Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
&& 21. jaanuar 2015, kl 20.26
no kas tõesti pole võimalik seda teemat juba lukku panna. vastik.
 
P. veel to Ebameeldiv jah 21. jaanuar 2015, kl 20.28
Kui ta oleks piirdunud ainult oma naise kirumisega, siis see võib - olla üldse ei oleks häirinud.

Häiris aga kõikide naiste, sealhulgas minu sissetoomine.

Mina EI ole naistuttava loosse teisi naisi sisse toonud.

Selline sarkastiline, põlgav suhtumine kõikidesse naistesse, kaasa arvatud minusse - vot see on väga ebameeldiv.

Mina ei süüdista teisi naisi naistuttava käitumises.

Meestuttav leiab aga, et kõik naised on süüdi, et tema naine teistega oli.
 
mitte et 21. jaanuar 2015, kl 21.13
mitte et oleks kõik süüdi,aga inimesel tekkis lihtsalt tülgastus.
kas sa üldse tead, palju tal on elu jooksul naistega tegu olnud.
ega sa ju tea.
ja nii ta siis tunnebki, et naine, tema naine, tegi talle tünga ja tänu naisele ta eluke rappa jooksiski.
täiesti loogiline ja eriti nüüd, kus elu lõpp aina lähemale jõuab.
mida enam veel oodata, kõik on läbi.....mõeldakse sel puhul
mina saan aru niimoodi.

aga kas see mees, kes ta naisega aeles, pole siis nagu süüdi v? kas see oli ta arust õige tegu selle mehe poolt.
vaat siin ongi kaks eripoolt.
naised süüdistavad mehi, mehed naisi ja seni, kuni seks veel olemas ja huvitab, siis nagu ei märkagi. pärast tuleb oksemaitse suhu kogu inimtegevuse peale, kui tagasi vaatad.

ma töötan vanade inimestega ja nemad mulle oma elunüansse jutustavad. eks neilt mu tänased arvamused ka. edaspidi need võivad aga palju muutuda tänu mu enda muutumisele.
 
issand 21. jaanuar 2015, kl 21.27
no jumal küll,nüüd sai sõbrantsi kirumise teema otsa,nüüd leidsid uue teema mida siin jaurata,see mees on ju sama mis sinagi siis ,ka kirub oma eite,kes teda pettis,mis sa ütlesid 40 aastat tagasi või?,ja naine surnud juba või?Kle ta ju hullem kui sa ise,ta kannab oma viha juba 40 aastat hinges sa ainult 13 ,paar parajat, saate koos IMESTADA. anna abi ausõna,kus sa sellise üldse nüüd kaapisid endale,kohvikust või.
 
issandale 21. jaanuar 2015, kl 21.52
See P kauaaegne meestuttav...
 
tundub nagu 21. jaanuar 2015, kl 22.24
tundub nagu keegi P. ja Co oleks ennast suisa segamnini tarbinud midagi...
 
P. to Issand 22. jaanuar 2015, kl 01.38
Kuidas sa aru ei saa, et meie juhtumid on täiesti ERINEVAD ?

Mina räägin konkreetselt ühest naisest, kes mu elu rappa keeras.

Teisi naisi ma ju sisse ei too, keegi teine ei puutu asjasse.

--------------------------------------------------------------Kibestunud meestuttav aga elab ennast naisi mõnitades välja, kuigi teised naised ei puutu üldse asjasse.

Muud tal ei ole, et l.ts Eda seal, Jaan käis k.ppimas, igavene vana prost.
Siis vana prosta Maire seal, ütleb veel isegi aadresse, terve linna tal prostasid täis.

Kõik naised tal prostad - tema sõna.

---------------------------------------------------------Päris tõsiselt solvav jutt sul.

Mina ei ole teisi naisi mitte kuidagi süüdistanud, mitte ühelegi naisele ei ole midagi ette heitnud.

Ei ole hakanud naistuttava pärast mõnda naist terroriseerima või kiusama, nagu meestuttav seda teeb.



