Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 13.22
Kuidas ma ei mäleta, kui naistuttav korrutas: Jäta peigmees maha, jäta maha, leiad uue.

Esiteks oli PEIGMEHE AEG MINU JAOKS VÄGA OLULINE.

Igasugu tähtsusetud asjad ununnevad ära.

Kas sinu arust on minu jaoks kõik peigmehega seonduv nii tähtsusetu, et ära unustan ?

Väga hästi on meeles, sest naistuttava jutt mind kohutavalt häiris.

Kuidas ma ei mäleta, kui kogu see jant toimuski selle ümber, et mida peigmees sinust tahab, kas teisi naisi ei olegi ????

Paljud naistuttava laused on PÄHE KULUNUD, nii vastikud olid.

----
Kohe huvitab, mis sulle uskumatu tundub ?

Kas see, et naistuttav oli kade, et ullike kellegi leidis ja temal ei olegi ?

Mis uskumatut on armukadeduses, kadeduses ?

Tahad öelda, et armukadudust ei eksisteerigi kuskil ?

----
Jääb mulje, et just sinu psüühikal on midagi tõsist viga.

Ükski terve psüühika ja mõistusega inimene ei saa ometi mõelda, et keegi päriselt midagi taolist välja mõtleb.

On sul tihti nii, et näed luulusid ja kujutad asju ette ?

Muide päris siiralt ja heatahtlikult küsin, sest terve psüühikaga isik ei saa sinu moodi mõelda.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.25
tõde oli valus kuulata onju nii?
sellest ka su kiun.
 
P. veel to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 13.28
Jube SILMAKIRJALIK jutt.

Kõik, mida koolis õppisin 35 aastat tagasi, kõik PEAB MEELES OLEMA.
Kogu kooliaegne ajalugu alates 4. klassist, kõik detailid peavad peas olema.

Aga see, mis mingit ajupingutust üldse ei nõua, see, kuidas keegi sinusse suhtus, selle peab ära unustama.

Mis pingutust nõuab kellegi halvustavate ütlemiste meelde jätmine, kellegi suhtumise meelde jätmine ?

Kui mingit ränka ajutraumat või rasket skleroosi ei ole, siis jääb see igale inimesele iseenesestmõistetavalt meelde.

Või arvad, et mul oli insult, et kogu eelnev elu ajust kadunud.
Isegi insuldihaigetel võib mälu taastuda.
 
Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 13.28
Täiesti pekkis kui loll sa oled...

Panete tähele kuidas P pidevalt küsimusi esitab lugejatele, et teemat elus hoida? "Mind täiesti siiralt huvitab" bla bla bla.... Meid ei huvita jälle, saad aru??

Ja loll pugeja ja vanamutt oled sa sellepärast, et sa poed kogu hingest praegustele delfi lugejatele.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.30
manipuleerib täiega
huvitav, kas on tegemist mingi klikkide pealt raha teenimisega või on p kellegagi kihla vedanud, et kui kaua saab siin inimesi oma lõa otsas pidada.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.35
50 plussis on ka üks delfi palgaline mutt. millegipärast ka ainult halba genereerib, sest inimpsühholoogia on selline, et halvaga minnakse paremini kaasa. ja klikkide arv on ainuke, mis loeb, vahet pole, siis kuidas need saadakse. kahju.
 
P. to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 13.35
Sa meelega provotseerid ju ja naudiud ise seda täiega.

Hõõrud mõnuga käsi ja tunned oi millist naudingut.
Tekib tunne, millest SINUL elus puudus on, milles sinu häda on.

Õnnelik ja eluga rahulolev inimene ei tule netti õelutsema.

Või võib olla naistuttava sugune ka.
Et esimene pool elust oli õnnetu, teiste poolt tõrjutud - hõljatud ning lõpuks saavutas enesekindluse ning nüüd maksab oma eelnevat õnnetu ja tõrjutu elu eest kätte.

Naistuttavaga oligi nii.
Algul olime me KOOS KAKS ÕNNETUT HÜLJATUT, keda teised ei tahtnud.

Kui üks hüljatu - õnnetu lõpuks leidis oma õnne, siis valas ta teise õnnetu peale oma kogunenud viha välja.

