Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga keppi said muidu? 29. jaanuar 2015, kl 21.55
aga P. kas muidu keppi said vanamehe käest või?
järsku papi pahandas, kuna kõik teised tutvujad ju said ja nüüd vanamehe ilma jätsid...

"Julmemaks ja julmemaks".. mida see tähendab?

eks papil läks tasuta kepi lootus ka ju suuremaks, kuna kõik teised ümberringi ju said..ja nii ta vihastaski..
 
vanamutt P 29. jaanuar 2015, kl 22.03
P, kuidas saab sul selline vanainimeselik kõnemaneer on? See targutamine ja sinulikud "tarkuseterad" viitavad sellisele 80 aastasele mutile, kes elab ikka kusagil nõukaajas veel ...

P, kas sa mõnikord naeratad ka?

Mispidi sul suu on? Suunurgad allapoole ja kriipsuks surutud ja kõike õela ja arvustava pilguga jälgimas?
 
P. to Aga keppi said muidu? 29. jaanuar 2015, kl 22.06
Ei, meil ei olnud midagi taolist.

Õnneks vanamees isegi ei üritanud ja sellega olin ma rahul.
Kui ta oleks üritama hakanud, siis oleks see häirinud.

Julmemaks - s.t. hakkas üha hoogsamalt õiendama, lausa väga vastikult teravalt ütlema, sõna otseses mõttes läksid tema teravused lausa ängistavaks.
 
P. to Vanamutt P 29. jaanuar 2015, kl 22.12
Mul ei ole peenikesed huuled, kuidagi ei saa kriips olla.

Kõnemaneeri kohta ise ei oska midagi öelda. Endale tundub küll, et tarvitan just teismeliste väljendeid, mis minu eas enam ei sobi.

Vahel olen kirjutanud ja siis tunnen piinlikkust, et minu vanuses sellist väljendit enam kasutada ei kõlba.
 
mida? 29. jaanuar 2015, kl 23.14
P, sinu probleem on selles, et sa püüad elada teiste hinnanguid teenides teiste meelejärgi.
Sa ei julge olla see, kes sa tegelikult oled. Sa pidevalt tahad olla keegi teine.
Miks sa seda endale ometigi teed, ma aru ei suuda saada.

Ela OMA elu, ära kritiseeri ja mõõda teiste elusid.
Kõik see, mis on su probleemid, mida teised sulle justkui teevad, kõik see oled ju sina ise. Kõik see on sinu enda varjatud peegeldus ja endalegi tunnistamata võitlus kõige selle vastu, mida sa ise endas kannad ja samas ei salli.

aga heakene küll, ei hakka siin jutlust pidama, pole teada, ka sa üldse tahadki oma probleemideta elada. võib olla sulle just meeldibki nii nagu sul on.
 
P. to Mida? 30. jaanuar 2015, kl 01.35
Mina ju ei kritiseerinudki vanamehe elu. Minul täiesti ükskõik, kuidas tema elab.

Vanamees kritiseerib ju mind.

Kuidas mina ise ? Mina ise enda kallal küll niimoodi ei näägutanud.

Täielik üllatus oli, kui vanamees õiendama hakkas ja muudkui õiendas ja õiendas.

Üllatav oli see päriselt, sest ma lootsin inimese moodi rääkida, aga vanamehel olid teised plaanid.
 
P. veel to Mida ? 30. jaanuar 2015, kl 01.48
Näiteks vanamees kirus oma naist, et naine pettis teda.

Mul on tõesti täiesti ükskõik, kas ta naine pettis või ei petnud, mind see absoluutselt ei huvita.

Mitte ainult ei huvita, vaid ma ei tahtnudki teada, mida tema naine tegi, sest see ei ole üldse minu asi, see on nende peresisene värk.

Mind lausa häiris, et mulle seda rääkis, see tekitas tunde, nagu mina peaks tema kadunud naise käitumise eest vastutama.

