejäänud tümitavad aga sind, õnnetut maaslamajat.
Krt, tõuse siis püsti, mida sa lamad.
Ja ela oma elu, ära vingu ja hala.
Sa ajad tõesti südame pahaks ja sinu teema on haiget tegev paljudele neile, kelle eludes on päriselt tühjad augud ja suured tragöödiad olemas.
Sinu tatt on pisike selle kõrval.
 
P. veel to Jep ja Eelmine 29. detsember 2014, kl 15.22
Mina olin naistuttava jaoks aksessuaar, lihtsalt mingi asi.

Teda üldse ei huvitanud, mida mina tunnen või mõtlen, mina teda inimesena üldse EI huvitanud.

Ühelt poolt tegi see mulle tõsiselt haiget.
Teiselt poolt arvasin, et ma olen ju nii vilets ja nii peabki olema.

Kuna mul olid nii tugevad kompleksid, siis mul ei tulnud pähegi öelda, et miks sa mitte kunagi minuga ei arvesta.

Teisalt ma ei julgenudki öelda, olin argpüks ja uskusin, et mis õigus mul üldse midagi öelda on.

NII MA SIIS ÜKSINDA PÕDESIN JA KANNATASIN.

Eelmisele
Muidugi aferistidel on alati õigus.
Nõrgad on alati süüdi.
 
Hämming 29. detsember 2014, kl 15.35
134 lehekülge!!! Segased peast :D Teeme panused, millal 150 täis tuleb? Ma pakun, et ülehomme, s.o. 31.12. õhtuks on 150 täis.
 
jep 29. detsember 2014, kl 15.36
Blaa-blaa, ikka seesama igav väljamõeldud jura.
 
võti 29. detsember 2014, kl 15.43
...See, kes armastab vähem, see kontrollib suhet...

Niiet, selge kõik. P oli nii maani armunud ja armastas pööraselt oma armastatud "sõbrannat".

Seetõttu sõbranna, kes armastas vähem või ei armastanudki, sai kontrolli ja võimu enda kätte.
Loogiline.

Miks sa, P. ei või siis tunnistada, et armastus selle naise vastu ongi sinu aastaid kestnud loo põhimure.

Ja seegi,
.... vihkamine saab tulla vaid armastuse järel...., on kinnituseks sinu suurele armastusele "sõbranna" vastu.
Kes oled sa ise, P ja kes on see jutumärkides sõbranna.
Miks jutumärgid ikkagi ja miks sa ennast unustades rääkisid et sa ei saa naisi...aaah?
 
Helenavanje 29. detsember 2014, kl 15.45
P on totaalne debiilik ja seda on siin korduvalt tõestatud.
Ükskõik kui head nõu talle anda või ükskõik mida te talle kirjutate kirjuta ta vastu "Aaaaaga minu sõbranna ütles".

Mõttetu üritus, P naudib seda tähelepanu mida ta siit saab täiel rinnal ja kasutab kõiki lugejaid siin ära oma tasuta psühholoogidena.

Pane edasi idioot, loodetavasti kõnged oma "sõbranna-sitas" kunagi. Nii kohutavalt ju naudid seda eks?
 
ikkagi 29. detsember 2014, kl 15.55
P naudib oma erilisust ja oma väljavalitust, sest...

...valu ja kannatused on väljavalitute privileeg....
 
ok 29. detsember 2014, kl 16.57
Paneme punkti sellele saagale siin.
Las P jaurab üksinda edasi!
Edu!

Head vana-aasta lõppu kõigile!
 
raha, kulla P.? reaklaamimüügi kasum? 29. detsember 2014, kl 17.03
kas P., tõenäolikult teksti kirjutaja, väljamõeldud kuju, või keegi teine, kes seda jura siin arendab,paneb reklaamirahade eest kena summa tasku? klikkide eest.
Järsku avalikustaks selle koha ka, palju siis tulu saadi selle saaga, mammutloo mõttetuste eest?
 
soh 29. detsember 2014, kl 17.12
See on küll mahavisatud raha ju, enamus kasutab reklaamiblokke ilmselt.
 
reklaam paremal pool 29. detsember 2014, kl 17.53
reklaamid jooksevad ju ribana paremal ppol seda mammutlugu ka. st klõpsad delfika lahti. Iga ülespandud reklaam ju maksab midagi?
 
soh 29. detsember 2014, kl 17.56
On jah mingi kirju riba. Mu jaoks sulab see kõik kuidagi ühte, pole kunagi märganud, mida seal reklaamitakse.
 