Siis käib üks minu mõnitamine
 
P. to Issandale 22. jaanuar 2015, kl 01.40
Ei see ei ole meil naistuttavaga ühine meestuttav.
 
P. to Mitte et 22. jaanuar 2015, kl 01.52
Kas see annab talle õiguse süütuid naisi terroriseerida, neile kätte maksta oma ebaõnnestunud elu eest.

Samas mitte keegi ei sundinud teda selle naisega elama, nad isegi ei olnud abielus, nagu ta ütles.

Naine olevat teda kogu aeg minema ajanud, et kadugu tema korterist, aga meestuttav ei tahtnud ära minna.

Ju talle sobis elada naisega, kes teda ei taha ja seda otse välja ütleb.

Küsisin, miks ta ära ei läinud. Ütles, tal ei olnud kuhugi minna, äpu oli.

----------------------------------------------------------- Hea küll, kurtku oma muret, aga ta ju muutub ründavaks, hakkab sind süüdistama.

Sain alles nüüd teada, et ta keeras mul ühe suhte tuksi.
See oli mitu aastat küll tagasi ja ma siiani ei teadnud, et tema oli, nüüd sain teada.

Ta lihtsalt mõtleb omast peast igasugu roppusi välja, levitab jutte ning siis rääkis mu lühiaegsele peigmehele muudkui lollusi, mis olid täiesti valed.

Ühesõnaga ta tunneb naudingut sellest, kui saab kellelegi käkki keerata, kedagi omavahel tülli ajada.

Asi ei ole lihtsalt süüdistamises, vaid ta REAALSELT TEGUTSEB, TEEB REAALSELT HALBA.

Näiteks ütles ühele tüdrukule, et su ema on prosta.

See on ikka üle mõistuse käitumine.
Sinu näites vanemad inimesed lihtsalt räägivad, kurdavad oma muret, see on arusaadav ja ma mõistan seda.

Aga hakata süütutele inimestele käkki keerama, lollusi levitama jne. - see on midagi muud.
 
P. to Issand 22. jaanuar 2015, kl 02.02
Su jutt on tõsiselt solvav.

Ma ei ole mitte kuskil öelnud, et teised naised peavad vastutama naistuttava tegude eest.

Meestuttav aga leiab, et mina ja teised naised on vastutavad selle eest, et tema naine teda ei tahtnud.

Me suhtumine on täiesti erinev.

Ma leian, et vastutab see, kes halba tegi, MITTE SÜÜTUD KÕRVALSEISJAD.

Meestuttav aga leiab, et kuna tema on õnnetu, tuleb kõik teised ka õnnetuks teha, kellele hammas peale hakkab.

Täiesti jälk, et sellise jätisega mind ühele pulgale paned.
 
no tore siis ju 22. jaanuar 2015, kl 07.46
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei ole küll mitte kellegi külge ennast
> haakinud.
> kõik on ikka VASTASTIKUNE, ke
> s minuga rääkida ei taha, need ei räägigi,
> mitte kellelegi ei ole võimalik külge haaku
> da, mis jutt.

Kui see nii vastastikune on, siis kuidas tegid sa kellegi ärgitusel aborti ja ajasid peigmehe ära. Sinu suhted peigmehega ei olnud vastastikkused? Mitte kedagi ei ole võimalik sundida tegema asju, mida ta teha ei taha eeldusel, et jätame relvad ja elu muul moel rikkuvad tegevused. Sõbranna sind ju ei ähvardanud?
 
no tore siis ju 22. jaanuar 2015, kl 07.57
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas üldse on võimalik kellelegi sappa haa
> kuda, see on ju absurd.

Väga lihtsalt, nagu sina. See, et sa ära ei lähe sulle ebameeldivast olukorrast ega midagi ette ei võta on samasugune haakimine. Ka see on haakimine, kui sa ei lase sel inimesel X aastaid oma peast ära minna.