Sinuga vist sama lugu.
Eelnev õnnetu elu sul või on sul praegu probleemid.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.39
kiunu aga kiunu :))))
 
P. to Klikkide kogumise teema ja Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 13.41
Kui nii arvad, siis ära tule siia teemasse kirjutama, ära tule, ei soovi õelutsejaid.

Muide terve inetenet on halba täis, siis sa ei tohi ju üldse netti lahti tehagi.

Mina KIRUN AINULT ISEENNAST.

Helenavanje
Kui võtad seda pugemisena, mis parata.

Mina kirjutan siin, sest hing on HAIGE.

Tõesti väga häiriv on kuulda jahumist, et jäta peigmees maha, jäta maha, leiad uue.

Ning siis ÜLEÖÖ olin VANAMUTT, KOHE, kui peigmees oli ära läinud, hakkas vanamutitamine pihta.

MIKS SIIS PEIGMEHE AJAL EI VANAMUTITANUD ????
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.43
minu poolt saad ühe kliki juurde praegu.
klikk :)))))))
 
muideks 14. jaanuar 2015, kl 13.46
need delfi palgalised ongi sellised vähe imelikud, sest normaalne haritud inimene sellele tööle ei lähe ju. ikka sellised on tööl, kes kas kodus üksindusest õelaks läinud või muude probleemidega.
 
Planeerimisosakond 14. jaanuar 2015, kl 13.47
Kui 200 lk täis tuleb, siis võiks teha kokkutuleku ja peo, et kõik teemas osalejad saaksid silmast silma teemat lahata. Mina tahan sefiiritorti ja saluuti. Veel ettepanekuid?
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 13.51
mina olen ka nõus kokku saama, siit on ju igasuguseid toredaid ja tarku kommijaid läbi käinud. näost näkku oleks viimase peal.
tõesti kataks laua ja telliks paar psühholoogi ning psühhiaatrit kohale, ka televisioon võiks kohal olla, saaaks päris laheda saate teha.
nüüd võiks tulla pakkumised, kes saatejuhi kohale kandideerida võiks.
 
P. to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 14.32
Kirjutasin, et rääkisin koguni 3-le erinevale psühhiaatrile.

Nad ei öelnud mu jutu peale mitte midagi, seda sõna otseses mõttes.

Nii et mitte üks gramm ei saanud targemaks psühhiaatritega rääkides.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 14.39
ei, mind ei huvita sinu sõbranna ega kogu see stoori, mida sa siin emotsioonitult meile sajameid kordi jutustad. see kõik on ebahuvitav ja jama.
ma pakkusin teha saadet psühhiaatrite ja psühholoogidega, vat see saade võib küll huvitav tulla. küllap me leiame seal saates väga huvitavaid teemasid, mida lahata, me tutvume uute inimestega, nendega, kes selles teemas on komminud.
katame laua, ostame tordi ja sakummi, laseme ilustulestikku.
mida see sinu sõbranna siia puutub?
 
P. to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 14.47
Kahujks ei ole ta mulle sõbranna mitte kunagi olnudki.

Naistuttav lihtsalt, " sõbranna " kirjutasingi sellepärast jutumärkides, enda kiusamiseks.

Loogiline, et sind see huvitada ei saagi, sest sinu ellu antud olukord mitte kuidagi ei puutu.

Mind huvitab küll, sest KOGU MU ELU ju selle tulemusena rappa läkski.

Kui psühhiaatrid oskavad vastata, siis miks nad minule mitte midagi vastu ei öelnud ????
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 14.51
võttis aega, mis võttis, aga leidsid jälle mooduse, kuidas rahavas manipuleerida vaikselt jälle sinu sõbranna teemat kommima. mina võin sulle klikke koguda küll, kui sulle see eluks niivõrd vajalik on ja su leib sellest lauale saab, kuid mina võin rääkida ilusamatest asjadest ja võin panna oma fantaasia tööle hoopis teises suunas. elu pole mõtet selliste teemade peale kulutada nagu see siin. mahavisatud aeg.

kahjuks praegu pole mul enam aega, koer tahab õue ja ma lähen naudin temaga seda väljas olemist. hiljem õhtul kiikan siia ja fantaseerin edasi selle saate tegemise teemal, millest ja kuidas täpselt, sest ega ma isegi praegu veel päris täpselt ei tea.
arvan, et teema võiks olla, kuidas üks vananev naine sai omale töökoha delfis ja kuidas ta sai aasta parimaks töötajaks, sest tema teemad olid alati kõige suuremate klikkide arvuga.
 
klikkide kogumise teema ve 14. jaanuar 2015, kl 14.59
sul jääb küllalt aega mõelda, kuidas sa minuga manipuleerida kavatsed. sa tavaliselt kogud ennast ja saad hakkama küll. alguses näed kriiskasid, sest astusin su varbale, kuid kogusid ennast päris kärmelt. minuga ei lähe läbi, aga ma võtan seekord osa ja vaatame kes keda üle mängib.
tsau, õhtuni siis.
 
