Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 03.18
"Ikka ei kujuta ette, kui naised kokku saavad, millest nad üldse räägivad. Tume maa."

Kuidas siis tume maa? Ise ju räägid, kuidas tahad naiste moodi lobiseda ja sõbrannad ikka puudutavad teineteist (sinu arust) ja muud sellist? Sa otsusta ära, kas sa tead, mismoodi sõbrannad-naised mavahel on, või on see sinu jaoks tume maa. Mõlemat korraga olla ei saa.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 03.21
Ang
Olen näinud, kuidas sõbrannad teineteist puudutavad, aga see selleks.
Millest naised omavahel räägivad, seda küll ei tea.
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 05.27
Ja kus sa seda näinud oled, kui sõbrannad teineteist puudutavad? Ma pole seda trendi täheldanud. Mismoodi nad puudutavad?
 
pisisoovitus 25. jaanuar 2015, kl 10.05
Miks sa usud, et vanamees just sulle oma pahameele naissoo vastu tahab kaela valada?
Loogika ütleb, et ta vinguks kellele tahes, kes teda kuulama nõustuksid. Kuna juhtumisi oled see sina, siis saadki suure lasu oma kaela. Ja neil kordadel, mil sind läheduses pole, ju ta siis ikka teistele üritab ka kaevata ja oma pahameelt välja näidata.
Kaks võimalust, kas distantseerid end vanamehest või õpid enesekindlust.
Muidugi nüüd, mil oled võimaldanud tal end märklauana kasutada, on juba raskem olukorda muuta, kuid siiski mitte võimatu. Uuesti kirjutama ei hakka, kuidas võiksid käituda, soovi korral leiad eestpoolt üles.
Kas sa arvad, et ülejäänud inimesed, kellega vanamees kokku puutub, ei saa aru, missuguse inimesega tegemist? Loomulikult saavad ja loomulikult ei võta nad ka ta sõnu tõsiselt. Probleem on ju selle inimese sees, et ta nii kibestunud on ning seda kõigile ka välja näitab.
Kui sa kuulsid teda oma pojale sarnaselt rääkimas, mis arvad siis, et poeg võtab ta öeldut puhta kullana või?
Kas sulle, P, ei näi, et tähtsustad oma isikut üle, arvates, et just sulle tahetakse käkki keerata? Sa oled vaid nende isikute teele sattunud ja lasknud endale öelda asju, mida kõigile öelda ei saa (kõik ei lase).
Enesekindlus ei tulene vastu ütlemisest, vaid kindlast hoiakust - seesmisest usust enda väärtuslikkusesse, endast lugupidamisse. Sul on vaja hakata ise endast lugu pidama, endasse uskuma ja siis saad sama oodata ka teistelt.
Püüdsin praegu ette kujutada, kas saaksin austada kedagi, kes ise ennast ei austa. Ei saaks. Tõsi, on ülimalt tagasihoidlikke, keda esmapilgul võiks hallideks hiirekesteks pidada, kelles pole võimukust, üleolekut, kuid kelles siiski on väärikus.
Ja on üleolevaid, võimukaid, kes tegelikult taolise käitumisega varjavad oma ebakindlust, oma vähest endast lugupidamist.
Mingi aja jooksul on võimalik teisi ära petta, kuid sisemine loomus tuleb varem või hiljem välja. Ja neisse suhtutakse vastavalt sellele, kuidas nad ise endasse suhtuvad.
Nii et, P, ikkagi tuleb alustada iseendast, oma sisemusest. Välise käitumise muutmisest on vähe kasu.
 
issand 25. jaanuar 2015, kl 11.11
pisisoovitus,talle on seda kõike räägitud miljon korda ,ära näe vaeva pikkade tekstide kirjutamisega,sellest pole kasu:)
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 12.43
Pisisoovitus
Asi ei ole vingumises, vaid ta hakkab SIND RÜNDAMA SÕNADEGA.

Eks asi on selles, et teised ei lase omale p.ska kaela valada, aga mina olen kannatlikult vait olnud.

