Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
kujutate ette pilti 23. veebruar 2015, kl 17.47
vananev naine, kel silmad pärani, suu pärani ja kõrv kikkis, vahib ringi, et kuulda ja näha, mida teised räägivad, kuidas käituvad.
kohutav pilt igatahes. ma üldse ei imesta, et p juurest kiirelt vehkat tehakse. hirm hakkaks.
 
raiskus geenid 23. veebruar 2015, kl 18.20
kahju jah, et need P.-le kukutatud geenid, kasvatus, haridus jas kogu elu puhta raisku on läinud. kuigi erinevus ju rikastab ja veidrikel tuleks lasta olla nii nagu nad on. Oscarite galal ka öeldi nii.
 
P. 03. märts 2015, kl 23.29
Issand
Tutvumiskuulutus ei olnud internetis.

Kõrvaline
Ei ole alalõpmata.
Pidasin rohkem silmas kohvikuid ja tänava peal jutu tegemist. Olen näinud, kui selle peale tehakse nägusid, kui mees ei meeldi.

Kirjutasin beibedest momendil AINULT sellepärast, et keegi sellest ise juttu tegi.

Lihtsalt selle jutu peale üllatusin tõsiselt, nagu mu arust on beibed kuidagi teistest naisatest paremad.
No lihtsalt see on nii absurdne jutt, et pidin reageerima.

Ei puutu beibed minusse üldse ja ei olegi puutunud, ainult niipalju, et tekitasid minus komplekse.

Naistuttav jah tahtis kangesti beibede sarnane olla, aga ei küündinud nendeni.

Miks sa nii kindel oled, et ma sõbrannadega ei saa kvaliteetselt aega veeta ?

Kas sinu meelest ainult pereinimesed saavad kvaliteetselt aega veeta ning üksikutel inimestel ei olegi võinalik kvaliteetselt aega kasutada ?

Sinu jutust tuleb välja, et AINUKE KVALITTETNE AEG ON LASTE KASVATAMINE JA OMA PEREGA TEGELEMINE.

Et kõik üksikud on lorud ja ,mõttetud inimesed, nii sa ju kirjutad.

Et kui naine näiteks alles 35 - 40 loob pere, siis sinnamaani oli loru ja mõttetu inimene, lõi ainult aega surnuks.

Et kui näitkes 40a saab naine esimese lapse, siis saab temast alles kavaliteetaega kasutav naine, enne kõik need 40 aastat lõi aega surnuks.
 
P. to Kõrvaline 04. märts 2015, kl 00.43
Kirjutan teise kommi veel lisaks eelmisele.

Imestama pani su beibede jutt.
Ometi kirjutasin eespool, et kirjutasin sellest vastuseks ühele kommile, kus arvati, et pean beibesid teistest paremaks.

Ilmselt oli see komm nali, aga kui tõesti mõeldi nii, siis pidin imestusest pikali kukkuma.

Ma ei ole iial midagi taolist mõelnud. See oli nii absurdne jutt, et kohe pidin vastama.

Sa ilmselt ei ole lugenud või lihtsalt ei pannud tähele, et avaldasin hämmingut ja sellepärast kirjutasingi pikemalt.

Minu viga, selgitan liiga põhjalikult.

Ilmselt sa ei ole lugenud, kui nii arvad.
Beibed ei ole mulle iial huvi pakkunud, liiga erinevad minust, tundmatu maailm, selgitasin seda vastuseks ühele kommile.

Jälle pidin üle kordama. Ju sa ei ole lugenud.

Veel see, et ma ei ole ometi kellelegi öelnud, et ootan suhtlusest midagi rohkemat.

Ma mõtlen seda, aga välja öelnud ei ole.
Aga ometi kõigil naistel nii kiire - nii kiire. Ka nendel, kellel lapsi ei ole või laps ( lapsed ) täiskasvanud.

Sinu aja surnuks löömise jutt on imelik.

Olin näiteks 18 ja ka mitte ühtegi sõbrannat - tuttavat ei leidnud.

Mida need teised 18 aastased sel ajal siis koos minust kvaliteetsemat tegid ????

Ega ma siis eluaeg ei ole olnud 46.

Samuti teismelisena ei leidnud ma mitte ühtegi sõbrannat.

Ahah, asi oli teismelisena ju´ba selles, et kõikidel teistel teismelistel oli koos kvaliteetaeg, aga minuga koos oleks olnud aja surnuks löömine.

Sellepärast ma juba lapsest peale üksinda olin, et kõikidel teistel lastel oli koos kvaliteetaeg, no selge siis.
 
aga 04. märts 2015, kl 01.31
su elustiil ongi aja surnukslöömine.
 
