Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
tädil kosjas 27. jaanuar 2015, kl 22.42
su vanamees. kas sul kade meel pole ka vä?
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 01.17
22.33 mina ei olnud.

Aga õigus. Totu olin jah, aga nagu näha, olen ju totu edasi.

Issand
Õige ei ole öelda, et mulle ei kõlvanud. Ma uskusin, et ma ei kõlba talle, et kõik teised naised paremad.
 
P. to Tädil kosjas 28. jaanuar 2015, kl 01.20
Palju rohkem huvitas vanameest mu isa.

Tegelikult täiesti haiglane.
Mulle küll ei paku huvi kelle ema - isa ja teised lähisugulased.

Saan veel aru, kui sul on inimesega tõsine kooseluplaan, aga vanamehel ei olnud minuga mingit plaani.
 
haamer, alasi ja vasar 28. jaanuar 2015, kl 02.36
vaata P. sa võid siin oma juttu keerutada palju jaksad, ega sa ise oma peaaju tööd siiski paremaks muuta ei saa.
ses mõttes tuleks siiski siin mõtteta undamise asemel j aarvutiklahvide tagumise asemel, spetsilaisti poole pöörduda.

http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/uudised/ara-utle-halvasti-murgine-kriitika-oma-pereliikmete-kohta-voib-depressiooni-tekitada?id=70655645
 
P. Eelmisele 28. jaanuar 2015, kl 02.48
Kiuslik kuulujutte levitav vanamees nüüd küll minu pereliige ei ole.
Juhututtav lihtsalt.
 
sa ikka loed ka vä? mis on nagu põhjuseks? 28. jaanuar 2015, kl 03.00
sa P ja Co ju ainult undad omas rütmis.

Kas sa keeldud arsti poole pöördumast, sest siis peaks ju normaalselt käituma hakkama ja isegi vastutuse võtma iseenda elu eest?
 
P. Eelmisele 28. jaanuar 2015, kl 03.23
Kas see muudab vanamehe käitumist ? Ei muuda ju, vanamees ajab ikka oma jonni.
 
sa järsku ise hakkad ka mõtlema? 28. jaanuar 2015, kl 04.12
aga muidu ega mõtlemine enda elu kohta, pole veel keelatud ju.kas sa ise ravid hambaid ka endal? no et igal alal spetsialist.
sa nii tugevalt deprekas elanud, et see jätabki ajusse " mustrid". ja seda juba haamri ja kruvikeerjaga ei peanada.
 
hirmud 28. jaanuar 2015, kl 04.51
mis sinu meelst on siis kõige hullem, mida see vanamees teeb ja korda saadab?
 
eelmistele 28. jaanuar 2015, kl 05.00
miks te vastate sellele peele. las undab üksi. ise kirjutate kui kõrini teil temast on aga ikka vastate!
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 11.00
Vanamehele jätsin elurõõmsa, endaga ja eluga rahuloleva mulje.

Vanamees ise ütles, et alati olin ma heas tujus ja rõõmus.

Nii et ei saanud ta üldse aru, et ma tegelikult hoopis sügavas depressioonis olen.

Vanameest ajaski see vihale, et tema naine pettis, TEMA KANNATAB, TEMAL ON HALB, lapsed - lapselapsed külas ei käi, aga mina õitsen.

Vanamehe arust on see karjuv ÜLEKOHUS, sest minul peab veel halvem olema, sest ma olen naine.

Üldiselt ei näinud ma vanamehele oma masendust välja.
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 11.01
Parandan.
Näidanud välja, mitte näinud.
 
sedaet 28. jaanuar 2015, kl 12.27
pole võimalik, et inimene suudab sügavas deprekas õitseda.
ei tea sina, mis päriselt deprekas üldse tähendabki.
kui sa just lollakas oled, siis küll nägu pidevalt naeru täis, aga deprekat ometi pole, sest lollidel polegi seda.
ma ka vahepeal, kui tundus, et mõistus tahab eluraskustele alla anda, lausa soovisin, et peast lolliks läheks, et siis poleks valus vähemalt.
niisama ei suuda keegi õitseda, kui hing valust kisendab.
sa P ikka mängid ainult kõike, sa näitled ja manipuleerid siin täiesti teadlikult ja alatult lausa. häbi.
 
