Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
nipi 13. jaanuar 2015, kl 16.33
"...kust ma võtan pere, kui seda kuskilt võtta ei ole..." kirjutab P.

mis sa arvad, et kõik, kellel on pere, on selle kuskilt võtnud nagu riiulilt saiapätsi.

naine, kes tõemeeli last tahab, see selle lapse ka saab ja ei loe, kas on kõrval armastatud mees või mitte. sulle, ma saan aru, ongi ju probleemiks, et sul POLE last, aga mitte see, et oleks mees.
lapsi saadakse niisama mõne mehega, kes tundub sobivat, lapsi saadakse kunstliku viljastamise teel, lapsi saadakse ka lastekodudest ja isegi kellegi teise naise läbi kokkuleppeliselt.

sulle oleks laps olnud seltsi eest nagu lemmikloom ja kui ta oleks oma elu elama läinud, siis undaksid sina siin, et milleks lapsed, milleks raisata oma elu laste peale, sest nad ju lahkuvad oma teele ja mis nüüd minust ja minu mõttetust elust saab......
võib olla süüdistaksid seda last veel oma elu rikkumiseski.
praegu jah, arvad sa, et laps oleks sind õnnelikuks teinud, aga kui oleks ta olnud, siis oleks sul jälle teistpidine mure olnud. kes tahab vinguda, see leiab alati põhjuse ja ikka ulub, et keegi teda ei mõista, sest tema ju nii eriline ja ainukordne...
 
sai juba ammu soovitatud 13. jaanuar 2015, kl 16.54
no päris omakohtu teed pole riigid ja valitsused siiski läinud. Ses mõttes sai P.-le ammu soovitatud, et kui on pretensioone, peaks Euroopa Inimõiguste Kohtusse pöörduma. Kohtunikud ja vaimse tervise spetsialistid ja muud fakte tuvastavad spetsialistid siis otsustavad, kes ja kui ja missugust karistust väärivad..
P. omakohtu idee on julm ja ohtlik. Kuni P.l teovõimet pole ära võetud, on ta siiski ise vastutav täiskavanu eas oma ise tehtud lollide valikute eest.
 
küsimus delfile. 13. jaanuar 2015, kl 17.26
siit küsimus delfile, miks lubatakse foorumis, näiteks selles teemas, valimatult vaenu, vägivalda ja omakohtu kättemaksu õhutada?
Kui inimesel on probleem, tuleb pöörduda selle lahendamiseks riigis kehtestatud korras inimese abistamiseks seatud ametvõimude poole.

muidu tundub siinse teksti avaldamine ju kuriteole kaasaiatmisena.
 
pime?? 13. jaanuar 2015, kl 17.34
on vist märkamata jäänud, aga kus on õhutamine omakohtule. kes kirjutas, kus kirjutas, millal kirjutas.

ja pöörduda kelle asjus siis. kes tunneb seda teematajat siin. pöörduks jah, olen talle abi püüdnud pakkuda, olen tahtnud kokku saada, aga siiani pole õnnestunud. kelle asjus siis nagu peaks abistajate poole pöörduma?
 
ma usun, delfi teab... 13. jaanuar 2015, kl 17.45
ma usun, et delfil ammu teada, kes siin see P. karakateri alt kirjutaja on.
 
huvituja 13. jaanuar 2015, kl 22.57
Kui P tahab vastutust oma elu eest jagada ehk siis ei taha üksi vastutav olla, siis kuidas taeva pärast oleks ta võimeline veel lapse eest vastutama?
Lisaks veel see süütunnetega kimpus olemine, kuidas selline lapsevanemaks sobiks? Kui laps oleks tubli, siis oleks ju süü kõigi nende ees, kelle lastel probleeme. Tooks laps hea tunnistuse koju, oleks süümepiinad, et naabriplikal oli palju kehvem tunnistus jne.
Võib-olla topiks oma lapsele ka mutilikud riided selga, sest muidu oleks süütunded, et laps kena välja näeb.
Jne jne.
Kui mõelda, siis sellest kujuteldavast lapsest oleks hirmus kahju.
 
P. 13. jaanuar 2015, kl 23.25
Palun
Kus sa kättemaksu näed ? Ma ei ole midagi taolist kirjutanud.

Kui ma ka väga tahaksin andestada, tundub see mulle võimatu.

Võib - olla ainult siis, kui naistuttav SIIRALT vabandust palub, aga seda ta ei tee või kui mingi ime läbi teebki, ei ole see siiras.

Armastuse definitsioon
Ei tundu tagantjärgi tagantjärgi kaunim ja vahvam, kindlasti mitte.
Pigem vastupidi, olen juba harjunud sellega, et suhet ei ole.
 