Vanamees süüdistas mind asjades, mida ma küll endas ei kanna.

Naistuttav jah pidas mind saamatuks nõmedikuks ja seda ma tõesti olin.
 
P. veel to Mida ? 30. jaanuar 2015, kl 02.15
Täitsa huvitab, mida KONKREETSELT silmas pidasid.

Eriti see teiste elu kritiseerimine.

Ei9 ole ma ju kellegi elu kritiseerinud. Vanamehest kirjutan sellepärast, et temal on hirmsasti minuga asja, mitte minul temaga.

Kui vanamees ei oleks minu kallal norinud, mind süüdistanud, mu lähisugulasi traumeerinud, siis mul ei oleks tema puhul mitte midagi kritiseerida.

Tema elu ei puutugi minusse, kui ta ise tankiga minu ellu sisse ei sõida ja lollusi ei räägi ja intriige ei tekita.

Lolluste rääkimist ja intriige olen ma eluaeg kartnud nagu tuld.

Igasugu intriigid jne. hirmutavad mind, olen alati püüdnud sellistest asjadest eemale hoida.

Ma tõmbasin just vanamehe puhul ligi seda, mida minus ei ole.
 
millal hakkb häbi? P.? 30. jaanuar 2015, kl 02.27
milla sul häbi hakkab, sellise pasa tootmis eest?
 
P. Eelmisele 30. jaanuar 2015, kl 02.42
Kas OMA elust ja oma tunnetest rääkimine on keelatud ?

Kirjutan nii, nagu asi oli ja on.

Kui sinu teooria järgi võtta, siis elu on p.sk või ?
 
sinu elu jah, kulla P 30. jaanuar 2015, kl 03.23
sinu elu on tõesti täielik pask, vähemalt oled ise seda siin nii kirjeldanud. mis see sinu elus iis nii elriline nagu on? pole ühtegi huvitavat või õpetlikku kohta selles leidnud. sellist elu elada peaks ju tõesti häbi olema.
 
P. veel 30. jaanuar 2015, kl 03.40
Tegin ukse lahti ja vanamees ukse taga. Lasin ta sisse. Vanamees hakkas kohe moosima ja meelitama ja pani mu voodile istuma ajades mu jalad laiali. Siis võttis ta välja meepotsiku ja ravis meega mu jalgevahet.

Vanamees aina võttis potsikust mees ja määris mulle jalgevahele.

Mis küll vanamehe peas toimus kui ta nii tegi? Siiani imestas, sest see juhtus täna õhtul.
 
Helenavanje 30. jaanuar 2015, kl 08.26
P kirjutas:
"Helenavanje Ma olen vanamehele ideaalne näägutamise ohver.

Kelle kallal ta veel niimoodi õiendada saab, kõik teised naised saadaks ta pikalt.

Aga mina kuulasin alandlikult ja tundsin veel SÜÜDI ka.
Uskusingi, et vanamehel on ÕIGUS mu kallal õiendada.
Häda oli selles, et ma LASIN vanamehel näägutada ja ta sattus järjest rohkem hoogu.
Vanamees nägi, et minu kallal SAAB õiendada ja hammas läks verele.
Aegapidi läks aina julmemaks ja julmemaks, nagu kiskja, kes naudib saagi kallal puremist".

Miks mul on tunne, et olen seda teksti juba seitse korda lugenud enne aga sõna "vanamees" asemel oli "naistuttav" ja "sõbranna". Sa P mõtle uuemaid lugusid välja, hakkad juba vaikselt valetamisega vahele jääma kui sama teksti kokku treid ja ainult nimesid seal sees vahetad.
 
kinnikiilund putukas 30. jaanuar 2015, kl 09.42
Kas sa oledki selline putukas või sa mängid seda?
Fakt on see, et oled end "mänginud" üheks väga eemaletõukavaks ja mõttetuks olendiks. Sa lihtsalt ajadki kõik endast eemale, sa tekitad halbu mõtteid ja tundeid. Kui juba siin, siis päriselus oleksid sa tõega üks väga halb kogemus
Kuidas sa küll tahad nii endavaenulik, nii ennasthävitav olla?
 
issand 30. jaanuar 2015, kl 14.21
kui vanamees poleks hakanud traumeerima,et siis sa ei kirjutaks siia või,siis klatšiks sõbrantsi edasi,aga vanamees hakkas tüütama sugulasi järelikult saad klatšida ikka küll,nii et ära selata,mis poleks või oleks,sa ju klatšid siin ja jutul lõpp.
 
