Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel 05. veebruar 2015, kl 21.44
Joon sisse Theraflu night ja magan.
 
P. veel 05. veebruar 2015, kl 21.45
200 lehekülge täis ja 200s lehekülg tuli minult!
 
haritlas doktrissid 05. veebruar 2015, kl 22.00
õnnitleme 200 puhul :)
 
P. 05. veebruar 2015, kl 22.39
Täiskuu ei paista mu akendest sisse, saan rahulikult magada.
 
südametunnistus ju piinab, P.- 05. veebruar 2015, kl 23.46
kuidas sa magada saad, kui südametunnistus piinab, P.?
 
koputus uksele 05. veebruar 2015, kl 23.55
eks P. ootab nüüd iga öö vanamehe koputust uksele..nagu saatus..
 
P. 06. veebruar 2015, kl 14.32
Miks vanamees mind süüdistas, miks naistuttav tekitas süütunde, miks vanamees käitus nii, miks vanamees käitus naa. Aina imestan ja imestan ja mõtlen. Miks vanamees ke..iis minua, miks vanamees ei ke..ind minuga. Mõtlen ja mõtlen, imestan ja imestan kuni lõpuks minestan.
 
infarkt 07. veebruar 2015, kl 01.55
kas luhva P. sai infarkti vä?
 
Kriss 07. veebruar 2015, kl 14.40
See teema muutub siin ilmselt vähemalt tuhande leheküljeliseks, sest moded hoiavad väga seda tüüpi P.-d ega kustuta eales tema mammutteemat ära! @
 
P. to Kriss 07. veebruar 2015, kl 14.42
Ma teen sellest mitte ühe vaid kümnetuhande lehelüljeks teema, et sinusuguseid vhale ajada. Sina ei peata mind ja ma olen tänulik modedele, kes mind hoiavad ja mu teemasid ära ei kustuta.
 
A 07. veebruar 2015, kl 14.44
P on pausil, tuleb varsti tagasi.
 
P. 07. veebruar 2015, kl 20.41
Sulgeme silmad ja paneme end mõtetes ka kuuse alla.
 
P. veel 11. veebruar 2015, kl 15.51
Ma ju kordangi täpselt neid ütlusi, mida vanamees mulle öelnud on.

Kogu see jutt ongi vanamehe versioonist lähtuvalt.

Siis minu süüdistamine. Kas suurim põhjus oli selles, et vanamehe arust on naised l.tsid, kes väärivad karmi KARISTUST.
Või on peamine põhjus selles, et vanamees kadestab, sest naistel ei ole mingit probleemi vastaspoolt saada, aga vanamees ei saa.

Seda on ta korduvalt öelnud, et naiuste elu on lust ja lillepidu. Kordangi siin vanamehe ütlusi.

Ma ei tea, mis põhjus ajendas rohkem vanameest mu kallal näägutama.
 
P. 12. veebruar 2015, kl 06.48
Olen pidanud pikalt pausi, lihtsalt sundisin end siia mitte kirjutama, kuid mõtted vanamehest ei anna rahu.

Vanamees hakkas susima minu sugulaste kallal ja mulle süütunde tekitamisega. Pean selgitama, et ma EI provotseerinud vanameest kuidagi. Ise ma ei läheks kunagi kellegi sugulaste juurde tema klätsima.

Vanamehe huvi mu sugulaste vastu oli haiglane ja kuna ta pinnis mult nimed välja, siis edasi toimatas ta juba ise ja otsis mu isa ja tädi üles.

Ma ei mõista, kuidas vanamees oli suuteline seda tegema ja milleks see üldse vajalik oli.
 
BB 12. veebruar 2015, kl 09.12
Õige P on veel pausil...
 
P. to BB 12. veebruar 2015, kl 10.02
Olengi ju õige P. Kui ei meeldi ära loe ega kommi. Keegi ei palunud sul siin sõna võtta.
 
to p 12. veebruar 2015, kl 10.37
aga sind paluti siin sõna võtma või? kes palus?
 
to õige P 12. veebruar 2015, kl 11.12
Keegi tõesti ei palunud sul siia tagasi tulla plähmerdama.

Kes sind siia palus?

Kao tagasi oma urgu ja soni oamette oma vanamehest ja sõbrannast ja abordist ja oma sitast elust.

Teema oli juba väljasuremas kui sa ikka ja jälle pead oma katkist plaati hakkama edasi mängima.
 
P. 13. veebruar 2015, kl 14.22
Jah ma pean om katkist plaati mängima seni, kuni mõistan, mis toimus nende peades.
 
P. to BB ja A 14. veebruar 2015, kl 03.32
Siin on tõesti jälle minu eest vahepeal kirjutatud.
Kirjutasin viimati 05. veebr.

Hämmastav, et keegi viitsib minu eest kirjutada.

Reaalis ei näe kusagil naisi, kes suhelda sooviksid. Kõigil nii kiire, kuidas siin on kellelgi aega minu eest lausa kirjutada.

Reaalis kahjuks suhtlemishuvilisi naisi ei kohta.
 