> Et ma siis haakusin kibestunud ja
> naistes pettunud meestuttavale ennast sappa
> või ?

Tulib nii välja jah. Sest sul on võimalus iga kell ebameeldivat suhtlust vältida eratasandil - sa ei pea kuulama, mida kellegi sulle öelda on ega leppima nende hinnagutega või üldse minhgeid emotsioone tundma. Aga sind juhib ju sinu sõnutsi alateadvus, kes käseb sul selline limukas olla ja oma loomuse vasta sa ei saavat. :)

> Nalja teed.
> Igavuse peletamisek
> s olen temaga suhelnud, sest naistuttavaid
> mul ei ole, kellegagi rääkida ei ole ja ma
> ru igav on.

Selle peale vastaks, et see on nii, et armastust ei ole sul hinges tilkagi, selleks otsid seda mujalt, iseennast sa ei armasta üldse, sendi eest ka mitte.

> Kibestunud meestuttav samam
> oodi on kurtnud, et sõpru ei ole ja ükski
> naine teda ei taha.

Nooojah, sa otsid ikka omasuguseid, kellel sulle midagi õpetada ei ole.

> -------------------
> -----------------------------------Nii et naistu
> ttavaga sarnane lugu.
>
> Oleme võrdsel pul
> gal, mõlemal ei ole kedagi, kellega suhelda
> ning tema hakkas mulle käkki keerama, sest
> ta ei salli naisi.

Ah et kohe sellepärast võrdsel pulgal olitegi? A miks ta praegu enam ei ole? Või see, et sinuga ollakse võrdsel pulgal seab kuidagi kohustuse seal sinuga elu lõpuni olla?

> On kõikide naiste
> peale vihane ning siis maksab mulle kätte.

Oh, ringlen tihti seltskonnas, kus tihtipeale räägitakse kadedusest kui generaatorist. Asjad on märksa proosalisemad.

> Süütu inimese kallal elab enda
> probleemi välja.

Või süütu? Peaaegu kõigel, mis sinuga juhtub, on pistmist sinu ja sinu valikutega. Sa ei pea seda kuulama ju, aga ometi kuulad ja lased süütu inimese ehk enda peal välja elada kellegi.
 
no tore siis ju 22. jaanuar 2015, kl 08.01
P. to Ebameeldiv jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ebameeldiv ei ole mitte niivõrd see, et oma
> naist kirub, vaid see, et kirub SÜÜTUID n
> aisi, sealhulgas mind.

Otsusta siis nüüd ära - süütu oled või süüdi. :) Olles kogu aeg jahunud, kui süüdi sa ennast iga jumala hingetõmbe pärast tunned, võiks arvata, et selline seisund nagu on süüst vaba süütu olek ei ole sulle tuttavgi. Sa oled sotsiopaat, tead sõna ja selle tähendust, aga sügavam sisu on sulle hoomamatu - you know the words, don`t hier the music.
 
no tore siis ju 22. jaanuar 2015, kl 08.13
P. to Issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina räägin konkreet
> selt ühest naisest, kes mu elu rappa keeras
> .
>
> Teisi naisi ma ju sisse ei too, ke
> egi teine ei puutu asjasse.

No ma räägin, sulle meeldib valetada asju enda jaoks ilusamaks ja raudkindlalt uskuda oma argumente. Teisi naisi oled kuhjaga oma loosse seganud - ema, kes tegi sinust sellise limuka, kooliõed ja kõik ülejäänud naised, kes sinuga suhelda ei taha ja lähtuvalt sellest on sinu elu igav ja hall ja kogu eelnev lugu, kus hunnik naisi on süüdi selles, milline sa praegu oled - sõbranna on lihtsalt keti viimane lüli, aga viimase lülini pole võimalik jõuda ilma eelnevateta. Nüüd oled veel lisanud ka kibestunud meesterahva, kelle ees ennast süüdi tunda. Keegi ei nõua ju sinu käest "süüdiolemist", sa ise tahad ennast süüdi tunda ja sellepärast tunnedki, oi, sorri, sina alateadvus ikka, mis ei lase sul teadvusel olla. :)

> --------------------------------------------------
> -Kibestunud meestuttav aga elab ennast naisi
> mõnitades välja, kuigi teised naised ei pu
> utu üldse asjasse.

