Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Lili 08. jaanuar 2015, kl 13.35
Netis võimalik suhelda, aga REAALIS EI OLE.

Ükski sookaaslane ei helista, ei kutsu külla, ei tule külla. Kui kuhugi minna, ikka pean ÜKSINDA minema, ei ole kedagi kaasa võtta.

Naised paistavad kõik nii hõivatud - reserveeritud, kellelgi ei ole aega.

Mõtlen, millega kõik naised nii hõivatud on, et kohe üldse aega ei ole.

Näiteks sai paar sõna vahetatud ühe naisterahvaga, kel 2 last, üks 20+ sõjaväes ja teine 18.
Naine ise tööl ei käi, aga kurtis ka, et nii kiire, üldse aega ei ole.

Mõtlengi, et millega nii hõivatud ollakse kogu aeg. Kui inimene tööl ei käi, huvialaringis samuti mitte, ei õpi ka, loomapidamist ei ole, elab linnas.
Kuidas saab nii olla, et kiire kogu aeg ?

Lihtsalt uudishimust küsin.
 
issand 08. jaanuar 2015, kl 13.53
Ma küsisin miks sa kaks esimest rasedust katkestasid,ma ei küsinud kas sõbrantsile need mehed meeldisid või mitte
 
P. to Issand 08. jaanuar 2015, kl 14.19
Kahetsen, et katkestasin. Esimese raseduse ajal elasin ajutiselt ema juures, ei tahtnud probleeme ja ema kukile jääda.
Teisega samuti ei olnud siis veel endal õiget elamist.

Esimest katkestamist kahetsen samuti väga. Noormees lasi ennast maha ühe tüdruku pärast, kellega tal asjad nihu läksid, jättis hüvastijätuks kirja ka.
Kahju.
 
debiilikud 08. jaanuar 2015, kl 15.30
ära enam kirjuta!
 
?? 08. jaanuar 2015, kl 22.04
Kord elasid ajutiselt ema juures, siis jälle ühiselamus?? Kas sa oma kodus ei saa iseseisvalt hakkama, vajad abi?
Ja nüüd sa vingud siin oma lapse kaotuse pärast, aga oled juba 3 aborti teinud! Enamus naisi ei tee ühtegi ...
 
P. to ?? 08. jaanuar 2015, kl 22.12
Mul ei olnud siis veel mingit oma kodu, kui ajutiselt ema juures elasin.

Naistuttav elas ka vahepeal ema juures, ju ta tahtis seal elada.

Kahetsen väga aborte ning mõtlen pidevalt, et ei tohtinud mitte ühtegi teha. Nagu Ameerikas, kus osades osariikides abort keelatud.
 
P. to ?? 08. jaanuar 2015, kl 22.16
Nalja teed, kuidas ei saa inimene iseseisvalt oma kodus hakkama ????
Kust sulle sellised mõtted üldse pähe tulevad ????
 
osades osriikides 09. jaanuar 2015, kl 00.49
osades osriikides sunnatakse vallaslapsega naised suht- koht kinnistesse sotsiaalüksutesse elama, minimaalse töö ja raha eest. jah nälga ei sure, aga ringilitutamist pole, on kindlad kellaajad, millal peab ööbimiskaigas olema, peab tööl käima jne jne.

ma ei usu, et see just P. unelmate kodu oleks.
telekas näitab tõesti igasuguseid pooltõdesid.

Võib- muidugi haridust omandada, kel soovi on erinevate programmide alt. seltskond ise pole siiski kõige ihaldusvääsem, aga võib saada ära elada.
 
P. to Osades osariikides 09. jaanuar 2015, kl 01.06
Ameerikas käinud ei ole, ei oska kaasa rääkida.

Telekast torkab silma, kui suured pered Ameerikas on, tihti palju lapsi ning lastesaamine seal naiste jaoks kõige tähtsam asi elus.

Üllatav on paljulapselisus ja see, kui vara abiellutakse, eks usuga seotud.
Ennem arvasin, et suured pered on tänapäevad ainult islamiriikides ja arengumaades.
 
P. veel to Osades osariikides 09. jaanuar 2015, kl 01.08
Mis mu praegune elu siis parem on ?

Tüütu üksinda olesklemine, ei sõbrannasid, ei seltsielu. Mis selles etemat on ?
 
