Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Ole 12. jaanuar 2015, kl 21.44
Mis sulle KONKREETSELT uskumatu tundub ?

Kuna mulle tehti selgeks, et kõik tüdrukud on minust paremad, siis mul tõesti tekkis kooli ajal tunne, et kas ma üldse olengi tüdruk, poiss ju ka ei ole, ju siis olen mingi ebard.

Mõistusega sain muidugi aru, et tüdruk olen, aga sellised tunded tekkisid, et ma ei ole ära teeninud auväärset staatust " olla naisssoost ", sest ma teen oma olemasoluga teistele tüdrukutele häbi.

Võid mitte uskuda, aga niimoodi ma tundsin.
 
P. to Nii et ikkagi 12. jaanuar 2015, kl 21.59
Arvad, et peigmees rääkis oma uuele naisele üksipulgi ära, et ootas 2 aastat minu järgi ning mina mängisin naistuttava ässitamisel lolli ?

Et rääkis detailselt ära, kuidas minuga suhtles need 2 aastat ?
 
ah- ah 12. jaanuar 2015, kl 22.46
no kogu kirjandusliku katsetuse kohta ütleks: ah- ah!
selge siis.
 
et siis suur armastus 12. jaanuar 2015, kl 22.59
kui kepp on armastus ja abort selle kinnitus, siis tõesti, kas selline siis ongi inimene, kes peaks nagu inimene olema...pole siis ime, et peaks nagu naine olema, aga äkki on hoopis mees, et tahaks nagu naist, et oleks pere, aga äkki hoopis meest....no võta siis kinni, kuidas inimlaadsel need asjad käivad või kas tõesti kuskil teisel planeedil ongi nii....
täielik ulme ja müstika planeet Maa rahva jaoks.
 
P. to Et siis suur armastus 12. jaanuar 2015, kl 23.07
Ei ole mitte kuskil öelnud, et ainult k.pp armastus on, see on sul küll omalooming.

Naine olen.
 
narrike, P 12. jaanuar 2015, kl 23.25
sa polegi öelnud, et kepp armastus on, aga sinu enda jutt kinnitab seda.
ütlen sulle veel ja ei väsi kordamast ---- kui on nii suur armastus nagu sina meile seda praegu serveerid siin, siis p o l e k s sinu, sind meeletult armastanud peika viskunud teise naise embusse..
ta oleks kasvõi sinuga koos surnud, aga mitte teise sängi maandunud.

kui oleks ikka armastus suur olnud, siis poleks SINA kuulanud enam kedagi, sa oleksid jäänud kokku oma armastatuga......

eriti poleks sa tapnud last, mehe last, keda sa hullult armastasid...


saad sa aru, su jutt on takkajärgi enda õigustamine ja ülemõeldud ilustamine.

päriselus käivad asjad teisiti.

ükski naine pole tähtsam armastusest, üksi ema ei saa sundida tütart mitte minema mehe järgi, kui ON armastus.
muidugi, kui on armastus.
kui on lihtsalt niisama segane tunne seksist ja hormoonimängust, siis tõesti võib kaaluda, kas sõbranna või kepp peikaga. olgu, siis saab mõelda, las see kepp läheb siis, sõbranna ju jääb ja see ongi kõige tähtsam...
jaaa, kui läheb ka see kõige tähtsam, siis minnaksegi hulluks, siis ollakse augus, siis läheb viimane rong, siis on elu läbi...
panustasid valesse asja. hasartmängurid kaotavad ka, aga ometi mängivad edasi....seni, kui võidavad lõpuks....või kuni kaotavadki lõpuks kõik, ka iseennast....
sinu enda tahe oli kaotada kõik ja kes sai sind keelata.....mitte keegi.
ainult sinust endast oleneb sinu elu, teised kõik su kõrval on samasugused OMA elu loojad nagu sinagi......
 
