Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.16
Seda ma olen eluaeg teadnud, et KÕIK NAISEWD on head, targad, tublid, andekad.

Mul ei olnud seda õppetundi vaja, et kõik naised peale minu on head ja väärtuslikud, teadsin seda lapsest peale.
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.17
kui sa poleks kade ega õel inimene, siis sa mõtleksid praegu hoopis nii, et kui tore, et mu endine peigmees on õnnelikult abielus ja kui tore, et mu endise sõbranna elu sai korda. nii mõtleb üks hea normaalse mõistusega naine. mitte ei kiunu koguaeg MINA; MINA MINA ja minul on paha ja tulgu ja täitku mu auk. kellegi vihkamine on endale mürgi sisse võtmine, sinul on paha, mitte sõbrannal ja ekspeikal.
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.19
kust sina tead, mis õppetundi sul vaja oli ja millist mitte.
tuleb vastu võtta kõik, mis antakse ega me keegi valida ei saa.
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.26
Kas ma olen midagi halba peigmehe kohta öelnud ?
Mitte midagi, peigmees on PARIM !!!!

Kas olen öelnud, et naistuttaval ei tohi peret olla ? Olen öelnud või ?

Jutt on naistuttava KÄITUMISEST minuga, SUHTUMISEST minusse , alandavatest sõnumitest, et MA RÕVE VANAMUTT, PUGEMINE ON MINU TÖÖ.

Milleks sa naistuttava perewelu siia sisse tood, mina ei ole seda puudutanud, ma ei teagi tema perest midagi.

Oled sina ikka üks õel mürgipritsija.
 
P. veel to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.28
Kas naistuttava perelu nullib ära minule saadetud sõnumid, minu mõnitamise, mullke valetamise ja kõige halva ????

Et tema pereelu muudab kogu selle halva olematuks, mida ta mulle tegi ????
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.30
ja mis siis kui ütles, et sina oled rõve vanamutt, MIS SIIS?
sina ütlesid mulle praegu, et olen õel mürgipritsija, mis ma pean nüüd ülejäänud elu ulguma delfis, et sina mulle niimoodi ütlesid ve.
 
liputaja P.-le 15. jaanuar 2015, kl 19.30
P kirjutab:kas ma olen midagi halba peigmehe kohta öelnud ?
Mitte midagi, peigmees on PARIM !!!!

parim mees, kes teise naisega abiellus ja su perssse saatis. nii nagu su sõbrannagi, vahet pole, sina jäid üksi.
Sa P. hakka nüüd ka paremaks inimeseks ja mine aita selle mehe naisel lapsi kasvatada, ikkagi pool ju kuldaväärt mehe geenid..
kade oled sii vä? või nii laisk ja isekas, et ei viitsi abivanaemaks hakata?

oleks sust mingitki kasu..
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.31
Oi, kui mõnus on mutil tänitada, nii mõnus, on ju ?

Nii hea on maaslamajat lüüa, on ju, naudid ikka täiega ?

No oletame näiteks, et olengi kade näiteks. Kas see muudab NAISTUTTAVA KADEDUSE ja pahatahtlikkuse ja minu mõnitamise olematuks ????

Et tema võis kade olla ja minu elu hävitada ?
Talle oli nagu kõik lubatud ?
 
P. to Lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.32
Ei reagweeri õelutsemistele,. ei paku teile seda mõnu.

Otsi oma negatiivsuse väljaelamiseks teine objekt, kui leiad.
 
hakka lapsehoidjaks, liputaja P. 15. jaanuar 2015, kl 19.33
P. kirjutab: Kas naistuttava perelu nullib ära minule saadetud sõnumid, minu mõnitamise, mullke valetamise ja kõige halva ????
-----
aga mis lahendust sa siis tahad, P?
ja mida ta sulle valetas? et oled vastik vanamutt ja pugemine sinu töö? see ju vägagi tõsi.
mida ta sulle siis ütlema peaks?

no sõbrannale võid ju ka ennast lapsehoidjaks pakkuda.
 
lambukesele 15. jaanuar 2015, kl 19.34
pole siin vist ühtegi toredat nõuandjat, kellele sa halvasti poleks öelnud. ükski hea ja normaalne inimene nii ei tee. kuid me elame oma elu reaalis rõõmsalt edasi, mis meil sest, sina oma vihkamises vaata et lõhki ei lähe.
 
