Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 09. jaanuar 2015, kl 15.04
Helenavanje
Kas soovid minuga sõbrannaks hakata, et südant vaevad, millal arvutis käin ?

Lili
Vaata, ei vasta otseselt siis, kui kirjutatakse EBAÕIGLASELT ja ÜLEKOHTUSELT või teadlikult provotseeritakse või lihtsalt solvatakse.

Kui kirjutatakse, et asi oli hoopis nii, kuigi olen palju kordi kirjutanud, kuidas tegelikult oli ja ma ju tean, kuidas oli, aga vastatakse, et ikka risti vastupidi oli, siis kuidas on võimalik asjalikult vastata ????????

Asjalikule kriitikale, arutelule vastan alati ja heameelega.

Issand
Keegi siin ilkus ju taolise käitumise üle ja see ei olnud mina.

Ma ise ei ole teismelisena ja noorena sõbrannasid omanud, seega mulle tundmatu ala.

P.-le
Koristan praegu nii 4, harvem 5 tundi päevas.
 
Helenavanje 09. jaanuar 2015, kl 15.13
Mul on jumala savi millal sa käid arvutis ja kas üldse käid.
Ma ütlen lihtsalt, et su terve mõistus logiseb täiel rinnal, sest sa istud siin foorumis kell 5 öösel ka.

See, kui sina ütled, kuidas asjad olid, ei koti enam kedagi.
Asi ongi selles, et sul puudub igasugune kaine kriitikameel oma käitumises ja asjad mida SINA ISE arvad et olid nii, pole tegelikult reaalsuses üldse seda. Pool sinu elu on sinu haige ettekujutuse vili.
 
P. to Herlanavanje 09. jaanuar 2015, kl 15.28
Kas on keelatud teatud kellaegadel netis käia?

Küllalt kuulnud, et istutakse netis hommikuni välja, kuidas see saab sinu jaoks uudis olla ?

Kui ma kirjutan, mis TOIMUS, siis ma ju tean, et selline asi TOIMUS. Kas su arust nägin unes, et naistuttav istus peigmehe ajal minu pool ja käis peale, et jäta peigmees maha, jäta maha.

Ma just vastupidi, ILUSTASIN tema käitumist, püüdsin halba mitte näha, olematuks mõelda.

olin nagu jaanalind, pistsin halva puhul pea liiva alla ja sisendasin, kõik on hästi, naistuttav on hea.

Tegelikult EI OLNUD ju.
 
Helenavanje 09. jaanuar 2015, kl 15.44
Plää plää plää

jaura edasi napakas....
 
P. 09. jaanuar 2015, kl 15.55
Minu viga oligi selles, et ma naistuttavat ilustasin, ei tahtnud näha temas halba.

Inimene oli minuga tõsiselt õelutsenud ja ma ikka mõtlesin, et küll ta on hea.

Lõpuks siis tuli arusaamine tõelise pauguga, mis mulle kuidagi pärale ei jõudnud, et mis nüüd toimub.

Oleks ma kohe aru saanud, mis inimesega tegu ja kuidas minusse suhtub, ei oleks sellist lõpptulemust olnud.
 
huvitav 09. jaanuar 2015, kl 16.03
millised on normaalsed kommentaarid sinu arust?
sa pole ju neile muud vastanud, kui et see oli hea kommmentaar ja edasi läheb jutt vana rada
loomulikult oled sa kusagil kinni, milline 46.. aastane inimene jaksab tööd teha, kui ta on terve öö üleval. sina päeval magad ja KOHE kui ärkad istud jälle siia virisema.
 
naersin südamest 09. jaanuar 2015, kl 16.28
kui lugesin ää-ää-ää kommi.
kujutasin vaimusilmas ette, kuidas P kaabib kapist kogu oma riidevaru välja, puistab oma meigikotikese lauale, laob ritta lõhnapudelikesed ja siis föönitab oma vastpestud juukseid. ise nii elevil, et läheb sõbrannakesega kohvikusse pläkutama.
seni, kuni inimeases on veel lapsemeelsust/teismelisust, seni on temaga hea suhelda. kui noor inimene varakult mutistub, siis mida asja veel..?! mutil on hing kibedust täis, sest ta on vihane kõigi ja kõige peale, ta näeb vaenlast kõikjal...aga seda, et ta ise on endale kõige suurem ja ohtlikum vaenlane olnud ja on aina edasi, seda mutike ei suuda mõista..ja egas polegi muud, kui et tema vihast ja vihkamisest aetud eluke tiksub kindlalt ennasthävitava lõpu poole.
Pole kahju isegi sellistest, ise nad pole mõistnud ju, et suhtlemine, see on armastus, mitte süüdistamine, eitamine, lömitamine ja hirm, et mind ei armastata ega tunnustata.
Ega saagi ju suhelda sellega, kelles pole kriipsugi armastust, sellise juurest joostaksegi eemale, sest "külm" on.
 