P. to Narrike P 12. jaanuar 2015, kl 23.36
Peigmehel oli isegi väga suur kannatus.

2 aastat oodata ja loota, kui mina naistuttava ässitusel lolli mängisin.

Paljud mehed oleksid ammu ära lõpetanud, kui näevad, et naine ei võta vedu. Tegelikult ikkagi on üsna alandav oodata, kui sind muudkui tõrjutakse.

Ma isegi mõtlesin, miks peigmees ennast nii palju ootamisega alandab.

----
Ütle, kui kaua sa ise jookseksid mehe järgi, kui mees sind tõrjub ja hoopis sõpradega või ilma sinuta kuskil mujal on ning sulle aina ütleb, et sa tulla ei saa ?

Mitu aastat sa ennast järgi jooksmisega alandaksid ?
 
P. veel to Narrike P. 12. jaanuar 2015, kl 23.42
Miks sa seda k.ppi nii toonitad ?
Mu jaoks võib suhe ka täiesti ilma k.pita olla.

Mis naistuttavasse puutub, siis enne peigmeest saime väga harva kokku. Tavaline oli mitu kuud pausi.

Üks meesterahvas ütles mulle ENNE peigmeest, et misa sa räägid, sul ei ole mitte ühtegi sõbrannat, sa oled kogu aeg üksinda.

Mis hulluks minemisest sa räägid naistuttava pärast, meil viimastel aastatel olid väga harvad kokkupuuted.

Kui peigmees tekkis, siis jah asjaolud muutusid ja ma teadsin kohe, et selleks, et meid lahku ajada.
 
P. veel to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 00.10
Mis mõttes naistuttav läheb ?
Kui ma oleksin peigmehega kokku jäänud, ega siis naistuttav ära ei oleks kadunud.

Minu jaoks ei olnud probleem hakata elama peigmehega koos ning vahel ka naistuttavaga suhelda.

Hoopis naistuttav lõpetas minuga KOHE suhtlemise, kui endale armastatu leidis.
 
narrike, P 13. jaanuar 2015, kl 00.15
vaat just sinu jutu tõestuseks on mul isiklikust elust võtta näide, kus mees mind 9 aastat tahtis, ta armastas mind tõeliselt. mina olin nooruke, tahtsin koolis veel õppida, ei tahtnud ennast siduda...
ta ootas, me suhtlesime muidugi kogu aeg ja jätkuvalt, aga mina ei andnud talle lootust, sest tahtsin enne õppimise lõpetada, end elus tugevalt tunda ja alles siis päriselt siduda.
ta ütleski mulle, et ta ootab kaua vaja, sest ta ei kujuta end mitte kellegi teisega....
ei kujutanudki ja me abiellusime ja täna ma tean, mis on armastus.
niisama ma sulle ei oleks nii kirjutanud.
paljudel ongi seks ja lõbu ja liblikad kõhus ja kohe tundub, et see on armastus.
armastus on pika meelega
armumise tee on käänuline ja muutlik.


ja hulluks oled sa läinud, seda on igast su sõnast võimalik välja lugeda, ainult et kõik teised saavad sellest aru, väljaarvatud sa ise.
mille paganama pärast on sinu teema peategelane, see sõbranna või kes ta sulle ikkagi oli, nii ülioluline sinu jaoks, ma aru ei saa....ja seda aina ja jätkuvalt. nii oluline, et võtaksid ta avasüli oma ellu tagasi...
ära ütle, et tühja auku täitma. tead ise sama hästi kui mina, et see on vale.

mitte üks normaalse arusaamaga inimene ei igatse oma ellu tagasi inimest, kes teda on aastaid piinanud ja tema elu hävitanud, nagu sa väidad, et sõbranna hävitas...

peab täiesti segi olema, et tahta tagasi oma ellu "oma elu mõrtsukat".
miski ju lonkab su jutus, kuidas sa ise ei suuda seda mõista.
 
narrike, P 13. jaanuar 2015, kl 00.23
veel ütlen sulle, et armastus ei ole alandav, armastuse pärast oodata ei ole alandav....armastus on ainus tõelisus siin elus, kõik muu on illusioon....