Vahur 28. jaanuar 2015, kl 12.49
Pole ammu enam seda teemat kiiganud ja nüüd loen. Unustatud sõbranna kirumine? Hoopis keegi vanamees ette võetud?
Mis juhtus P, enam ei jaksanud lugusid oma kujutletavast sõbrannast välja mõelda ja nüüd võtsid uue objekti ette?

Sa oled ikka tõesti soe eit :)
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 14.01
Sedaet
Vanamees ju ei teadnud, mida ma oma sisimas tunnen.

Vanamehe arust õitsevad ABSOLUUTSELT KÕIK NAISED, sest naiste elu ta meelest lust ja lillepidu.

Vanamees üldse ei süvenenud sellesse, mida ma tunnen, teda see lihtsalt EI huvitanud.

Paaril korral üritasin midagi kurta. Vanamees resoluutselt katkestas mind, et teda ei huvita.

Ma ei rääkinud jah vanamehele oma muredest, kuidas ma räägin, kui inimene mul rääkida ei lasegi ????

Ülikooli ajal toakaaslased arvasid samuti, et olen muretu ja külma kõhuga.

Tegelikult põdesin mis hirmus ja elasin raskelt üle, et mul sõbrannasid ei ole.
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 14.07
Sedaet

Midagi ma ei mängi. Naistuttava pärast põen juba 13, 5 aastat.

Kuidas ma sinu meelest vanamehele sellest rääkinud oleksin, kui ta kuulamast KEELDUB ?

Ei saa ju vägisi kellelegi midagi rääkida, kui ta kuulata ei taha.

Olin näiteks ühe asja pärast nii endast väljas. Tahtsin sellest rääkida ning vanamees ei lasnud mul õieti rääkima hakatagi.

Ütles mulle kohe, et tead, teda EI HUVITA ja lõpetas kõne.

Vanameest huvitas ainult minu kallal õiendamine ja kurtmine, kuidas naine teda pettis.

See, kui minul mõni mure, see oli vanamehe arust nii igav ja tüütu, talle ei pakkunud see elevust.

Elevust pakkus minu kallal õiendamine.
 
P. veel 28. jaanuar 2015, kl 14.11
Sedaet
Imelikud arvamused sul.

Teadsin näiteks ühte noormeest, kes oli alati nii lõbus, naeris ja viskas nalja.

Täiesti ootamatu oli, kui paari päeva pärast selgus, et tegi enesetapu, täiesti kaine peaga, jättis hüvastijätukirja ka.

Ei näita kõik inimesed midagi alati oma masendust välja.

Pealegi kuidas sa kujutad ette kurtmist inimesele, kes kohe ütleb, et tead, teda ei huvita ????
 
issand 28. jaanuar 2015, kl 14.24
sallalaaaaa,ah et vanameest huvitas ainult õiendamine ja kurtmine ,kuidas naine teda pettis,ja mida sina siis kõik need 4 aastat siin teinud oled ainult kirud ja õiendad ja soiud ,kuidas sõbranna su elu rikkus,täitsa paar parajat selle vanamehepässiga,kui siiin sind kuulatud on 4 aastat miks ei või nüüd sa seda meest kuulata,paras sulle,täpselt sama ju,kuula kuula nüüd,onju vastik eks.
 
P. to Issand 28. jaanuar 2015, kl 14.38
Ikka suur vahe on mul vanamehega.

Mind ei häirinud üldse vanamehe kurtmine, vaid see, et ta hakkas mind SÜÜDISTAMA.

Tema naine oli l.ts, seega kõik naised ja sina oled ka.

Mina ei ole kordagi öelnud, et mõni teine naine naistuttava asemel oleks mind veel peigmehest lahku ajanud.

Olen alati öelnud, et naistuttav on ERAND.

Siis käis vanamehel üks lõputu näägutamine, et h.or ja h.or, see häiris, mitte kurtmine.

Ning lõputu näägutamine, et äkki käisin mõnega tutvumiskuulutuse peale kohvikus. Mis siis, et kuulutus oli ammu, näägutas tagantjärgi aastaid ühe ja sama asja kallal.