P. to Klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 15.10
Saad väga hästi aru, et kirjutan siin sellepärast, et see mind PIINAB, mulle muret teeb, hingel on valus.

Ära pea ennast ei tea kelleks, et täiesti võõras inimene tuleb siia ja hakkab ekstra sinu või kellegi teise pärast siin kirjutama.

Päris hull suurusehullustus sul.

Kirjutan sellepärast, et hing on haige.

Saan aru, et sinusse see ei puutu. Ei peagi puutuma.

Igaühel oma elu, oma mured.
Igaüks võib OMA MUREST KIRJUTADA NII PALJU, KUI TAHAB.

Mind küll ei häiri, kui keegi oma muret kurdab. Las kirjutab, kui kergem hakkab.

Kui oleks rohkem murede kurtjaid, jääksid ka paljud enesetapud ära. Estis on aastas rahvaarvu kohta meeletu arv enesetappe.

Täiesti absurde oleks mõelda, et mure õnnetu inimene tuleb netti ekstra minu või teiste pärast.

Ja kui pikemalt kirjutab, ju inimesel on seda VAJA, ju hing on nii haige.

Keegi ei hakka niisama niimoodi kirjutama.
Leian, et KÕIK,
 
P. veel to klikkide kogumise teema 14. jaanuar 2015, kl 15.17
Ütle nüüd päris AUSALT, miks sind häirib, kui keegi oma muret kurdab.

Ma sellest aru ei saa, sest mind see mitte üks gramm ei häiri.

Kui inimesel on hing haige, las kirjutab palju tahab.

Kuidas on üldse võimalik, et see kuidagi kedagi häirida saab ?

----
Mulle pakub sellest kirjutamine LEEVENDUST hingevalule.
 
Helenavanje 14. jaanuar 2015, kl 15.20
Sinu juures häirib kõiki fakt, et sa nii kuradi puruloll lammas oled ja aru ei saa, et tuhat korda sama teksti kirjutada mitte ainult ei aja kõiki kohutavalt närvi vaid on ka täiesti mõttetu.

Miks sa kirjutad seda sama jama siia nii palju. Me teame seda ja oleme lugenud korduvalt.
 
Planeerimisosakond 14. jaanuar 2015, kl 15.22
Saatejuhi puhul oleneb, mis suunitlusega see saade tuleb. Kas P kui Psüühikahäire? P kui Perfomance? P kui Provokaator? Äkki Mihkel Raud sobiks seda saadet vedama? P võib lehekülgede kaupa samade sõnadega sama asja ümber kirjutada. Saatejuht peaks olema inimene, kes suudab ta sellelt kursilt välja ajada ja vastu provotseerida. Proovida võiks ka reality showd. 10 inimest suletakse P-ga ühte majja. Kes viimasena alla annab, võidab 10 000€. Pihikaamera lõigud hullumise äärel saates osalejatelt võivad päris naljakad olla. Või siis P enda talkshow, kus ta on saatejuht. Kõigile külalistele aetakse sama jama ja eesmärk on, et saatekülalised nutma ei hakkaks ja minema ei jookseks vaid jääksid viisakateks ja vaoshoituteks.
 
P. to Planeerimisosakond 14. jaanuar 2015, kl 15.46
Mis sellest saatest siis minu jaoks muutub ?

Muutub peigmehest lahkuminek ja abort olematuks ?

Muutuvad naistuttava sõnumid PUGEMINE ON SINU TÖÖ, RÕVE VANAMUTT olematuks ?

Olnut kahjuks olematuks muuta ei saa, need on juba toimunud.