P. 13. jaanuar 2015, kl 23.28
Nipi
Ei haaku ma kellegi külge, olen noorest peale harjunud üksinda olema.
 
P. 13. jaanuar 2015, kl 23.30
Küsimus Delfile
Sul on ikka tõsiselt luulud, päriselt ka.

Ega minagi normaalne ei ole, olen kiiksuga veidrik, ei salgagi seda.

Julgen vähemalt tunnistada, et kiiksuga äpu olen, aga päris olematuid asju ikka ei näe.
 
kas isoleerida ei anna? delfikas, uu? 14. jaanuar 2015, kl 00.03
ka seda iskut, kes P karakteri loonud, delfist eemalda ei saaks? see aastatid äärmise negatiivsuse külvamine, kleprjahi korraldamine inimetele, keda lugejad ei tunnegi on õõvastav. Kättemaksuhimuline üksildane vana naine pole siiski põhjus viha õhutamiseks inimeste suhtes, kellest lugejatel pole muud teada, kui ühe psüühiliselt haige kirjutaja väga isklik arvamus.
 
P. to Pime ?? 14. jaanuar 2015, kl 00.03
Kuskandis elad ?
 
P. to Kas isoleerida ei anna ? 14. jaanuar 2015, kl 01.46
Ei saa aru, mida sa oma peas ette kujutad ?
Klaperjahi korraldamine ?
Kedagi aetakse taga, püütakse kätte saada ? Keda ?

Kui ma nii väga tahan, saan naistuttavale helistada, aga ma ei hakka enam ennast lolliks tegema ning alandama.

Ei hakka talle näitama, et ikka veel põen ning piinlen.
See pakuks talle ju ainult naudingut, et näe, ullike ikka ei saa üle ja ulub üksinda.

Pealegi hakkaks minu mõnitamine uuesti pihta, et PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA, HALE VANAMUTT.

----
Miks ma seda alandamist jälle kuulama pean ?

Olen 100% kindel, et hakkab mind vestluse käigus alandama.

Olen naiivne olnud ja uskunud inimeste headusse ja uskunud, et inimesed muutuvad, aga aeg on näidanud, et nii see ei ole.
Kurb.

Mõistusega saan aru, naistuttaval EI ole põhjust minu suhtes muutuda, sest tal ei ole mind vaja.
 
negatiivsuse levitamine Delfis 14. jaanuar 2015, kl 02.10
kas seda P. nime all kirjutaja negatiivsuse levitamist piirata ei saaks?
 
P. to Negatiivsuse levitamine netis 14. jaanuar 2015, kl 02.18
Sellisel juhul sa ei tohi üldse internetti lahti teha, sest negatiivsust on TERVE INTERNET täis.

Ainuke vahe on, et teised sõimavad suvalisi inimesi, aga MINA KIRUN ISEENNAST.

Olin tallaalune tõmmata - tõugata ullike, iga soovija võis mulle pähe sülitada, ma ütlesin veel aitäh ka.

Naistuttava käes olin kui plastiliin, voolis mind nii, nagu talle endale kasulik oli.

Ma olin nii hale, komplekside ja süütunnete küüsis hädavares, et lasin sel naisel endaga kõike teha, mida ta vaid tahtis.
 
kui on pretensioone 14. jaanuar 2015, kl 02.27
kui on pretensioone teiste inimeste tegude kohta, tasuks Euroopa Inimõiguste kohtusse pöörduda.

miks delfi õhutab vaenu ja vaenu sisaldavaid kirjutisi?
 
P. to Kui on pretensioone 14. jaanuar 2015, kl 02.37
Sellisel juhul ei tohi sa üldse kuskil komme lugeda, sest negatiivsust ja vaenu on igal pool palju.

Kui sa juba ISEENDA kirumises vaenu näed, siis ma ei tea.

On ikka väga masendav ja ahastama panev küll saada sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ.

Kirun peamiselt iseennast, et selline saamatu hädavares olin, kõikide aferistide poksikott.

Arvad, et mul oli meeldiv lugeda sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ, HALE PUGEJA ja seda inimeselt, keda mina kohtlesin kui kuningannat.

Sellist alandust ei soovi vaenlasele ka.
 
P. to Kui on pretensioone 14. jaanuar 2015, kl 02.41
Lugesin sõnumit PUGEMINE ON SINU TÖÖ ja värisesin üle keha.

Meeletult alandav ja meeletult kurb ning haneks tõmmatu tunne oli.

Ning 40.-ndaks juubeliks sain naistuttavalt sõnumi : SA OLED RÕVE VANAMUTT.
Olin täielikus shokis, nutsin pool päeva.
 
kui P.-l on pretensioone 14. jaanuar 2015, kl 02.44
kui on pretensioone teiste inimeste tegude kohta, tasuks Euroopa Inimõiguste kohtusse pöörduda.

miks delfi õhutab vaenu ja vaenu sisaldavaid kirjutisi?
 