ää-ää-mää-mää 09. jaanuar 2015, kl 01.32
ikka hull tõesti, mõtle, pole sõbrannasid.
kuule, sa oleksid nagu lasteaias, et ää-ää-ää, mul pole mängukaaslasi.

päriselt aga, sa pole mingi naine, üksi naine ei saa nii tobedat juttu rääkidagi.
see teema on kohandatud laiale auditooriumile ja jutt on nii sassi aetud, et poleks võimalik peategelast ära tunda. see on teadlik sogamine ja rääkigu P palju tahes, et kõik õige on, ei usu mina seda. olen samamoodi üksik naine ja issand, ma peaks ogar olema, kui uneleksin aint sõbrannadest mõeldes. öakk, jube, mingi võõra eidega koos töllutada. mida peaks tahtma täiesti võõra inimesega rääkida sellises vanuses veel. olgu, niisama väljaspool kodu räägin jah, aga ei tunne tahtmistki, et ronin teisele koju, et tema ronib mulle koju...siis itsitades valime ürpe selga, värvime, laotame lõhnapilve üle ja tipime ootusärevalt kuhugi end eksponeerima.... issand, mul on endaga targemat tegemist ja huvitav niisamagi.
 
usuga seotud? 09. jaanuar 2015, kl 01.44
ameerikas on ikka väga palju uske ja uskumusi, seda nüüd nagu laste saamise süüks ka panna ei saa. Eks vasemad inimesed ona alti lapsi palju saanud, et sotiaalabirahadest elatuda.
Teine äärmus on rikkad, tõeliselt rikkad, kes soetavad suurpered, aga nendes peredes naised ei orja pere heaks.
ameerikas lapsi alla 13 aastasena üksi koolibussipealt maha astuda ei tohi, veel vähem üksi kodus olla, nii, et jah, millest see perekond ülal peetakse, tekitab küll küsimusi. Emapalka pole, nii, et ilma meheta lapsi saada on paras julgustükk.
samas 85 % eestlastest on kinnisvarad, ameerikas see protsent oli 8...nii,,et küsitav tõesti, kes ja kus rikkam on.
 
P. to Ää - ää - mää - mää 09. jaanuar 2015, kl 01.45
Järelikult siis ei olegi õige naine, olen sellest ammu aru saanud.

Järelikult SINUL EI OLE SUHTLEMISVAJADUST.
Sina saad niimoodi elada, et üldse kellegagi ei suhtle.

Ei pea kodus suhtlema, vabalt võib istuda kohvikus ja rääkida. Ma heameelega läheksin kellegagi kohvikusse, ÜKSINDA ON SEAL VÄGA IGAV ISTUDA.

Kus sa väljaspool kodu siis räägid ?
Väljas tänava peal külmetades ????????
Või kaubanduskeskuses seistes ?? Või kohvikus ??
 
P. to Usuga seotud ? 09. jaanuar 2015, kl 02.02
Olen pikemat aega vaadanud Ameerika kanalit, seal pea alati peredes palju lapsi.

Ka vallaslapsi on küllalt olnud, vanemad ning õed - vennad on aidanud. Näiteks ema jätab oma lapsed vanaema või õe kasvatada ja ise läheb kuhugi õppima.

Vanemad on alati lapselapsi väga oodanud ja heameelega aitavad hoida ja kasvatada.
 
P. to Ää - ää - mää - mää 09. jaanuar 2015, kl 02.11
Ju sul ei ole olnud nii, et tahad kellegagi rääkida, aga mitte kedagi võtta ei ole.

Kui ei ole sellist muret, siis ei oska mõelda, kui piinav on suhtlemisvaegus.

Kuidas ühele keskealisele naisele tuleb üldse pähe selline tekst " itsitades valime ürpe ... " ????
Täiesti uskumatu, mulle ei tule pähegi kellelegi nii kirjutada.

Ma ei ole eluseeski kellegagi itsitades " ürpe " selga proovinud, mulle on sellised mõtted täiesti imelikud.

Ligi 50a mutt läheb kuhugi ootusärevalt eksponeerima, ütle ausalt, ega sa hulluks läinud ei ole ????

Ennast eksponeerivad ALLA 30 aastased, kui üldse seda teevad.
Appi, kui labased ja lapsikud mõtted.
 
sa näed ja sa ei mürista 09. jaanuar 2015, kl 02.13
telekasse pannakse südantliigutavaid lugusid, mis publikut tõmbaks..

Vaevalt see ikka päris igapäevane elu 316 miljoni ameeriklase jaoks on, mis telekast tuleb.

