Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
susija P-le 16. jaanuar 2015, kl 16.18
vaata P- tegelt on enamusel ju jumala ükskõik see sinu olematu lugu. on täiesti ükskõik kas sul läks nii või naa, aplju sa siin ise valetad ja teisi laiomad.. see on LUGU.
mina ei seosta seda üldse konkreetse inimesega, nii nagu kirjanduses klopsitakse tegelene kokku, nii ka sinu kirjutaud lugu. Kehvake küll, aga lugu ikkagi.
Me tõesti ei lähe surma Anna Karenina eest, või mõne teise draamakuninganna eest.
su loos puudub see effekt, mis kaasa tundma paneks.

Võlts lugu.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 16.19
Öeldakse, et muuda oma elu.

No mida on nii kõrges vanuses enam muuta ?
Mitte midagi muuta võimalik ei ole.

Sellepärast ei suudagi põdemisest üle saada.
Vanus on põhjuseks.
 
põe 16. jaanuar 2015, kl 16.22
põe siis, kui teisiti ei taha ega viitsi. põe terviseks, aga ära siis ka hädalda. ise valisid põdemise, mitte edasi mineku.

PS
ära süüdistamist unusta, see kuulub asja juurde ja süütunded samamoodi...-
 
vilets kirjutis, P. 16. jaanuar 2015, kl 17.13
tegemist on ju väga kitsa probleemiga ja lühikese perioodi kirjeldusega, muu läheb lõpmatuks kordamiseks. kogu energia,et palju neid kirjutajaid siis ikkagi on? sedasi ühte ja sama lõpmatuseni korrates, see erilist ajtööd ju ka ei nõua.

Mis selle loo nii tobedaks ja igavaks ja ühekülgseks teeb?

ju see vilets kirjutamisoskus ikkagi.
 
P.kirjutab: 16. jaanuar 2015, kl 17.15
P. kirjutab:Mina alustasin seda teemat HEADE kabatsustega, mul ei ole mitte kõige vähematki tahtmist halbu sõnumeid lugeda, need mõjutavad kohutavalt masendavalt.
----------
Kas keegi on siinsetes tekstides kohanud ühtegi head kavatsust? missugused need siis on?
 
just 16. jaanuar 2015, kl 17.19
just eelmise lehel sa väidad, et susitakse su vanust, aga siinsamas sa ISE rõhutad oma vanust ja seda on ennegi olnud.
kas vanus keelab edasi minna?
kas vanus keelab olukordi uue pilguga hinnata?
kas vanus keelab ennast armastada?
kas vanus keelab andestada?

seni, kuni sa ennast ise ei austa ega armasta, senikaua ära üldse looda ka, et teised seda tegema hakkaks. senikaua sa võidki jääda niutsuma ja kaastunnet ootama, aga sinust lihtsalt minnaksegi üle ja ümber.
andesta!
andestama sa ei pea mitte sõbrannale, aga just ISEENDALE. endale pead andeks andma, et sa oled kogu seda valu ja häda omaenese sees nii kaua hoidnud, ennast ise piinanud ja piinelnud. endale tuleb sul andeks anda ja siis võid alles teistele mõelda.
andestamine ja andeks saamine veeretab kivi su hingelt ja sa hakkad elu teise pilguga nägema. sul hakkab kerge ja mõnus.
 
tänulik abordile 16. jaanuar 2015, kl 17.19
P kirjutab: Tänu abordile ja peigmehest lahkuminekule olen väga tundlik ja hell, võtan kõike väga hinge ning siin on sellest juba aru saadud.
----------
jah sa pead tõesti tänulik olema, et nii läks. sust poleks asja ei naisena, ei emana. teistel, kes su ümber olid, said sellest kohe aru. peadki tänulik olema oma sõbrannale ja peigmehele ka, kes lõpuks ju hea naise sai.
 
jah 16. jaanuar 2015, kl 17.21
siin on juba 10 korda küsitud, mida head see p täna teinud on, tema arvates see teema ilmselt :)))
 
kirjastus p and co 16. jaanuar 2015, kl 17.43
kes järge ootavad, neile teadmiseks, et kohe me natuke kogume ennast ja laseme uue hooga edasi.
 
tekkiva teskti kiirus, kiirkirjutaja P. 16. jaanuar 2015, kl 17.53
vaadates neid mõneminutilisi vahesid, millega P. nimeline tulistab kirjaridu välja, puhtfüüsiliselt ja mõtlemist ka kasutades ( mõtlemine kuigi väga vildakas!)üks vana naine nii ruttu küll ei jõua siia kirjutada. nii, et kirjutajaid on siiski rohkem kui üks.
 
avalik irvitus 16. jaanuar 2015, kl 17.58
see teema seda ongi
 
loogiline 16. jaanuar 2015, kl 17.59
nagu siin teemas päris alguses keegi ütles, et ei ole võimalik, et inimene oskab nii hästi kirjutada, kuid kirjutatust aru ei saa.
nii et kas on programm või kinnimajas lõbus elu.
 
fenomen 16. jaanuar 2015, kl 18.00
no kui vaadata Kenderi lehte Nihilist, siis arenguruumi on veel kirjutaja P.-l ja ta aitajatel küll ja veel.
ikka tunduvalt nõrgem ja ühekülgsem tekst.
 
kõik 16. jaanuar 2015, kl 18.02
inimõigused tagatud - riisipuder kisselliga jm
 
seda et 16. jaanuar 2015, kl 18.04
ma ütleksin, et tundeid jääb vajaka. väga kuivalt kirjutatud. jutustusse on vaja panna rohkem tundeid nagu seda on vastuste kirjutajatel, neid lugeda on puhas nauding.
 
kirjanduse eesmärk 16. jaanuar 2015, kl 18.08
kirjanduse eesmärk üldises plaanis peaks ju olema lugeja paremaks muutmises: jah alguses see mingi katastroof, siis õppetund ja kokkuvõttes mingi areng tegelase käitumises.