P-le liputajale ja lamajale 15. jaanuar 2015, kl 19.34
kus maas sa nüüd siis lamad? mine hakka peigmehe naise juures vanaemaks.
 
mürgiprits peele 15. jaanuar 2015, kl 19.35
sa oled ju lausloll, täielik debiil, sest sa ei saa mittekui millestki aru,. mis sulle kirjutatakse.

ja vihkamist on sinus ikka silmini ja ülegi veel, muidu sa poleks nii pime selle suhtes, mida sulle head soovitatakse, sa ei näeks kõiges vaid omaenesele sarnast õelust ja muud halba.
sa oled oma õelusest nii pimestatud, et sa lihtsalt ei näegi kedagi teist ega midagi muud, mida su vihast vahutav hing välja paiskab.
sa oled lausa ohtlik, täpipealt sarnaselt käituvad sarimõrvarid, neil samasugused motiivid, sest nemad teevadki õigesti, nemad saava vaid õigesti aru ja nemad võivad. teised on süüdi ja väärivad karistamist.
 
kasulikkus 15. jaanuar 2015, kl 19.36
selle undamise asemel, sa liputaja P, võiks midagi kasulikku ju teha: hakka lapsehoidjaks sõbranna lastele, hakka abivanaemkas peigmehe lastele..
saad natuke HEAD teha, inina asemel delfikas.
 
issand 15. jaanuar 2015, kl 19.42
Kulla inimene,keegi ei saa enam midagi teha,sul ei jäägi muud üle kui põdeda,midagi pole teha. Kahju kohe,et sa elada ei taha.Paha kohe näha ,kuidas sa ennast siin maha teed ja lased siin teistel ka seda teha,see ei aita sind ju niikuinii,ja ega see hullemaks ka enam ei tee aga ei paremaks ka.Mul isiklikult on kole kahju sinust,et see sinu imelik üldsegi mitte eluohtlik probleem sind kunagi tugevamaks ei teinud.Imet ei juhtu,võid rahus elada nii edasi nagu sa oled elanud,KUI SA EI ANDESTA ,EI SAA SA KUNAGI NORMAALSET ELU ELAMAGI,KAHJU,VÄGA KAHJU.
 
tõde, P.- kohta 15. jaanuar 2015, kl 19.45
P. kirjutab:Jutt on naistuttava KÄITUMISEST minuga, SUHTUMISEST minusse , alandavatest sõnumitest, et MA RÕVE VANAMUTT, PUGEMINE ON MINU TÖÖ.
--------
no nii usinat liputajat oma eraeluga polegi enne nöinud. See pmeeleheitlik pugemine käib sul ju siinsamas delfikas päevast- päeva. püüad kaastunnest välja oressida oma pugemisega..
ja kes muu siis on sinusugune nine? ikka rõve vanamutt ju.
ega tõde sellest muutu, et se sulle ei meeldi, liputaja P.
 
siin 15. jaanuar 2015, kl 19.48
on ju ammu öeldud, et p on psühhopaat. ega seda niisama pole öeldud, ta tõesti on seda.
 
jah 15. jaanuar 2015, kl 20.10
P "praeti" lapsena tõesti söestunud tombuks, kellest surmatunnini asja ei saa. maha kanda vaid.

samamoodi ei sünni süüa toit, mis on läbi kõrbenud.

uskumatu järjekindlus, et naistuttav OLEKS PIDANUD Peed tupsununnutama, sest Pee oli õrnuke allaheitlik mömm.

miks PIDI keegi teine Peed elus edasi lohistama, vat seda mu aju tõrgub mõistmast.

mis headus see ka oli, kui sa alandlikkusest tollele naistuttavale igas asjas meeltmööda püüdsid olla, kõike vastuvaidlematult tegid ja suu lukus hoidsid.
kust tema pidi teadma, et sa sisimas rahul polnud.

ja ikkagi, kuidas saab eeldada, et teine, kes sama vana, samamoodi probleemidega, küll teistsugustega, aga ometi probleemidega, peab teist oskuslikult ja teadlikult kohtlema.