P. to Kui P-l on pretensioone 14. jaanuar 2015, kl 03.21
Sa ära ei väsi, mis sul häda siis täpsemalt ka on ?

Mina oma murest olen siin pikalt kirjutanud.
Sina ka korrutad.

Selles mõtte me sobime, oleme paar veidrikke.

Seda, et mina kiiksuga veidrik olen, olen alati tunnistanud.
 
lause pole ju keeruline, P.-le 14. jaanuar 2015, kl 03.42
soovitus: kui on pretensioone teiste inimeste tegude kohta, tasuks P.l Euroopa Inimõiguste kohtusse pöörduda.

Miks delfi õhutab vaenu ja vaenu sisaldavaid kirjutisi?
 
Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 08.50
Mis su sõbranna siis valesti ütles?
Sa oledki HALE PUGEJA ja kohe kindlasti oled sa RÕVE VANAMUTT.

Ole nüüd nii tore ja jää vait, mitte keegi ei taha enam su teksti siit lugeda.
 
no tore siis ju 14. jaanuar 2015, kl 09.31
No Pee ja tema sõbranna suhe oli selline Popi ja Huhuu suhe, kus on üks tundmatu suurus - asjaolu, mis neid koos olema sundis. See on seni minu jaoks sama mõistatuslik nagu üks pirakas mammogramm. Pee muudkui süüdistab, et keegi teda voolis, justkui materjal ei loeks voolimise juures midagi - kas saab ahvi süüdistada, et ta on ahv ja käitub ahvi kombel? Pealegi, vägisi ei hoid keegi Peed ju voolija juures, tal oli iga hetk vaba voli teha mida iganes, aga see chick siin tiksub nagu ahistaja, kelle käeulatusest on ahistatav minema pääsenud.
 
P. 14. jaanuar 2015, kl 11.47
Ma naudin seda, et mulle siin kirutatakse ja mind ei peata siin miski. SAATE ARU VÕI EI? Ma naudin siin seda täie rauaga et mul tulevad siin pikadpikad teemad ja ükski sõimusõna mind ei peata vaid ma saan hoogu juurde.
 
P. to Eelmine P. ja Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 12.34
Kahjuks ei ole minu jaoks selles kurvas loos mitte midagi nauditavat ja vaevalt sinugi jaoks oleks, kui sa selle sees oleksid.

Helenavanje
Vaata, proua, ALATUS seisneb selles, et kui mul peigmees oli, siis ma EI olnud naistuttava arust vana, ilgelt noor olin ta meelest hoopis.

Muudkui korrutas: Jäta peigmees maha, jäta maha, leiad uue.
Nagu ma oleksin 20 ja aega küll.

Mõtlesin juba siis, et ma juba 30+, kus mul see aeg uut leida on ????????

Kui aga peigmees oli ära läinud, siis olin KOHE ÜLEÖÖ VANAMUTT, eelmisel päeval olin selle naise arust noor, kelle meelest AASTAID aega otsida ning ühe ööga muutusin ta meelesat MULDVANAKS.

Äärmiselt ALATU ja SALAKAVAL naine, üle mõistuse.
usun, et kommijate hulgas võib pahatahtlikke olla, aga mitte nii JULMI, VALELIKKE KEERUTAJAID, kel 2 aastat üks jutt ja siis üleöö teine.
 
P. veel to Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 12.39
Ma veel mõtlesin, et ütleks peigmehe ajal ütlen naistuttavale, et ma juba nii vana, kus ma enam uue leian, sest tegelikult ma ise kogu aeg mõtlesin nii.

Kui ma oleks sel ajal ise öelnud, et ma vana olen, siis oleks naistuttav hakanud vastu vaidlema, et ei, e, mis vana, sa oled noor, leiad uue.

Kui peigmees oli ära läinud, siis KOHE hakkas ilkumine, et ma olen VANAMUTT.
Kuigi üks päev varem oli korrutanud: Jäta maha, jäta maha, leiad uue, justkui mul oleks olnud aega uut leida.

Saad aru, ÜLIMALT KAVAL KEERUTAJA, kogu aeg VÄÄNAB oma juttu, kuidas tal kasulikum on.
 
P. veel to Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 12.43
Loe mu 2 eelmist kommi, siis saad aru, MIKS vanamutitamine alatu on ?

MIKS MULLE SIIS VANAMUTT EI ÖELNUD, KUI MUL PEIGMEES OLI ?

Ütle, kui ta oleks olnud õige naine, miks mulle peigmehe ajal ei öelnud: Sa oled juba vanamutt, kust sa enam leiad, hoia peigmehest kinni, viimane võimalus, hea mees ????????????????????????????????????????????

