Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 15. jaanuar 2015, kl 21.02
Oli olukord, P
Ei olnud ma talle ju üldse tähtis, ei ole kunagi olnudki.

See tähtsuse jutt oli AINULT SELLEPÄRAST, et MUL SÜDA HALEDAKS LÄHEKS JA MA KINDLASTI PEIGMEHE ÄRA AJAKSIN.

Tunded pole püsivad

Naistuttav ei sallinud mind ALGUSEST PEALE. Tema suhtumine minusse oli kogu aeg ühesugune.

Me 1.kokkupuutel hakkas ta mind üleolevalt mõnitama. Olime siis 18 ja siis me veel suhtlema ei hakanud.

1.kokkupuude oli kohutav.
Mõtlesin, et kuidas täiesti võõras tüdruk niimoodi mind mõnitas.

See oli nagu koolikiusamine, et ehheeee, sa ei oska, eheeee, sa oled lollike.
Väga vastik oli.

----
Edasi suheldes oleks just pidanud tema suhtumine paremaks minema, sest mina suhtusin temasse väga hästi.
 
P. to Kujuta ette 15. jaanuar 2015, kl 21.04
Kui me mõlemad oleksime niimoodi käitunud, sis oleks kõik kõige paremas korras.
 
kirjatsurale P. 15. jaanuar 2015, kl 21.05
ma ei viitsi su luuletamist siit nagunii ammu juba lugeda. kerin edasi, vaadates, mida teised kirjutavad.

see ju meelelahutus siin, kuna mitte midagi ei toimu. teemas pole arengut, kulla kirjaneitsi.

aga P. mis sa täna HEAD teinud oled?
 
pugeja 15. jaanuar 2015, kl 21.17
kui P juttu uskuda, siis P sai kohe esimesest korrast aru, et naistuttav temasse halvasti suhtub ja edasi sai rohkem veel aru, et naistuttav teda lausa ei salli...

...aga ometi suhtus P temasse vääääägagi hästi.
edasi käitus nagu kalts, oli teisele eksperiment, et kas õnnestub abordile saata, kas saab peikast eemale.....

...saigi ja seepeale muutus P jälgimast jälgimast limukaks sõbranna jaoks, kes oli pugenud kui segane ja kõik olulise oma elus vaid meeldidatahtmise pärast hävitanud.

loomulik, et sellisele öeldakse, et oled PUGEJA, et oled VASTIK VANAMUTT, et sellist rohkem nähagi ei taheta....

ja nüüd P/ugeja/ ruigab, süüdistab, pillub tuld ja tõrva, sest omaenese vitsad peksavad kõige valusamalt.
 
issand 15. jaanuar 2015, kl 22.14
Seda teemat lugedes siin hakkan varsti juba enda terves mõistuses kahtlema,endiselt ,ma ei näe probleemi,abordid ,nõmedad sõbrannad ja kahtlased peikad ei ole probleem ega katastroof,selliseid leidub paljude inimeste elus.See oli valik,mille sa ise tegid.Kurta enam pole mõtet.Ja tegelt eelneva kommentaari eest ,et mul on lapsed kelle nimel elada,et mis mul ikka põdeda eks,ei ma ei solvunud,aga REAALIS ilmselt oleks sulle kallale tulnud.Jah mul on lapsed,aga seda ühte pole,ja tal olid REAALSELT ilusad pruunid silmad,kümme sõrme ja kümme varvast,aga millest sina muidu räägid? lootest,keda REAALSELT polnud,kuulsid ta südant tuksumas??? hoidsid ta käest??? ei,ja vot seepärast ei näe mina sinu probleemi,ma näen mingit kiunumist lootest kelle sa ise hävitasid,ja piisavalt tugev polnud ,et uuesti elama hakata,uus laps saada.MA EI NÄE PROBLEEMI,AUSALT NOH.
 
kulla naised 15. jaanuar 2015, kl 22.31
kui inimene on psühhopaat, siis ta niikuinii ei saa aru, millest te kirjutate, teie probleemidest, muredest. psühhopaadil ei ole empaatiat teiste jaoks, tema jaoks on ainult tema enda probleemid probleemid. lugege, selle kohta on materjali piisavalt.
 