õppima sa tulid siia ellu ikka vaid iseenda asju, naistuttav ei puutu siia üleüldsegi
.
see napakas süütunnete jutt ajab iiveldama. süütunded, süütunded....see on sul kabuhirm üksi jääda, eemale tõugatud saada, mitte meeldimist kartma ja kokkuvõttes, hirm armastuse puudumisest.

sinu puhul võimenduski su ema-isa hirm kolossaalseks ja neil sai see alguse oma vanematest juba.

äkisti ema ja isa olid kgb-ga seotud, neid jälgiti, nad kartsid, et tuleb välja. sina seda ei pea aga teadma ja vaevalt keegi su lähedastestki teadis.. see oli salastatus, elu ja surma küsimus.

mis annab sulle uskumuse, et sina oled ainus eriline eksemplar maamunal, kes mõne oma sookaaslase pärast eluõnne kaotas.

vaata, sihukesi on ilmselt tuhandeid ja rohkem veelgi, on hullemaidki stsenaariume. sinule jäi alles su elu ja need, kel halvemini sinust läinud, ei saagi siia kirjutada, sest neile ei jäänud isegi elu enam. ja teised püüavad elada ja üle olla ega tule siia laiama.
seepärast sa neid ei teagi, sa tohman
 
P. to Jah 15. jaanuar 2015, kl 20.32
Miks tupsununnutama ? Mitte kuskil ei ole ma seda öelnud.

NORMAALSEST, VIISAKAST KÄITUMISEST oleks piisanud.

Kuidas mina sain naistuttavaga sõbralikult, viisakalt käitutud, aga tema ei saanud ?

Mitte midagi rasket ei ole sõbralikus suhtlemises.

Ootasin naistuttavalt viisakat, täiesti TAVALIST käitumist, nii nagu üldiselt ikka käitutakse.

Mitte midagi üle jõu käivat temalt ei oodanud.

----
Kui talle käis üle jõu minuga inimese moodi rääkimine, siis ei oleks tohtińud minuga üldse suhtlema hakatagi.

Kui ikka tunned, et inimene ei meeldi, tekitab põlgust, no hoia siis eemale, kui sa inimest üldse ei talu.
 
liputaja P.-le 15. jaanuar 2015, kl 20.36
sul nagu häbi ei hakka oma eraeluga siin pugeda?
ja kaastunnet kerjata? miks sa siis miilitsasse ei pöördunud?

kui kuritegu korda saadeti? nüüd oled kaasosaline.
miks sa peigmehe naisele appi ei lähe lapsi kasvatama?
tee ükski heategu päevas.
 
kus on piir? 15. jaanuar 2015, kl 20.39
su sõbranna käituski ju väga ausalt, ütles nii, nagu asjad olid: olid vana mutt, olid pugeja..

ise kiitsid ju heaks, ega inetu tõde sellest muutu, et see täiesti sinu nägu oli.

ja ega sa pole nüüdki ju midagi muud kui hale pugeja ja vana mutt.
mida sa siis kuulda tahtsid?
 
P. veel to Jah 15. jaanuar 2015, kl 20.40
Kas su meelest siis ÕELUTSEMINE on normaalne käitumine või ?

Et kui soovid, et teine ei õelutseks, siis see on tupsununnutamine ? Pole sõnu.

Et sina oma sõbrannadega muudkui keerate üksteisele käru ja õelutsete üksteise kallal ?
Kui te seda ei tee, siis järelikult tupsununnutate.

Kas NORMAALSET JA VIISAKAT suhtlemist oodata on su meelest tõesti liig ?

Ainuke asi, mida sellelt naiselt ootasin, oli see, et ta lõpetakse mu kallal õelutsemise.

