Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Aga 27. jaanuar 2015, kl 01.07
Kui meesterahvas kurdab, et naine petab, kõik naised on prostad ( tema sõna !), vingub, et näe, sulle helistas tutvumise peale põhjakäinud kõnts, kahtlane kontingent.

Kui küsisin, et kust tema nii täpselt teab, kes helistavad, siis vastas, et ükski normaalne inimene niimoodi ei helista.

Huvitav, ta ju ise helistas ka, aga iseennast ta kõntsaks ei pea.

----------------------------------------------------------------- Selge see, et see on kadeda, kibestunud inimese jutt.

Tema on üksik, talle naised ei helista.
Järelikult mulle ka ei tohi mitte ükski meesterahvas helistada ega üldse ei tohi minuga rääkida.

Kui tema kannatab, pean mina ka kannatama.

--------------------------------------------------------------------- Sa arvad, et ma olen päris tugeva arengupeetusega, et üldse mitte millestki aru ei saa või ?????????

Kui vanamees ei oleks kade ega pahatahtlik, oleks tal täiesti ükskõik, kas mulle keegi helistaks või ei helistanud.

Ma ei ole talle ju mitte keegi.
Saan aru, kui oma naisele või pruudile ettekirjutisi teeb.

Minu viga oli selles, et tundsin SÜÜDI, et tal üldse ei vea.

--------------------------------------------------------------------- Vanamees pani ise ka tutvumiskuulutuse, sai ühe naisega kokku, aga need olevat tema sõnul prosta.

Oli käinud naist töö juures luuramas, et äkki tal teised mehed seal.

Mu meelest ka imelik, sest nad ju praktiliselt võõrad.
 
P. veel to Aga 27. jaanuar 2015, kl 01.28
Arvad tõesti, et olen vanamehele naistuttavast, abordist, peigmehest rääkinud ?

Ei ole ma vanamehele nendest sõnagi rääkinud, teda see ei huvitakski.

Kui ma ka näiteks oleks üritanud rääkida, siis vanamees ei oleks hakanudki kuulama.

Tema tahtis rääkida teemal " naised on h.orad, tema naine pettis teda jne. ".

Minu peigmehe pärast põdemine ja naistuttav oleksid tema jaoks nii igavad teemad, et ta ei laseks mul rääkida.
Ütleks kohe, et teda ei huvita.

Ma ei ütle seda niisama.

Paar lühisuhet on läinud vussi, mainisin vanamehele, et nii kahju.
Vanamees KOHE ütles, et teda ei huvita.

Teda huvitab ainult süüdistamine, kui hea elu on kõikidel naistel ja mis naistel viga, elu nagu paradiisis.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 01.35
Ang
Vanamees nüüd küll mees ei ole, mulle ta ei ole iial mehena mõjunud.

Ta küll füüsiliselt nagu paistab mees, aga tegelikult on NAINE mehe kehas.
 
süütunne P.-l 27. jaanuar 2015, kl 01.39
mis asi see süütunne ikkagi on?
misasjast see daamike siis ikkagi räägib. Täiesti tundmata tunne.
ma arvan, et P-l oleks elus vähem jamasid, kui ta UHKE oleks selle üle, mida teeb.
 
tülli ajama 27. jaanuar 2015, kl 01.44
miks ta teis siis tülli ajada suutis?
sa polegi siis uhke iga sammu üle, mida elus astunud oled?
Moraali ja eetika mõõdupuuks ongi ju seesama, et kas olen nõus kõike tunnistama ka oma lähedaste ees?


no kui ei ole, siis oledki seesama susija ja klatsija, selja tagant, täpselt selle vana mehe koopia.
 
oma elust ei rääkinud, aga 27. jaanuar 2015, kl 01.47
oma elust sa vanamehele ei rääkinud ("Arvad tõesti, et olen vanamehele naistuttavast, abordist, peigmehest rääkinud ?"), aga hoolimata sellest, et "Selle 10 aasta jooksul oleme kokku puutunud vist nii 5 - 6 korda" jõudsid sa oma isa, venna ja tädi aadressid talle ette laduda? Eriti armas sugulane oled ikka tõesti.

Muudkui targutad ja tead täpselt, mida, miks ja kuidas teised inimesed mõtlevad, samas halised, et "mul ole sõbrannasid, ma ei tea, mida naised omavahel räägivad ja mida teevad blablabla". Üks neist kahest väitest on vale, kogu selle eepose põhjal esimene. Sittagi sa teiste inimeste mõtetest ja käitumise motiividest ei tea, õelutsed ja laamendad ainult.
 
jus iis polnudki vale 27. jaanuar 2015, kl 01.55
no kui vana mees su perekonnale teada andis su imeliseks elatud elust, kas see oli siis vale nagu vä?

kui oli vale, on tegemist ju laimamisega, mille kohta ka seadused olemas.

kui sa seadusi kardad, siis tekib küsimus, miks? miks sa asjale ametlikku käiku ei anna?
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 02.25
Loomulikult ei öelnud ma vanamehele oma isa ja tädi aadresse.

