Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 03. veebruar 2015, kl 18.55
Aaaa, no nüüd tuleb seda sado-masot jälle veits. :) Ämmastav ikkagi, kuda sa lilleke täpselt samasuguse saasta üles tuhnid, kui eelmine otsa on saand - kogu maailm tahab sinu üle võimu, et sa ennast ikka halvasti tunneksid ja seda nautida, tolmulest. Öäääkkkkk!
 
P. to Sest 03. veebruar 2015, kl 19.03
Vanamees ju SÜÜDISTAS mind, ta ju tahtiski, et ma ennast SÜÜDI tunneks.

Kui ta ei oleks tahtnud mind piinata, siis ta oleks lõputu näägutamise, irisemise ja süüdistamise ära lõpetanud.

Muidugi ei meeldinud mulle vanamehe poolt selline käitumine, aga võtsin seda kui paratamatust.

Ega ma siis vanamehe käitumist muuta ei saanud.
 
sest 03. veebruar 2015, kl 19.24
sa valetad siin nii,et häbi on lugeda.

ise otsid pori ja pärast ruigad, et pori polnud pori, oli hoopis muda...
 
P. to Sest 03. veebruar 2015, kl 19.44
Kust ma seda ette pidin teadma, et vanamees selline on ?

Kellele siis meeldib, kui tema kallal muudkui näägutatakse ja süüdistatakse ?

Mulle ka ei meeldinud, aga ma leppisin sellega lihtsalt.

Mul ei olnud ju valida, kellega suhelda.
Lihtsalt ei olnud kedagi kuskilt võtta.
 
kas 03. veebruar 2015, kl 20.03
kas vanamees ostis su ära, et sul midagi muud üle ei jäänud. kas pani su käed raudu ja süstis narkotsi täis ja siis ilkus su üle, et orgasme saada.

sa oled ikka rohkem haige, kui arvata võib

austet kirjanik kender kirjutas ka ülidetailselt, kuidas mustlaspoissi p-eesse trukiti, kuidas väike tüdruk verest nõretavana suri peale ilgeid sugutusakte... ja kender ütleb, et see oli õudusjutt ja ülimad kinnitavad, et ta on ikkagi ju kirjanik ja võib...
kas sinu eepos on ka hirmujutt, või mis ta sul üldse on?

püüdlused tunduvad üsna sarnased
 
issand 03. veebruar 2015, kl 20.56
Ja nimoodi pea kümme aastat lasid end sõimata ja süüdistada,ei no normaalne eit oled ikka,ükski mees ei suhtle mingi naisega niisama,ja ei kutsu teda endajuurde niisama,eriti veel mingi tutvumiskuulutuse kaudu leitud papi,ju sa ikka ei vastanud papi ootustele ja pipardasid,niisama ei hakka keegi teist piinama.
 
juttude eeskuju. P.? 03. veebruar 2015, kl 21.40
millistest ameerika TV sarjadest sa selle loo siin kokku veeretad? see inspiratsiooniallikas.
 
P. 03. veebruar 2015, kl 23.35
Issand
Vanamehel oli samamoodi SUHTLEMISE PUUDUS. Ka kurtis, et kellegagi rääkida ei ole.

Eks tal oli vajadus oma luhtunud elust rääkida ja mina ju kuulasin.

Ei olnud mingit pipardamist, vanamees ei teinud mitte mingit lähenemiskatsetki.

Eks hakkas piinama mind KÄTTEMAKSUKS, et naistega ei ole vedanud.

Terve elu on naised teda tümitanud, nüüd siis tegi mulle tagasi.

Ei olnud meie vahel midagi intiimset, vanamees seda ei soovinud ja mina ka ei soovinud.
 
P. veel to Issand 03. veebruar 2015, kl 23.44
Kunagi oli mul üürikorteris korteriperemees, kes armastas rääkida, et tema mind ei taha, ma ei ole tema maitse, ärgu ma lootkugi, et tema endale saan.

Ma mõtlesin, et teen talle headmeelt, vastu ei ütle, las arvab pealegi, et ma teda tahan.

Tegelikult ei meeldinud korteriperemees mulle üldse. Ma olin siis 26, tema 44 ja ei olnud mul mingit huvi.

Tõenäoselt ei olnud mina vanamehe maitse ka ja vanamees ei olnud minu maitse.

Loogiliselt võttes jah ei olnud vanamehel põhjust mind piinata.

Me vahel ei olnud mitte midagi ja me kumbki midagi ei soovinudki.

Vanamees pidas mind KOLEDAKS ja VANAKS ning teda vihastas, kuidas selline KOLE VANAMUTT kedagi saab.

Et tema on ilus mees ja tema naisi ei saa, aga mingi kole vanamoor saab, see tegi teda kadedaks.

Kusjuures seda on ta otse ja ka läbi lillede küll öelnud.
 