sina ju alandasid ise ennast, sina ju lammutasid selle, mis oleks võinud olla, kui sul oleks veidigi aruraasu jätkunud....samamoodi ei olnud sinu kujuteldaval peikal armastusest aimugi...voodi oli teie armastus ja vere pitser kinnitab teie mõlema julmust ja hoolimatust ja nõtrust teie sündimata lapse näol.

aga eks sa mõtle see enda jaoks muinasjutuks armastusest, kui nii kergem on, keegi ei saa seda sulle keelata.
 
P. to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 01.29
Oleneb, KUIDAS sa sel ajal meesterahvaga käitusid.

Kui ikka lükkad eemale ja soovitad minna teiste naiste juurde, siis on teine asi.

Ega minu poolt ei olnud naistuttava ässitusel tihti sõbralikku käitumist.

Ma ei oska sulle seletada, aga sinu kirjeldatud olukord on niivõrd ERINEV.

----
Kordan veel üle.

Naistuttav aitas mul seda suppi keeta, miks ta siis nüüd ISEENDA keedetud suppi süüa ei taha ????

Miks mina meie ühiselt keedetud suppi ÜKSINDA pean sööma ????????

Aitas mulle käki kokku keerata, eks nüüd istugu siis koos minuga selle käki otsas.
Aga seda ta EI tee.
 
P. veel to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 01.35
Tunned mind nii hästi.
Ma oleksin võinud vabalt ilma igasuguse voodita suhelda, mulle meeldis peigmees HINGELISELT, voodielu mind eriti ei huvitanudki.

Ma üldse ei saa aru, miks voodit toonitad. Ega ma siis mingi voodielu pärast temasse nüüd küll ei armunud.
Nagu ütlesin, meeldis ta mulle hingeliselt ja inimesena.

On sul alles imelikud mõtted.

Ma isegi põdesin, et kuidas peigmehel minuga voodis igav ei hakka, sest see ei olnud minu jaoks oluline.
 
P. veel to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 01.37
Lisan veel, et just põdesin, et olen ka selles suhtes kõlbamatu, et ma ei ole eriti seksilembeline.

Nii et selle koha pealt paned mööda.
 
pereelu sex 13. jaanuar 2015, kl 01.46
no nii, see mees oleks siis P. poolest nagunii kuivale jäetud. sellist elu siis mees nagu tahtiski?
ses mõttes saigi õige noore naise, kes nii tuim loom ometi polnud.
 
piiblitund 13. jaanuar 2015, kl 01.56
no P. oleks meest kasutanud näiteks koos piiblilugemiseks sängi serval.
kui arvestada varemkirjeldatut, on nad mõlemad madala testosteroonitasemega inimesed. sellpärast seda tormilist ja tavamõistes õiget armastsut ka ei tekkinudki. polnud seda võitleja "verd" antud kummalegi. olidki lükata- tõmmata, koos selle totaka peigmehega.
 
P. to Piiblitund 13. jaanuar 2015, kl 02.36
Totakas ta ei olnud, võitleja hingega ka mitte.

Naistuttav oli meil nagu vägede juhataja.
Kamandas, kas üldse tohime kokku saada.
 
no tore sis ju 13. jaanuar 2015, kl 03.10
Pee suhteid sõbrannaga saab kirjeldada Popi ja Huhuu suhtena. :)
Loo peategelasteks on koer Pee ning oma komleksite küüsis elav sõbranna Huhuu. Ühel päeval läks Pee peigmees ära ning jäi väga kauaks ära. Popi ei sallinud oma sõbrannat ning ei suutnud oodata, millal ometi peigmehega koos saab olla, sest Huhuu segas kogu aeg. Ühel päeval aga sai Huhuul oma kompleksitest siiber ning hakkas Peega laamendama. Ta elas Pee kodus ja kasutas tema asju ning kiusas Pepit. Isepäine Huhuu käis kodust ära ning ühel päeval tõi ta süüa. Selle peale hakkas Pepi teda austama. Ühel päeval leidis Huhuu alkoholi ning jõi end purju, ja koer joobus viina lõhnast. Kui jook otsa sai, hakkasid kaaslased seda juurde otsima ning leidsid kasti, mida nad ei suutnud avada. Kui Huhuu kasti vastu põrandat katki viskas, käis hirmus plahvatus. Ja siis hakkas Lollidemaal hirmus sigin ja sagin.
 