P-le 09. jaanuar 2015, kl 16.56
P-l peab kõik pauguga käima. Kui pauku pole, siis ei tule arusaamist ega midagi ja P jääbki soiguma, et oleks, poleks, võiks peaks, saaks.....
Hea ei tule selle juurde, kes kõlgub kusagil oleks-poleks piirimail. Selline ei teagi ju, mida päriselt tahab.
 
soovid, soovid 09. jaanuar 2015, kl 17.58
P. tahab, et keegi teine tema eest otsustaks, vastutaks,kogu selle hirmigava sitase elu eest vastutuse ometi võtaks.
ja juhtugu siis, mis tahes, seesama otsustaja saab kogu pasa endale kaele. Selline lilleke siis Eestimaa pinnal.
 
issand 09. jaanuar 2015, kl 19.13
"Mu meelest ei olnud üldse naljakas.

Miks nimetad rääkimist pläkutamiseks ? Kui sa niimoodi nimetad, siis järelikult leiad, et suhtlemises ongi midagi halba ja sa ise ometi nii madalale ei lasku, aga siiski, mis siin sinu arust teisiti on ?

Näiteks kasvõi " itsitades valime ürpe selga ". No kuidas selline tekst saab olla täiskasvanule, liiati keskealisele naljakas ????????

Võib - olla mõne jaoks on naljakas ka, aga kuidagi teismeliste nali."" Need ju sinu sõnad!!!! Teine inimene lihtsalt kirjutas et talle ei meeldi selline pläkutamine,aga sina tembeldad teismeliseks.
 
teiste tarvitamine 09. jaanuar 2015, kl 19.23
milleks sa teisi inimesi tarvitada kavatsed, P.?
 
to Hele... ja teised 09. jaanuar 2015, kl 19.28
Krt! Ma olen varemgi, kui kell 5 arvutis, seega napakas?!? Mõni ongi varasema ärkamisega. Oled ehk kuulnud öökullidest ja lõokesest?
Teistele lisan, et lugege mõned lehed tagasi komme. P juba rääkis ameerika peredest, oma arvamusest neist... No andke aega inimesele, kui ta samm-haaval liigub. Mis rahuldust annab ründamine? Seega polegi kindel, kes siin tegelikult vaimupuudega!
Tänan Olevik ja teisi toredaid, kes oma kommidega on ka minu mõttemaailma rikastanud!
Parimat kõigile ja pidage meeles, et halb tuleb tagasi ja headus saab mitmekordselt tasutud!
 
ootoot 09. jaanuar 2015, kl 20.39
arvan nii, me ei pea siin P-le teadlikult aega andma ega ennast tagasi tõmbama, sest äkki teeme talle liiga.
kui ta oleks nõrk, kui ta tahaks lahendusi ja edasi liikumist, siis oldaks temaga leplikum jah. aga P jaurab siin aastaid oma ainsat juttu ja süüdistab enamust mõistatuses.
see foorum aga pole see koht, kus peaks temaga aina arvestama, nagu teisi poleksi olemas, olekski nagu P isiklik jututuba. see pole ka mõni meditsiinilise ravi leht, kus kõik peaksid kikivarvul käima ja iga P meeleoluga arvestama, sest kes teab, mis reaktsioon erilisel patsiendil äkki tekkida võib.

see on täiesti tavaline foorum ja kui teema on avalik, siis juhhei, kõik nagu vist võivadki öelda, mida asjast arvavad.
või polegi siia enam teistel asja, kui vaid mõnel üksikul erandil...

normaalne, ilma vaimupuudeta inimene, ei tule ähvardama ja hirmutama nagu "to Hele...ja teised".