P.le veel: kui naine üksi lapse murestseb, mis peaks vanemad ja õed- ja vennad appi kohe jooksma.
mina ei usu, et kui naine mehe spermat kogus, vanematelt või õdelet- vanematelt nõusolekut küsis.


aga kinnisvara omanikke läbi pankade 65% nii, et maksvada 30% elusolemiseks ja elukoha eest, kas laenude või üüridena.. jne jne.
 
pension puudub 09. jaanuar 2015, kl 02.16
kuna ameerikas pension on vaid riigiteenistujatele, ja sots elaturaha kulub enamasti üürile/ laenule jne , siis jah, neid lapselapsi võib ju oodata, kuni nad sinu koduuksest sisse ei lükata. Tööl käiakse kõrge vanuseni, et hing sees seisaks. see on siis keskmise ameeriklase vanadus..
 
naiivsus ei kaunista inimest, P. 09. jaanuar 2015, kl 02.21
P kirjutab:
Ka vallaslapsi on küllalt olnud, vanemad ning õed - vennad on aidanud. Näiteks ema jätab oma lapsed vanaema või õe kasvatada ja ise läheb kuhugi õppima.
-----------
oot, aga kes need õppemaksud ära maksab su unelmate lugudes lapse saanud täiskavanud naisele? ja mille eest lapsesaanud naise õde või vend või vanem siis (lapse)lapsi kasvatab? Sinu teooriad nagu oleks, millised ameerika kohta?
 
P. 09. jaanuar 2015, kl 02.34
Sa näed ja sa ei mürista

Et kõik lood juhtuvad ainult nendega, kel palju õdesid ja vendi ?

Tihti on tegu TÄISEALISTEGA 20+, 30+ või 40+ inimestega, kes on näiteks kaduma läinud, siis otsitakse neid taga.
Vaevalt küll lähevad kaduma ainult need, kes on pärit suurest perest ?

Eesmärk ei ole ju näidata, kui paljulapselisest perest on isik pärit, vaid jutt on antud inimesest ja sellest, kuidas teda otsitakse.

Naiivsus ei kaunista inimest, P

Arvad tõesti, et igasugu asju juhtub ainult nende inimestega, kes on pärit suurest perest ?

Ega siis sinna ei valita välja juhtumeid, mis on ainult nendega juhtunud, kel mitu õde - venda.

Näiteks jutt on naisest, kes läks kaduma tulles töölt koju.
Siis teda otsides on jutu sees näidatud ka õdesid - vendi.

Vaevalt küll saadete eesmärk on näidata paljulapselisust.
Neil saadetel ikka muu eesmärk.
Nii palju naiivsusest.

Või arvad, et tõsielul põhinevate saadete tegijad valetavad ?

Põhikangelane on ikka peategelane, õdesid - vendi mainitakse lihtsalt jutu sees ning nemad ei olegi nendes lugudes olulised.
 
tobe oled, Pee 09. jaanuar 2015, kl 02.50
P. to Ää - ää - mää - mää Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju sul ei ole olnud nii, et tahad kellegagi
> rääkida, aga mitte kedagi võtta ei ole.
>
>
> Kui ei ole sellist muret, siis ei oska
> mõelda, kui piinav on suhtlemisvaegus.
>

> > Kuidas ühele keskealisele naisele tuleb üld
> se pähe selline tekst " itsitades valime ürpe
> ... " ????
> Täiesti uskumatu, mulle ei tule
> pähegi kellelegi nii kirjutada.
>
> Ma ei
> ole eluseeski kellegagi itsitades " ürpe "
> selga proovinud, mulle on sellised mõtted tä
> iesti imelikud.
>
> Ligi 50a mutt läheb ku
> hugi ootusärevalt eksponeerima, ütle ausalt,
> ega sa hulluks läinud ei ole ????
>
> Enna
> st eksponeerivad ALLA 30 aastased, kui üldse
> seda teevad.
> Appi, kui labased ja laps
> ikud mõtted.
..............................................

Sa ikka oled totakas küll, et kõike nii sõna-sõnalt võtad. Mis kohutav "tõsiduse geen" sinus ometi sees on, et ühtegi asja elus kergemalt ei võta.
Tahad kohvikus pläkutada? Millest? Ehk peaksid ennast hoopis eksponeerima sinna viima? :)
 
P. to Tobe oled, Pee 09. jaanuar 2015, kl 03.57
Mu meelest ei olnud üldse naljakas.

Miks nimetad rääkimist pläkutamiseks ? Kui sa niimoodi nimetad, siis järelikult leiad, et suhtlemises ongi midagi halba ja sa ise ometi nii madalale ei lasku, aga siiski, mis siin sinu arust teisiti on ?

Näiteks kasvõi " itsitades valime ürpe selga ". No kuidas selline tekst saab olla täiskasvanule, liiati keskealisele naljakas ????????

Võib - olla mõne jaoks on naljakas ka, aga kuidagi teismeliste nali.
 
seda et 09. jaanuar 2015, kl 04.23
sina p pole küll pädev ütlema, kes kuidas õigesti rääkima peab, sina sellest ei tea muffigi kuna sul pole ju kellegagi suhelda eluilmaski olnud. nii et pane oma mokakene ilusasti mättasse.
sa ei oska lugedagi ja arusaamisega on sul ka kehvasti, huumorimeelest pole sa und ka näinud.
loodusõnnetus.
 
