Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kohtumõistja P. ja Co 17. jaanuar 2015, kl 20.20
"Noorele eale vaatamata teadis ta, millist kahju võib üksindus inimestele teha, eriti vanemaks saades. .... Enamjaolt olid need inimesed, kes õhtute ja ööde kaupa lakkamatult teiste poolt toime pandud vigadest rääkisid. Need olid inimesed, keda üksindus oli muutnud kohtumõistjaiks maailma üle ja kes oma kohtuotsuseid kõigi nelja tuule poole loopisid, kõigile, kel jätkus vähegi viitsimist kuulata." /P.Chelho/
 
isver küll 17. jaanuar 2015, kl 21.24
Palun, P, põe rahulikult edasi, kui sa ei soovi teisiti. mis see peaks teistele korda minema, et sina muudkui üllatud, ahmid õhku ja imestad. muudkui aga avastad, et appikene, vaata aga, milliseid inimesi ometigi on, mina ju pole selline, mina olen teistsugune.

sa oledki teistsugune, kõik on teistsugused ja kõik ongi omaette oma moodi teistsugused. kohutav oleks ju, kui me kõik oleksime täiesti ühtmoodi arusaamadega.

ja paar parajaid olite sõbrannaga.
sina oled ainulaadne ainus eksemplar maailmas, kes koledasti kannatanud ja kannatab ja sõbranna ainulaadne käki keeraja, ainus selline maailmas.
mis siin imestada ja õhku ahmida.
sa lihtsalt tunned vaid kaht tüüpi inimesi, ennast ja sõbrannat, teiste üle sa ainult imestad ja imestad ja ei väsi imestamast... aga see ongi hea, sest nüüd lõpuks saad teada, et maailmas on peale teie kahe veel teistsuguseid inimesi ja kohe hästi palju veel ja kohe täiesti teistsuguste arusaamade, suhtumiste ja eludega.

see on areng, mis sinuga toimub ja see on tore.

muide, halb ja hea on ühe terviku kaks eri otsa. kui poleks halba head tasakaalustamas, siis keeraks maailm uppi. kui poleks head halba tasakaalustamas, siis keeraks maailm samamoodi uppi.

teie sõbrannaga olite täiesti tasakaalus paar, ühes otsas läbinisti hea P ja teises otsas läbinisti halb sõbranna.
teie kaks hoidsite oma maailma tasakaalus ja see on ometi ju hea uudis, kas pole..
kahju muidugi, et te lahku läksite.
 
P. to Isver küll 18. jaanuar 2015, kl 00.04
Ma imestan, et siin inimestes nii palju NEGATIIVSUST on.

NEGATIIVSUS, sarkasm - need panevad imestama.

Mis seal siis sinu arust head on, kui inimestes on palju halba ? Kummaline mõtteviis.
 
P. to Kohtumõistja 18. jaanuar 2015, kl 00.07
Mina kirjutasin siin siiski ainult ÜHEST naisest, kes tõesti minuga väga alatult käitus.

Ning hiljem vastasin kommijate negatiivsusele ja sarkasmile, mis kahtlemata on väga ebameeldiv tegevus ning tekitab stressi.

Kui ma aga ei vasta ning siin selle negatiivsuse endale pähe kallata lasen, siis olen ju veel hullemini masenduses.
 
P. veel to Isver küll 18. jaanuar 2015, kl 00.31
Ma arvasin, et naised on PALJU PAREMAD. Eksisin ja sellest on mul väga kahju.