sellepäras sa nii jäle tundudki, P. 13. jaanuar 2015, kl 03.12
Pane see enda kasuks tööle!

1. Arenda oma iseloomu – mõtle hoolsalt ja ausalt läbi, kes sa inimesena oled? Ja ära keskendu vaid oma peegelpildile. Kas sa oled sisemiselt ilus või kole? Võib-olla oleks iseloomu parandamisest rohkemgi kasu kui kümne kilo kaotamisest. Kui jah, siis võta eelmainitud uuringutest eeskuju ja püüa olla positiivsem, seltsivam, lahkem ja avatud uutele kogemustele. Keskendu ka aususele, töökusele, teiste austamisele ja positiivsete annete arendamisele.
2. Võta rahulikult – esmamulje kujuneb peamiselt ikkagi füüsiliste omaduste põhjal. Selleks, et iseloomuomadused teisi mõjutama hakkaksid, peavad nad sind pisut tundma õppima. Seega, kui oled kellestki huvitatud, anna talle võimalus sinuga pingevabalt tuttavaks saada ja näita talle oma sisemist ilu. Vestle temaga kergetel teemadel, tõsta oma omadusi esile ning nõnda tõuseb ka tema hinnang sinu välimuse kohta. Seejärel proovi temaga flirtida ja tee vihjeid ühise väljamineku kohta, seisa seltskonnas tema lähedale või kutsu ta lihtsalt endaga välja.
3. Ära unusta positiivsust – selle omaduse kasutamine pole ühekordne. Positiivust peab säilitama ka pikema aja jooksul. Kui su iseloom muutub «koledaks», hakkavad teised ka su välimust nõnda tajuma. Et seda vältida, tasub olla kogu aeg rõõmsameelne.

Tuleb välja, et ilu ei sõltugi vaid välistest omadustest. Ka iseloom on väga oluline, ära jäta seda tähelepanuta. Sisemise ilu mõjul on kahtlemata omad piirangud ja ei saa väita, et füüsilistel omadustel pole mõju avaldamisel mingit rolli, kuid igal juhul tasub mõelda, kuidas olla parem inimene.
 
P. to Sellepärast sa nii jäle tundudki, P 13. jaanuar 2015, kl 03.36
Kaalus ei ole asi, ei ole ülekaalu ka nii palju.
60 kilosena ei leidnud täpselt samamoodi naistuttavaid.

Olingi aus. Pidasin kõik naisi endast palju paremaks ning uskusin, et kõik peale minu ongi austust väärt.

Ainult et mina ei kõlba mitte kuhugi.

Võib - olla tunnetati minu hirmu, et olen teistest viletsam või oli tõesti kõigil nii kiire.
Ma ei tea.

Noorena üritasin mõnega jutule saada, ei õnnestunud.

Ei teagi, kas mina ei sobinud või olid kõik nii hõivatud. See kohe huvitab.
 
ja jah 13. jaanuar 2015, kl 04.22
ja jah. ahhaa!
 
P. to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 10.26
Torkas veel silma, et see on vale, et soovin seda naist tagasi tühja augu täitmiseks.

Mis siis sinu meelest õige on ?

Just nimelt selles ongi asi. Kaevas mulle augu ning lükkas minu ÜKSINDA sinna kükitama ja ise pani irvitades plagama, et PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Teine põhjus on see, et mul teisi naistuttavaid ei ole ja SUHTLEMISVAEGUS.