Kui see käis talle üle jõu, siis mul ei ole midagi öelda.
 
pugejale P. 15. jaanuar 2015, kl 20.42
P. kirjutab: kui talle käis üle jõu minuga inimese moodi rääkimine, siis ei oleks tohtińud minuga üldse suhtlema hakatagi.

Kui ikka tunned, et inimene ei meeldi, tekitab põlgust, no hoia siis eemale, kui sa inimest üldse ei talu.
--------
eks sa pane endale keelumärk otsaette: suhtelmine ja sissesõit keelatud.
kelle käest see sõbranna nagu luba oleks pidanud küsima?
kas murdis uksest ja aknast sisse. kas oli tegemist vargusega?
miks sa siis miilitsasse ei pöördunud?
 
P. to Kus on piir ? 15. jaanuar 2015, kl 20.42
Oi, kui " aus " oli tõesti.

Mõni päev enne korrutas: ma olen talle kõige tähtsam, sõbranna on kõige tähtsam, jäta peigmees maha, oled noor, sul aega küll uut leida.

Väga " aus " tõesti, midagi ei ole öelda.
 
misasi on õelutsemine, P? 15. jaanuar 2015, kl 20.44
kas aus ütlemine on nüüd siis P. meelest õelutsemine?
no oled ju sitaratas pugeja? misasis sa siis oled omast arust?
 
P. veel to Kus on piir ? 15. jaanuar 2015, kl 20.45
Sa ikka mõnitad täiega.

Inimene ju 13 aastat EI öelnud mulle mitte ühtegi korda PUGEJA, mitte ühtegi korda.

Kui peigmees oli ära läinud, siis KOHE olin pugeja, enne ei olnud.

Üle mõistuse kaval keerutaja.
Nii kui peigmees oli ära läinud, muutus kogu eelnev jutt RISTI VASTUPIDISEKS.
 
oli olukord, P. 15. jaanuar 2015, kl 20.47
eks sel päeval, kui ta sulle ütles, et oled kõige tähtsam, tal õigus oligi. arvatavasti polnud teisi inimesi saadav sel hetkel. sa olidki kõige tähtsam sel kuupäeval, sel kellaajal.
inimene oli ju väga aus.
Miks sa oleks noore mehe elu pidanud ära raiskama? ilma kepita suhe ei kesta kaua nagunii.. ja vananeva naise sexmured nagunii keerulised. peigmees pole ju ka õnnetu st oligi hea nõuanne.
Sõbranna nägi ära, et sust ikka emaks ja mehga kooseluks asja pole.
kahtlemata oli sul aega uut leida, polnud sul ju ramastuski. aga sa olid ju nii laisk ja sexikülm, mis mehi sa ikka püüad niimoodi?
 
tunded pole püsivad 15. jaanuar 2015, kl 20.49
no eks 13 aasta jooksul su sõbrannal arvamus muutus ka sinust. näib, et kehvemaks. mis seal siis imelikku on?
 
kujuta ette 15. jaanuar 2015, kl 20.50
P lömitab, ei tule piiksu eest ega takka, hiilib mööda nurgaääri, on alandlik ja vagur, naeratab aint kohtlaselt

ja nüüd ütleb P. et tema eeldas naistuttavalt samasugust käitumist.
seda, et kui P suutis nii, siis OLEKS naistuttav ka pidanud suutma ja vastavalt end P-le kohandama.

kujutagem nüüd ette kaht P-eed, sarnase käitumisega, sarnase suhtumisega....häbelikult, alandlikult, silmad maas hiilimas, pugejalikult naeratamas ja käske täitmas..

milline on seega sõnum meile?

muidugi see, et kui MINA /P/ teen nii, siis eeldan, et ka teie teete nii. teie peate rääkima nagu MINA eeldan, tundma nagu MINA eeldan, sest MINA olen nii heatahtlik ja sõbralik alati ja hea inimene nagunii...
 
valelik aferist P. 15. jaanuar 2015, kl 20.54
sellised nagu P. on valelikud salakavalad aferistid.
psühopaat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!