Muidugi on häid, toredaid naisi, aga halval on kahjuks suurem jõud, varjutab head naised ära.
 
kohtumõistja P. ja Co 18. jaanuar 2015, kl 01.32
"Noorele eale vaatamata teadis ta, millist kahju võib üksindus inimestele teha, eriti vanemaks saades. .... Enamjaolt olid need inimesed, kes õhtute ja ööde kaupa lakkamatult teiste poolt toime pandud vigadest rääkisid. Need olid inimesed, keda üksindus oli muutnud kohtumõistjaiks maailma üle ja kes oma kohtuotsuseid kõigi nelja tuule poole loopisid, kõigile, kel jätkus vähegi viitsimist kuulata." /P.Chelho/
-----------
vot sellised endised litakad rumalad naised nagu P. ja Co tegelaskuju, ongi need kõige suuremad maailma ümberkorraldajad.
 
veaparandus litsakale P.le 18. jaanuar 2015, kl 01.34
vot sellised endised listakad rumalad naised nagu P. ja Co tegelaskuju, ongi need kõige suuremad maailma ümberkorraldajad.

kui kommentaarid ei meeldi, ega Pee ja co ei pea ju lugema. keegi käsib lugeda vä?
 
noorelt litsakas, vanalt üksi 18. jaanuar 2015, kl 01.35
ega midagi teha ei ole, kui noorelt litsakas olles ka head mehed sõrmede vahelt läbi libisevad.
 
imestunule 18. jaanuar 2015, kl 10.20
Kas näed inimeste negatiivsust ja sarkasmi vaid sinu suhtes või ka mujal?
Tähelepanek - kui jätkad samas stiilis kirjutamist, tõmbad järjest enam ligi neid, kes tahavadki sulle sandisti ütelda, sest su kirjutatu põhjal ei saa sinusse hästi suhtuda.
Tõsised abistajad aga eemalduvad, sest oled nad endast eemale tõuganud. Kaua ikka jaksatakse tühja kirjutada, on ju nii?
Lõpuks jäävadki sulle vaid need, kes tulevad siia teemasse end üles kruttima ning seepeale välja elama (sulle santuste kirjutamisega).
Ja sa võidki imestama jääda.
Reaalis tegid seda ammu, nüüd tõukad normaalsed, tavalised inimesed endast ära ka virtuaalis. See 3-4 aastat, mille jooksul oled igasugustele katsetele tõmmata sind tavalisse ellu, vastu rabelenud, on pikk aeg ja ega ei jaksata enam.
Eks on eemaldutud siit varemgi ja mõne aja pärast jälle tuldud. Seis on täpselt sama. Lootusetu.
Parim lahendus selle teema lõpetuseks oleks näha, et P on õige teeotsa üles leidnud. Paraku on senine asjade käik näidanud, et ta läheb järjest enam raba suunas. Kahju, väga kahju!
 
Helenavanje 18. jaanuar 2015, kl 10.37
Eks sa imesta edasi.
IMESTA, IMESTA, IMESTA...
 
negatiivsele p-le 18. jaanuar 2015, kl 11.54
See inimene, kes ei tea elumängude tegelikku
sisu, saab tõesti andestada. Järelikult on tal
vaja õppida andestama. See tähendab seda,
et ta lepib sellega, et talle vastu kõrvu löödi,
ja arvab, et ju siis oli talle seda vaja. Ja ta ei
hakka hauduma kättemaksu, kuidas tagasi
teha.
KUI OLED JÕUDNUD JUBA ARENGUS
KAUGEMALE JA MÕISTAD, KUIDAS
MAA PEAL NEED ELU MÄNGUD KÄIVAD,
SIIS SUL TEGELIKULT EI OLEGI MIDAGI
ANDESTADA.
 
kulla naised 18. jaanuar 2015, kl 12.10
mitte ühtegi vastust ühelegi heale kommentaarile, mitte ühelegi sõbralikule küsimusele.

p and co-d need ei huvita. sellepärast pole ka mõtet nende peale oma aega raisata.
 
küsimus 18. jaanuar 2015, kl 12.31
negatiivsele p-le kl 11.54

täiesti huvitav kommentaar.

kas saan mina valesti aru, või ongi siis nii, et kui sa ei tea elumängude tegelikke tagamaid, siis võib õppida andestamist, andestada, leppida ja mitte haududa kättemaksu...