Kui oleks uus suhe tekkinud peigmehega sarnase inimesega, siis ka naistuttavat nii väga vaja ei oleks olnud.

----
Veel see, et tal oli asjade kohta oma arvamus, mida oli huvitav kuulda.
Praegu EI pea silmas asju, mis minuga seotud.

Mõtlesin mõne asja peale, et kuidas keegi võis mõelda, vahel naistuttav ütles ka oma arvamuse välja ning täitsa asjalikud mõtted olid tal, ei ole üldsegi rumal naine.

Oligi nii, et tekkis tühi auk, mida mul EI olnud mitte millegagi täita.

Tundsin järsku, et mind ei olegi enam kuhugi vaja ja see oli SEL HETKEL mu jaoks meeletult häiriv.
Nüüd olen juba harjunud.
 
Riina 13. jaanuar 2015, kl 10.29
Sul pole nais ega meestuttavaid sest sa oled loll.
Nii lihtne see ongi!

Ma pole ealeski näinud nii haige mõttemaailma inimest, kes ei suuda mingit täiesti mõttetu jura enda peats välja saada ja ketrab seda 13.a.

Täiesti loll ja debiilne eit oled. Lisaks veel hale pugeja, ära ei väsi juba delfi foorumirahvale pugemisest?
Ma ütlen sulle saladuse - MITTE KEDAGI EI KOTI SEE SINU LUGU ENAM, seega võid rahus oma pugemise meile lõpetada :)
 
P. veel to Narrike P. 13. jaanuar 2015, kl 10.33
Mind hakkas kohe tõsiselt huvitama, mis see õige põhjus su meelest on.

Need põhjused muide ongi, mida eelmises kommis kirjutasin.

Täiesti põnev on teada, mida siis sina põhjuseks arvad. Puht uudishimust küsin.
 
P. veel to Riina 13. jaanuar 2015, kl 10.36
Mida sa nüüd silmas pead Delfi rahvale pugemisega ?

Kas seda, et kui keegi halvasti ütleb, kukun mina ilusti - kenasti kõike üle rääkima.

Muide 00.15 kommija arvamus huvitab mind puht uudishimust tõsiselt.
Ei kujuta ettegegi, mis kellegi meelest võib olla õige põhjus. Täiesti huvitav endal ka teada.
 
Riina 13. jaanuar 2015, kl 10.40
Ma pean seda silmas, et sa üritad siit haletsust leida kedrates oma haiged teksti ikka ja jälle ja jälle ja jälle.

Aga ainuke mis sa siit saad on viha ja õelad kommentaarid, sest see sinu viis kuidas sa seda teksti tootad ja üle muudkui kordad lõputult tekitab lugejates ainult suur viha sinu vastu.

Miks sa juba ei lõpeta? Sa ei kirjuta ju siia asju mida me juba sada korda poleks niikuinii lugenud.
Lõpeta ära see jama tootmine siin ja HAKKA ELAMA!
 
P. to Riina 13. jaanuar 2015, kl 10.48
Mõistad ju küll, et kordan üle siis, kui keegi väidab, et lugu oli hoopis vastupidi.

Kordan pea ALATI vastuseks mõnele kommile. Ju inimene siis ei ole eelnevat lugenud, kui väidab, et vastupidi.
Või õrritab meelega.

Kuidas sa sellest aru ei saa, et RISTI VASTUPIDISED kommid panevad üle kordama ?

Kui olen korduvalt midagi kirjutanud ja keegi tuleb jälle, et kõik oli hoopis vastupidi, siis pean ju üle kordama.

----
Mis vihastesse komidesse puutub, siis need tulid KOHE, kui kirjutamisega PÄRIS ALGUST tegin.

Nii et vihased kommid ei ole mitte kuidagi kordamisega seotud.

Vastasel jul ei oleks neid päris ALGUSES olnudki, kui kirjutamisega alustasin ning keegi veel midagi ei teadnudki.
 
