Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
nähvits 19. jaanuar 2015, kl 18.21
alti paneb imestama P.ja Co kirjaneitsi nähvamisoskus, mis viitab allasurutud ammusele vahkvihale. kuidas ee temas küll hõõgub ja hõõgub...
 
viha 19. jaanuar 2015, kl 18.30
vaoshoitud viha on ohtlik viha.
miks on sarikurjategijaid aina enam, miks on olemas neid, kes lihtsalt heast peast midagi jäledat korda saadavad. aga seepärast, et neis vahutab viha mingi kunagise olukorra või teo tulemusena, mida nad vaos hoiavad seni, kuni viha paisub nende sees seni, kuni peab mingil moel vabaks saama. siis tehaksegi hirmsaid tegusid ja kannatavad need, kes pole millegagi seda ära teeninud. ainult vihast hullunu arvab teisiti, tema meelest on kõik oma "karistuse" ära teeninud. tema arvab nii ja nii peab olema.
sama on pideva enda süüdistamisega. tegelikult on seegi viha, mille lõpptulemust ei oska keegi ette näha.
ainult armastus suudaks ehk P-ed aidata veel, muidu pole teada, milline on lõpp-punkt.
 
P-le 19. jaanuar 2015, kl 18.31
kas sa oled P, tänulik ja rahul, et Liza sind hindab, sinuga räägib ja kokku sai?
 
P-le 19. jaanuar 2015, kl 19.12
Küsiks pigem nii - oled sa rõõmus, et Liza sinuga suhelda soovib ning sind toredaks inimeseks peab?
 
kuulge 19. jaanuar 2015, kl 20.32
aitab juba sellele P.-le vastamisest siin!
 
Viimasele 19. jaanuar 2015, kl 20.46
Seda otsustab igaüks ise.
 
Annuzka 19. jaanuar 2015, kl 20.57
Kes ei taha kirjutada, need ei kirjutagi. Mul on hea meel lugeda siit, et sellest teemast on kasu olnud! Ja ei ole selles P - s niisugust kurjust, nagu mõned siin näha tahavad. Soovin P - le ellu rõõmu ja õnne ja huvitavaid kohtumisi uuel aastal. Ehk julgustab see teisigi P - le kirjutama! Sõbrannasid võib ju olla mitmeid!!!
 
P. 19. jaanuar 2015, kl 20.59
Küsimused
Eks see oleneb inimesest ilmselt. Osadele inimestele mõjun küll veidrikuna, ma tean seda, mulle on isegi öeldud.

Millegipärast ma vist üldse ei klapi inimestega, kel on endal mured või on elus pettunud.

Huvitaval kombel mõjun just kibestunud inimestele kiiksuna, olen seda viimasel 15 aastal märganud.
 
P. 19. jaanuar 2015, kl 21.06
P.-le
Muidugi on hea meel, pean teda samuti toredaks inimeseks. Kahjuks elame teineteisest kaugel.

Viha
Sa kujutad asju ette.

No ei tule mulle selliseid mõtteid pähe.

Tuli meelde üks 70a meesterahvas, kes on naistes nii pettunud, et kirub kõiki naisi l.tsideks ning siis levitab kellegi kohta jutte, püüab sugulastega kokku saada, et neile klätsida.

Vot see on küll seelikuga mees. Muidu ma mehi kaitsen, aga see ei ole mees ju.
 
P. veel to Viha 19. jaanuar 2015, kl 21.33
Ja veel.
No kuidas puutuvad naistuttava tegudesse teised inimesed ?

Ei ole mitte kedagi teist süüdistanud tema käitumises.
 
jah sa oled õigel teel, P. ja Co 19. jaanuar 2015, kl 22.57
sa oled õigel teel, kedagi pole süüdistada ei sõbranna käitumises ega ka sinu omas.Ikka ise tehtud, hästi tehtud.

Sa oled vihaga mürgitatud, sest su kaaslane, kes tundus nii oma, nii oma, ronis sitast välja, jättes sinu sinna vingerdama. Järelikult ei olnudki ülrüldse sinu moodi.
 