Vaata, suures maailmas oleme kõik omavahel seotud, selline asi nagu "ei puutu üldse asja" on tinglik, nii lihtsalt öeldakse.

> Muud tal ei ole, e
> t l.ts Eda seal, Jaan käis k.ppimas, igave
> ne vana prost.
> Siis vana prosta Maire sea
> l, ütleb veel isegi aadresse, terve linna t
> al prostasid täis.

No aga sa ju kuulad. Parafraseerides sinu poste eelmisel leheküljel, siis sa kuulad, sest sa tahad kõike seda kuulata, muidu sa ju ei kuulaks - järlikult sulle see midagi pakub.

> Kõik naised tal pro
> stad - tema sõna.

Issand-issand, kõik naised kohe ongi prostid, kui keegi midagi sellist ütleb. :)

> ----------------------
> -----------------------------------Päris tõsiselt
> solvav jutt sul.
>
> Mina ei ole teisi
> naisi mitte kuidagi süüdistanud, mitte üheleg
> i naisele ei ole midagi ette heitnud.

Vähemalt ühele ikka oled ju, mis ajad nüüd. Ja on ka teisi - kooliõde, kes ütles, et tal kiire jne.

> Ei ole hakanud naistuttava pärast mõnda nai
> st terroriseerima või kiusama, nagu meestutta
> v seda teeb.

No naised on sinu jaoks kättesaamatud, nagu ma aru saan - juhuse puudus lihtsalt nähtavasti. Selles foorumis sa terroriseerid ka ju ma ei teagi kui paljusid naisi oma teemaga.

> Siis käib üks min
> u mõnitamine

Sul on iga kell võimalik see lõpetada ja seda foorumit mitte lugeda. Aga jah, sul jääb siis ju oma virtuaalne triip saamata ...
 
issand 22. jaanuar 2015, kl 14.24
sa ju ei loe mida ma kirjutan,ma pole öelnud ühegi sõnaga ,et sa sellepärast sarnane oled et mõlemad siin nüüd naisi maha teete,sarnane seepärast,et niikaua ühte mingit jama enda hinges kannate ja kirute,sina sõbrantsi ja tema oma naist,ma ole ühestki teisest naisest rääkinud,ära pane juttu ise juurde.Sa oled siin 4 aastat väitnud ,et oled kibestunud ,üksik,vana ja mida kõike veel,see ka ju sarnane selle mehega? Ja kes sul käsib temaga siis üldse rääkida ,kui nii nõme mees on,ega ta seda juttu sulle üheõhtuga pole rääkinud,või on?Me siin kõik ütleme oma arvamust sinu loodud uuest teemast,eks pead nüüd sellega arvastama,et kõik ei mõtle nii nagu sina,ja igalühel on oma arvamus asjast.
 
mida siin imestada 22. jaanuar 2015, kl 17.28
SARNANE TÕMBAB SARNAST

ja sellepärast oleks imelik, kui peel oleks kuidagi teistmoodi sõbrad kui ta seda ise on.
 
P. 22. jaanuar 2015, kl 17.56
No tore siis ju
Ühest lausest said küll valesti aru.

Kirjutasin, et kibestunud MEESTUTTAVAGA oleme võrdsel pulgal, sest mina ei saa sõbrannasid, tema ei saa naisi.

-------------------------------------------------------------

See on küll solvav jutt.
Ei hakka mina ühelegi naisele naistuttava tegude eest kätte maksma.

Oleksin just väga tänulik, kui naistega suhelda saaks. Mul oleks selle üle väga hea meel.

Aga meestuttav seda ju TEEB, maksab näiteks mulle kätte oma naise pärast.
Keeras mulle praegu sellise käki kokku, mida ma ära süüa ei suuda.