P. to Jep ja Keegi meist 29. detsember 2014, kl 21.34
11 aasta joksul kutsusin korduvalt naistuttavat enda poole, ütlesin, et võib mu pool kasvõi nädal jutti olla.

Alati oli vastuseks resoluutne " EI " või tegi näo, et ei kuulegi.
Päris solvav oli, et RANGELT VÄLTIS minu pool olemist.

Kui peigmees ilmus, siis kolis minu poole elama.

Hiljem ütles, oli minu pool, sest mina tahtsin.
Suu jäi lahti. On inimesel ikka jultumust nii öelda.

Ta ei tulnud ju MITTE KUNAGI, kui mina kutsusin.
Nüüd ma ei kutsunud ja tuli, sest mina olevat kutsunud.

Kas selline umbluu ajamine ei ole masendav ?

Ilmselgelt nautis seda jama, mida mulle ütles.
 
P. to Helenavanje 29. detsember 2014, kl 22.09
Psühholoogid nüüd küll ei sõima, ei alaväärista, ei närvitse.

Ei pea silmas mitte ainult sinu, vaid ka paljude teiste komme.

Väga üksikud kommid on tõesti head ja asjalikud, aitäh neile.
 
palju teenid, P 29. detsember 2014, kl 22.30
kui teised naised teenivad netis raha tagumiku keerutamisega, teenib P. taga olija klikkide arvu pealt.
no kes tõestab ära, kelle õigus?
 
minu arust 29. detsember 2014, kl 22.44
on siin ikka väga palju häid kommentaare, millest Peee kahjuks arugi ei saa.
tal virvendab ainult naistuttav silme ees.
 
P. to Minu arust 29. detsember 2014, kl 23.06
SÕBRALIKUST, NORMAALSEST KRIITIKAST ja arutelust saan väga hästi aru.

Õelutsemisest küll ei saa.

Näiteks kasvõi see komm, et naistuttaval oli hobuse kannatus.

Kuigi olen sada korda kirjutanud, et kõik asjad olid nii, nagu NAISTUTTAV TAHTIS.

Ta võttis minuga kontakti AINULT SIIS, KUI TAL MINULT MIDAGI VAJA OLI, KUI SEE TALLE KASULIK OLI.

Arvestas ainult iseendaga, minul EI olnud mitte mingit sõnaõigust.

Seeest mina olin alati kõigega nõus, mida NAISTUTTAV TAHTIS.

Tema minu soovidega EI olnud nõus mitte kunagi.
Minu ettepanekuid ei pannud naistuttav tähelegi, teda ei huvitanudki.
 
ei saa 29. detsember 2014, kl 23.30
Pole sa midagi aru saanud. Saad aru ainult valikuliselt, paljudesse headesse kommidesse sa üldse ei süvene vaid lased ruttu üle ja tuleb kohe naistuttava hala.
 
P. to Ei saa 29. detsember 2014, kl 23.32
Kui ma olen sada korda kirjutanud, kuidas asjad olid, tuleb ikka keegi, kes ütleb midagi täiesti RISTI VASTUPIDIST OLNULE, mis minu looga kuidagi kokku ei käi.
 
kangekalene P. raha 29. detsember 2014, kl 23.37
eks seda möga tuleb ju edasi venitada, muidu saab teenistus teksti kirjutajal otsa. kahju ju ka, kui keegi nälga sureb sellise pasa otsalõppemise tõttu.

teksti tootja mõte on risti vastu kirjutada, mida kommenteerijad kirja panevad. kuna see tavainimeele mõistuse pihta käib, hakatakse edasi selgitusi jagama, mis lõpevad P. tegelaskuju uuesti vastuvaidlemisega.. lihtne mehhanism, mis hoiab seda möga siin elus ju aastaid ja raha natuke ikka ju koguneb.