P. 04. märts 2015, kl 01.51
Aga
Kirjelda täpsemalt oma elustiili. Tuled töölt koju, mida täpsemalt teed kuni magamaminekuni välja.

Päris tõsiselt küsin. Kirjelda näiteks oma viimase nädala tegevusi, mida peale tööd teed.

Kui sul midagi öelda ei ole, siis sa ju täpselt samuti lööd aega surnuks.
Nii et oleme paar parajat.
 
P. to Aga 04. märts 2015, kl 02.07
Sul täielik õigus, sa oled tark.

Ma juba lasteaias lõin aega surnuks, sellepärast ma üksinda olingi ning ükski teine laps minuga mängida ei tahtnud.

Koolis samuti teistel õpilastel oli kvaliteetaeg, aga mina lõin koolis aega surnuks, sellepärast teised õpilased minuga suhelda ei tahtnud ja ma pidin kogu aeg üksinda olema.

Lõpetasin keskkooli ja olin täiesti üksinda, mitte kellegagi ei olnud suhelda.

Kui raske oli olla üksinda vanuses 18 - 20.

Eks ma sellepärast olingi üksinda, et lõin aega surnuks.
Teistel 18 aastastel oli kvaliteetaeg, sellepärast nad minuga rääkida ei tahtnud.

Eks ma sellepärast olengi TERVE ELU ÜKSINDA, et juba imikust peale lõin aega surnuks.

See ongi põhjus, miks teised lapsed minuga mängida ei tahtnud.
 
P. veel to Aga 04. märts 2015, kl 02.24
Ma kirjutan siin, sest PIDEV ÜKSINDUS on mulle tõsine mure.

Väga raske ja nüri on terve elu üksinda olla.

Ikka tahad, et oleks tuttavaid, aga ei ole neid mitte kusagilt võtta.

Vahel tahad kellegagi rääkida, aga ei ole kedagi.

Eks ma sellepärast olin nõus vanamehe näägutamisi telefonis taluma.

Aga kellegagi kuhugi minna ei ole.
Ei ole kedagi, kellega asju arutada.

Miks aga sina siin mõttetult näägutamas ja aega surnuks löömas käid, seda ma ei taipa.

Mina kirjutan vähemalt oma reaalsest murest.
 
P. veel to Kõrvaline 04. märts 2015, kl 02.29
Kirjutan 3.-nda kommi ka.

Kus ma olen kirjutanud, et täpselt tean, miks teised naised minuga suhelda ei taha ???? Kus ????

Ma ei tea seda täpselt ju.

Olen samuti palju kirjutanud, et ma EI tea, mida teised naised mõtlevad, tunnevad, räägivad.

Madala ja viletsana tunnen ma ennast ise.

Nõmedaks ja alaväärseks pidas mind naistuttav, kuigi ta ise vähemalt enne meheleminekut oli samasugune.
 
P. veel to Kõrvaline 04. märts 2015, kl 02.57
Nüüd 4.-s komm otsa.

Minu jaoks on ÜKSINDUS eluaegne probleem.

Tundsin ennast juba lapsena üksikuna.

Teismelise ja noorena oli üksinda väga paha ja kurb olla.

Unistasin, mida kõike teistega koos ette võtta, aga kahjuks ainult unistuseks jäidki.

Tahtsin matkama, seenele, marjule minna, sulgpalli või tennist mängima, teatrisse, maale heina tegema, igasugu plaane oli.

Aga mitte kedagi ei leidnud.

Nii et päris õige su jutt ei ole, et tahtsin aega surnuks lüüa.

No ma ei leidnud nendeks tegevusteks mitte ühtegi kaaslast.

See on ainult sinu arvamus, et tahetakse aega surnuks lüüa ja sellepärast ei leia kaaslast.

Ei ole nii, mul oli igasugu plaane, aga ikka mitte kedagi ei leidnud.

Päris noorena käisingi üksinda matkamas, üksinda marjul, üksinda kinos, üksinda teatris, igal pool üksinda.

Lõpuks tekkis naistuttav, aga teda sellised tegevused minuga ei huvitanud, teda ei huvitanud minuga suhtlemine üldse, ma olin tema silmis liiga nõme, korduvalt ütles seda kas läbi lillede või otse või andis mõista.

Nii et oma plaane ellu viia mul ei olnud mitte kellegagi.

Nii et äta targuta ja tänita, kui sa inimest üldse ei tunne.
 