Arvan, et tal lihtsalt ei ole kedagi teist rünnata.

Poeg olevat hoopis vanamehele öelnud, et ta rikkus tema ema elu ära, et ema läks tema pärast hauda.

Ta on seda ise rääkinud, et kogu pere on tema vastu.

Minu viga on jah, et hakkasin ennast süüdi tundma, et ma olen naine ja mul naisena on rohkem võimalusi.

Lõpuks võtsin julguse kokku ja ütlesin talle, et miks siis naise juurest ära ei läinud.

Mulle oli täielik üllatus, et nad ei olnud abielus ning et naine ajas teda minema.

Siis mu suhtumine küll muutus, et ei ole ta midagi nii õnnetu, keda ära kasutati.
Naine ju ütles selge sõnaga, et mine ära, aga ta ei läinud ju.

Kui mulle peigmees oleks need 2 aastat korrutanud, et mind ei taha, siis mul küll ei oleks põhjust teda taga nutta.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 12.52
Pisisoovitus
Mul oli varem temast kahju, et vaene mees, naine kasutas teda ära ja pettis.

Tundsin ennast nii süüdi, et ma ka naine olen, seega halb.

Näed, ei tulnud mulle pähegi midagi vastu öelda.

Tema sai sellest hoogu juurde. Olen 100% kindel, et ta TUNNETAS, et paneb mind halvasti tundma ning seda ta nautis.

Oma naise kirumine vaheldus minu süüdistamisega.

------------------------------------------------------------------------ Haletsesin pikalt teda, et kuidas lapsed ja lapselapsed teda tunda ei taha. Lapselapsed juba aastaid elavad tema lähedal ja vaatama ei tule.

Mõtlesin, kuidas lapselapsed nii julmad on, aga nüüd saan aru, et nad ei taha selklise vanaisaga oma tuju rikkuda.

Kui ikka lapsed ja lapselapsed vanaisa tunda ei taha, siis ei ole ta midagi nii õilis.

Mina loll jäin ta juttu varem uskuma. Nii naiivne ikka olin.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 12.56
Ang
Näiteks naised kallistavad kokku saades või siis tantsides on puudutanud.
Mina küll ei suutnud naistuttavat sõrmegagi puudutada, tema ilmselt mind ka mitte.
 
P. veel 25. jaanuar 2015, kl 13.13
Vanamees ikka tõsimeeli usub, et kõik naised on SÜÜDI, et tema oma naisega õnnelik ei olnud. Kohe päriselt arvab nii.

Et tema noorena nii ilus mees, naised vaatasid tänaval järgi, aga oli nii arg, kartis.

Nüüd on kogu naissoo peale vihane, et kõik naised on nüüd süüdi, et tema arg oli.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 15.00
Täiesti halb hakkab, kui mõtlen, kui naiivne ma veel hiljuti olin.

Jäin ju vanamehe juttu uskuma ning tundsin ennast veel süüdi ka.

No ei ole ma midagi oma süütunnetest lahti saanud ning vanamees kasutas seda ära.

Kõige ilgem on, et käib mu sugulasi ahistamas. Mu tädi on täielikus shokis.

Vanamehel endal oli õnnetu elu ning tahab teiste elu ka mürgitada.
Minu sugulaste elu ja suhed samuti tahab ära rikkuda.

Tal selline suhtumine, kui temal on halb, peab teistel ka halb olema.
 