Väga huvitab vastus viimasele lausele.
 
Kriss 14. jaanuar 2015, kl 12.55
Kle, P., kui sa EI naudi siin siin mammutteemasid tegemast, siis võiksid järele jätta, eks ole!? Kaua võib su ilget heietamist siin taluda!? @ Ole PALUN nii kena ja lõpeta see ometi ükskord ära! Sind siin ka PALUTAKSE, mitte ei sõimata!
 
P. veel to Helenavanje ja Kriss 14. jaanuar 2015, kl 13.03
Kriss
Ma ka palun sind ilusasti. Foorumis on palju muid teemasid, ole nii kena ja loe neid.

Väga vabandan, tunnen süümepiinu, aga ei saa aru, mis õigus on kellelgi kamandada, kes tohib teemat teha ja kes ei tohi.

Miks sellist vägede juhatajat mängida ?

Mulle ei tule pähegi kellelegi öelda, et sina ei tohi oma teemat teha.
Kust ma võtan sellise õiguse kedagi KÄSUTADA ????

Helenavanje

Kahju, kurb, et sa ei saa mu jutu mõttest üldse aru ja ajad jonnaka järjekindlusega oma joont.

Probleem on selles, et miks siis PEIGMEHE AJAL ei öelnud mulle RÕVE VANAMUTT ????
MIKS siis seda mitte ühtegi korda ei öelnud ?????????????????????????????????????????

Selles ongi probleem ju.

Oleks võinud terve peigmehe aja VANAMUTITADA, et sa juba nii vana, rõve vanamutt, hoia sellest mehest kinni, kust nii rõve vanamutt uue leiab ???????????

MIKS TA PEIGMEHE AJAL TEINE JUTT OLI ????
 
aaah 14. jaanuar 2015, kl 13.06
P, kui sina oleksid olnud õige naine, siis poleks selle teise naise salakaval keerutamine ju lugenudki.

kuidas sa aina süüdistad ja eeldad, et TEINE oleks pidanud olema nii ja tegema naa, arvestama ja ütlema ikka sedasi, kuidas sinu arust praegu nagu õigem tundub.

mis see vanamutt siis nõnda kole sõna on, et sa närvivapustuse piiril sest oled.

vanamutitamine pole midagi alatum, kui teha siia mitmeks aastaks teema ja jaurata, kuidas ikka keegi teine sinu elu rikkus ja kuidas ta üks alatu aferist oli ikka kunagi aastakümneid tagasi...
kuidas sulle on liiga tehtud jne...
KUI ONGI liiga tehtud, siis praegu sa ju saad aru, et olid pisut liiga sinisilmne ja uskusid kõike ja arglik peale kõige veel....
no läks nagu läks siis tänu sellele kõigele nagu läks....

aaaaaaaaaa, miks sa TÄNA keeldud elamast elu, mis ei sõltu enam ammu sest koletust aferistist. sul on tuhandeid päevi olnud oma elu juhtimine enda kätte ja näidata kõigile, kuidas P saab hakkama, et P pole ammu enam see topakas ullike, kes teiste pilli järgi tantsu lööb...

Või eksin ma. Või ei saa sa tõepoolest hakkama ilma, et sõbranna sugune sulle "piitsa annaks".

ole aus ja ütle mulle seda, see on ülioluline info..palun ole aus ilma enda haletsuseta ja süüdistamiseta, lihtsalt vaata end rahulikult ja tunne ja ütle mulle, kuidas sulle tundub, mida mõtled jne.. palun, vaata end erapooletuna kõrvalt, rahulikult...
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.09
või p-d huvitab vastus.
kle, meid huvitavad ka paljud asjad, kuid sina jätad meid huvitavad küsimused tähelepanuta.
aga see sinu möla ümber sõbranna jätab täitsa külmaks. miks ta nii ütles või miks naa. jummala savi. see kõik toimus 13 aastat tagasi ja ei oma enam mingit tähtsust.
ma tegelikult absoluutselt ei usu seda jamanaad, mida su aju siin genereerib.
mitte keegi ei mäleta enam oma elust ÕIGESTI seiku, mis toimusid 13 aastat tagasi.

see teema siin on niivõrd absurdne, sinu igavuse peletamiseks on sul millegipärast just sellist absurditeatrit siia vaja. miks ei või igavuse peletamiseks mingit tõelist huvitavat ning positiivset teemat luua, ei mõista. miks peab just selline absurd olema, miks sa toreda teemaga hakkama ei saa?

ma ei usu, et meie väikeses eeestis kõnnib VABALT ringi selline peast haige inimene ja mitte keegi ei tea, ei naabrid ega töökaaslased, ei sugulased ega mitte keegi. ei ole võimalik. kusagil kinnimajas, siis küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!