P. veel to Kõrvaline 04. märts 2015, kl 02.59
 
no tore siis ju 04. märts 2015, kl 08.07
P oleks nagu kartsast pääsend või kuskilt, kus pidi väga kaua (s...ta)häda kinni hoidma - nüüd tuli ja lasi süüdimatult kõik täis. :)
 
kõrvaline 04. märts 2015, kl 09.08
Igale oma. Kvaliteetselt veedetud aeg on erisisuline. Ühisnimetajaks on, et see pakub osalistele midagi - rikastab, arendab, harib, on huvitav, lahutab meelt.
Sama, mis nt 16 aastaselt põnev on, ei pruugi seda enam 30-selt olla. Inimene areneb ja huvipakkuvad teemadki muutuvad. Ja mööda vaadata ei saa ka sellest, et erinevuste tõttu kõik omavahel ei sobigi - ühisosa lihtsalt puudub, nii lihtsalt on, ilma et emb-kumb osalistest oleks seetõttu parem või halvem.
Sina süüdistad siin kõiki, et nad pole juba kooliajast saati tahtnud sinuga suhelda. Aga kas polegi asi selles, et sa pole leidnud inimesi, kel oleks sinuga ühisosa?
Oma siinsete kirjutiste järgi on näha, et sa oled väga endas kinni. Sulle pole sobinud ükski teemamuutus, pole sobinud ükski pakutud lahendus, soovitus, selgitus, ei miski. Sa vaidled kõigile ja kõigele vastu. Kui sa seda ka reaalis pole söandanud teha, pole sa samas tõenäoliselt ka teistega "kaasa läinud" - neist nii aru saanud nagu nad ise mõtlesid.
Sa kipud oma mõtteid, tundeid ja arusaamu kõigile üle kandma, aga inimesed ei mõtle ega tunne ühtviisi.
Nt, oled sa siin, foorumis, kohanud mõnd kirjutajat (neid on ju palju olnud), kelle kohta saaksid öelda - just täpselt minu mõtted, küll oleks selle inimesega tore ka reaalis suhelda? Ma usun, et sellist pole olnud, sest sa pole kellegi kirjutatuga kunagi haakunud. Jah, mõnede asjadega oled sa nõustunud, kuid omalt poolt sama edasi arendanud pole.
Nii et, tegelikult sulle endale ei sobi inimesed, sest sa tahad, et nad oleksid sinu moodi, aga nad pole. Sina ajad aga ikka oma teemat edasi ja nii nad end ajanappusega välja vabandavadki.
 
hehe 04. märts 2015, kl 10.20
Seenele, marjule, heina tegema...need on eluigavad asjad teislemise jaoks. Teismeline tahab seiklusi ja pidu.
 
P. to Hehe ja Kõrvaline 04. märts 2015, kl 10.56
Mind tõesti teuismelisena pidu ei huvitanud, vot see tundus mulle igav.

Olin 16, kui koolivaheajal läksin tädipoja naise õele külla, kes oli minuga sama vana.

Minul olid plaanid, kuidas räägime koolist, ajaloost, tahtsin käia muuseumides, see mind huvitas.

Olin täiesti üllatunud, kui neiu teatas, et teda muuseumid ei huvita.

Talle tulid külla sõbrannad, kellega koos rääkisid terve päeva poistest. See oli minu elu igavaim päev, sest mulle tundus see nii igav.

Kõrvaline

Minu jaoks tundus näiteks 16a ajaloost rääkimine ja muuseumides käimine nn. " kvaliteetaeg " ( jube totakas väljend, nagu stagnaajal lööktöö ja viisaastakuplaan ).

Nendele neidudele tundus aga just poistest rääkimine " kvaliteetaeg " - küll on ikka tobe väljend, tõesti meenutab Nõukogude aega, kui selliseid fraase korrutati.
 
P. veel to Kõrvaline 04. märts 2015, kl 11.11
Mina ei süüdista, ma vastasin sinu kommile, kus sina süüdistad hoopis mind, et mina olen eluaeg tahtnud aega surnuks lüüa, aga teistel naistel - tüdrukutel on eluaeg kvaliteetaeg.

Ma lihtsalt SELGITASIN vastuseks sinu süüdistamisele, kui sulle see viimane sõna nii meeldib.

Kuna sa nii kindlalt ütled, et põhjuseks on minu soov aega surnuks lüüa, kui samal ajal teised naised - tüdrukud räägivad kvaliteetset juttu, teevad kvaliteetseid tegusid.

Siis tulebki nii välja, et juba lastaias - koolis mängisid lapsed kvaliteetseid mänge, rääkisid kvaliteetset juttu.

No sellest saan isegi aru, et huvid naistel ajaga muutuvad.

