Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
vangide torm 14. jaanuar 2015, kl 16.47
no muidu jah vanglates mehed tavaliselt vorbivad mammutkirjavahetust naistega, mingi õnnetu lugu ja Tabasalust peaaegu allasõidud, pangalt kukkumised ja muud kohutavad "õnnetused" mis süütute vangidega juhtunud. kui iss fakte hakkad küsima, et millal ikka asjad juhtusid, polegi vastust..
vangals meisterdavad lugusid kambad..
kes P. l aitab tekste toota?
Mis kuupäeval see abort siis toimus et teaks haiguslugudest järgi vaadata?
ja mis kuupäeval sõbranna Norrasse läks, teaks sealsetelt uurida, milllal üks meesnaine kohale saabus.
mul Norras tuttvaid kogukondi küll, saab kord tõe teada ehk.
Millal P. ema sumakuupäev oli, vaataks surnuaedade registrist välja, kas selline inimene on üldse olemas olnud ja millal suri.
 
jah 14. jaanuar 2015, kl 16.59
ja vaataks koolilõpetajaid ka. P-l ikkagi mitu kooli läbi käidud, kui vaid teaks, mis aastal ta neid koole lõpetas ja mis eriala nimelt ja täpselt...

no palju saaks teada PÄRIS infot.
 
Liputaja P. 14. jaanuar 2015, kl 16.59
http://www.ohtuleht.ee/657921/selfisoltuvus-vihjab-psuuhikahairele

no P. tegeleb "hinge" liputamisega igapäevaselt delfikas. Pole ju vahet, kas teha seda kirjutades või endast pilte tehes ja neid avalikkusele eksponeerides.

Muidu ka nagu liputamisega tegeled, P.?
 
madu Pee 14. jaanuar 2015, kl 17.11
Sa oled selline vingerdav ussike, kes on endast nii haletsusväärse ja ilge mulje siin jätnud, et süda läheb pahaks.
Ja sa julged veel sõdida ja vaielda siin!!!
 
issand 14. jaanuar 2015, kl 17.46
a kui juhtub ühel heal päeval see ime,et teema pannakse lukku või keegi lihtsalt enam ei vasta sulle ja ei küsi midagi,mis siis saab,mis siis teed???
 
P. esitab romantilist komöödiat oma elust.. 14. jaanuar 2015, kl 18.10
Romantilised komöödiad on tavaliselt liputajatest naistest, kes mõistavad, et nad saavad liputades õnneliku lõpu, mida nad reaalses elus tegelikult ei saaks.
 
Kk 14. jaanuar 2015, kl 18.10
Kuni selle nuhtluse IP-aadressi ära ei blokita, ei muutu midagi - saab alati uue teema teha.
Vastasel juhul peab ta uue arvuti ostma!
 
klikk 14. jaanuar 2015, kl 18.27
planeerimisosakonnal on küll väga head ideed.

p on nii suur egoist, et ükskõik, millest keegi räägib, tema peab ikka kasu saama ja kui ei saa, siis pole nagu mõtet sellest rääkida ka :)
 
vangivalvur 14. jaanuar 2015, kl 18.30
aegajalt olen p-lt arvuti ära konfiskeerinud ka. siis p valetab siin, et hoidis ennast tagasi, ei kommenteerinud, vaatas telekat.
üksikkongis istub ta eluaegset.
 
P. 14. jaanuar 2015, kl 22.15
Kk
Kui sa veel ei teadnud, siis neit on PALJU -PALJU MUID TEEMASID, miks sa nende lugemisse ei swüvene ja siia ennast vihastama tuled, kui mure kurtmine ei meeldi ?

Mine siis HEA kogemuse alla. Minul ei ole HEA kogemuse alla asja, sinna ma ei tule, ei ole sealt mitte ühtegi teemat isegi lugenud.

Kui mured ja kurtmised nii ärritavad, siis ei tohiks ju HALVA kogemuse alt lugeda.
 
P. to Jah 14. jaanuar 2015, kl 22.19
Minu elu on nii kohutavalt IGAV, mitte midagi ei toimu, MÕTTETU OLESKLEMINE MUL.

Kõik info olen siia kirja pannud.

Viimased 13 aastat kogu aeg üks ja sama. Magan, söön, käin tööl, jalutan ÜKSINDA, istun pubis kohvi juues ÜKSINDA, vaatan telekat ÜKSINDA, poes käin ÜKSINDA, loen ajalehti - ajakirju.