Tubane puhas töö, seda võiks nii mõnigi tahta endale.
 
saa aru 29. detsember 2014, kl 23.41
Kogu su korduv mula on ainult sinu sõnad, absoluutselt ebausutav jutt. Ilmselt oled oma peas konstrueerinud midagi, mis sind n.-ö hea inimesena näitaks, aga see ei kukkunud üldse tõepärane välja.
 
kirjuta 29. detsember 2014, kl 23.41
kirjuta või tuhat korda, aga kui sa edasi ei taha minna vaid kiunud ikka, oijee naistuttav ja oijee naistuttav,,, siis nu nahhh, oledki sa mõistmatu ja lased kõigist üle nagu tank
mis see meid peaks k'eppima, kui mitu korda see naistuttav sind pubisse taris ja palju sa seal omast huvist aega öösse veeretasid. kuipalju sa suurest armastusest tema lollakaid nõudmisi täitsid ja ta kleidiäärt suudlesid...mis see meie asi ometigi peaks olema.
egas me mingid ajaloo uurijad ole, et peame sinu elu ajaloo iga detailiga kursis püsima.
Vaat, ajalugu ongi üks igavesti väänatav värk ja lõpuks on see nii väänatud, et enam midagi pole õiget.
 
teame 29. detsember 2014, kl 23.59
P. juures häirib pideva vajadus veel ja veel ja veel üle selgitada. Me teame sinu lugu kuidas oli ja detailselt ei huvita, kuid ikka sa tuled mingite uute asjadega välja. Saad aru see ei muuda midagi.
 
aga raha koguneb?P? 30. detsember 2014, kl 00.19
aga raha ju koguneb iga klõpsatuse eest selle teema avamisel. Teksti kirjutajal, P. karkateri väljajoonistajal ju kena tubane töö.

Endalegi tahaks sellist lihtsat äraelamisviisis.
Kuna seda teemat pole ka blokitud või ära kõpetatud delfikate poolt, siis keegi ju selle raha ometi teenib?
 
P Eelmistele 30. detsember 2014, kl 01.06
Kirjuta ja Teame

Vastan neile, kelle kommidest tuleb välja, et nad ei ole varasemat lugenud.
Muidu ei saaks nad nii kirjutada.

Näiteks kasvõi Jepi komm, et naistuttaval oli hobuse kannatus.

Ilmselt isik ei ole lugenud, et nn. " suhtlemine" käis naistuttava soovil ja huvides.

Kui mina soovisin kokku saada, siis ta mitte kunagi EI tulnud.

Aga raha koguneb ?

Mis põhjusel peab ära blokkima ?

Kas iseenda elust on keelatud kirjutada ?

Sinu teooria järgi tuleb kogu foorum ära blokkida, mis mõte foorumil üldse on, kui siin arutleda, suhelda ei tohi ?

Saan aru, kui nimeliselt kedagi lausa mõnitatakse, tehakse konkreetselt kellelegi halba, vot siis on teine asi, siis on blokk õigustatud.
 
kes raha saab? kas P.? ootaks modelt selgitust 30. detsember 2014, kl 01.16
kas mõni mode selgitaks, kes selle P. jura tootmise eest raha saab?
 
P. to Kirjuta 30. detsember 2014, kl 01.18
Asi ei olegi niivõrd ÜKSINDA pubides istumises, vaid selles, et olin meie tutvuse ajal väga palju ÜKSINDA.

Oli küllalt nii, et me ei kohtunud mitu kuud jutti.

Baare mainin sellepärast, et maru piinlik oli seal ÜKSINDA istuda nadu idioot, aga kodus õhtud otsa üksinda oli ka jube tüütu ja igav.

Minu jaoks oli ÜKSINDUS suur mure ja siis naistuttav nähvas veel: " Käid seal nagu tööl ".
 
P. to 01.16 30. detsember 2014, kl 01.20
Ju sul ei ole piinavaid ja MITTEPARANDATAVAID muresid ja saad reaalis piisavalt suhelda, kui sa minu siin käimise vajadust ei mõista.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!