mis sa nüüd siis neist "ründajatest" ise parem oled. oled samasugune koha kättenäitaja ja hullem veel.
sa arvad, et sinul on õigus näppu viibutada ja seega siis samamoodi süüdistada, häbistada. pead end paremaks ja õigemaks, aga oled tavaline silmakirjalik, kes ähvardustega oma õigust tõestada üritab.
sama, nagu oli P ema, kes nõudis tea mis arutusi ja tallus P madalamaks kui muru ja nüüd see õnnetu P vaevleb siiani, kuna talle pole õpetatud, et asjad ei saagi inimese jaoks enne paraneda, kui ta pole ENDAGA tuttavaks/sõbraks saanud. Selgelt on ju näha, et P süütunded on kasvanud süüdistamiseks, tema alandlikkus kasvab kohati ülbeks paikapanemiseks ja naeruvääristamiseks.

see ei paranda aga P enesetunnet kuidagimoodi. võitlus ei vii kunagi soovitud tulemuseni.

ainult enese sisse vaatamine, rahulikult, erapooletult ja soojalt, ainult see võib avada P-le tema enda südame ukse ja sealt leiab lõpuks P ka iseenda, et endaga sõbraks saada, et endalt andestust paluda ja ennast lõpuks armastama hakata..
alles siis tuleb kõik muu. sinnamaani jääbki kogu probleem keerlema jutu tasemele, sest "uks" ei avane ja edasi ei saa liikudagi.

käskude, keeldude, ähvardamiste ja näpuviibutamisega oleme me kõik võrdsed antud juhul P emaga, P sõbrannaga ja kõigi nendega, kellele meeldib teisi sildistada, häbistada ja nõuda sõnakuulelikkust, teadmata ise, et armastus üksi saab õnnetusi/purustusi tekitamata mägesid paigast liigutada.
 
tasuta teenus P.le 09. jaanuar 2015, kl 23.49
eks P. naudib seda tasuta seltsielu siin delfikas ikka täie rinnaga. mõtle, mis see mula psüholoogivastuvõtul maksma oleks läinud, nüüd jumala tasuta ju käes.
 
P. to Issand 09. jaanuar 2015, kl 23.54
Teismelise jutt on " ürpe itsitades proovima ja ennast eksponeerima ".
Kuidas sina aru said ? Mina sellist teksti välja ei mõelnud.
 
P. to Tasuta teenus Peele 09. jaanuar 2015, kl 23.55
Kas sul on kahju, et siin suhelda saan ?
 
P. to Ootoot 10. jaanuar 2015, kl 00.04
Mina ülbe küll ei ole, ei oskagi olla.

Ega naistuttav ilmaasjata ei saatnud mulle sõnumi PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Ütles, kui ma tigedat häält tegin, siis see oli nii naljakas ja koomiline, teda ajas ainult naerma.

Reageerin lihtsalt valuliselt, kui öeldakse asju, mis on ÜLEKOHTUSED.

Lihtsalt teatud ütlused kisuvad haavad lahti, seepärast vastangi teravamalkt, aga ega see mulle ei meeldi ja endal on pärast paha tunne.
 
P. to Oootoot 10. jaanuar 2015, kl 00.07
Parandan.
Teravamalt.
 
no nii. 10. jaanuar 2015, kl 01.14
P. ju õige ülbeks läinud, kargab ninna, nii, et vähe pole. ja vastuseks käismusele, et kas on ka kahju, et P. siin hoolega suhtleb.
vastan, et ei ole kahju. Igal lollil oma lõbu. Kahju kohe vaadata, kui palju rumalaid lasevad ennast P.-l ja tema meeleoludel, tema ainutõel ennast mõjutada ja manipuleerida..
 
enne mõtle ja siis vasta... 10. jaanuar 2015, kl 01.16
P kirjutab: ...aga ega see mulle ei meeldi ja endal on pärast paha tunne.(00.04)

No P.l on mõtlemise koht alati ju nõrk olnud. kui enne mõelda ja siis tunda, oleks hiljem nagu vähem vaja halva tunde pärast põdeda.
 
mõnumemmele 10. jaanuar 2015, kl 01.22
ju sulle siis pakub mõnu, kui su haavu lahti kistakse, muidu sa ju ei eksponeeriks end siin.
nii naljakas, kui 46 aastane täies elujõus naine käitub nagu lasteaialaps, viu-viu, ta tegi mulle liiga, mul on nii valus, aga samas läheb jälle teisi torkima, et aga jälle saaks mõnust kiunuda.
mu kass käitub nii, kui tahab teisega kiskuda.
 