Vanamees ise nuhkis need kavalusega välja.

Peaksin täiesti SÜGAVA AJUPUUDEGA olema, kui aru ei saaks, et ühelegi naisele klätsivad, intriigide tekitajad ja kadedad mehed ei meeldi.

Netis pidevalt käib meeste kirumine, kusjuures kirutakse asjus, mis näiteks minu jaoks mehe puhul üldse probleemiks ei ole.

Kui netti lugeda, siis mina suhtun meestesse palju leebemalt.

Ju siis polnudki vale
Oligi vale.

Kusjuures see ei olegi oluline, natuke naljakas on ligi 50 aastase inimese peale kaebama minna, nagu ma oleks 10 aastane.

Ametliku käigu jutt ei ole üldse naljakas.
Sellisele asjale ju mingit paragrahvi ei olegi.

Ma ei ole mingi president ning samuti ei solvanud vanamees mind meedias avalikult.
 
P. to Süpütunne P -l 27. jaanuar 2015, kl 02.32
Süütunnet tunńen juba lapsest saadik, sest uskusin, et mina olen mingi vigane, teistest tüdrukutest viletsam ja juba oma olemasoluga olen teiste tüdrukute eest süüdi.

Sest mina olen loll, kõlbamatu ja väärtusetu värdjas.
Teised tüdrukud on targad, ilusad, andekad, veatud, inglid.

Oeh, olen sellest siin küll sada korda kirjutanud. Miks pean üle kirjutama ????

Kui keegi kurtis, et tal on halb elu ja kõik nii pahasti, aga miks minul on paremini, siis tundsingi SÜÜDI, Sest mina olen ju värdjas, mina olen vilets, minul peab ju veel halvemini olema.

Kogu aeg peab kõike üle korrutama.

Muide olen sellest vist küll 3 aasta jooksul 100 korda kirjutanud.
 
mida see tähendab? 27. jaanuar 2015, kl 02.36
mida see süütunne ikka tähendab? pole elu sees sellise nimega tunnet kohanud ega kogenud.
-----------
mul on suht suva, milles sa oled kirjutanud, kuna su jutus puudub ju loogika ja mõte.
seda jura võid ju edasi veeretada. aga misasis see süütunne ikka on? kus tänaval seda kohata võib?
ja miks sa vanameest politseisse ja kohtusse ei kaeba?

mis sul siis nii häbi tekitab? Oled ju ise enda elu valmis ehitanud, enda õrnade kätega..
 
valikvastused 27. jaanuar 2015, kl 02.38
vasta nüüd järejest kõik küsimused, see siin pole valikvastutsega elutest. see on nii nagu on, faktid loevad.
Kui see vanamees su elu fakte teadis, huvitav, miks see siis sind häirib? oli nagu oli, nüüd aeg ju uhkust tunda elus saavutatu eest.
 
P. veel to Oma elust ei rääkinud aga 27. jaanuar 2015, kl 02.39
Ei teagi kõikide motiive, aga vanamehe motiiv on ilmselge.

Elagu rahus, aga ta ei suuda ju.
Muud tal ei ole, kui hoorad siin ja hoorad seal. Igal pool näeb hoorasid.

Milline põlglik suhtumine naistesse. Ei ole veel näinud, et ükski mees nii vastikult naistesse suhtuks.

Inimene ei suuda rahulikultr ollagi. Muudkui peab tõmblema, kui jubedad l.tsid kõik naised on.

Kui mõni naisega jutule sai, siis kohe prosta.

Ei ole tõesti näinud meest, kes nii vaenulikult naistesse suhtub.
Külmavärinad tulevad peale.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 02.42
Valikvastused
Kui lugeda viitsid, siis eespool vastasin, et enamus on vale.

Vanamees ei teagi minust midagi, lihtsalt fantaseerib.

Täpselt samuti fantaseerib ta ükskõik millesisest naisest, kellega kokku puutub.

L.tsid on tal kõik naised, aga lihtsalt teised on hoidnud temast eemale.
 
P. to Valikvastused 27. jaanuar 2015, kl 02.46
Kirjutan veel.
Näiteks paar aastat tagasi tutvus ühe naisega ning muudkui rääkis telefonis mulle, et see naine on prosta ( tema sõna !).