P. 30. jaanuar 2015, kl 14.36
Issand
Miks seda klätsimiseks nimetad ?

Klätsimine on see, kui kirutakse kedagi, mida keegi oma elus teeb, mis valikuid teeb, kuidas elab, kus käib jne.

Ma kirjutan sellest, kuidas naistuttav mind peigmehest lahku ajas, enda elust kirjutan ju.

See, kuidas naistuttav oma elu elas ja elab, ei puutu ju asjasse, probleem oli ju minu peigmehest lahutamises.

Helenavanje

Kui see nii oli, mis sundis siis vanameest mulle helistama ?

Olen ebameeldiv, aga vanamees ikka kirub mulle oma naist ja süüdistab mind.

Massohist vanamees või ?
 
P. veel to Issand 30. jaanuar 2015, kl 14.40
Kellegi klätsimine ning kurtmine, kui inetult keegi sinuga käitub, on ju täiesti erinevad asjad.

Vaata on ju vahe, kui sa klätsid, et naabri - Mari käib seal, teeb seda, elab niimoodi,, suhtleb selle ja sellega.
See ON klätsimine.

Kui aga naabri - Mari sinust kuulujutte levitab, sind segab, sinu lähisugulasi traumeerib ja sa seda mainid, siis see nüüd küll klätsimine ei ole.

Kui keegi kedagi üldse klätsib, siis vanamees klätsib ju mind.
 
P. veel to Issand 30. jaanuar 2015, kl 14.58
Vaata, mulle on vanamehe endine ja praegune elu täiesti ükskõik, see ei paku ju mulle mingit huvi.

Temale pakub minu elu elu ja mulle käki keeramine vägagi huvi, see nagu ongi ta elu mõte vanemas eas.

Kui ma vanamehe elu vastu huvi tunneksin, see oleks klätsimine.

Praegu on probleem ju ainult selles, et vanamees tuli minu sugulasi traumeerima, minu elu segama.

Mina tema elu ei sega ja kui ta mu lähisugulasi ei tülitaks, siis mul täiesti ükspuha mida ta teeb, ma ei tahagi seda teada.
 
ot-ot 30. jaanuar 2015, kl 15.33
mismoodi ta traumeerib siis su sugulasi, räägi sellest lähemalt, ega muidu jäädki ise süüdi, et tühja klatšid siin teist inimest taga.
kui teed teema, siis tuleb selgitada ja selgitada, sest muidu su teema jääbki vaid klatši tasemele.
see, kui ainult ütled, et vanamees traumeerib kedagi, et tülitab sind, seda ei pea isegi tõsiselt võtma. see on nagu mõnigi delfi uudis, kus uudist pole, on ainult paar üldist lauset ja pealkiri, mis ka teinekord ei haaku sõnumiga. mõistad erinevust?
 
issand 30. jaanuar 2015, kl 16.00
tead ,arva mida tahad aga minu arvamus on selline,see et sa juba kellestki siin kirjutad ,ilma et tema ise saab oma poolse versiooni sinu jutust tuua,nii vanamehe kui ka sõbrantsi puhul ,siis on see klatsimine ehk teisest selja taga rääkimine,vahet pole kas kurdad või kirud,sa ühtemoodi kukub see välja ikkagi.Ja pealegi pole viisakas minu arvamust ümber lükata või vaielda ,sest see on minu arvamus asjast.Aksepteeri vahel ka teisi. Ahjaaa sa ei oska ju !!!
 