P.ja Co ajab möla. 19. jaanuar 2015, kl 23.00
P. kirjutab: Huvitaval kombel mõjun just kibestunud inimestele kiiksuna, olen seda viimasel 15 aastal märganud.

Mis mõttes see nagu huvitav on?
Aga eelviimasel 15 aastal oli nagu hea mõju sul vä, mida märkasid?

Ehk tõestad ka faktidega oma väidet, muidu niisama möla ajamine..
 
P. Eelmisele 20. jaanuar 2015, kl 00.27
Kuna ma ise olen veidrik, siis olen elus vastavaid inimesi ka ligi tõmmanud.

21.06 kommis just tõin ühe fakti.
 
P. veel Eelmisele 20. jaanuar 2015, kl 00.34
Lisan, et olen kohanud inimesi, kes on valmis kibestumisest teisele halvasti ütlema, halvasti käituma.

Pean silmas mõnda kibestunud meesterahvast, kes nagu ei olegi mehed, käituvad süütu inimesega nagu kibestunud turunaised.

Mõned üksikud mehed võivad käituda hullemini kui naised, olen mõne sellisega kokku puutunud. Klätsivad, halvustavad, keeravad käkki.

Ning lõpuks ütlevad sulle, et sina oled veidrik.

Endaga trahulolevad inimesed niimoodi teisele ütlema ei hakka.
 
Niinii 20. jaanuar 2015, kl 08.58
Ma ka natuke veidrik ja tõesti, klapin rohkem teiste samasugustega. Tahaks suhelda teistegagi, aga nad on tõrjuvad.
 
P to Ninii 20. jaanuar 2015, kl 10.13
Inimesel on eri eluperioodil eri asjad tähtsad. Kord on esiplaanil üks asi, siis teine.

Kui mõni samasugune veidrik kipub teatud asjus inetult käituma, siis pööradki tähelepanu temale.

Lihtsalt on kahjuks kogemusi, et just probleemidega ja ebakindlad inimesed kipuvad ikka väga halvasti käituma, endal isiklikult kokkupuuteid, mil JUST TAOLISED ISIKUD on minuga väga inetult käitunud.

Eluga ja iseendaga rahulolevad inimesed minuga pahasti käitunud ei ole, pean silmas muidugi täiskavanuid.
 
P. to Ninii 20. jaanuar 2015, kl 10.14
Täiskasvanuid.
 
nihkes ajuga p-le 20. jaanuar 2015, kl 10.54
alles oli jutt, et kellegagi suhelda ei ole, nüüd jutt, et suhtlejaid lausa loogu, lausa uurimistöö tehtud, kes sinuga inetult käitub, kes mitte.
kõik need inimeste hordid on sulle ennast lausa avanud, kuidas sa muiduu tead, kes elus rahulolev, kes mitte. sel juhul, mida sa ulised, et nii üksi oled.

vastik lugeda. valede rägastikku oled juba lausa ära eksinud.
 
P. Eelmisele 20. jaanuar 2015, kl 10.58
Jutt on ainult veidratest meestest, mitte naistest.

VEIDRATE meestega saabki suhelda, olen sellest kirjutanud.
Aga naistuttavaga ei saa.
 
P. Eelmistele 20. jaanuar 2015, kl 11.01
Vabandan, viimane lause läks kogemate valesti.

Tahtsin öelda, et NAISTEGA ei saa.
 
P. veel Eelmisele 20. jaanuar 2015, kl 11.17
Probleemidega, ebakindel inimene on ju äratuntav, ei pea mitte mingeid horde olema.

On ju aru saada, kui meesterahvas on väga kibestunud, kui kohe aru ei saa, siis lähiajal kndlasti.

Võib - olla naistest ei saa alati aru, naisi ei tunne lihtsalt, usun naised oskavad paremini oma olemust varjata.