Li 13. jaanuar 2015, kl 11.13
P:"KIRJALIKULT olen nüüd õppinud suhtlema, aga reaalis olen äpu mis äpu."
narrike, P, kirjutas loogiliselt ja hästi lahti tipphetke, mis P elu kardinaalselt muutis. Selgitas, et justkui olnud suur vastastikune armastus on vaid kujutelm P peas, mis tagantjärele tekkinud.
Nii ongi, ka suurim süütunne ega "ma pole seda väärt" tunne saa lõhkuda TÕELIST armastust. Susimise ja pahatahtlikkusega saab lõhkuda seda, milles ise ka väga kindel pole, mis on pelgalt meeldivus.
P ju isegi tunnistab, et mees meeldis talle inimesena ja hingeliselt ning intiimsused polnud talle olulised. Ühesõnaga hea sõber oli. Noortel meestel muidugi on intiimne lähedus tähtis, tahes-tahtmata annab see tung endast pidevalt märku. See tung teeb kohati ka valimatuks ning pimestab. Kas tolle mehe tunnetest oleks ka armastus välja kasvanud, on ülimalt kahtlane.
Normaalne asjade käik, et tagaselja tehtud abort mõjutas nende vähestegi tunnete kadumist. Eriti veel kui P ka suusõnaliselt meest endast eemale peletas, teiste rüppe tõukas.
Kui P-l endal poleks kahtlusi olnud, poleks keegi suutnud teda nõnda toimima, nagu ta toimis, pannud.
Millised need kahtlused siis õieti olid? Eelkõige seisnes kahtluste alus enda alavääristamises - ma pole nii head meest väärt. Seda, kas tegu on armastuse, armumise või meeldimisega, ei osanud P siis mõelda, sest vastavad kogemused nende eristamiseks puudusid. Tagantjärele saab muidugi mõelda, et oli suur armastus, sest miskit suuremat pole hilisem elu enam pakkunud. Tipptunne tundubki ülimana, kuid kõike seda arvestades, mis P ise on kirjutanud, ei tundu küll, et see armastus oli.
Oli see tunne mis ta oli, polegi antud loos nii tähtis. Märksa olulisem tunne oli enda alaväärtuslikuna tajumine. P enda sõnul oli just see tunne olulisim, mis pani ta käituma nii, nagu ta käitus. P leiab, et temal oli õigus olla äpu ning kuulekas. Et tema süütunded justkui õigustaksid oma elu eest vastutuse teiste kaela veeretamist?
Mnjah, vanemad vastutavad oma alaealiste laste eest ja normaalsest kõrvalekaldunud täiskasvanute eest vastutavad hooldajad. Normaalsed täiskasvanud vastutavad oma elu eest ise.
Kõik inimesed mõjutavad vastastikku üksteisi. On nii positiivset kui ka negatiivset mõjutamist ning mõlemad on vajalikud. Kuidas siis teisiti inimene oma selgroogu saaks kasvatada, kui ta teele raskusi ei sattuks? Ja üldse, õppetundide omandamiseks on vaja igasuguseid kogemusi.
P eluteele sattus naistuttav, kes mõjutas teda negatiivselt. Kas temal lasus vastutus, et P teda pimesi kuulas? Kui P on vastutusvõimetu, siis kindlasti; kui aga P on vastutusvõimeline, siis eetilises plaanis võib naistuttava teguviisi küll taunida, kuid vastutaja on ikkagi P ise.
Praegu P kaebab, et naistuttav ei taha vastutust jagada. Miks ta peaks? Kas P-l on osaline vastutusvõime? Kas arstid on selle kindlaks teinud?
Kogu P pikk saaga põhineb P soovil osa vastutusest naistuttava kaela lükata, iga hinna eest. Kusjuures hind on kõrge - normaalsest elust eemaldumine, tammumine ühes, 13(14 ehk praeguseks) aastat tagasi olnud ajahetkes.