Liisbet 15. jaanuar 2015, kl 23.23
Ilmselt oleme nõrgad, et ei suuda sellest P teemast end lahti rebida ja P kasutab seda täiega ära.
Ehk siis teeb meiega sama, mis naistuttav temaga.
Järelikult pole ta ise sugugi parem. Või on siis ta näol tegu tõesti psühhopaadiga?
Enesesalgajad, ennast halvustavad inimesed arvavad, et on head, sest peavad teisi endast paremaks. Kõige tähtsam inimene on igale ta ise. Ennast tuleb armastada, seda parimas mõttes. Ilma armastuseta enda vastu tekib viha ja kadedus nagu siin eespool ka kirjutati.
Ilmselt oli see naistuttav ka miskit taolist, kadestas teisi ning kasvatas sel moel viha enda sees. Tema maandas end P peal, P maandab end aga foorumlaste peal.
Mulle jääb pidevalt segaseks, miks P arvab, et too naistuttav oleks pidanud olema hea ja õilis. Nii võiks ju igast pahategijast oodata, et ta peaks olema hea ja õilis. Aga kui kõik oleksid head ja õilsad, siis pahategijaid ju polekski.
Nt kui keegi poeb kellegi hõlma alla, siis aga lööb selle maha ja omastab ta vara, kuidas siis saaks ta kohta hiljem öelda - mina küll poleks nii teinud, kuidas ja miks tema tegi. No näed, tegi, ja kõik.
Ja oletagem, st sel mahalöödul oli lähedane, kellel seetõttu tekkis tühjus ellu. Lausa kummaline oleks mõelda, et see siis tahaks, et see mõrvar tuleks ja täidaks selle tühiku - tema selle tekitas, tulgu ja täitku siis ise ära. P aga just seda oma kunagiselt naistuttavalt ootab. Absurd ju!
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 00.26
Pugeja
Naistuttaval oli ju VAJA, et ma selline olen.
Talle oli see KASULIK.

Naistuttav mind TALLAALUSENA vaja oligi, siis oli mind hea kamandada.

Kui ma oleks teistsugune olnud, siis me üldse EI oleks suhtlema sobinudki.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 00.28
Kulla naised
Väga hästi teen vahet viisakal, asjalikul kriitikal ning õelutsemisel ning meelega risti vastupidisel jutul.

Asjalik kriitika on teretulnud, kahjuks kohtab seda siin harva. Kahju.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 00.32
Issand
Vabandasin ju ilusasti, et nii on julm öelda.
Loomulikult on jõhker kaotada laps, see on igaühele selge.

Mul ei olnud uut meest mitte kuskilt võtta. Lihtsalt ei tekkinud selles vanuses enam kellegagi vastastikust huvi.
 
P. to Liisbet 16. jaanuar 2015, kl 00.35
Mõtlen nii, et kaevas mulle augu ning lükkas minu sinna üksindusse virelema ning ise pani irvitades jooksu.

Kükitagu minuga koos siis augus, ise ta seda ju nii väga tahtis, kuidas siis enam ei taha.
 
ikka tore 16. jaanuar 2015, kl 00.37
ikka tore, kui inimestel hästi läheb, on ju P.?
 
pugeja P. 16. jaanuar 2015, kl 00.40
see pugemine siin netirahvale tuleb sul ju imekenasti välja. milles nagu probleem.? ja vana mutt oled ka, millega sa siis nagu rahul ei ole?
ja kuni sa siin pugemas käid, ongi ju pugemine sinu töö.
 
P. to Pugeja, P 16. jaanuar 2015, kl 00.44
Loomulikult olen vanamutt, millal vastu vaielnud olen.

Selge see, et vana olen, sellepärast kirjutangi, et midagi muuta ei saa, elu otsast peale ei alusta.
 
hästi tore, P. 16. jaanuar 2015, kl 00.48
mul on alati nii hea meel su pärast.
 
P. to Hästi tore P 16. jaanuar 2015, kl 00.50
Kus elad ? Saame kokku.
 
ja jah. 16. jaanuar 2015, kl 00.55
mul on su pärast hea meel.. st terve su jama ei lähe mulle korda. Ei huvita. Niisama ajaviiteks hea siin keelt teritada. mul üsna suva, mida sa siia kokku kirjutad. ma loen teisi blogsid ka.
 
P. to Jajah 16. jaanuar 2015, kl 01.02
Sellest olen ammu aru saanud, et paljud teritavad lihtsalt keelt.

Olen seda korduvalt öelnud, et lihtsalt öelutsetakse. Sa oled üks väheseid, kes seda vähemalt ausalt tunnistab.

Teised vaidlevad vastu, et ma ei saa aru, millest kirjutatakse. Nagu 22.31 komm.

Saan aru küll, kui niisama pilatakse, keelt teritatakse või kui inimene tõsiselt kirjutab.