Täiesti haiglane tundus see jutt. Antud naisel soliidne töökoht ja üldse soliidne daam ilmselt, ei ole küll isiklikult näinud.
 
oma elust ei ole rääkinud, aga 27. jaanuar 2015, kl 02.47
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loomulikult ei öelnud ma vanamehele oma isa
> ja tädi aadresse.
>
> Vanamees ise nuhkis
> need kavalusega välja.
>
> Peaksin täiesti
> SÜGAVA AJUPUUDEGA olema, kui aru ei saaks,
> et ühelegi naisele klätsivad, intriigide te
> kitajad ja kadedad mehed ei meeldi.
>
aga kui sa lased tohlakal, keda oled kohanud vähem kui kümme korda oma sugulaste kohta nii isiklikke asju välja nuhkida, siis oledki täiesti sügava ajupuudega?
Teine võimalus: sul oligi alateadlik (mine sind kuradit tea, see võis ka täiesti teadlik olla) soov oma sugulaste elu peesse keerata, sest jumal hoidku: sinu elu on juba kõnts, ega siis teistel saa param olla!
 
no ja mis vahet 27. jaanuar 2015, kl 02.47
no ja kui vana mees valetab, pöördu kohtusse au ja väärikuse solvamise eest. Täiesti võimalik ja legaalne tegevus.Lindistad ütlused, teed nende põhjal politseisse avalduse, kellaajad, kuupäevad juurde jne. nagu asjad käivad.

kui sa seda teha ei julge, ongi vanal mehel õigus ju olnud.
 
enesekindlus 27. jaanuar 2015, kl 02.57
no see teine naine saatis vanamehe pikalt ja ei lasknud endaga manipulreerida. ja näed, mitte midagi ei juhtunudki...

miks sa ennast sellistesse lollkatesse kõnelustesse lased kiskuda, on tõepoolest susimine. kuni sa selles osaled, oled täpselt sellesama vanamehe koopia.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 03.11
Oma elust ei ole rääkinud
Olin jah ühes asjas naiivne ning vanamees haaras sellest kohe kinni ja hakkas nuhkima.

Loomulikult ei soovi, et minu lähisugulasi traumeerib.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 03.13
Enesekindlus
Selles mõttes ei osalenud, et ma vastu ei öelnud midagi, lihtsalt kuulasin ja tundsin ennast süüdi.
 
jah sulle sobib see hästi 27. jaanuar 2015, kl 03.17
ikka inimesed teevad ju asju, mis neil hästi välja tulevad.
misasi see süütunne ikkagi on?

miks sa asjale ametlikku käiku ei anna, kui sa leiad, et sinu inimväärikust on haavatud?
 
mis mõttes traumeerib? 27. jaanuar 2015, kl 03.19
Loomulikult ei soovi, et minu lähisugulasi traumeerib.
-------
kas asjalood olid siis nii, või ei olnud?
ja miks nad vanmeest uskusid ja mitte sind? sõna ju sõna vastu.
 
tegevusplaan 27. jaanuar 2015, kl 03.36
ja mida kavatsed nagu ette võtta?, P.?
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 03.55
Minu tädi on eluaeg kõiki teisi uskunud.

Ma ei oskagi midagi ette võtta.
Vanamehele igal juhul väja näidata ei tohi, et see mind häirib, siis saab ju veel hoogu juurde.
 
P. 27. jaanuar 2015, kl 04.30
Lugesin komme ühe artikli alt.

No küll häirib seal Eesti meeste kirumine, kui halvad on meie mehed ja kui head on välismaamehed.

Nii vastik on see omade kirumine, paha lugeda.

Kohe ei saa, pidin jälle paar mehi kaitsvat kommi kirjutama.

See vanamees, kes siin teemas on, see ei ole ju mees.
 
mida sa tahad, P. 27. jaanuar 2015, kl 04.33
aga mida sa siit tahad, siit foorumist?
 
to P. 27. jaanuar 2015, kl 08.15
Absoluutselt ei huvita sina ega su vanamees. Ei loe isegi su komme lõpuni. Vastik, vastik, vastik.
 
no tore siis ju 27. jaanuar 2015, kl 08.35
Miskit ime sunnib sind selle vanamehega suhtlema või? Telefonitoru saab ära panna või kui juba terroriseerimiseni on asi läinud, ka numbri ära vahetada. Lähenemiskeeld muretseda. Sa üritad siin veenda, et selle inimesega suhtlemisest sul pole mingit pääsu ve? Siis pole ju suvaline vanamees see. Aga sa ju armastadki selliseid pooltõdesid.
 
no tore siis ju 27. jaanuar 2015, kl 08.40
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ang
> Vanamees nüüd küll mees ei ole, mulle
> ta ei ole iial mehena mõjunud.
>
> Ta k
> üll füüsiliselt nagu paistab mees, aga tege
> likult on NAINE mehe kehas.