P. kirjutistes ei muutu tegelase põhiloemuses mitte midagi aastate jooksul. ses mõttes see kirjatükk on eesmärgita, ei köida, tundevaene,võlts, konstrueeritud, igav.
 
seda et 16. jaanuar 2015, kl 18.13
kõidabki siirus ja ausus, kui seda ei ole, siis on kirjatükk läbi kukkunud. inimene tahab ennast samastada, leida midagi elust enesest, endast, kaaslastest, valel on siiski lühikesed jalad.
 
seda et 16. jaanuar 2015, kl 18.16
sellepärast ka kenderi teosed ei paku midagi, sest see maailm, kellest tema kirjutab on meile võõras. küllap on ta kellelegi oma ka, kuid nagu ma tema teemas kirjutasin, need eriti ei loe, õigemini ei loe üldse.
 
mäng madalatele instinktidele 16. jaanuar 2015, kl 18.27
kenderi kirjutamisviis on madalate tunnete ja instinktide üleskeeramiseks. siin loos provotseeriti ka, et ilmneks lugejate sügavale mahamaetud tunded, needsamad, mis moraali ja eetika kaudu eristavadki meid loomastunud inimesest..

tore ju kui kirjanik üritab tasuta noppida uusi ideid..
samas ei kujuta ette, et kenderi enda lapsed ta lugudest vaimustuksid...
 
olen suga nõus 16. jaanuar 2015, kl 18.31
mingi intervjuu oli kenderiga ja seal ta ütles lausa välja, et tema poeg palub tal kirjutamisega mitte tegeleda.
 
veel see sponsoreeritud olla on parem kui prostituut 16. jaanuar 2015, kl 18.37
see kenderi lugu, et "sponoreeritud olla on parem kui lihtsalt prostituut" oli ju siin kuskil foorumis ka sisse sulatatud "teemaks"

eile vist oli lugeda?
kirjutajaks siis mitte küll P. nime all esineja aga nagu keegi noor tüdruk... jne. ses mõttes kender ju osav kirjutaja küll.
 
jäin mõtlema 16. jaanuar 2015, kl 18.37
et me polegi nii halvad, loomastunud ammugi mitte. kuigi saime ju aru, naiselik vaist maksab ka midagi eksole, et kogu see lugu on siin võlts ja vale ja mängitakse meie tunnetega, provotseeritakse, kuid sügaval südames ikka on tung aidata.
 
nii ongi 16. jaanuar 2015, kl 19.31
olgu meie väliskiht milline tahes, aga sügaval meie sees on ometigi olemas see kohake, mis ikka tuleb appi, annab käest kasvõi viimase sendi, kui keegi vaid abi palub. ei loe, et samas vahel sajatades, aga ometi antakse.
me elame veel, me oleme veel....nii hea.
 
P. 16. jaanuar 2015, kl 21.43
Neeg jagelemised on nii piinlikud, milleks osadele seda vaja, ei taipa.

Tõesti ei kujuta ette, et keegi kurdab muret ja ma lähen teda ründama, et sul läks halvasti, et sa oled halb inimene.

Kuidas ma saan nii öelda, kui inimene ei ole mulle midagi halba öelnud ega teinud.

Lihtsalt lambist õiendama minna, sest mind häirib tema kurtmine.

Ma ei saa sellest aru, sest mind mitte üks gramm ei häiri, kui keegi tunneb vajadust kurta.

Ju siis inimene tunneb leevendust, kuidas see mind häirida saab.
 
ikkagi programm nimega P. ja Co 16. jaanuar 2015, kl 22.21
no kuna P. jutt üleüldse ei hakkau sellega, millest siin viimastes juttu on olnud, ongi programmitöö, mis korjab siis märksõnu, kuid ongi piiratud sõnavaraga.
mõne aja pärast tekivad uued sõnad ka P. brigaadi poolt toodetud teksti.
 
moraal ja moraalitus P . lugudes. 16. jaanuar 2015, kl 22.26
kui Kender lootis ja loodab oma lugudega nö, ö, kombata inimmoraali ja moraalituse piire, siis ka siinses loos loodeti kirjutajad üle võlli tõmmata, ehk loodeti madalaid "tapjainstinkte" äratada jälitamist, ropendamist, mida iganes..

oleme siis kõik natuke eksperimendi ohvrid, jäädes kõikide lavastatud trikkide kiuste inimesteks.
 
P. Eelmisele 16. jaanuar 2015, kl 22.49
On sul ikka fantaasia.

Kui keegi kurdab oma muret ükskõik kui kaua, siis mul ei tule pähegi mõtet, et tahab lugejad üle võlli tõmmata.

Ma kohe ei saa aru, kuidas niimoodi üldse mõelda saab. Sa teed ilmselt nalja.

Kirjutan siin sellepärast, et abort ja peigmehe lugu häirib mind, hingel on valus ning ÜKSINDUS piinab.

Mitte mingit muud põhjust ei ole.
 
kärbsed 16. jaanuar 2015, kl 22.57
ärme enam sellele liimile lähe.
 
ma tänan, P. ma olen söönud 16. jaanuar 2015, kl 23.04
ma tänan, P. ma olen söönud.
 
P. abordijäänus 16. jaanuar 2015, kl 23.06
http://www.ohtuleht.ee/658655/maailma-suurim-mitte-18-kilose-beebi-uudis-osutus-valjamoeldiseks
---
P. abordijäänus oli kindlasti suurem kui 18 kg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!