idi 30. jaanuar 2015, kl 16.23
P, mida sina siin 4 aastat juba teed?
Kui see pole teiste segamine, siis mis ta su arust on?!
Su arusaam, et üksi sinul on õigus ja teistel ei ole, on täiesti viltune. Sa pole maailma naba, et kõik sinu ümber keerlema peaks.
Kõigil on OMA elu ja ära unda rohkem.
 
järjejutt 30. jaanuar 2015, kl 16.54
minumeelest see meega vi...tu ravimine oli tõesti he akmoht siinses muidu igavas järjejutus.
Vell võiks olla rohkem erootikat, eks ta natuke nilbe oleks, kuidas vanamehe logisevad proteesid P. lõpmatusse auku kukuvad ja mis sii kõik saab..ja kuidas P. vanamehe halli pead aga sügavamale "lõksu" surub..
 
varjatud anded ka P.l 30. jaanuar 2015, kl 18.52
see juhtus küll Inglismaal, aga vahet pole ju:

Kohtuniku sõnul sai Alissa Afoninast sekstöötaja, kuna tal tekkis ajuvigastuse tõttu isiksuse muutus, edastab Huffington Post.

Afonina oli keskkooliõpilane, kes unistas filmirežissööri karjäärist. Ta sattus 2008. aastal Salmon Armi lähedasel kiirteel liiklusõnnetusse ning sai vigastada.

Noor naine oli koos ema ja vennaga autos, mida juhtis ema elukaaslane Peter Jansson.

Kohtunik Joel Grovesi sõnul sõitis mees teel liiga kiiresti, ta ei tulnud masina juhtimisega toime ning sattus õnnetusse.

«Alissal tekkis õnnetuse tõttu ajukahjustus, mis kutsus ta isiksuses esile muutusi. Ta varasem elu kadus jäädavalt,» teatas kohtunik.

Pärast õnnetust sai Afoninast rõõmsa õpilase asemel letargiline teismeline, kellel oli probleeme mälu, oma impulsside kontrollimise ja suhtlemisega.

Ta hakkas koolitundides tegema seksuaalse sisuga kommentaare saamata aru, et need on ebasobivad.

Ta pidi nende tõttu koolist lahkuma ning 12. klassi lõpetas ta kodus õppides.

Afoninat hakkas seksuaalteenuste pakkumine huvitama ning temast sai lõpuks dominatrix.

Dominatrix on naine, kes mängib domneerija rolli meespartneri üle sadomaso sisuga seksuaaltegevuses.

Naise advokaatide sõnul valis ta sellise tegevuse, kuna ta aju oli kahjustada saanud ja ajutegevus muutunud.

Psühhiaatriline kontroll kinnitas, et kahjustada sai Afonina see ajuosa, mis tegeleb enesekontrolli ja alalhoiuga. Esile aga kerkisid ürgsed seksuaalinstinktid.
-----------

no P. l ka see koht nagu puudulik, mis tegeleb ensekontrolli ja alahoiuga..
 
P. 30. jaanuar 2015, kl 19.34
Ot - ot
Seda ma öelnud ei ole, et vanamees just mind tülitab.
Tülitab ikka minu lähisugulasi.

Igasugu lollusi räägib, mis ei ole tõsi.

Issand
Arvad, et vanamees TUNNISTAB, et on naiste peale kade või et maksab mulle oma naise pärast kätte ?

Vanamehe versioon on, et naised on l.tsid, kelle elu on lust ja lillepidu ja need hirmsad l.tsid veel seksivad ka, mis on hirmus rõve asi.

Üldse kõik naised ongi prostad. See ongi vanamehe versioon.

Mari on ja Eda on ja see ja see on, kõik prostad vanamehel.
 
P. 30. jaanuar 2015, kl 19.36
Idi
Oled millestki valesti aru saanud.

Asi on ju selles, et vanamees reaalselt tegutśeb, reaalselt teeb halba.