Näiteks Liisbeti komm on asjalik arutelu.
 
mida liisbet siis arutab? 16. jaanuar 2015, kl 01.09
mida liisbet siis sinuga arutab ja kas sa siis tegid täna nagu mõne heateo ka?

su lugu peaks südant puudutama, siis ehk huvitaks.. aga see on nii imal ja väljapressitud haledus, et norm inimese ajab oksele.
see lõpmata vanaeva naise pugemine inimestele, kel sust jumala üks-puha.nagu väärikust võiks olla.
 
Liisbet 16. jaanuar 2015, kl 01.25
Et kui pahategija kaevab augu ning kellegi sinna sisse lükkab, peaks ta tollele pärast seltsiks minema?
Väga kummastav lähenemine. Kust üldse nii tobe mõte saab tekkida?
Kuidas saaks tahta, et pahategija, kes teadlikult teise auku tõukab, võiks tollele sinna seltsiliseks minna?
Mõtle nüüd ise, P, see on ju absurd! Sa tahad ikka võimatut. Algusest peale teadsid, et naistuttav sind ära kasutab ja sulle halba soovib. Mille pagana pärast peaks ta sinusse nüüd teistmoodi suhtuma?
See, et sa, teades, milline ta on, ikkagi ta tahtmist ja ütlemist mööda tegid, ainult suurendas ta vastumeelsust sinu vastu. Ta on selle sulle ju ka välja öelnud - see kurikuulus lause, mida ise siia oma sada korda kirjutanud oled - pugemine on sinu töö.
See, et ise ennast süüdistad, ei tee sind heaks ega õilsaks, ei õigusta sind ka. Tõenäoliselt su kuulekus, enda mahasalgamine ning alluv käitumine muutusid su naistuttava silmis tülgastavaks. Alul oli lihtsalt ärakasutamine, üleolev suhtumine, pärast tuli tülgastus.
Muidugi hakkad sa nüüd rääkima, et mis ta siis passis mu pool, mis ta sinna üldse tuli oma sõprust pakkuma. Ja ise oled ka vastanud, tuli kadedusest su suhet rikkuma, sest ega ta polnud ju hea ning õilis, hoopis paha oli. Miks ta selline oli, ei tea, kuid igasuguseid mõjureid on.
Miks sina selline oled, selle üle oled ju pikuti ja laiuti mõelnud. Mõtle vahelduseks ka selle üle, miks naistuttav selline oli. Saad aru, miks ta selline oli, mitte, miks ta sinu vastu paha oli, vahe on sees.
 
P. to Liisbet 16. jaanuar 2015, kl 01.34
Pugemise lause kirjutas ta mulle siis, kui mind enam vaja ei olnud.

Kui me veel suhtlesime, siis ta mulle kunagi " pugeja " ei öelnud.

Kui ta ei oleks saanud mind ära kasutada, ei oleks suutnud peigmehest lahutada, siis ta oleks olnud puhta MASENDUSES.

Tal võis tülgastus tekkida, aga kui ma ei oleks peigmeest ära ajanud, siis ta oleks ju puhta omadega läbi olnud.

----
Ma ei saagi aru, MIKS naistuttav selline oli. Naiivselt üritasin seda iseghi temaga arutada, aga kus sa sellega, hakkas mind hoopis mõnitama ja me jutust ei tulnud mitte midagi välja.

No ikka ei saa naistuttavast aru, tema käitumine on nii kummaline.

Kui ma midagi kelleltki tahan ning keegi seda teeb, siis olen ju tänulik.

Tema sai oma tahtmise, aga on veel vihane.
Kui ta ei oleks oma tahtmist saanud, oleks veel vihasem ja veel masenduses ka.

Kuidas sellisest fruktist aru saada ? Täielik müstika.
 
kamandatav P. 16. jaanuar 2015, kl 01.37
P. kirjutab:Naistuttav mind TALLAALUSENA vaja oligi, siis oli mind hea kamandada.

mis mõttes ta sind siis kamandas? pani enda aluspükse pesema, või pidid teda rahuldama keelega?
 
P. veel to Liisbet 16. jaanuar 2015, kl 01.37
Kordan veel.

Veider ongi see, et kui naistuttav sai oma tahtmise, oli vihane.

Kui ei oleks saanud ja ma oleks jäänud peigmehega, oleks ta olnud väga nördinud ja vihast hambaid kiristanud.