P. to to Õige P. 14. veebruar 2015, kl 03.35
Kahju, et sa kommijatel vahet ei tee ja aru ei saa, kes on kes.

Nii mõistlikule ei ole mul küll mitte mingit põhjust nähvavalt vastata, nagu 10.02 kommis seda tehti.
 
P. to Oi - oi ja Kade ja Muidu 14. veebruar 2015, kl 03.52
Ma ei mõista, mik sa tigetsed.

Kas siis heatahtlik inimene topib oma nina teise ellu, kadestab, norib, õelutseb, nuhib sugulaste aadressid välja ja läheb neile kuulujutte levitama ?
Tõesti ütled, et hea inimene käitub nii õelalt ja pahatahtlikult ????

Ma ei kujuta sellist asja ettegi, et lähen kellegi sugulaste juurde laimu levitama, neid omavahel tülli ajama, paksu pahandust tekitama.

Loomulikult tean, mida vanamees rääkis ja kiusu pärast läkski rääkima.
Peamiselt ikka kättemaksuks oma õnnetu elu eest, kuna temal oli oma naisega kõik nii halvasti, lapsed ja lapselapsed temaga ÜLDSE EI SUHTLE, siis tahab, et minul ka sama halb oleks.

Kade
Just vastupidi on. Näen inimestes head ning pärast on suur shokk, kui näen, et kõik olnud nii, nagu ma nägin.

Muidu
Just NIMELT REAALIS OLENGI ÄPU, KES MIDAFI ÕIGEL AJAL ÖELDUD EI SAA.

Siin TAGANTJÄRGI olen küll kõva ütleja ja seda ka ainult kirjalikult.

Selles see häda ongi, et ma midagi vastu ei öelnud ja lasin vanamehel nii kaugele minna.

Su mõtteviis hämmastab.

Mu arust just netis kõige pikemalt kirjutajad ja suured praalijad EI SUUDA REAALIS MITTE MIDAGI ÖELDA.

Kuidas sa aru ei saa, et ütlen siin asju, mis reaalis ÜTLEMATA JÄID.

Kui oleksin olnud reaalis mingi ütleja, siis vanamehel ei oleks mitte mingit võimalust olnud nii kaugele minna.

Kuidas sa nii elementaarset asja ei mõista.

Inimesel, kes on reaalis ütleja, sellised olukordi ei tekigi, kus talle nii tobedalt pähe istutakse, nagu vanamees mulle.
 
öötööl 14. veebruar 2015, kl 04.01
mina olen mina nii reaalis kui virtuaalis.

kuid sina mängid siin kedagi. milleks siis üllatuda, kui keegi veel seda teeb. seda enam, et su iba ei huvita enam ammu kedagi.
 
elustame teema 14. veebruar 2015, kl 09.33
Oleme sind P, kaua tagasi oodanud.
 
P. 15. veebruar 2015, kl 00.51
Vaatan, kõrvalteemas keegi kirjutanud, et meeste õelus on kole asi.
Tõesti on nii.

Mehele ikka ei sobi naiselikult klätsida, nuhkida, kuulujutte levitada, kaebama joosta, lollusi rääkida.
Äärmiselt naiselik ja nõme mehe puhul.
 
to to kade 05.veebr 13.19 15. veebruar 2015, kl 01.28
Kas sa tõesti aru ei saa, et kade ainult lõõbib? Ei kustuta mingi viirus emaile.
Algusest peale arusaadav sulaselge lõõpimine.
 
to to Kade 15. veebruar 2015, kl 22.05
Kade on ju vaimustuses oma kommidest, ega ta siis tegelikult üksik ei ole.
 
P. 16. veebruar 2015, kl 11.48
Vanamees üritab nüüd mulle helistada, täna tegi vastamata kõne.
Ma tagasi ei helista ning vastu ei võta, sest ei saa ometi välja näidata, kui väga ma häiritud olen, et minu lähisugulasi traumeerima läks.
Vanamees saaks sellest ju ainult hoogu juurde ja asi läheks päris hulluks, kuigi on juba niigi hull.
 
Ok 16. veebruar 2015, kl 17.34
mulle "kadeda" kommid meeldisid ja tundub, et ta ise tõesti üksik.
 
P. 16. veebruar 2015, kl 18.48
Ok
Provotseerid.

Tõeliselt üksik inimene kadestab normaalseid, sõbralikke, sooje inimsuhteid.
Kadestab inimesi, kellel on suur, ühtehoidev perekond, mõnusad sõbrad, kes neist hoolivad.

Mitte keegi ei kadesta õelust ja pahatahtlikkust.

Kujutad ette, keegi teeb sulle halba, tekitab sulle palju tuska ja muret ning sulle öeldakse, et oi, kuidas kade ollakse, sul nii veab, et sulle halba tehakse, oi, kui kade ollakse, et temale halba ei tehta, tema ka tahab, et tuleks ometi ellu inimene, kes pahandust ja tuska põhjustab.

Kui ajuvaba on selline jutt.

Mitte keegi ei igatse oma ellu inimest, kes temasse pahatahtlikult ja õelalt suhtub.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!