ometigi elus on kõikjal teisiti ju aina käibki üks lõputu ärapanemine igal rindel, vaata kuhu poole tahad, üks kättemaksu haudumine ja kättemaks pidevalt. seda peetakse vist normaalseks eluvõitluseks...


aga kui jagad elumängude tegelikku sisu, oled kõrgemalt arenenud, siis...mis siis?!
siis oled pühak?

ei saa imikult nõuda pühaku mõistust. enne tuleb käima õppida, sööma õppida, rääkima õppida, lugema õppida, mõtlema õppida ja palju muud...palju ISE läbi elada ja no siis ehk mõnel õnnestub jõuda sinna, kus kogu elumängude sisu selgeks saanud.

aga muidu mulle meeldis see kommentaar /11.54/.
värske tuuleke siia teemasse.
 
negatiivsele p-le 18. jaanuar 2015, kl 13.17
Kogu vaimne areng ja õppetunnid
on sulaselge harjutamine.

Kui ma saan teada, et minus on nii palju
negatiivsust sellepärast, et ma saaksin selle
ringi teha, siis mida ja kellele on mul andeks
anda?
RINGITEGEMISEKS ON ERINEVAID
TEHNIKAID. Iga kord, kui mind tabab mingi
negatiivne tunne, siis ma teadvustan, et
see ongi ainult minu tunne. Ja vaatlen seda
tunnet: mida see tunne minuga teeb? Sest
tunne on energiaväli ja iga tunne käivitab
meis meie keha biokeemia. Kui on tegemist
negatiivse tundega, siis see loob ka negatiivse
biokeemia ehk negatiivsed molekulid, mis
hakkavad meie füüsilist keha ja rakkusid
hävitama.
Teine variant on see, mille on teadlased ja
geneetikud avastanud, et kui paned sõnad
ritta ja nimetad selle tunde nime, näiteks
„alaväärsustunne”, ja kordad siis: „Mina
kogen praegu alaväärsustunnet…” –
see on koodlause. See on nagu koodvõti
sinu tunde juurde. Nii muudad selle negatiivse tunde disharmoonilise välja harmooniliseks.
 
to küsimus 18. jaanuar 2015, kl 13.40
Just, meil kõigil on oma tee enne ära käia. Pühakuks ei saa, kuid elu on palju kergem.

PS.Paljud meist ei kogegi seda elutarkust.
 
ükski heategu 18. jaanuar 2015, kl 16.35
kõikidele head teha ei jõua nagunii. küll võib kõik aga vihale ajada. ja lõbus ka.
 
P. to Negatiivsele P-le 18. jaanuar 2015, kl 16.36
Sellega ma just kogu meie suhtlemise aja tegelesingi.

Naustuttav ütles mulle halvasti, mina sisendasin endale, kõik on hästi, naistuttav on HEA.

Isegi sisimas mõtlesin, et küll naistuttav on ikka südamlik ja hea inimene, kiitsin alguses ka peigmehele, kui meeldiv naine see on.

Naistuttav õelutses minu kallal, ikka päris sarlastilisi solvanguid loopis, loomulikult ma põdesin, aga kohe unustasin ära ja hakkasin mõtlema, et halba ei olnudki.

Nii et täitsa VALELE inimesele räägid negatiivse muutmist positiivseks, sest ma ju sellega kõik need aastad tegelesingi.

------------------------------------------------------Tegin saatusliku vea halva heaks mõtlemisega.

Kui ma oleks kogu aeg mõelnud, et naistuttav on negatiivne, mida ta ka oli, siis EI oleks seda lugu siin ja mu elu oleks läinud teisiti.

Sain ränga õppetunni, et halba heaks mõelda ei saa.

Sinul seda õppetundi ei ole, seetõttu oled natuke sinisilmne.
 
P. to Küsimus 18. jaanuar 2015, kl 16.45
Mis kätteksust sa sonid ?

Olen siin öelnud või, et tahan kätte maksta ?