No nii, Peee tunneb naise iga kell raudpolt ära, isegi mehe kehas. :) Ahhaaaaa-haaaaaaaa-haaaaaaa. Kuigi ta pole naisi näinud, kuulnud ega tea, mida ja kuidas nad mõtlevad. Kõik ülejäänud maailma mehed, v.a. see vanamees, mõjuvad Peeele meestena, keda ta samuti jube hästi tunneb, millised need on ja olema peaksid. Peee on arvuti, programm, kellele on ettesöödetud algandmed ja väljaspool neid andmeid maailma ei eksisteeri. Programm ütleb, et on naine, vahet pole, et päriselt ei ole. :)
 
järeldused 27. jaanuar 2015, kl 09.17
Kõik need aastad oled väitnud, et pole asju, mis sind huvitaksid, mis su mõtted mujale viiksid, et sõbrannaga juhtunu oli oluline ja ilma sellele mõtlemata sa olla ei suuda.
Mäletad ikka kõiki soovitusi, millest sulle siin on kirjutatud - üldistatult muuga tegelemine (huvialaringid, raamatud, mõtted jm)? Sa oled kõigele vastu vaielnud - pole võimalik, ei saa, raske jne.
Ja nüüd, hoplaa, teeb üks suht suvaline vanamees, kellega sa oma sõnul oled 10 aasta jooksul vaid 5-6 korda kohtunud ning lisaks telefonis ta naiste kirumist süütundest kuulanud, miskit, mis viisid su mõtted ja üleelamised hoopis teise kohta.
Tänulik peaksid olema, vanamees tõestas, et on küll võimalik mõtteid mujale viia. Elus ei ole vaid üks asi, millest mõelda.
Veel. Paned tähele, et reageerid samuti nagu sõbrannagi puhul? Võtad asja enda pihta sihituna, et just nimelt sulle ja ainult sulle tahetakse käkki keerata. Põhjus on aga hoopis nende endi probleemides, mida sinu kui kättesaadava objekti peale maandada.
Sa ise oled täpselt samamoodi foorumis käitunud - oled oma mure (kenasti väljendudes) lugejate peale välja elanud. See, et see mure väljaelamine väljendub sul kirumises, süüdistamises, isiklikult võtmises, on täpselt sama, mis vanameeski teeb (kirub ja süüdistab).
Nojah, sa ütled nüüd, et sina pole kõiki naisi kirunud, vaid seda ühte. Aga tegelikult oled ikka küll. Esiteks oled sa naistele pahane olnud, et sa neid ei saa (kõigil kole kiire kogu aeg - selline irooniline tähelepanek sul) ja teiseks oled kõigile naistele siin foorumis pidevalt vastu vaielnud, pole kellegi kirjutatut lugupidamisväärseks pidanud. Kokku näitab see vaid üht - tahad kättesaamatut ja kui seda ei saa, pahandad kõigi üle. Sama teeb vanameeski.
Põhiline järeldus on aga see, et sind huvitavad vaid endaga juhtunud halvad asjad, vaid see temaatika köidab sind. Pole sa siin ühegi välja pakutud arutluskäiguga kaasa tulnud, millestki muust tahtnud vestelda, ikka vaid endast ja sulle jama põhjustanud inimestest.

PS Su viimaste postituste järgi on taas kasvanud kahtlus, et P nime all keegi lihtsalt treib seda teksti siia. Ainult et, miks ometi? 4 aastat lihtsalt "pulli" pärast oma aega mingi nõtruse peale raisata on veel tobedam kui et ollagi ise nõder.
 
kiiksuga kk 27. jaanuar 2015, kl 09.29
siin pole enam kahtluseraasugi, et P kirjutab läbi sõbranna ja tolle vanamehe, kes on päriselt üks ja sama isik ja kokkuvõtteson tegu PEEEEEEE endaga.
tema ongi see kibestunud ja käkki keerav olend, sest tema elumure on, et ta ei saa naisi.
nüüd vingerdab siin läbi meheliku sõbranna, kes on ainus eksemplar maailmas ja läbi naiseliku vanamehe, keda samamoodi on ainus eksemplar maailmas, oma elu ja loomuset välja. Pee on ju ka ainus ja eriline eksemplar maailmas, selliseid teisi lihtsalt pole, sest ta on NIIIIII eriline. täpselt sama eriline nagu loodud sõbranna ja vanamehe kuju.

miks Peee kaitseb mehi ja seda ei ütle ta ainult siin. ta on seda ennegi öelnud.
Peeee on mees ja kui pole mees, siis on mehe poolt loodud tegelane.

mind huvitab hoopis, mis eesmärk on kogu sel teemal, mis on nii vildakas ja ebareaalne.
kas sellest peaks ilmuma järjekordne perversne raamat täis ilgusi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!