Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.43
Paar tänahommikust kommi lõid pahviks.

No kust on naistes selline õelus ????
Millest ????

Ei maksa öelda, et viga minu korrutamistes.

Minu pärast korrutagu keegi oma muret kasvõi miljon korda, vot ei teki vajadust teise haavades susima hakata.

Ja ei saa sellistest inimestest iial aru saama.

Mis kärbes neid närib ?
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 14.47
Näiteks keegi põeb oma aborti.

No ei tule pähe nähvata, et sa põed hoopis seda, et teised aborti ei tee ja oled kade.

Midagi taolist ei tule pähegi.

Ainult sadist suudab taolises olukorras niimoodi öelda.
 
haige 16. jaanuar 2015, kl 14.49
olen siin pikalt lugenud P teemat ja täna hommikust saati ainult oksendan.
lihtsalt haigeks olen jäänud, kui nii pikka ja tupikusse viivat teemat pidevalt jälgida ja lugeda.

P, sul on midagi ikka kõvasti nihkes ja ilmselt emagi sind seetõttu teistest eemale hoidis. häbi ju, kui kogu küla teab, et sul laps natu imelik on. samas kui ema-isa ka pisut erinevad olid. inimesed ju kohe märkavad, eriti külas veel, eriti ühisköögis....ja juttu jätkub kauemaks....

see, kui ema sulle ütles, et tahtis sind kaitsta, see on õige, nii oligi. eks ema tahabki alati kaitsta oma last, ikkagi omaenda ihuvili.
kahju lausa.
müstika oled sina, mitte sõbranna oma pea ja seal toimuvaga.

P, mis on headus sinu meelest. räägi oma sõnadega nagu mõtled. siis räägime edasi.
ja ära kakle siin, see on tobe ega vii kuhugi. ise teed endale haiget vaid.
proovi parem rahulikult aru saada, mida kirjutatakse, sest siin on ikka väga, väga häid ja siiraid soovitusi ja pöördumisi sinu jaoks.

mind paneb lausa heldima, kui paljud sulle kaasa elavad, püüavad mõista ja sind aidata...ja seda kõike vabast tahtest omaenese ajast.
see on ülim kingitus ju sulle, see sulle kingitud aeg, see sulle mõtlemine, see sulle pühendatud heasoovlik abivalmis hingesoojus.
 
no kust on naistes selline õelus?, küsib P 16. jaanuar 2015, kl 14.55
kust ta siis ikka mujalt on, kui elust ja valust.
ega sina siis ometi ainus ole, kel hing kildudeks ja valu lööb silme eest mustaks....
 
P. Eelmisele 16. jaanuar 2015, kl 15.01
Aga miks nad siis ei kirjuta siin oma valust, tehku teeema ja kirjutagu või 1000 lehekülge jutti, karjugu oma valu välja.

Milleks on vaja tulla süütu inimese kallal oma valu välja elama, kes ei ole neile mitte midagi halba teinud ?

Ja siis räägivad õelusest ja keadedusest, mida nad tegelikult ise on.

Vastasel juhul ei tekiks mitte mingit vajadust tulla netti võhivõõrast ründama, kes neile midagi paha öelnud ei ole.
 
P. to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.04
Jah, olen väga tänulik üksikutele kaasaitajatele, loomulikult läheb süda härdaks, kui sõbralikku kommi loed.
Olen olnud ka pisarateni liigutatud ja aitäh !


Kahjuks on palju - palju rohkem julmi, lausa sadistlikke komme, mis panevad ihukarvad püsti tõusma ja mõtlema, mis nendel inimestel ometi viga on.
 
P. veel to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.07
Öelda inimesele, kes siiani aborti ja purunenud suhet põeb, et põeb õelusest ja kadedusest, ei ole mitte ainult julm, vaid ka SADISTLIK.

Kujuta ette, neiu põeb aborti, kahetseb seda tõsiselt, tahab nii väga aega tagasi keerata ja talle öeldakse, sa põed, sest oled kade.

Vähe sellest, et selline ütlus on ABSURDNE, on see tõsiselt SADISTLIK teise haavas sorkimine.
 
loen ja oksendan 16. jaanuar 2015, kl 15.10
sa ajad sellist pada, et tõesti ajab oksele. jälk inimene, mitte ainult kade vaid lausa ilge. küllap sõbrannagi sai aru, milline ilge limukas sa oled.
 
P. veel to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.14
Veel tobedam on tulla niigi õnnetu inimese haavades susima.

Mis mõttes ära kakle.