p. ja tõsielulised sarjad ameerika Tv-s 10. jaanuar 2015, kl 01.40
keegi totutaja kirjutab: P juba rääkis ameerika peredest, oma arvamusest neist...
----------
ka siin paneb ta mööda, sest osad tõsielusrajde nime all üllitised on ju tehtud hiljem ja lavastatud, küll toimunud sündmuse põhjla, aga siiski lavastus koos näitlejatega..
need inimete ootamatud kadumised on just sellised "tõsielusarjad".
enne ikka kadu inimene ära ja siis tehti sellest tõssielusarja "toode". ei käinud ju keegi inimesel kaameraga kannul, et järsku kaobki ära kogemata ja tore oleks sarja teha sellest kadumisest.
--------
aga P.-le muidugi ülemõistuse käiv fakt. Nii nagu ta enda eluski puudub selgus, kus faktid olid ja kas neid üldse oli.
 
reaalsus ja fantaasiad 10. jaanuar 2015, kl 02.14
P. suurim probleem ongi see, et ta ei saa aru, kus reaalsus lõppes ja lõpeb ja algasid ja algavad ka nüüd tema kaootilised enese soovunelmad- fantaasiad..
 
Psühopaadist P. lummuses. 10. jaanuar 2015, kl 03.29
1. Ta paneb sind uskuma, et sina oled kõiges süüdi

Emotsionaalsed psühhopaadid ei pruugi alati olla õelad, enamasti võivad nad olla väga meeldivad ja kaastundlikud. Ühel hetkel te tülitsete, järgmisel hetkel ütleb ta sulle: «Kallis, ma ei taha sinuga tülitseda. Ma tean, et sa ei rikkunud meie õhtut meelega, sa lihtsalt ei suuda kontrollida seda, et oled nii emotsionaalne.» Mõistad, mida ta sellega öelda tahab? Selle asemel, et keskenduda tegelikule probleemile, tekitab ta sinus tunde, et vaidlus sai alguse sinu pärast. Emotsionaalsed psühhopaadid ei vastuta oma tegude eest ja miski pole kunagi nende süü.

2. Ta valetab sulle

Psühhopaat võib sageli oma informatsiooni muuta, väänata ja isegi asju välja mõelda. Ta teeb seda selleks, et sina hakkaksid oma mõistuses ja mälus kahtlema. See on emotsionaalsete psühhopaatide väga laialt levinud taktika. Kui su mees näiteks petab sind ja sa leiad selle tõestuseks tekstisõnumid, võib ta sulle vabalt väita, et sa said neist valesti aru ja asi pole tegelikult üldse nii hull. Kui emotsionaalne psühhopaat tajub, et tema ettekäänded on otsa saanud, mõtleb ta kähku midagi uut välja ja tekitab sinus tunde, et sa oled ise kõike valesti mõistnud.

3. Kõik ongi sinu süü

Emotsionaalne psühhopaat kipub süüdistama kõiki teisi oma elus esinevates probleemides. Tal läheb tööl halvasti? Ilmselt oled sina süüdi, kuna tekitad temas stressi. Tal on seadusega probleeme? Sa ajasid teda nii tigedaks, et ta oli lausa sunnitud kiirust ületama. Ta pole suhtega rahul? Asi on loomulikult selles, et sina oled talle nii halb partner. Lühidalt: kõik negatiivne, mis tema elus toimub, on kellegi teise süü.

4. Ta tirib sind endaga alla

Emotsionaalne psühhopaat teab, et tema elus ei toimu tegelikult suurt midagi, seega ta kontrollib oma ohvrit ja tõmbab teda koos endaga alla. Kui peaks juhtuma, et sul on aega vahepeal oma peaga mõelda, siis võid sa ju aru saada, et vääriksid tegelikult paremat, seetõttu üritab psühhopaat alati su mõtteid kontrollida ja suunata. Kui ta on suutnud sind veenda, et sa pole mitte midagi väärt, võib ta istutada su pähe igasuguseid erinevaid mõtteid. Ja see, mida ta sind uskuma paneb, toob kasu vaid ühele inimesele: temale.