Pealegi kui ma sinu arust jkätte maksta tahan, miks ma siis 13,5 aastat mitte midagi teinud ei ole ?

Jube nõme, kui pannakse suhu sõnu, mida ma öelnud ei ole.
 
valed mõtted, preil P . ja Co 18. jaanuar 2015, kl 16.48
no mõtlemisest ikka on vähe abi, kui fakte eirata. see on see mida P. ja Co eiras nii molu peigmehe kui sõbranna suhtes.
nii ilus oli mõelda valesti.. kes seda ikka süüks saab panna.
------
sa P ja Co kompanii võiks vahelduseks mõne naismodellina esineda, nagu Kender tegi, ju neid muid kirjanduslikke tegelaskujusid veel ja veel.aega jalt välgatamas, kesda tõelise iskuna välja palutakse.

jube igav on seda ainult 60 erineva sõnakasutusega üllitist jälgida.
miks su sõnavaras nagu rohkem sõnu pole?
 
mõtted mõtted 18. jaanuar 2015, kl 16.49
no P. ja Co kättemaksumõtted mürgitaks ju küll kui toimiks. kahjuks ei huvita see ei seda teist moori, ei peigmees, ei ema.. nii, et tulemusteta mõttetöö nagu.

Järsku teeks midagi head teistele täna näiteks?
 
P. to Noorelt litsakas, vanalt üksi 18. jaanuar 2015, kl 16.52
Olen siin sada korda rääkinud, et uskusin, et teised naised on rohkem suhteid väärt kui mina, sest kõik teised naised on sündinud VÄÄRTUSLIKUD INGLID, aga mina olen SÜNDINUD POOLETOOBINE.

Uskusin, et näiteks sina ja üldse kõik naised on seda väärt, et neil on armastatu kõrval, aga kuna mina olen alaarenenud ebard ja sina väärtuslik, siis loomulikult on sinul õigus suhtes olla, aga minul ei ole.

------------------------------------------------------Vaatan sinu kommist, et osasid inimesi tõsised teemad ei huvita, mingid hingelised probleemid, alaväärsus, need teemad on sinu jaoks igavad.

Ainult madal mõtteviis, kõik allpool vööd kütab taoliste autorite kirgi.

Tegelike põhjuste peale mõtlemine on nende jaoks maru igav ja nüri.
 
P. to Mõned mõtted 18. jaanuar 2015, kl 16.56
Ema soovis ju melle head, aga ta oli samamoodi komplekside ja süütunnete küüsis.

Naistuttav aga tegi ju TEADLIKULT halba.
 
P. to Mõned mõtted 18. jaanuar 2015, kl 16.56
 
P. to Valed mõtted 18. jaanuar 2015, kl 17.00
Sõnavara kujuneb SUHELDES.

Kuna mina olen lapsest peale ÜKSINDA olnud ning teistega praktiliselt ei suhelnud, siis mis arenenud sõnavara mul olla saab ?

Lapse sõnavara ju suhtlemise käigus kujunebki.
Ning samuti hiljem, noorena.

Suhtlemine on vajalik, aga mina ju ei suhelnud.
 
P. to Valed mõtted 18. jaanuar 2015, kl 17.11
Kuidas ainult mõtted ?

Ma ju REAALSELT suhtusin naistuttavasse HÄSTI.

Ta ju nägi minu käitumisest, et on minu silmis au sees.
Samuti see, kui peigmehe ajal lasin naistuttava sisse ja kohtlesin nagu kuningannat.
 
ära jaura, P 18. jaanuar 2015, kl 17.25
koolis sa väidetavalt käisid?
samas mitte keegi, ma arvan, pole sul ka keelanud raamatuid lugeda?!
niiet, su sõnavara arenemiseks on küll ja veel võimalusi olnud.
või ei lubanud ema sul ka lugeda, keelas kõik raamatud ära, ainult kooliülesanded pidid tehtud saama.
kas nii oli või?
ise sa väitsid, et kirjutades sa olid/oled hea, aga suhtlemises halb.
praegu sa ju kirjutad.
miks sa siis ei kasuta head sõnavara, miks sa millestki aru ei saa.
mõistmisega on sul hoopis probleem, arusaamisega...