Ilge kuju.
Ja ma tõesti ei teadnud, et ta selline jõhkard on.
Järjekordne pettumus.
 
O 22. jaanuar 2015, kl 17.59
Kergem on hakkata loomaks, tuimalt ja tundetult niipalju erinevate naistega ringi k e p p i d a ja elu põletada kui veel saab.
Miks ma peaks hoolima, kui minust ei hoolita, miks ma peaksin armastama, kui keegi mind ei armasta.
Miks ma peaksin kedagi aitama, kui mind keegi ei aita(reaalselt).
Kergem on olla selline omakasu püüdlik v ä r d hallist massist, siis on kindel, et jõuad kaugele ja kogud nooruses väikeste s i t t a k e e r a m i s t e ja ülelaskmistega endale veel hea varanduse kokku.
Lihtsam on jalaga uks lahti lüüa, midagi kahtlast sisse närida ja h u i a m a hakkata. Kui keegi ei meeldi, kohe näkku ütelda, kui varbale astutakse, hambad kurku peksta, vigaseks tampida, jah, minus on väga-väga palju viha, mida ma varjan, hoian enda sees ja lasen tasakesi välja muusikat kuulates ja boksikotti tagudes, aga mul on ikka väga siiber.
Mind ei k e p p i mida keegi arvab, üldiselt mind ei k e p p i keegi, mina hakkan kõiki k e p p i m a, ja mõnuga.
Tuleb see armastus ja romantilisus välja juurida, ilge s i t t, p a s k ühesõnaga, teeb mind nii f a k i n g pimedaks igakord ja hakkab siis valuga k e p p i m a.
Kõik mis ei tappa, teeb tugevaks, kuini ükskord ikka tunned, et sa tegelikult oled surnud seestpoolt, must hing ja kivist süda. Ja siis üritad ikka head teha, õppida vigadest, vabandada ja leppida.Olla veel hea, midagi siiski on veel järgi, üritad armastada, ütelda, kuidagi selgeks teha, kuni avastad, et sinule on selg keeratud.
Ümmargune null.Luuser.V i t t . .
Ja seda ei ütelda sulle, vaid ollakse lihtsalt vait, antakse mõista, et minusuguse v ä r d j a g a pole isegi mõtet suhelda, ajaraiskamine.
Suudaks ma koguaeg selline olla, aga ei, ikka homme on too armastus tagasi, peab kuidagi hakkama töötama selle uue "mina" poole, kasutama ära neid hetki, kui olen külm ja kõigest on villand, tasakesi ja vaikselt, kuni ükskord saan lahti sellest v ä r d j a s t südamlikkusest.
Nüüdsest peale tuleb hakkata samaga vastama.
 
O 22. jaanuar 2015, kl 18.01
Välditakse, ikka niimodi, et sa aru saaksid, et sinust mõeldakse ikka väga halvasti. Lihtsalt , ta online, kaua kogusid toda julgust, siis nagu küsisid, lihtsalt et
- "kuidas sul läheb"
Vaikus, mingi pool tundi passisin, siis logis välja!!

Oli siis mõttet nood vabandused vastu võtta, või plaaniski kättemaksu sellise hinge kriipiva vaikuse näol?

Ausalt üteldes, on mul präegu ikka väga valus, isegi sõbraks ei kõlba .:(
 
P. 22. jaanuar 2015, kl 18.21
Issand
Nii 10 aastat tean teda.

Algul oli küll imelik kuulda, kui oma naisest nii rääkis, aga ei häirinud, sest sain aru, et inimene tahab oma murest rääkida.

Häirima hakkas siis, kui hakkas kõiki naisi ja ka mind l.tsideks sõimama ja see, kui kade ta oli. Vot see hakkas häirima.

Et miks tema peab naistele välja tegema, miks ei ole nii, et naised teevad talle välja, toovad talle süüa ja kingitusi ja raha ja ostavad ta autole kütet.