Nagu naistuttav, ei osanud arvatagi, et ta päris selline on.
Teadsin, et suhtub minusse halvasti, aga ei teadnud, et asi nii hull on.
 
nihkes ajuga p-le 20. jaanuar 2015, kl 11.56
endast räägid, ikka endast.
nii et jäta see naistuttav rahule. tema oli vaid sinu peegel.
 
no tore siis ju 20. jaanuar 2015, kl 12.00
Vahi aga, Peeel on selgeltnägemisvõimega kahasse funktsioon "valedetektor" ka, lülita vaid nupp sisse. Seda kõike olematu suhtlemiskogemuse ja üldise tõrjutusse juures. :) Vahi aga, probleemidega ja ebakindla inimese haistab kilomeetri taha, aga oma naistuttavat mitte, kusjuures see ei näinud isegi vaeva oma olemuse varjamisega. :) Aga noh, kui "kohe aru ei saa, siis lähiajal kindlasti", eriti kui mitte suhelda. Muhe, tõeliselt muhe ja tore, saati, et kõik ülejäänud teavad alati, kui hull asi Pee endaga on. :) Shokolaadine lausa!
 
veel 20. jaanuar 2015, kl 12.04
see, et kaitsekõne siin ilus ja tore oli, ei tee sind meeldivamaks inimeseks mitte kusagilt otsast.
ei süstinud see ka usaldust sinu vastu.
ainuke, mida see kaitsekõne tegi, oli see, et on lootust sellele teemale punkt panna.
põhjus, miks tasub seda teemat lugeda, on vastused. need on soojad ja elutargad, neis on tunded ning empaatia, neis on kõike, mis on inimlik.

loe neid, loe mitmeid ja mitmeid kordi.
mis iganes su oma psüühikaga lahti on, loe neid ikka. äkki ikkagi jõuab midagi ka kohale. lootus sureb ju viimasena.
 
to no tore siis ju 20. jaanuar 2015, kl 12.15
sõbranna oli ainuke, kelle pealuu sisse ei näinud, isegi mitte pika koos oldud aja jooksul, ülejäänutest näeb läbi nagu röntgenikiir.

vale lippab nagu enn selliik, huvitav, kui kaugele sellega üritab jõuda
 
Ed 20. jaanuar 2015, kl 13.21
Usun minagi, et P- ga võiks reaalis jutule saada. Eriti kui ta siis oma naistuttavast ei räägi. Lahe, et P on uue sõbranna leidnud. Kui nad sobivad, andku minna!
 
tore 20. jaanuar 2015, kl 14.01
kui p omale ise siin kiidukõnesid kokku ei vorbiks.
 
ei usu 20. jaanuar 2015, kl 14.38
kirjade stiil täiesti erinev.
 
remy 20. jaanuar 2015, kl 15.29
mis põnevad uudised! Kes otsib, see leiab.
 
P. hakka optimistiks! 20. jaanuar 2015, kl 16.18
Palju võib olla määratud geenidest, kuid teadlaste arvates sõltub umbes 40% inimese heaolust tema käitumisest. Proovi alljärgnevat kolme sammu, mis aitavad sind kindlasti õnnelikuma ja tervema tuleviku poole.

1. Ole tänulik. Kirjuta kaaslastele tänukirju, saada neile kasvõi e-maile. Kirjutamine annab keskenduda positiivsusele. Ja tänulikkus aitab positiivsust näha isegi keset suurimat stressi.

2. Kuluta rohkem aega asjadele, mida sa armastad. Kui sa teed asju, mida naudid, oled sa õnnelikum ja suudad nii tõenäoliselt nii endast kui end ümbritsevast maailmast leida rohkem häid asju.

3. Jaga häid uudiseid teistega. Juba vanasõnagi kinnitab, et jagatud rõõm on poole suurem. Seepärast ära hoia enda teada, kui ülemus sind kiitis või said Statoilist tasuta kohvi. Iga kord, kui jagad midagi head kaaslastega, võimendub see hea emotsioon.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!