Kurtmises ei ole üldse probleem.
 
no tore siis ju 28. jaanuar 2015, kl 16.12
https://www.youtube.com/watch?v=YIxVY9k7EC4

Milles probleem on, Pee, kui kurtmises ei ole? Süüdi meeldib ikkagi sinul endal ennast tunda. :)
 
P. Eelmisele 28. jaanuar 2015, kl 16.15
Probleem on ju selles, et hakkas mulle käkki keerama, tülitab mu lähisugulasi.

Kirjutasin sellest ju.
 
ted 28. jaanuar 2015, kl 16.39
tead, sa ajad inimesed sedavõrd vihaseks, et mõni ime, et vanamees sind litsiks nimetama hakkab ja su lolli mula kuulda ei taha. no mida su mula selle 4 aastaga paremaks on teinud. ainult oled teiste aega raisanud ja risustanud.
roni oma blogisse undama, kui nii häda on unnata.
tead, sa tõesti oled sihuke eit, et võid teised viimse piirini viia ja kui sa selle eest tappa saad, siis lähed ja kaebad, et appikene, vägivald.

aga, et sina siin vägivalda kasutad, see ei loe mittekuimidagi. sa vaid plaksutad luuke ja kehitad õlgu, et sina pole üldsegi selline, sina pole midagi teinud ju, et näe, teised KÕIK teevad....liiga ainult ja ei mõista, nad nii õelad susijad kõik...oh appi...
ai, annaks sulle ise lausa keretäie, oled selle liigagi ära teeninud oma krdi undamisega siin.
 
ohssaa 28. jaanuar 2015, kl 16.42
oh sa pisikene tupsununnukene, või vanamees hakkas sinu lähisugulasi kiusama?! mõtleks küll kui kole vanamees.
 
mis mõttes kiusama? 28. jaanuar 2015, kl 17.26
mis mõttes see vanamees nüüd siis kiusab? ise lasete vanamehe tuppa, ise vastate ta kõnedele ja siis olete hädas.
 
P. 28. jaanuar 2015, kl 17.48
Ted
Mina ei kurtnud vanamehele mitte midagi, tema kurtis ja süüdistas.

Minu muresid ei tahtnud ta kuulata sellepärast, et ta ei hoolinud minust kui inimesest.

VANAMEEST HUVITAS OMA VAJADUSTE RAHULDAMINE. Kuna mina inimesena teda ei huvitanud, ei huvitanud teda ka see, kui mul mure oli.

Internetis kurdan jah, aga reaalis ma seda teinud ei ole.

Ei olegi mitte kellelegi kurta olnudki.

Selles, et vanamees naiste ja oma elu peale vihane on, nüüd küll mina süüdi ei ole.
 
P. veel 28. jaanuar 2015, kl 18.08
Ted
Kirjutasin eespool, et vanamehele just jätsin elurõõmsa mulje, ta ütles mulle.

Oleksin rääkinud küll naistuttavast ja peigmehest, aga mul ei olnud selleks võimalust.

See vanameest nagunii ei huvitanud.

Mis mõttes kiusama ?

Vanamees ei ole minu kodus käinud.

Telefoni võtsin vastu jah, minu viga tõesti.
 
ted 28. jaanuar 2015, kl 18.36
selge, vanameest huvitas sinu juures ainult oma vajaduste rahuldamine...
loomulik, et see...kuidas ma ei taibanud, et vaid vajaduste rahuldamine.

P, mis vajaduste?

süüa andsid, äkki kõht oli tühi. võib olla püksid olid katki, oleksid võinud lappida. ehk oli tal külm lihtsalt....sina aga kõkutasid, ei küsinud, mis inimesel hingel....mis tal üle jäi, rääkis siis ise, aga sina ei kuulanud, ootasid hetke, et peikadest/sõbrannadest saaks vadrata.
ütle, mis ta pidigi sulle ütlema?

täitsa sinulik, teisi mitte kuulata. siingi on otseselt su poole pöördujaid, aga sina astud neist lihtsalt üle, sind ei huvitagi teiste jutud, sind huvitad vaid sa ise.. pole imegi, et jätad kerglase/hoolimatu mulje, et lausa nurud käkki.
 
issand 28. jaanuar 2015, kl 19.48
sina süüdistad sõbrantsi ,vanamees süüdistab sind,mis siin siis nüüd erinevat on,sama asi ju,ära näri inimeste lausete kallal.
 
mida see vana mees teeb siis? 28. jaanuar 2015, kl 21.43
ikka pihta ei saa, mida imet see vana mees siis teeb teiega, P?
 
no tore siis ju 28. jaanuar 2015, kl 21.52
No mida, mida - ütleb põrra, põrra lähisugulastele. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!