pisisoovitus 25. jaanuar 2015, kl 15.12
Kogemused tasapisi kogunevad, see on ju hea. Nüüd juba oskad ära näha, kas inimene on võlts või on tal tõsine mure.
Aga sellest ei saa ma aru, miks sa seda vanamehe juhtumit nii traagiliselt võtad. Õige mul asi, mida vanamees tõemeeli usub! Mis siis, et ta päriselt arvabki nii nagu arvab. Sina ju usud ka, et su elu rikuti ühe inimese poolt ära. Kõrvalt vaatajad saavad aru, et nii pole, kuid sina usud tõsimeeli.
Lisan kohe juurde, et kohe üldse ei taha, et hakkaksid nüüd kõike uuesti üle seletama, ja tõestama, et sinu puhul oli kõik teisiti. Olen teemaga kursis algusest peale.
Pakun sulle siin suhtlusvõimalust ja ka teistsugust vaatenurka. Inimesi mõista on lihtsam, kui osata näha ka teiste pilgu läbi.
Antud juhtumi puhul soovitan sul mitte põdeda selle vanamehe pärast. Ükskõik, millise käki ta siis ka sulle kokku keeras. Kui ta inimestele vastumeelne on ja isegi ta lähedased temaga suhelda ei soovi, ega siis ta jutte ka usuta. Ei usuta ka neid jutte, mis ta sinu kohta on rääkinud.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 15.29
Psisisoovitus
Mu tädi usub igasugust jama ja jäigi ta jama uskuma. Tädi ju seda vanameest üldse ei tunnegi.

Vanamees läks tädi juurde jutuga, et on minu tuttav, hirmutas vanainimese päris ära, siis helistas teisele tädile, nüüd selline skandaal vanamehe pärast.
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 15.33
"Näiteks naised kallistavad kokku saades või siis tantsides on puudutanud."

Jamajutt. Võibolla mõned naised, aga kindlasti pole see mingi reegel. Ja see koht, et nad tantsides puudutavad... Minu ringkonnas tantsivad naised meestega.

Vanamehest, naisest ja minemaajamisest... Muidugi tundsid sa end süüdi - sina ajasid ju ka peigmeest minema. Kaks aastat! Nagu vanamehe naine vanameestki. Sele vahega, et peigmees lõpuks läkski, sest tal polnud last, kes oleks minemast hoidnud. Muidu oleks temast saanud sama õel ja kibestunud mees.
 
P. veel 25. jaanuar 2015, kl 15.33
Pisiusoovitus
Mu isa ja sugulased ei tunne seda vanameest üldse ning ta oskab väga meeldiva mulje jätta.

Imestan, et tal pruute ei ole, sest pealtnäha on ta kena inimene nende jaoks, kes teda lähemalt ei tunne.
 
pisisoovitus 25. jaanuar 2015, kl 15.34
Ja miks ei võiks tädi teada, et vanamees su tuttav on? Tuttavate seas võib ka segaseid olla. Iseasi, kui vanamees end su elukaaslaseks kuulutas, siis on jamam küll. Aga ka sel juhul saad tädile öelda, et need on vaid vanamehe luulud.
Aga tekkis küsimus, kuidas vanamees oskas su teises kohas elava tädi juurde minna. Ja nüüd siis äkitsi veel üks tädi?
 
P. to Ang 25. jaanuar 2015, kl 15.37
Mis hoidis vanameest oma naise juurest ära minemast ?

Naisel oli enne 3 last ja temaga 2, aga ta olevat algusest peale uskunud, et need lapsed ei ole tema omad.

Laste pärast ta küll naisega ei olnud, vaid ikka sellepärast, et ei julgenud ära minna, et kuhu tal minna on.

Kohe kindlasti ei oleks peigmehest kibestunud meest saanud, ta on ikka hoopis teistsuguse iseloomuga, ära nüüd kõiki ühte patta pane.
 
P. to Ang 25. jaanuar 2015, kl 15.44
Sa ikka oskad inimesi solvata.

Peigmees ei ole küll selline, kes võõraste peale vimma kannab või teisi süüdistab oma vigades.

Solvata sa oskad.

Ikka väga rõve võrrelda peigmeest sellise ülimalt alatu vanamehega.

Mõne inimese elu võib olla ükskõik kui raske, ta ei hakka iial teistele selle eest kätte maksma.

--------------------------------------------------------------------------- --------------------------------Mu isa elu emaga oli ikka väga kurb ja õnnetu. Isa küll ei süüdista selles mitte kedagi ja üleüldse ta ei süüdistagi.