Ükskõik kuidas ma ka ei oleks käitunud, ikka ta ei oleks rahul.
 
valesti oled aru saanud, P 16. jaanuar 2015, kl 01.42
P kirjutab: Kui ma midagi kelleltki tahan ning keegi seda teeb, siis olen ju tänulik.

no kiusaja kiusatavale nüüd küll tänulik pole. Pigem tekib tülgastus roomaja, pugeja vastu. Kuskil on imväärikuse mõõdupuu isegi psühopaadi jaoks.
---------
teisalt ega ikkagi ei tea ju seda teist naist. meil on P. pugemisest ja meelditahtmisest kaastunnet väljapressiv lauluke siin.. mis on tõsi, mis tema haiges ajus sündinud, mis minevikust välja kaevatud.. pole ju tõestust.
 
võrreldamatud asjad, P. 16. jaanuar 2015, kl 01.45
P kirjutab: Ükskõik kuidas ma ka ei oleks käitunud, ikka ta ei oleks rahul.
-----
miks sulle selle naise meelerahu tähtsam oli kui peigmehe oma? miks sulle see naine hirmus tähtis oli? ülim kui teised inimesed.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 01.53
Võrreldamatud asjad

Kahjuks tuleb välja jah, et naistuttav oligi kõige tähtsam, kui ma peigmehe ära ajasin.

Kahjuks peigmees on läinud, abort tehtud, muuta seda ei saa.

Minu jaoks oli naistuttava hilisem käitumine shokk.
TEMA JU TAHTIS minu lahkuminekut.

Sai ju , mida nii väga tahtis, milles siis asi on, et ikka ei ole rahul ?

----
Vahepeal oli lühike periood, kui olin peigmehega ning naistuttav oli ära.

Sa ei kujuta ette, kui löödud ja stressis ta oli, käis tugevalt küürus ja oli nii nördinud.

Uuesti minu pool olles rääkis ta, kuidas ma ikka sain temaga koos mitte olla, hädaabi - "peika" ema oli ka küsinud, miks me koos ei ole.

Arvan, seda ta luuletas, ei usu, et selle mehe ema midagi küsis.
Püüdis lihtsalt mind niimoodi mõjutada.
 
sinu kujutlus 16. jaanuar 2015, kl 02.02
kuidas sa seda elu siis ette kujutasid, tulevikus?
et eladki naisega koos nagu paar?
Võib- olla sel hetkel su tuttav sõbranna naine aevaski, et hea plaan, hiljem kui mehi ka saadavale tekkis, otsustas, et nii saab ju palju huvitavama elu. koos mehega..
nii, et ta võis olla täiesti aus mõlemas ajahetkes. Lihtsalt, kui nägi uut võimalust, haaraski sellest kinni.
ta ei saanud ju sind enda mehega suhtesse kaasa võtta.
 
D 16. jaanuar 2015, kl 02.17
Esimest korda näen naist, kes enda jutu järgi lesbi ei ole, aga on sellest hoolimata armunud oma sõbrannasse!:-D

Müstika!
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 02.28
Sinu kujutlus
Probleem on ju selles, miks OLI VAJA MIND LAHKU AJADA ?

Hea küll, mõistan, et oli kade, sest tal siis ei olnud ju, aga hilisem käitumine on ajuvaba.

Mis koos elama ? Naistuttav oli minu pool AINULT selleks, et mind peigmehest lahku ajada.

Enne peigmeest saime naistuttavaga harva kokku, tihti olid pausid 3-4 kuud. Oli ka 6 - kuuline paus, mil me üldse ei kohtunud.

Naistuttavaga suhtlemise ajal olin samamoodi ÜKSIK, käisin ÜKSINDA väljas, seda oli nii vähe, kui me koos käisime, peamiselt suhtlemise algul 20 -22a.

Kui tal tuli tahtmine minna endale tulevast abikaasat otsima, võttis minu kaasa, üksinda tal oli imelik minna.

Ta võttis oma mehe - otsinguid ikka väga tõsiselt.
Lausa vihane oli, kui käisime tantsimas ja ta ei olnudki endale meest leidnud.

----
Mehega koos elades ei saa mulle vahel helistada, vahel kasvõi kohvikusse minna ?

Et siis mees kohe lahutab või, kui minuga kohvikusse läheb ?

----
Mina oleksin naistuttavaga küll edasi suhelnud, kui peigmehega koos elama oleksin hakanud.

----
Sinu sõbrannad lõpetasid päevapealt sinuga igasuguse rääkimise, kui mehele läksid ?

Endised suured sõbrannad tulevad sulle tänaval vastu ja isegi tere ei ütle, pööravad pea ära, sest nad ei saa teretada, sest on abielus ?

Nii küll ei ole, ära valeta.
 
väga haige suhe 16. jaanuar 2015, kl 02.31
jah kaks vaimselt ebastabiilset said kokku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!