Vanga on öelnud nii:" mida aeg edasi, seda raskem on vahet teha, mis olnuga seotust on tõde, mis tõesugemetega legend, mis väljamõeldis või hoopis pahatahtlik laim."

aga arvestades praegu ja siin sinu teiste kirjutajate kommide väänamist, siis tead, meil pole mitte midagi su jutust võimalik uskuda. kust me peaksime teadma, kuidas sa oma möödunut samamoodi väänad nagu siin ja praegu sulle kirjutatut.

sa oled vaht ja mull, ja enne, kui sa ei selgine, pole mõtet siin ka rohkem vahutada ja mullitada. saa klaariks ja räägi siis edasi.
 
mis 18. jaanuar 2015, kl 17.27
mis see meie asi on, kuidas sina naistuttavasse suhtusid veerand sajandit tagasi. mida sa topid siia oma vildakaid mälestusi. arvad, et tead, aga ise kujutad ette.
 
aga sõimlemine sai selgeks 18. jaanuar 2015, kl 17.32
muud sõnavara nagu ei omanadanud, küll aga õiendamist ja sõimlemist. Huvitav keele rikastamise moodus küll.
Täiusta oma programmi, võta mõni IT mees appi.

Traagelniidid ju paistavad läbi su lollakalt kirjutaud loost..
ja mis tõsielusarjast sa selle idee võtsid? mis selle pealkiri nüüd oligi?

veel soosvitaks modellina esineda, nagu Kender oma ühes raamatus tegi, siis veel pedofiil võiks ju ka olla, ka Kenderi raamatu näite põhjal..
või sarimeestenümfomaan, või midagi huvitavat.
jne. jube mage lugemine muidu.
moosimadu 18. jaanuar 2015, kl 17.45
P. to Küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis kätteksust sa sonid ?
>
> Olen siin öe
> lnud või, et tahan kätte maksta ?
>
> Peal
> egi kui ma sinu arust jkätte maksta tahan,
> miks ma siis 13,5 aastat mitte midagi tein
> ud ei ole ?
>
> Jube nõme, kui pannakse s
> uhu sõnu, mida ma öelnud ei ole.

Nonoo, polegi vaja sõnu suhu panna, sa oled kättemaksu-juttu korrutanud ja korrutanud ja korrutanud ühes ja samas sõnastuses nagu rikkis plaat.

Näiteks:
"Kaevas mulle augu, lükkas minu sinna siis ja ise jooksis irvitades minema.
Istugu minuga koos seal augus, ISE TA JU NII VÄGA SEDA AUKU TAHTIS."

"Mõtlen nii, et kaevas mulle augu ning lükkas minu sinna üksindusse virelema ning ise pani irvitades jooksu.

"Kükitagu minuga koos siis augus, ise ta seda ju nii väga tahtis, kuidas siis enam ei taha."

"Tahtis nii väga, et mu elus oleks suur tühi auk.

Istugu seal tühjas augus siis minuga koos, mida TA ISE NII VÄGA TAHTIS."

Ära valeta.
 
P. to Aga sõimlemine sai selgeks 18. jaanuar 2015, kl 17.47
Ei huvita mind absoluutselkt sõimlemine, väga ebameeldiv ja pärast on paha tunne.

Aga kui mulle öeldakse halvasti, siis mõjub see ju väga RUSUVALT, eriti muidugi EBAÕIGLASED õelutsemised, kusjuures nad 99,99% EBAÕIGLASED ongi.

Kui inimene nähvab mulle midagi EBÕIGLASELT, siis ütlen vastu, aga ega see jagelemine mulle küll ei meeldi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!