Nüüd on siis internet ka, kus LÕPUKS suhelda saan.

Kui sind huvitab, siis täna vaatasin 3 tundi telerit.
 
P. 14. jaanuar 2015, kl 22.28
Aaah
MIKS sa siis oma küsimust uuesti ei esita ?

Jääb tõesti mulje, et mingit küsimust sa ei esitanudki, niisama plärad.

Ühisvaenlase otsimine
Küll sa ikka saad asjadest omamoodi aru.

Kus ütlesin, et kedagi peab süüdistama ?

Olen sada korda küsinud, mis võis panna seda naist nii absurdselt käituma.

Milles ma kooli süüdistanud olen ? Nüüd ajad küll pada.

----
Selgitasin, et käitusin sellepärast nii, et tundsin teiste naiste ees SÜÜDI, sest kõik teised paremad kui mina.

Kus olen öelnud, et teised naised süüdi, et mul süütunded ?
Mitte kuskil ei ole öelnud.

Ütlesin, et ÜKS naistuttav hakkas minu süütundeid oma huvides ÄRA KASUTAMA.
 
P. 14. jaanuar 2015, kl 22.31
Issand
Mis mul ikka teha ? Olesklen MÕTTETULT edasi, nagu ma siiani teinud olen.
 
huvituja 14. jaanuar 2015, kl 22.36
Minu küsimused jäid ka tähelepanuta, mida oli ka arvata.
Aga järjest enam näib, et P kirjutab nimme nii, et talle siin halvasti öeldaks, kerjab lausa inetusi. Ju vast asi selles, et peale naistuttava eemaldumist on talle halvasti liig vähe öeldud, aga tema mingipärast vajab just, et teised teda halvustaksid.
Ise ta halvustab end ka nii kuis jaksab ning üritab lugejatele sõnu suhu panna - nagu nt pugemine on sinu töö ja rõve vanamutt ja mis need veel olid. Aga ikka jääb väheks.
Olen kuulnud, et mõni lõigub ennast ehk teeb endale füüsiliselt haiget, P vajab emotsionaalset haiget saamist. Normaalne see pole.
Ega ei tahaks talle seda meelerõõmu pakkuda. Tuleb aga tunnistada, et ta on väga osav just nii kirjutama, et ajab lugejad närvi ja mõni siis ikka nähvab sandisti. P-l jälle laks kätte saadud.
 
aga inimõiguste kohtusse? 14. jaanuar 2015, kl 22.41
kas sa P. ei saa sellpärast kohtuteed ette võtta, et istud vanglas? tegid midagi, millest süütunne kütab su iha ja kirge?
 
diagnooside panija P. 14. jaanuar 2015, kl 22.46
13.22 kirjutis P.-lt...
Jääb mulje, et just sinu psüühikal on midagi tõsist viga.

Ükski terve psüühika ja mõistusega inimene ei saa ometi mõelda, et keegi päriselt midagi taolist välja mõtleb.

On sul tihti nii, et näed luulusid ja kujutad asju ette ?

Muide päris siiralt ja heatahtlikult küsin, sest terve psüühikaga isik ei saa sinu moodi mõelda.
-----------
kuidas saab P, teada, kuidas TERVE psüühikaga inimene mõtleb. Kes talle seda siis ütlemas käib?
ise peab siis vana mutt, sexuaalselt rahuldamata, ennast nagu normaalseks vä?
---------
küsiks hoopis: millal sa midagi HEAD tegid, P.?
 
P. to Huvituja 14. jaanuar 2015, kl 22.47
Mis küsimus sul oli ?

Nii ikka ei ole. HALVUSTAMINE hakkas KOHE, kui sellega üldse algust tegin.

Ei olnud ma veel jõudnud midagi kirjutada ega ennast halvustada, aga ikka öeldi halvasti ja seda PÄRIS ALGUSES.

Seega ei ole midagi halvustamine sellega seotud, et ma ennast ise halvustan.

----
Sa oled ikka väga kummalise mõtlemisega. Ükski inimene ei taha, et teda halvustatakse. Minu meelest küll mitte.

Kui ma ennast kirun, siis KIBESTUMISEST.
 
aga mis vastust sa ootad, P.? 14. jaanuar 2015, kl 22.49
P kirjutab: Olen sada korda küsinud, mis võis panna seda naist nii absurdselt käituma.