5. Ta isoleerib sind teistest

Ta ei julgusta sind sõpradega kohtuma ega väljas käima, kuna nemad võivad sulle mõistuse pähe panna. Ta võib sulle isegi otsekoheselt öelda, et su sõbrad ajavad sulle lolli juttu ja sa ei peaks neid uskuma. Ta suudab sind veenda, et sinu pere ja tuttavad ei mõista sind ega teie suhet ja nende nõuanded on alati halvad. Võib-olla õnnestub tal sind veenda, et sul polegi sõpru tarvis, kuna sul on tema.
 
P. 10. jaanuar 2015, kl 04.15
No nii
Olen mitmeid kordi kirjutanud, et mul on endal väga paha tunne, kui olen kellelegi samaga vastanud.

Ei ole mitte sugugi meeldiv jageleda, ei taha ühelegi kommile teravamalt vastata, mõjub endale halvasti, aga kui hakatakse ÜLEKOHTUSELT halvasti ütlema, siis jällegi on väga paha ja piinav tunne, kui ma midagi vastu öelda ei suuda.

Reaalis nii oligi. Keegi, näiteks kasvõi naistuttav ütrles õelusi, mina olin VAIT ja võtsin väga südamesse.

Kuna ma kunagi midagi vastu öeldud ei saanud, siis jäi kripeldama ja pinge sisse.

Olin nagu peksukott. Igaüks võis mind tümitada.

Nüüd vähemalt kirjalikult enam ei lase.

Enne mõtle, siis vasta.

Kui keegi mind EBAÕIGLASELT susib ja ma midagi vastu öelda EI suuda, kas arvad, et siis on hea tunne ?

Arvad, et mul on hea tunne, et lasin naistuttaval enda kallal õelutseda ja midagi vastu öelda ei suutnud ????

Sa enda meelest naeruvääristasid oma kommis mind, aga mõtle, mida kirjutasin.

Vaevalt sul endal elus hea tunne oleks olnud, kui sind poksikotina kasutatakse ja sa ennast kunagi kaitsata ei suuda.
 
P. to 01.40 10. jaanuar 2015, kl 04.25
Enda meelest hullult mõnitad.

Mis tähtsust sel on, kas tõsielul põhinevaid sündmusi mängivad näitlejad või mitte ?
Tihti on saates ikkagi reaalsed õed - vennad ja reaalsed vanemad.

Samuti on kadunud inimene ka üles leitud ning saates ka hiljem rääkinud, mis juhtus jne.

Selge see, et vahel mängivad näitlejad, vahel räägivad peategelase päris õed - vennad, vanemad ?

Kui saateid vaadata, siis on ju kohe näha, kas ja kus kasutatakse näitlejaid, kus osas mitte.

Mis on sinu kommi mõte ? Mitte mingit mõtet ei ole ju.
 
P. veel to 01.40 10. jaanuar 2015, kl 04.43
Näen, sul on vajadus paika panna, ÄRA TEHA.

Kasuta selleks ikka natuke arukamaid näiteid, selgitusi, kui su ajumaht võimaldab.

Nii ilmselgeid asju ei maksa ÄRA PANEMISES kasutada.

Vastasel juhul jätad endast piiratud inimese mulje, kes tahab kange ütleja olla, aga ei oska millegagi teisele lajatada.
 
ära sa märgi, peaaegu juba paeaaju kasutatud. 10. jaanuar 2015, kl 05.15
P. kas sa oled asjaliku sekretäri endale saanud, kes tekste siia toodab. Peaaegu juba täiesti arukad..

P kirjutab: Näen, sul on vajadus paika panna, ÄRA TEHA.

Kasuta selleks ikka natuke arukamaid näiteid, selgitusi, kui su ajumaht võimaldab
----------
ära sa ütle, juba räägib isegi ajumahust. hakka või imestama. sa räägid ikka oma vajadustest teistega siin oma joruga manipuleerida ja vett teistest lugejatest välja pigistada.
mis on kellegi vajdused, on tõesti nende eneste teada, ma sellga eriti ei spekulkeeriks.
 
P, tädile 10. jaanuar 2015, kl 05.23
P. tädi, miks sa ei maga? nuputad uusi manipualtsioone välja vä? kirjutad ette ja kujutad ette, kuidas teised arvama peavad? See on liiga raske su jaoks, P.
 
issand 10. jaanuar 2015, kl 08.32
Inimene kirjutab kl 4 öösel tekste. P, kuidas tööl jõuad käia? Sind oleks vaja ravile saata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!