P. veel to Issand 03. veebruar 2015, kl 23.48
Vanamehel ei olnud minu suhtes mingeid ootusi, ma ei olnud tema maitse, muide ütles seda mulle päris alguses, et naisena ma teda ei huvita.

Mulle jäi mulje, et hoopis vanamees arvab, et ta meeldib mulle.
Ta peab ennast ju nii veetlevaks meheks, keda naised hinnata ei oska.

Et mingi minusugune nõmedik tahab, aga tema jälle mind ei taha.
On seda öelnud.

Tegelikult oli vanamees ainult SUHTLEMISEKS KAASLANE, ma ei tea, millest vanamees arvas, et ma teda tahan.
 
P. veel to Issand 03. veebruar 2015, kl 23.56
Ahjaa, muide vanamees arvas, et kui mu käest midagi intiimset tahab, siis minu käest ta saab ka.
Aga tema mind ei taha, NOORI tibisid tahab.

Ma ei teagi, miks ta nii arvas, sest mina tegelikult ei oleks olnud nõus.

Võib - olla sellepärast arvas, et temaga nii sõbralik olin.

Tõenäoselt oli asi selles, et noori tibisid ei saanud ja siis valas viha minu kaela.

Et kui noori ei saa, siis minusugust vanamutti ei taha ka.

Vanamees üldse ei teadvustanud, et tema on ju minust 28 aastat vanem.
Käitus nii, nagu hoopis mina oleksin vanem.
 
kaua sa jahud 03. veebruar 2015, kl 23.58
kaua see tants selle vanamehe ja tahtmise ümber veel käib?

kas sa tõesti arvad, et meid õudselt huvitab, kas vanamees sind tahtis või ei tahtnud, kas sina teda tahtsid või ei tahtnud, kas sa olid ta maitse või polnud.
ei huvita see viuviu tõesti üldse ka mitte.

kui sul midagi muud rääkida ei ole, siis lõpeta see vanamehe jant ka ära. ja ongi kogu armastus.
 
P. to Kaua sa jahud 04. veebruar 2015, kl 00.10
Ma vastasin kommile.
 
?? 04. veebruar 2015, kl 00.20
sa oled kõike juba sada korda samas sõnastuses vastanud, kaua sa üht juttu räägid. aru ka saad, kui tobe see on.
räägi midagi uut juurde, täienda, lisa, räägi inimestest, kes veel su eluga seotud kuidagi on.

kas sa ei saa ise aru või sa ei tahagi aru saada, et selline kordamine hakkab teisi vihastama lõpuks. see on mõttetu jauramine.
ja ma ei ütle seda halva pärast.
lisa uusi mõtteid, uusi vaatenurki ja tee oma teema huvitavaks. sa saad ju hakkama.
 
P. to ?? 04. veebruar 2015, kl 00.37
Vastasin komkreetsele küsimusele, kes öeldi, et vanamees ei hakka niisama piinama.

Hakkas just nimelt NIISAMA mind piinama, ei olnud meil kummalgi muid huvisid peale suhtlemise.

Vanamehe huvi oligi minu süüdistamine, nautis oma võimu minu üle.
 
küsimus P. le 04. veebruar 2015, kl 01.57
kuna sa nagu siin kurdada seda vanameest taga, mida siis nagu delfikad teha saavad sinu abistamiseks?
pane kuulutus lehte, et vot selline vanamees on sinu elus kadunud ja hirmsasti tahad tagasi. Küllap kohalikud vanamehele edasi ütlevad, kui tal ajalehte ei käi.
 
issand 04. veebruar 2015, kl 08.59
Miks sa arvad et sa mu arvamusele üldse vastama pead,ma ju ei küsinud midagi? Ja veel mitu korda,vastatakse küsimustele,mitte ei lükata ümber teise inimese arvamust
 
P. to issand 04. veebruar 2015, kl 09.26
Vastasin ainult su kommile, sest sa kommenteerisid ja kommenteerid siin. Pean kõigile vastama ja aina uuesti selgitama. Selgitama peab kui on millestki valesti aru saadud.

Vanamees ju NAUTIS mu süüdistamist ja minus süütunde tekitamist ja seda ilma põhjuseta.
 
no tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 09.45
See on sinu luul, Peee, sest sinu mullis on see võimalik, et süüdistamine ja süütunde tekitamine ja veel ilma põhjuseta on nauditav tegevus. :) Küll siga pori leiab. Kui see vanamees nüüd äkitsi näiteks parematele jahimaadele lahkuma peaks, küll sa jälle leiad kellegi, kes ilma põhjuseta sinu süüdistamist naudib. Kui sul mõni selline juba soolas pole. Öäkkkkk, öääkkkkk, öääääkkkk.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 12.37
Issand
Kui arvamus ei ole õige, siis ma ei saa ju seda takka kiita.

Kui vanamehel oleks olnud minu suhtes mingeid ootusi, siis oleks ta ka märku andnud.