Milles ma kooli süüdistanud olen ? Nüüd ajad küll pada.

P.l on väga vulgaarne väljendusviis. väga labane, väga halvustav, ninakas, ainutõde teadev, väga inetu käitumisvii teiste suhtes.
 
P. to Diagnooside panija P. 14. jaanuar 2015, kl 22.51
HINGELISELT olen küll rahuldamata.

Iga naine vajab perekonda, lähedasi, karja lapsi.

Üksinda on väga kurb.
 
arg vana naine P. 14. jaanuar 2015, kl 22.52
P. kirjutab: Kui ma ennast kirun, siis KIBESTUMISEST.
------------
aga lase siis aga käia. sa oled nii ilusa hingega, kui sa kibestunud oled. Proovi veelgi rohkem..

ainult pole näha, et sest kasu oleks.
miks sa seda norrasse läinud moori siis üles ei otsi? kardad, va vanamutt, et saad füüsilise märkuse vä?
 
sinult 14. jaanuar 2015, kl 22.55
küsiti p, millal sa viimati midagi HEAD tegid?
 
P. to Aga mis vastust sa ootad 14. jaanuar 2015, kl 22.56
Mis ainutõde ?

Ma ju kirjutan, et ei mõista, mis pani seda naist minuga HILJEM nii alatult käituma ja seda täiesti heast peast.

Mitte mingit põhjust ei olnud selliseks käitumiseks.

Hakata mulle umbluud ajama, kõike salgama, MILLEKS ???? Ma ju tundsin teda need aastad, nägin ju, kuidas asjad oli.

MILLEKS ajada mulle udu, kuidas kõik teda tahtsid, temaga suhelda tahtsid, kui tegelikult oli vastupidi ?
Täpselt samasugune tõrjutu oli nagu mina.

MILLEKS mulle rääkida, et tema selline ei olnud, kui me olime ÜHES PAADIS ????
Müstika.
 
manipulaator p 14. jaanuar 2015, kl 22.59
paneb ilusasti jälle oma plaadi käima.
 
P. to Sinult 14. jaanuar 2015, kl 23.00
Naistuttavale tegin kindlasti head.

Olin talle alati toeks, kui tal vaja oli. Tänu minule sai ta palju julgemaks enesekindlamaks.

Minule toetudes ja minu arvelt ta enesekindluse saavutas.
 
P. to Manipulaator P. 14. jaanuar 2015, kl 23.01
Ei reageeri su ponnistustele.
 
vangivalvur 14. jaanuar 2015, kl 23.02
meil hakkas kell 10 öörahu, nii et p oigab ja ruigab delfis nüüd hommikuni. nagu tavaliselt.
 
P. to Manipulaator P. 14. jaanuar 2015, kl 23.04
Aga ikkagi huvitab, kuidas siis naistuttaval ja kõikidel soovijatel õnnestus mind panna oma pilli järgi tantsima ?

Kuidas ma siis alati käitusin ja tegin seda, mida NAISTUTTAV TAHTIS.

Mul oma mõtteid ja arvamusi ei olnud mõtet välja öeldagi, nendega EI arvestanud nagunii keegi mitte kunagi.

Nooremana olin nii harjunud, et minu arvamus ei loe, seda ei pea keegi mitte miskiks.
 
veelkord 14. jaanuar 2015, kl 23.05
veelkord küsin
MILLAL SA TEGID MIDAGI HEAD? sõbranna paska pole vaja ajada.
 
P. to Vangivalvur 14. jaanuar 2015, kl 23.07
olen vist loll, aga ma ei saanud, miks piinad ennast halva kogemuse all.

On olemas HEA kogemus, Shovinisti nurgake, Lolliklubi, Saadetud kirjad.

Kusjuures ma ise ei ole neid nurkasid üldse külastanud.
 
kas ikka vajab? 14. jaanuar 2015, kl 23.08
P. kirjutab: Iga naine vajab perekonda, lähedasi, karja lapsi.
-----------
kus sajandis sa elad? tänapäeval naise elul ka muud võimalused ja eesmärgid, kui titevabrikuks olla.
kui sa sexi ei taha, kuidas sa need lapsed siis kavatsesid saada ja alatu ju juba ette mees kuivale jätta..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!