Aega samuti tagasi keerata ei saa ja elu otsast peale alustada.
 
aaah 14. jaanuar 2015, kl 15.48
aga minule sa ei vasta..?!
miks siis?

miks sulle meeldib vägikaigast vedada nendega, kellest su jaks nagunii üle ei käi ja keda tegelt ei huvitagi, kas sinu jaks käib üle või mitte.

tundub, et su teema ongi klikkide kogumiseks siin..

jube pettunud olen sinus.

arvasin, et oled ikka päriselt olemas, et päriselt sul probleem, aga nagu näha, sa ei tee mu tõsisest pöördumisest isegi välja mitte. enne lähed "põllule
kisklema" hoopis. nii pettunud olen sinus, ausalt. ei saagi enam uskuda su juttu. väga pettunud olen...
eks kiskle edasi ja tõesta aga...üldse ei imestagi, et sind ei usu siin enam peaaegu keegi enam...
ise norid ju muhku ja ilmselt norisid seda ka noorest peast, ise arugi saamata...
saadki ju seda, mida külvad...on nii???
 
P. to Aaah 14. jaanuar 2015, kl 15.58
Millele TÄPSEMALT ei vasta ?
Enda arust püüan kõikidele vastata, aga ei välista, et mõni komm jäi kahe silma vahele.

Kui viitsid, küsi palun uuesti.
 
P. veel to Aaah 14. jaanuar 2015, kl 15.59
Loodan, et kirjutad, mis küsimus see oli, sest ma tõesti ei tea. Jään ootama.
 
P. veel to Aaah 14. jaanuar 2015, kl 16.10
Mis mõttes jaks ei käi üle.

Nad kirjutavad ju meelega absurdi, mis jaksust räägid ?

Arvad tõesti, et mõni PÄRISELT mõtleb, et keegi kirjutab siin nii pikalt nalja pärast.

Need kirjutised on kõik selge provokatsioon, et niigi haiget saanud inimest õrritada ning siis vaadata, kuidas ta valust vingerdab.

Ju tuntakse teise valust sadistlikku mõnu.

Täpselt nii, nagu naistruttav itsitas, kui mina pisaraid vägisi tagasi hoidsin.

Ei tahtnud, et aru saab, et suutis mind nutma ajada.
 
no tore siis ju 14. jaanuar 2015, kl 16.29
P. to Klikkide kogumise teema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjutasin, et rääkisin koguni 3-le erinevale
> psühhiaatrile.
>
> Nad ei öelnud mu jutu
> peale mitte midagi, seda sõna otseses mõtte
> s.
>
> Nii et mitte üks gramm ei saanud
> targemaks psühhiaatritega rääkides.

Targaks tahad saada, mine kooli. Psühhiaatri ülesanne ei ole sind targemaks teha. Psühhiaatrid ja psühholoogid ei anna hinnanguid ega tagasisidet sinu probleemi kohta, nende asi on sind nõustada, kuidas sa oma probleemidega saaksid koos elada, lahendamiseni sinuga vast ei jõua. Pealegi, sul on navigaator nii sassis kui sassis, tee juhatamise asemel ennustab see ilma, sest ta tunneb ennast nii kuradima süüdi mobiiltelefoni ees, sest sellel on ka kaart sees. Sa tunned ju oma valust masohistlikku mõnu, mis kiunud siis, kui sulle antakse seda, mida küsid.
 
nauding 14. jaanuar 2015, kl 16.35
P. ikka mõnuleb täiega selles teenimatus tähelepanus. ja me kõik raiskame siin aega täiestimõttetu muti peale. Mul tekib kohe SÜÜTUNNE, niipea, kui P. nime foorumiteemas näen. Ja nutma ajab ühe inimese loll olemine ja sii veel susima paneb. ja niimoodi netis molutades P. pärast võib ju peigmehest ka ilma jääda.
 
ühisvaenlase ostimine 14. jaanuar 2015, kl 16.40
P on masside püsholoogiat vist lugenud, ta püüab meeleheitlikult, et kõik samas suunas vaataks st seda "vaenlast" sõbrannat ja peigmeest ja ema ja koole ja kogu maailma süüdistades ja materdades ja risti lüües.
P. püüab üles kütta instinkte, kiskja instinkte. Viha ja muid tugevaid negatiivseid tundeid.
Süütunnet on minu mäletamist mööda ikka alistatud rahvastele peale surutud, kui poliitikast rääkida. P. tahab, et siinsed ka end süüdi tunneks temaga koos tema lahendamata "probleemi" pärast..
P.- s on kahtlemata poliitik kaduma läinud. Demagoog.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!