Mida kvaliteetset näiteks sina oma sõbrannadega koos teed ?

Kvaliteetne oleks see, kui loeksite teaduslikku kirjandust näiteks molekulaarbioloogiast jne., siis koos arutate, kuidas oma teadmistega inimkonnale kasulik olla.

Ühesõnaga kogute tarkust, saate sõbrannadega kokku ning koos arutate, kuidas inimkonnale kasulik olla, kuidas näiteks parandada inimeste tervist, uued ravimid, uued ravimeetodid, kuidas vähendada looduse saastamist, nuputate välja uutmoodi automudelid, uutmoodi kütuse.

Vot see oleks kvaliteetaeg.

Kui näiteks sina ei ole koos oma sõbrannadega avastanud kogu inimkonnale kasulikke asju, siis see nn. sinu " kvaliteetaeg " kvalifitseerub täpselt samasuguse aja surnuks löömise alla, milles sa mind süüdistad.

Viimane on sinu sõna.

Nii et ei saa meist keegi praalida nn. " kvaliteetajaga ", sest tegelikulkt ei ole ei mina, ei sina ega ka paljud teised teinud mitte midagi kvaliteetset, kui nüüd sinu moodi suureliseks muutuda.
 
Helenavanje 04. märts 2015, kl 13.08
P kas oli väga raske nädal aega siit teemast eemal olla?
Rohkem vastu ei pidanud eks?
Näpud nii hirmsasti hakkasid sügelema, et saaks aga oma pasarahet meie peale uuesti ja uuesti puistata?

HALE tont oled...
 
no tore siis ju 04. märts 2015, kl 13.25
No ma ei või - kokkusaamised sõbrannadega, et "tarkust koguda", "avastada inimkonnale kasulikke asju". Sõprus rajaneb teistele alustele, sinu kvaliteetaeg on sama kui arhitektuurist tantsida. Miks mitte tööalaselt või hobikorras maailma asju arutada ja pakkuda välja vähiravimit või leiutada uutmoodi kütust, aga sõbrannadega kokku saades olla lihtsalt sõbrad ja suhelda ning olla pingevabalt sina ise ja sellena aksepteeritud. Suunata oma huvi keskpunkt teisele inimesele ja sellele, mis teda huvitab - mitte kuradi "takuse kogumisele", sa oled sotsiaalselt alafunktsioneeriv - sellepärast pole sul sõpru, sest sul on "tingimused".
 
P. to No tore siis ju 04. märts 2015, kl 13.47
Mida muud kvaliteetaeg siis tähendada saab ?

Mu meelest muud vahet nn. " kvaliteetajal " ja aja surnuks löömisel ( milles mind siin süüdistatakse !! ) olla ei saa.

Kvaliteetaeg mu meelest saabki olla ainult see, et inimesed kogunevad, arutavad, loovad uusi ideid, mis on inimekonnale kasulikud.

Kõik muu omavaheline suhtlemine suhtlemine ja läbikäimine ongi nn. aja surnuks löömine, mida siin keegi mulle nii ette heitis.
 
no tore siis ju 04. märts 2015, kl 13.53
Haaaaa-haaaaa-haaaaaaaa! Ma ei hakka sind veenma, et kvaliteetaega on võimalik ka muudmoodi veeta, kui sa suunad oma aja mitte surnuks löömise teraviku mitte inimkonnale, vaid teisele inimesele ja iseendale. Sellepärast sul polegi sõpru, sest sa pead sotsiaalselt lävimist aja surnuks löömiseks. :) Ehk et ei väärtusta seda. Armastusele ja sõprusele kulutatud aeg pole raisatud aeg!
 
P. veel to No tore siis ju 04. märts 2015, kl 13.53
Mul EI OLE MITTE MINGEID tingimusi.

Selgitasin lihtsalt, mis on minu arust kvaliteetaeg ( kui totakas sõna !! ).

Kvaliteetaeg on see, kui koos sõpradega parandada maailma kvaliteeti, oled inimkonnale kasulik.

Mida muud siis Kõrvaline nn. "kvaliteetaja" puhul silmas pidada sai ?

Kõik muu on lihtsalt suhtlemine, läbikäimine.

Ei usu mina, et Kõrvaline oma sõbrannadega on mingid teadlased või maailma elutingimuste, inimeste elukvaliteedi parandajad oma leitiste ja avastustega.
 
P. to No tore siis ju 04. märts 2015, kl 13.58
Kas mina pean suhtlemist aja surnuks löömiseks ?

Mu meelest oli see kellegi teise mõte.