Näiteks mulle rääkis juba 8a tagasi, et ma vanamutt, kuigi ma temast 28 aastat noorem.
Kõik see jutt oli vihast naiste vastu.

Naistuttav vihkab ainult mind, tema vihkab kõiki naisi.
 
P. O 22. jaanuar 2015, kl 18.27
Kas oled mees, jutu ja kirjastiili järgi ?

Niimoodi peabki mees mõtlema, mitte nii, nagu kibestunud meestuttav, kes maksab süütule kätte oma ebaõnnestunud kooselu eest.
 
õõõõõ 22. jaanuar 2015, kl 19.04
P palun lõpeta!
 
P. 22. jaanuar 2015, kl 19.21
No tore siis ju
Minu jaoks olid suhe ja tutvus eri asjad.

Suhe tekitas tunnet, et ma ei ole seda väärt, et ma ei ole nii hea mehe last väärt.

Tuttavaga, eriti pahatahtliku tuttavaga selliseid tundeid ei tekkinud.
 
issand 22. jaanuar 2015, kl 20.22
no ja las ta räägib siis,ta ju vana mees,sa ei pea teda kuulama,või ta hoiab sind kinni kuskil ja sa vägisi kuulad,ma ei saa aru, kas ta trügib su tuppa ja käsib kuulata.
 
aga mis sa siis lootsid, P.? 22. jaanuar 2015, kl 23.14
P kirjutab: Siis käib üks minu mõnitamine.
----------
aga mis sa siis nagu lootsid?
 
P. 23. jaanuar 2015, kl 02.06
No tore siis ju

LOMULIKULT EI TAHTNUD ma selliseid asju kuulata.

Kui rääkis mõnest naisest, kellega tema tuttav või sugulane oli käinud seksimas, siis mul oli alati jube vastik tunne, et niimoodi kirub ta ju mind ka.

Tead, ma üldse varem ei mõelnudki, et ma oleks võinud talle ju peale käratada, et jäta see naiste alandamine.

Hakkasin alles praegu su kommi lugedes mõtlema, miks ma midagi vastu ei öelnud.

Tulingi praegu järeldusele, et tundsin, et mul ei ole selleks õigust.

Täitsa lõpp, olin alles hiljuti TÄPSELT SAMASUGUNE, nagu 13 aastat tagasi.
Järelikult ma ei olegi üldse muutunud.

Viimasest lausest said jälle valesti aru.
Pidasin silmas, et vanamees mõnitas mind, mitte siin foorumis.
 
P. to Issand 23. jaanuar 2015, kl 02.09
Rääkimine mind nii ei häirigi, vaid TEGUTSEMINE.

Ta ju reaalselt keerab käkki mulle. Ja seda praegu, kui ma temaga üldse ei räägigi.

Käkki keerab ta mulle minu selja taga. Ei taha veel sellest rääkidagi.
 
P. veel to No tore siis ju 23. jaanuar 2015, kl 02.12
Olin veel hiljuti täielik äpu ja ma ise uskusin, et olen muutunud.

Ei ole ju, nagu välja tuleb.

Kuulasin sellepärast, et tundsin, et olen KOHUSTATUD.

Täpselt samuti, nagu naistuttava meeleheaks olin KOHUSTATUD peigmehe ära ajama.

Vastu ei öelnud sellepärast, et tundsin, et mul ei ole selleks õigust.
 
P. to Aga miks sa siis lootsid, P? 23. jaanuar 2015, kl 02.16
Pidasin silmas, et vanamees mõnitas mind.
Nagu ta mõnitas üldse naisi, sest naisi ta ei salli.

Imelik on ka 28 aastat nooremat naist vanamutiks sõimata ja seda juba mitu aastat tagasi.
 
mitu rinnet P-eel ja Co-l 23. jaanuar 2015, kl 03.03
mitu kirjutamisrinnet sa nagu siin käigus ka hoiad? et mitmes teemas ja mitmes foorumis samaaegselt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!