Oleks ta ainult mulle kurtmisega piirdunud, oleks kõik kõige paremas korras.
 
puudeline 30. jaanuar 2015, kl 20.13
no sa oled tõega kõva paugu saanud, niisama ikka sedamoodi sassi ei läheks.

vanamees tegutseb reaalselt?!
mida ta teeb siis niiväga?!
räägib sinust su tädile?!
mida ta saab niiväga rääkida, sa ju korralikku ja kainet elu elanud?!

või vägistab äkki külapeal lapsi?

no mis vahe on sellel, kas vanamees sind niisama tülitab või naudib sulle käki keeramist.
mõte on ju sama.

mitte keegi ei pea sinu sõnadel näpuga järge ajama,
MÕTE on tähtis.
ja sinu sõnum ju on - vanamehe elu eesmärk on sulle käki keeramine ja sinu lähisugulaste traumeerimine.

selge ja ära hakka vastu jaurama.
sa oled ise just nii mõista andnud.

aga samas sa ei taha rääkida täpsemalt midagi.
kui ei taha, siis pole mõtet korrutada neid paari mõttetut lausejuppi, 100 korda edaspidi ja tagaspidi.

sa oled vaenu ja vihkamise õhutaja.
sa ajad parimagi hinge vihkamist täis.
terrorist sihuke.
 
P. to Puudeline 30. jaanuar 2015, kl 20.22
Ei taha edasi rääkida vanamehe haige aju fantaasiaid.

Näiteks vanamees vist päriselt usub, et magasin kõigega, kellega tutvumiskuulutuse peale kokku sain.

Olen öelnud, et miks seda tegema pidin, see ei paku mulle mitte midagi, mul ei ole seda vaja.

Nagu seinaga räägi.
Vanamees ajas oma joru.

Olen seda ka öelnud, et mind eriti intiimsused ei huvita, tahan SUHELDA.

Vanamehel peas oma kinnisideed, talle midagi selgeks ei tee.
 
puudeline 30. jaanuar 2015, kl 21.11
ma ei näe vajadust ärrituda, las räägib, kui soovib.

oluline on see, mida sa ise tead.
mitte see, mida keegi teine arvab või tahab rääkida.
see pole sinu probleem, see on praegusel hetkel vanamehe probleem.

kui sina tead, et sa KÕIGIGA ei maganud, siis mis peaks sind ärritama, kui vanamees tahab uskuda, et sa KÕIGIGA magasid.
ja üldse, mis see tema asi üldse on.
Niiet loll oled, kui hakkad end õigustama.
see on sinu elu ja sina elad seda, mitte teised.

aga tavaliselt on valetajad just need, kes end suurelt õigustama hakkavad.
ei õigusta need, kes ei valeta.

ju siis midagi ikka on, mis paneb sind ennast õigustama ja süüdi tundma.
lisaks veel see, kui sa vanamehel lasksid end näppida, loomulik, et ta kannab selle kõigile teistele üle.
või oled oma lolle kogemusi nende tutvujatega talle rääkinud.
kasvõi sedagi, kui üks jorss su sõrmeluu murdis ja raha pihta pani ja politseis naerdi su üle.

kui sa ikka oma eraelu laotad kogu ilma ette, siis pead leppima ka kõiksugu arvamustega. nii need asjad käivad ja sinu jutt siin ei muuda midagi.

kuidas 47 aastane nii tuhm ometigi saab olla, seda pole võimalik mõista.
 
P. veel to Puudeline 30. jaanuar 2015, kl 21.18
Vaata, vanamees on tahtnud mind algusest peale kompromiteerida.
 
P. veel to Puudeline 30. jaanuar 2015, kl 21.21
Mitte mina pole tuhm, vaid olingi naistuttavaga tossike, olin OHMU.

Süüdi tunnengi end teiste naiste ees, sest olen alati uskunud, et teistel naistel on õigus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!