Ei kujuta ette, kui isa hakkaks vanamehe kombel kellelegi oma õnnetu elu eest kätte maksma.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------Peigmeest mingi õela inimesega võrrelda on ikka ülim solvang.

Vanamees on rääkinud, et tal ei ole oma 2 lapsega lapsest peale lähedast suhet olnudki.

Kui tal nii naise kui lastega halvad suhted olid, siis mõte koos elada oli ?

Ta on ise öelnud, et lapsed süüdistavad teda, et ema elu ära rikkus.
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 15.45
Pisisoovitus
Vanamees nuhkis välja mu isa ja tädi elukoha.

Said valesti aru. Ütlesin, et tädi ei tunne seda vanameest, esimest korda nägi.
 
P. veel to Ang 25. jaanuar 2015, kl 15.50
Vanamees ei oleks ka siis mitte kuhugi läinud, kui naine oleks talle otse näkku öelnud, et tegi lapsed teise mehega.

Nüüd muudkui räägib, et temal ei olegi lapsi, ega need lapsed ei ole tema omad. Miks ta siis ära ei läinud, kui teda veel minema aeti ?

Oma poega ta lausa ei salli, et ei ole tema oma.
 
P. to Ang 25. jaanuar 2015, kl 16.00
Mul jäi su kommi peale suu lahti.

Et igast inimesest saab õel jätis, kes SÜÜTUTELE inimestele kätte hakkab maksma ?

Ise olen 100% kindel, et need inimesed on HARULDASED, kes leiavad, et täiesti süütud kõrvalseisjad peavad tema õnnetu elu eest karistada saama.

Ei usu, et vanamehe - taolisi eriti on.

Ja veel peigmeest panna mingi õelusega ühte punti, see on ikka ülim solvang.
 
kuula head raadiot 25. jaanuar 2015, kl 16.08
P, pane oma suumulk nüüd kinni ja kuula uue raadiojaama HIT FM-i igapühapäevast Soovikat järgmised 4h. Tartus ka kuulatav - 103,0.
Jeerum, rõõmusta vähemalt hea muusika üle, vingud ka vähem siis ...
 
P. 25. jaanuar 2015, kl 16.12
Mu isal oli emaga väga õnnetu ja kurb kooselu.

Ei ole isa üldse kibestunud, ei süüdista ta mitte kedagi, kõikidega on sõbralik.

Vastupidi, ta on hoopis tänulk, et ema temaga elas, kuigi see kooselu oli tühi ja kurb.

Nii et see oleneb ikka inimesest, ju vanamehes oli noorest peale õelus sees.
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 16.37
P., sa oled KÕIKETEADJA. Just seline inimene, keda sellise kõiketeadmise ja targutamise pärast 99% inimestest ei salli. Sina tead, mida keegi OLEKS teinud, sina tead, kuidas keegi 40 aastaga muutuda VÕIKS, kui tema elu teistsugune oleks? Sa oled niivõrd ebameeldiv targutaja ja oma tõe pealesuruja, et pole midagi imestada, et sul toredaid sõpru pole. Sõbrannad ajaks sa ilmselt oma arusaamaga, et sa neid puudutama pea, niikuinii minema.

Praeguseks teame me sinust kahte - et sul oli paha sõbranna ja et sul on sõbraks vanamehest "õel jätis" (sinu sõnad) - oled kuulnud seda ütlust: "Näita mulle, kes on su sõbrad"?

Sa oled kogu oma igava elu ja ebaõnne auga välja teeninud.