Pean ütlema õelutsejatele, et aitäh, et mu hingehaavade kulul ennast lõbustate, aitäh, et minu kallal õelutsete, aitäh halvustamise ja parastamise eest.

Sa pöördud täiesti VALE inimese poole.

Kaklemises süüdista neid, kes siia kaklema tulevad, kes siin kakelda tahavad, kes seda naudivad.

Nende poole pöördu.

Mina kakelda ei taha, kogu see õelate poolt korraldatud käts on mulle äärmiselt masendav ja traagiline, kurb lihtsalt, et ei taheta normaalselt rääkida.

----
Teisi sa süüdistada ei julge, kardad, hammas ei hakka peale.

Aga minusugusele õnnetule üksikule on hea kraesse karata.
 
haige 16. jaanuar 2015, kl 15.14
kallsi, P

ma olen sinu teemat järjepanu lugenud ja ütlen sulle, kui erapooletu kaaslugeja, et mina olen siit palju rohkem häid kommentaare leidnud. päris õelaid on ikka kogu selle teema kohta väga vähe olnud.
praegu jah, siin lõpus, on kisa palju. aga ega sa ise pole ka päris süütu. kui sa ei kipuks ise siin inetusi pilduma, siis vaevalt et keegi sulle ka halvasti ütleks. kui ehk, siis mõni üksik.
niisama ei toimu mitte midagi.
ikka on põhjus ja ikka on tagajärg.
ja kuna see on sinu teema, siis oled sina vastutav oma teemas toimuva pärast.
ma just lugesin üht teemat, kus pikalt arutletakse üsnagi delikaatsel teemal.
jah, algul olid tõesti üksikud provokaatorid ütlemas, aga kuna teemategija väga rahulikult asja juhtis, siis edasi toimus tõeliselt tore arutelu ja ei ainsatki kisklemist, ei ainsatki mõnitust.
täitsa nautisin teemat ja mõtlesin, et need toredad ja arukad inimesed on ju kogu aeg meie kõrval. nii hea tunne oli sellest.
 
P. to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.21
Kulla daam, halvasti öeldakse sellele, kellele SAAB halvasti öelda, kes on haavatav või üksik, kellest ei ole vastuhakkajat.

Ju siis nähakse, et ma nii valuliselt reageerin, see pakub sadistlikku mõnu, tekib hasart.

Täpselt nagu naistuttav.
Mida valusam mul oli, seda suurema mõnuga tema irvitas.

SADISTID leiavad üles ohvri ning mina olen siinsetele sadistidele ideaalne ohver.

Olen õnnetu, õnnetu inimene on sadistile ideaalne märklaud, sest õnnetu võtab kõike väga südamesse.

Olen üksik.

Tavaliselt inimesed toetuvad oma perele, oma sõpradele, neil on olemas oma tugigrupp, mida minul ei ole.

Õelad inimesed tunnetavad selle kohe ära.
 
mis õigusega 16. jaanuar 2015, kl 15.26
sina psühhopaat siin teisi sadistideks nimetad?
 
P. veel to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.28
Oleneb OLUKORRAST.

Kindlasti teistes tingimustes, teistes olukordades olen võimeline õelutsejad ära nullima.

Aga abordi ja peigmehe teemas ei ole, see on mul väga hell koht.

Kui ma kahetsen oma aborti, viimane abort viis mu elu täiesti rööpast välja, nii väga igatsen sündimata lapse ja peigmehe järgi.

Ei ole suutnud sel teemal pikemalt peatudagi, sest olen siin väga haavatav.

Spetsiaalselt ei kirjutanud detailselt, et mitte anda õelutsejatele relvad, aga ikka nad hakkasid oma õelusega pihta...
 
P. to Mis õigusega 16. jaanuar 2015, kl 15.29
Tõde on valus kuulata ?

Shokeerib siinne sadism.
 
vahi raibet 16. jaanuar 2015, kl 15.30
kuidas kohe oskab oma õela olemise teiste kaela veeretada. siis on mõistust küll ja veel, muidu jumalast debiilik, muffigi millestki aru ei saa, aga oma süü teise kaela veeretamine on kohe nii käpas kui käpas. täpselt nagu süüdistab sõbrannat nii süüdistab ka kõiki teisi.
 
rebane 16. jaanuar 2015, kl 15.32
kõik, milles teda on süüdistatud ja õigusega kusjuures, kõik veeretab teiste kaela, nii nagu kombeks on sõbranna aegadest saadik. ehtne psühhopaat, sellised nad ongi.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 15.38
Mõtlen, kuidas saab võimalik olla, et nii kirjutavad naised - emad, kes peaks olema õnne, armastuse ja õrnuse kehastus ?