P. to Seda et 09. jaanuar 2015, kl 05.02
Niipalju saab igaüks aru, et selliselt mõtlevad, räägivad teismelised.

Mina ise taolist slängi kasutanud ei ole, ju mul jäi teismelise iga vahele, õigemini selleaegne sõbrannatamine jäi vahele.

Ei kujuta ettegi, kuidas sõbrannadega "ürpide " selga panemine ja värvimine välja näeb, mul kogemused puuduvad.
 
just 09. jaanuar 2015, kl 05.16
kuna kogemused puuduvad siis hoiagi oma mokad mättas.
 
issand 09. jaanuar 2015, kl 07.56
kell 5 hommikul on inimene arvutis??? Ah et kõik on siin teismelised sinuarust,ja labased jne. Mis sa arvad millisena sinu jutt tundub???
 
P.le 09. jaanuar 2015, kl 10.01
Kas sa tööl käid ja kui käid, siis mitu tundi päevas?
 
Helenavanje 09. jaanuar 2015, kl 10.33
P PEAB olema mingis raviasutuses või siis tugeva skisofreenia vms diagnoosiga. Vaadake mis kell ta arvutis istub päevade kaupa, õigem oleks ütelda ööde kaupa :S

Selliselt inimeselt ootate, et ta teie postitusi mõistaks?
Jäätegi ootama.
P arusaamine täiskasvanute maailmast on sama nagu lehmal poliitikast.

P.S olen 32.a ja käin endiselt sõbrannade pool vahel harva "itsitamas ja ürpe selge proovimas", lisaks veel käime isegi koos klubitamas ja tantsimas.
Minestad nüüd ära?
 
Lili 09. jaanuar 2015, kl 13.02
Iga loogiliselt mõtlev inimene saab aru, miks P reaalis suhtluskaaslasi ei leia, ainult ta ise ei taipa.
Vaata, P, ega sa virtuaalseltki suhelda oska. Sa ei vasta siin kunagi nii, nagu ühelt vestluskaaslaselt oodatakse. Kui sa reaalis oled lihtsalt vait (su oma sõnade järgi) ning sinuga suhtlejal jääb tagasiside saamata, siis siin on tegelikult sama. Jah, sa justkui vastad, kuid see ei haaku sulle kirjutatuga. Ükskõik, mis teema siin tõsta või millest kirjutada, viid sina oma jutu teadagi kuhu. Sisuliselt on see mittevastamine. Sa pead monoloogi ja arvad, et kui su monoloogi loetakse ja sellele reageeritakse, siis see ongi suhtlemine. Tuhkagi. Suhtlus eeldab edasiarendust.
Vahel on lausa põnev hakata lahti harutama, kuidas jutt ometi sellisesse kohta jõudis, mõtlen tegelikus suhtlemises. ja vahel, kui on vaja midagi arutada, on päris tegu, et teemas püsida. Vestlus tahab kipub ikka ka mujale minema.
Sulle on siin pakutud, et harjuta suhtlemist virtuaalselt, siis saad ka päriselus paremini hakkama. Aga sa ütled, et tahad siin vaid ühel teemal vestelda. No mis sa arvad, et nii hakkad kunagi suhtluspartnereid leidma või, kui ainult monoloogi pead?
Pole vaja viriseda, et keegi sind kuhugi ei kutsu, keegi sinuga suhelda ei soovi, kui sa ise isegi ei ürita tegelikku suhtlemist harjutada.
 
issand 09. jaanuar 2015, kl 13.22
Ma olen 40 ja sõbrannadega kord kuus vähemalt üritame veiniklaasi taga "itsitamas" käija ja "ürpe" proovimas ja jumal teab mis juttu rääkimas ,vahest isegi imeastame ,et midagi pole muutunud ,kas 16 või 40, kui koos oleme pole sel vanusel küll mingit vahet. Ja koos ongi tore end argipäevast maha raputada ja teismeliste moodi "itsitada".Kui siin üldse keegi teismelise moodi soiub oled see sina ise,P.
 
Helenavanje 09. jaanuar 2015, kl 14.50
P ongi täielikult eluvõõras ja ei tea lisaks tervele paarissuhtele mitte kui midagi normaalsetl sõprussuhtest samasoolisega. P on nagu tulnukas mujalt planeedilt.

Selge on ammu see, et oleks P suutnud olla normaalne sõbranna (mitte selline p*ersepugev napakas, nagu ta endast siin tuhandeid postitusi on kirjutanud) oleks tal olnud enne ja praegu sõbrannasid ja ilmselt ka mees.

Kuna aga P ennast muuta ei soovi (õigemini ta ei näe, et tema käitumises oleks absoluutselt midagi valesti) siis tema elu ei muutu ja ta hulbibki siin haletsusmeres rõõmsalt edasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!