Ega ei usu, et kui juhtumisi peaks see naine tulema ning ütlema - võtan pool vastutust su nurjunud elu eest enda kanda - et siis P oskaks äkki normaalset elu elama hakata.
Kommentaari alguses olnud P väite "KIRJALIKULT olen nüüd õppinud suhtlema, ..." juurde minnes, ega ikka ole küll. Suheldes/vesteldes vähemasti üritatakse aru saada vestluspartnerite mõttekäikudest, tahetakse neid mõista ning kui ikka juba mitu korda on öeldud, et said must valesti aru, siis mõeldakse, millest ma valesti aru sain. Aga P süüdistab siin kõiki (KÕIKI) temast valesti aru saamises ning hetkeksi ei mõtle, et ehk ta ikka ise mõtleb teisiti kui paljud teised. Miks P reageerib vestluspartnerite jutule imelikult, lausa mitteadekvaatselt ning arvab, et asi pole tema mõistmisvõimes, vaid kõigi teiste omas?
Eelöeldu pole süüdistusena mõeldud, vaid soovitusena. Ära asu kohe kaitsepositsioonile, vaid mõtle rahulikult ning võimalikult neutraalselt asja üle! Proovi oma isik ja oma mõttestambid eemaldada sellest loost ning ürita mõista, mida siis ikkagi need kirjutajad siin püüavad öelda, mida nad tegelikult mõtlevad! Kujutle end kõrvalseisjaks, kes tahab objektiivset pilti saada. Esimene samm sel teel on iseendale tunnistamine, et ehk tõesti oled teisiti aru saanud, kui mõeldud oli. Edasi püüa mõelda, aga mida siis tegelikult mõeldi. Vaid nii õpid sa suhtlema, olgu alustuseks kirjalikult. Seni, kuni sa oma tõde peale pressid (sest vaid sina tead ju täpselt, kuidas kõik oli) ning ei suuda üksikjuhtumite põhjal üldistada (kõigi teiste näited, üldistused on hoopis teistsugused ning erinevad sinu ainukordset loost kardinaalselt), pole sa suhtlema õppinud. Ja see on ka põhjus (millele korduvalt selgitust oled otsinud), miks sul suhtlemine reaalis ei õnnestu. See on põhjus, miks viisakad inimesed soovimatust sinuga suhelda kiire eluga välja vabandavad. Päriselus ei taha enamus hakata selgitama, mida nad täpselt mõtlesid, kui sa imelikult nende jutule oled reageerinud. Ja need, kes hakkavad selgitama, nendega on suhtlus ju hapuks läinud.
Karta on, et sa ei saa nüüdki aru kirja mõttest ning hakkad vastu muud juttu rääkima või jätad selle hoopis tähelepanuta. Eks näis.
 
P. to Li 13. jaanuar 2015, kl 11.21
Vabalt saab rikkuda.

Inimesed on erinevad, kõik ei mõtle ühtemoodi.

Mida rohkem armunud olin, seda ROHKEM SÜÜDI TUNDSIN oma õnne pärast.

Kui tunded oleksid olnud leigemad, oleks süütunne ka väiksem olnud.

Ega siis kõik inimesed EI tunne, ei mõtle ÜHTEMOODI.

----
Just nimelt sügav tunne pani tundma, et ma ei ole seda ju ära teeninud.

Pinnapealsed tunded ei oleks sellist süütunnet üldse tekitanud.

----
Narrike P. kirjutas loogiliselt TEISTE NAISTE SEISUKOHALT, mitte minu.
 
Li 13. jaanuar 2015, kl 11.26
Selge siis, oled ainukordne ja eriline ning seetõttu sa tavaliste inimestega suhtlema ei sobigi. Kõik mõtlevad ja tunnevad hoopis teisiti kui sina ning pole võimelised mõistma su harukordsust ja erilisust.
Huvitav küll, kas muutuma peaks kõik või üks, et mingisugunegi sobivus tekiks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!