Või on tõesti inimesed nii kahestunud, ühtede inimestega on ühesugused või kui mingit haavatavat inimest näevad, siis nagu saakalid tormavad kallale ?
 
haige, veel P-le 16. jaanuar 2015, kl 15.39
oled veel jõudnud siia vahepeal kirjutada.

ütled, et pöördun sinu, kui VALE inimese poole.
mittesugugi vale inimese poole.
just sulle kirjutasingi seda.
sa süüdistad teisi selles, mida sinu enda kirjutised sisaldavad.
sa näed igas lauses, igas tühises sulle selgitada püüdvas erinevas mõtteviisis vaid üht - ja see on susimine, õelus, psüühikahäire(jah ka seda oled öelnud) ja mida veel halba kõike..

aga mina loen neidsamu komme ja näen arukate inimeste arukat lähenemist sinu probleemile.
õlust ega susimist pole neis ollagi.
aga sina näe, leidisid, et ON susimine..

mis sa siis ootad, et sulle selle peale öeldakse?
hakataksegi TÕELISELT halvasti ütlema. mõni paneb sulle diagnoosi või loobub, mõni ikka loodab ja jätkab sulle selgitamist, mõni sõimab sul näo täis jne jne tuhat erinevat tunnet võib olla....

ja mis kõige tipp, sa justkui seda ootaksidki, sest nii saad vastu kakelda, lähed tõeliselt põlema ja sult hakkavad tulema ennast kõiges õigustavad ja teisi kõiges süüdistavad kommid.
vat nii siis.
nüüd ära tõlgenda minu sõnu jälle valesti. rääkisin sulle seda, mida olen isegi tundnud ja ma arvan, et nii on paljud tundnud.
mõni lahkub su teemast ja lööb käega, mõni ütleb sulle vastu, mõni tahaks sulle vitsa anda, mõni...kes teab, mida mõni veel tunneb....aga fakt on see, et see pole hea tunne.

kui sa vajad kaastunnet, siis sa seda saaksid
kui sa vajad seda, mida siit oled saanud, siis sa oled seda saanud.

mida endast välja peegeldad, see sulle vastu peegeldub.
mida külvad, seda lõikad
ja need pole niisama sõnakõlksuks öeldud, neis sõnades on elutõde.
ja ongi kogu müstika.
 
P. to Rebane 16. jaanuar 2015, kl 15.43
Minu põdemise põhjuseks on ju abort ja peigmehest lahkuminek, rappaläinud asjatult tühja elatud elu.

Kui mu igatsus pereelu ja laste järgi on ÕIGUSEGA PÕHJUSTATUD SÜÜDISTAMINE, siis on ju kõik naised õelad, halvad, kadedad, sest peret ja lapsi tahab IGA NAINE.
 
P. veel to Rebane 16. jaanuar 2015, kl 15.47
Ameerika kanalil väga palju toonitatakse, kuidas noored tüdrukud - naised unistavad oma lapsest ja perest.
See on seal iga tüdruku jaoks kõige tähtsam asi.

Ei ole kordagi kuulnud, et peresoov tähendab õelust.

See on IGA NAISE täiesti loomulik soov.

Kui on saade naisest, siis ALATI mainitakse, kuidas ta kibeles mehele, kui väga tahtis lapsi saada.

Mitte kuskil saates ei öelda, et oma pere, laste ja õnnelik olemise soov on kuidagi õel.
 
nääd siis 16. jaanuar 2015, kl 15.53
ikka julmalt osav manipulaator.

kes sul siis keelas kibeleda mehele enne veel, kui su aferistist sõbranna sulle koju sisse trampis.

mida sa siin vusserdad ja halad.
kes käskis sul eelnevad lapsed tappa. eks jätnud mõni ellu siis, kui iga naise esmane soov ja kibelus on last saada, mehele saada, peret omada.

mis nüüd siis oled enda õigustamiseks ameerika avastanud.

mina näen ameerika kanalitelt hoopis pealiskaudsust, välist sära ja silmakirjalikkust ja kohutavaid kuritegusid ja mitmekordseid eluaegseid vanglakaristusi.
 
P. to Haige 16. jaanuar 2015, kl 15.56
Mis mõttes mida külvad ?

Mina alustasin seda teemat HEADE kabatsustega, mul ei ole mitte kõige vähematki tahtmist halbu sõnumeid lugeda, need mõjutavad kohutavalt masendavalt.

Mul ei ole tahtmist halba kirjutada, masendav.

Mu eesmärk oli murele leevendust saada ja arutada.