Ütles ju päris otse välja, et ma ei ole tema maitse ja mu vanus jäi ka pidevalt ette.
Kui juba 40 ligines, siis hakkas muudkui " sa oled vana, kadestad noori naisi ."

Täiesti imelik, ma ei noortest naistest ühtegi sõna.
Vanamees ise tahtis noori naisi, aga ei saanud ja siis valas viha minu peale.

No tores siis ju

No ütle, mis põhjus siis sinu meelest vanamehel mu süüdistamiseks oli ?

Ainult kadedus oligi.

Näiteks mu reis jäi talle ka hirmsasti ette.

Muudkui näägutas, ega sa seal reisil üksinda ei käinud, keegi tegi sulle välja, mis sul viga, kas sul häbi ei ole lasta kellegi endale välja teha.

Ütlesin mitu korda, et käisin ÜKSINDA ja mitte keegi ei teinud välja, aga vanamees ajas ikka oma jura.

Tal lihtsalt kade meel, et tema peab oma raha kulutama, aga naistele tehakse välja.

Et ma käisin ÜKSINDA ja oma raha eest - seda öelda oli vanamehele mõttetu.

Ta vist tõsimeeli mõtleb, et naistele tehakse reise välja, eks mõnele tehakse ka, aga mina olin küll üksinda.

Vanamees kadestab naiste materiaalseid hüvesid, sest kujutab ette, et naised ise ei pea üldse kulutama.

See ajab teda lausa marru.
 
Triin K 04. veebruar 2015, kl 12.44
Kuhu riiki reisi tegid?
 
P. to No tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 12.48
09.25 ei olnud mina.

Ilmselt vanamees oleks valinud ükskõik millise naise oma süüdistamise ohvriks, aga teised naised ei hakanud tema näägutamisi kuulamagi.

Vanamehe arust on naistel paradiisi elu. Naised saavad materiaalseid hüvesid, naised saavad vabalt intiimsusi, naistel on kõik olemas, aga VANAMEES EI SAA.

Vanamees ei saa naisi, talle ei tee keegi reisi välja.
See ajabki vanamees marru, et miks naised teda taga ei aja, talle kingitusi ei tee.

Et tema pidi leppima ühe naisega, kes teda veel PETTIS ka.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 12.48
Triin
See reis oli peaaegu 2 aastat tagasi.
 
P. 04. veebruar 2015, kl 12.49
Triin
Maroko.
 
no tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 13.06
Peee, mis erimateriaalseid hüvesid sul niiväga on, mida vanamees nii hirmsalt kadestab? Mis on see liim, millele sa lähed, et suhtled sellise inimesega? Sa oled kahjuks sedasorti inimene, kes kõike maailmas ja temaga toimuvat seletab kadedusega enda vastu, mis näitab ainult seda, kui pisikesse puuri sa ise ennast ajanud oled. :) Sinu kirjelduse järgi tundub, et te olete vanamehega nagu isa ja tütar, et pole teineteisest pääsu kohe kuidagi. Öääkkkk.
 
P. veel to No tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 13.09
Vanameest asjab marru see, et tema kena mees ja naised ei aja teda rahapakkide ja kingitustega taga.

Aga mingi NÕME VANAMUTT võib saada veel intiimsusi ning õuduste tipp - mutile tehakse veel kohvi ka välja ning reisile viiakse.

Mul ei ole mõtete vanamehele selgitada, et reisil üksinda käisin, keegi ei viinud.
 
P. to No tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 13.12
Vanamees kujutab ette, et kui ma tahan, siis teeb keegi mulle näiteks reisi välja või viib spa - sse.

Talle on täiesti mõttetu seletada, et keegi ei ole mulle reisi välja teinud ja spa-sse viinud.

Vanamees on 100% kindel, et ma ei käinud reisil üksinda.
 
P to No tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 13.13
Vanamehe arust oleme hoopis ema ja poeg.
Ta käitumine on selline, nagu mina oleks vanem.
 
Helenavanje 04. veebruar 2015, kl 13.23
Saate aru, et P jääbki siia oma juttu otsast ja otsast rääkima lõputult, nii kaua kui talle on veel vastajaid.

Tema süüdimatu, debiilne hallollus kahe kõrva vahel ei lase teda kunagi olevikus hakata elama, vaid naudibki seda mineviku porimülkas aelemist.

Seega teen üleskutse mitte ühelegi tema provokatiivsele postitusele enam vastata. Loodetavasti millalgi siiski ärkavad moderaatorid ja panevad selle hullu tekstid kinni.
 
P. to No tore siis ju 04. veebruar 2015, kl 13.27
Vaatamata kõigele rääkisin vanamehega telefonis edasi ainult sellepärast, et mul ei olnud kedagi, kellega suhelda.

Kuna mul kedagi ei olnud, suhtlemise puudus on talumatu, siis haarasingi kinni nagu uppuja õlekõrrest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!