Jäi jälle suu lahti? Tore!
 
oot 25. jaanuar 2015, kl 16.43
kust sa tead, et vanamehes noorest peast õelus sees oli.
sa oled üks sellistest inimestest, kes teavad teiste elu ja olu paremini, kui inimene ise teabki.
oi, kuidas sihukesed vastikud on.

kus siis nüüd see aferistist sõbranna kadus? suri maha?
tema enam polegi su untsus elus süüdi?
nüüd vaene vana mees hammaste vahel.

mis õigust sinul üldse õiendada või arvustada teiste elu.
on nad sulle kuidagi sugulased või elasid ise kokku selle vanamehega või tema pojaga?!

mul ka igasugu tuttavaid ja mitte keegi pole mu sugulasi välja NUHKINUD, et käkki keerata.
ju sa ikka oled muul viisil seotud selle "vanamehega", ega muidu selliseid probleeme tekigi.

lambist keegi ei otsi kellegi sugulasi. mis sul on selle vanamehega või "sõbrannaga".

vaata, sa oled ise üks ussitaja, algusest peale ajad siin pada ja kasutad inimesi oma ajaveetmiseks ära nagu malenupukesi malelaual.
väga inetu ja väga alatu oled sa ise.
lood mingit intriigi, et aega täita ja lõbusam oleks. uuuuh, hirmus, milliseid tüüpe ikka on.
 
muu 25. jaanuar 2015, kl 16.47
ütle üks põhjus, miks võõras inimene peaks lihtsalt sulle kätte maksma ja sinu suguvõssa end sisse sööma?

ütle üks põhjus ja ära hakka vingerdama jälle.
 
P. to Ang 25. jaanuar 2015, kl 17.00
Inimese olemus kujuneb ikka lapsepõlves.

Vanamees oli oma olemuselt juba 50 aastat tagasi pahatahtlik, ei saa täiskasvanuna oma iseloomu ju muuta.

Näiteks võin tuua oma venna. Ta sai 50, naisi tal olnud ei olegi.

Ei ole küll kuulnud, et venda naiste peale vimma kannab, sõbralikult suhtub kõigisse.

Vend peaks sinu loogika järgi eriliselt tige kõikide naiste peale olema, aga ta ei ole.

See on küll TÕSISELT SOLVAV, et sa vanamees peigmehe ja teistega ühele pulgale paned.
 
P. to Oot 25. jaanuar 2015, kl 17.07
Mitte kuidagi ei ole ma selle vanamehega seotud, lihtsalt tuttav olen.

Sul on siis vedanud, et sa ei ole sellise otsa sattunud ning ega siin midagi imestada ei ole, sest sellised on haruldased.

Vanamees küsis ammu juba minu isa, venna, tädi nime ja aadressi. Ma ei tea, MIKS see teda nii hirmsasti huvitas.

Ma juba siis mõtlesin, miks teda mu isa, vend ja tädi nii huvitavad.

Mind näiteks tema lapsed ja lapselapsed üldse ei huvitanud.

----------------------------------------------------------- Appi, mina arvustan vanamehe elu ? Mind üldse ei huvita tema elu, aga ta ISE MÄÄRIS MULLE SEDA KOGU AEG PÄHE.

Muudkui kirus oma naist ja lapsi ning parallelselt süüdistas mind, et mul ka mõni meestuttav ja se on paha, sest pean nunn olema.

Mina ei tahtnud tema naisest mitte midagi kuulda, ise tahtis sellest kogu aeg rääkida.
Ma viisakusest kuulasin, sest ei sobi ju mitte kuulata, kui inimene tahab hingelt ära rääkida.
 
ang 25. jaanuar 2015, kl 17.12
Solvu aga, kui see sulle kuidagi rahuldust pakub. Ise oled omale seltskonna valinud, mingitele pooltuttavatele oma perest rääkinud ja infot-nimesid-aadresse jaganud, mis sa virised nüüd?
Selle peale solvud, kui ma ütlen, et peigmees sinuga kokku elama jäädes oleks 60-aastaselt kibestunud valmis, aga see sind ei solva, et ma sind idioodiks pean?
 
tat-a-rat-ta-ta 25. jaanuar 2015, kl 17.20
jne jne jne.
P.l jätkub juttu ikka kauemaks ja kauemaks.
 
üks vend rohkem või vähem 25. jaanuar 2015, kl 17.22
üks kepivend rohkem või vähem P-st üle käinud, mis veht seal on. Peigmesst polegi ju olnud, lihtsalt keegi kellega magati ja viletsat sexi jagati ja üksindust peletati.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!