----
Sa kirjutad nii, nagu mina oleks hakanud kellelegi halvasti ütlema.

Mina ju ei hakanud, mind hakati ründama.

----
Miks mind ründama hakati ?

Sest neile meeldib, kui saavad kellegi kallal õelutseda, ju neile on seda vaja, aga MIKS neil seda vaja on, ma ei tea.

----
Mida vajad siit, seda oled saanud ? No see on küll lapselalin.

Mina suhtusin kommijatesse hästi, ei öelnud ma mitte kellelegi ühtegi paha sõna.

Kui vajad kaastunnet, siis saad - no sul on ju 3 aastase eluvõõra lapse jutt.

Kui vana sa oled ?
3 aastane. Nii naiivsed mõtted.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 16.04
Oeh, teile on vaja peksukotti.

Ma, õnnetu ja üksik inimene olen teile ideaalne peksukott.

Pekske kuidas jaksate, pekske ja nautige oma peksmist, nautige oma õelust, nautige maaslamaja peksmist.
 
ilge vanamutt, see P. 16. jaanuar 2015, kl 16.10
imestama paneb see P. vastamise kiirus, mõttega teksti nii ruttu ei jõuaks kirjutadagi, kas töö käib mitmel arvurtil? nagu kohe mitu inimest treiks neid vastuseid. Teil sela see nutumüüri brigaad tööl vä? et terve kamp keerab foorumit segi?
 
P-le 16. jaanuar 2015, kl 16.10
peksame, peksame, mis siis?
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 16.13
Siin tuuakse õelutsemise põhjuseks, et olen siia liiga kauaks kurtma jäänud.

No kuidas kurtmine võib teha inimesi õelaks, see on ju ebaloogiline.

Kui keegi kurdab kasvõi 1000 lehekülge, siis mind see küll õelaks ei tee.

Kuidas üleüldse kellegi kurtmine saab õelaks ajada, kui inimene ei ole ise eelnevalt õel ?
 
toitke aga.. 16. jaanuar 2015, kl 16.15
seda P ohvrimentatliteeti. Sado-maso mängud ja P oma haigel moel naudib seda. Täpselt nii kaua kuni selle haige inimesega argumenteerijaid jagub.
 
toitke aga.. 16. jaanuar 2015, kl 16.15
* ohvrimentaliteeti
 
haige 16. jaanuar 2015, kl 16.16
just nimelt, P.
selliste vastuste peale nagu sa mullegi praegu just vastasid, saadki sa sitta vastu pead.
sa oled kas tõesti alaarenud, kes mittekui millestki aru ei saa või oledki psühhoneuroloogia osakonna patsiet. muud ma arvata ei oska enam.

kas sa tahad üldse oma elule mingit lahendust või tahadki ainult hädaldada ja kõiges halba otsida?

tahad sa, et sulle siin heas tahtes vastu kirjutatakse või otsid ainult võimalust ennast õigustada ja teistele kohta kätte näidata?

mis puudutab minu vanust, sa ju tahtsid teada, siis võiksin sulle peaaegu ema eest olla. olen pika elu ära elanud, olen palju näinud ja palju käinud, olen tuhandete inimestega suhelnud, olen mõelnud, olen omast tarkusest/rumalusest õigeid/valesid asju teinud, olen kukkunud ja haiget saanud....olen ikka end püsti ajanud, olgu kui tahes valus on olnud...aga olen ikka edasi läinud....

...ja nüüd sina ütled, et mul on tite aru, et olen kui 3 aastane...

kui sa tahtsid mulle komplimendi teha, siis tänan. kui tahtsid kohta kätte näidata, siis tea, mul on oma pea otsas, mis suudab veel ise mõelda ja mul ükspuha, mida sina arvad. see on sinu probleem, mida sina muidugi iial ei tunnista.
mõtlesin jah, et kirjutan siiski veel sulle, et puha kakluseks kõik läinud, et ehk rahuneb maha see "möll" veidike...aga no mõttetu, mõttetu....

sa oled nagu kasvatamatu krants, kes haugub haukumise pärast, isegi aru saamata, et polegi kedagi, kelle peale haukuda.
otsi ometigi abi, sa vajad seda, sul on tõsine psüühiline probleem, sa ei suuda ei selgelt mõelda, mõista ega tunda.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 16.17
Kõige naljakam on, et pidevalt korrutatakse sõna " vana " , arvatakse vist, et ma solvun.

Ei solvu.

Olengi vana ning oma vanaduse pärast ma midagi muuta ei saagi ning ei saagi kaotusest üle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!