Kõrvaline oma kommis kirjutas, et teistel naistel on sõbrannadega kvaliteetaeg, aga minul oleks aja surnuks löömine.

Ma siis selgitasin, mis on minu arust kvaliteetaeg ja ei ole seda enamus inimestel.

Kvaliteetaeg on see, kui oled inimkonnale kasulik.

Lihtsalt pöörasin tähelepanu, et isik ärgu ärbelgu oma tobedate fraasidega.
 
no tore siis ju 04. märts 2015, kl 14.05
"Kvaliteetaeg mu meelest saabki olla ainult see, et inimesed kogunevad, arutavad, loovad uusi ideid, mis on inimekonnale kasulikud."

Pole sinu kirjutatud? Rõhutad veel lisaks, et "ainult"?

See, et sina misit konkreetset ei pea kvaliteetajaks, ei tähedna, et see seda kohe kindlasti ei ole. Ajarasikatel on sõpru, ja sinul, sellisel aja rasikamise suhtes nii kokkuhoidlikul inimesel ei ole. :) Räägid veel mingitest rongidest, mis on läinud jne. :) Enne kui maailma kvaliteedi kallale lähed, parandaks äkki enda oma natuke? Ei?

Miks ei või isik ärbelda? Sina ometi võid ju.
 
P. veel to No tore siis ju 04. märts 2015, kl 14.09
Arvan täpselt samuti nagu sina.

Ning see totakas sõna " kvaliteetaeg " on nii nõme ja meenutab 1970 -ndaid, 1980 -ndaid, kui selliseid fraase kasutati.

Selle asemel, et selgitada, mida täpsemalkt silmas peab, pillub kodanik sõnu, mida kasutas stagnaaegne lööktõõline.
 
P. to No tore siis ju 04. märts 2015, kl 14.11
Mina ei ole absoluutselt ärbelnud, kordagi mitte, mul ei olegi sellist kommet.

Ajaraiskamist ehk aja surnuks löömisest ei kirjutanud ju mina, keegi teine tegi siin etteheiteid, et teistel on " kvaliteetaeg " ja minul ainult aja raiskamine.

Ah, mida ma korrutan, saad isegi väga hästi aru.
 
Riina 04. märts 2015, kl 14.31
Ei ole mõtet vaeva näha "no tore siis ju".
P-ga rääkida on sama mis peaga vastu seina joosta.

Loll jääb lolliks ja juhm juhmakamaks.
 
тщ ещку ышшы ог 04. märts 2015, kl 14.37
P. veel to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ning s
> ee totakas sõna " kvaliteetaeg " on nii nõme
> ja meenutab 1970 -ndaid, 1980 -ndaid, kui s
> elliseid fraase kasutati.

Tollal ei kasutatud sellist väljendit, see on uuema aja mood. :)
 
intelligentsed-sarmikad doktrissid 04. märts 2015, kl 20.03
Millise erakonna poolt hääletasid ja mida ootad neilt?
 
kõrvaline 04. märts 2015, kl 21.31
Veelkord, aeg saab kvaliteetselt mööda saadetud, kui see pakub osalistele huvi, on arendav, hariv või lahutab meelt. Kvaliteetaeg ei ole vaid see, mis sina välja pakud. Kvaliteetaeg on ka sõpradega lobajutu ajamine, kui osalised seda naudivad. Tulemuseks ju pingelangus ning rõõmus tuju (kvaliteetsed asjad).
Kirjutasin, et sinuga pole paljudel võimalik kvaliteetaega veeta, sest sa ei haaku, sinuga on raske ühisosa leida. See on oletus, mis tuleneb su kirjutatust. Sinu kirjapandud mõttekäigud mulle isiklikult on väga võõrad ja näib, et mitte vaid mulle, sest sinuga kirjavahetus läheb alati kummaliseks kätte. Sa vastad lihtsalt nii eriskummaliselt ja ei lähtu oma vastustes üldse sellest, mis tegelikult sulle kirjutati.
Nagu nüüdki, süüdistad mind selles, et ma justkui ei pea sind kvaliteetaja vääriliseks.
Vaata, sinu jaoks ehk ongi suvaline suhtlemine kvaliteetselt veedetud aeg, sest tunned sellest puudust. Aga paljudel on suhtlemist piisavalt ja kvaliteetaeg on vahel omaette olemine või suhtlemine nendega, kellega tõesti on midagi ühist. Suhtlemine kellegagi, kellega ühisosa puudub, kus vestlus ei arenda, ei hari, ei paku pinget, ei ole kvaliteetselt veedetud aeg. See on rohkem pealesunnitud värk, mida kordama ei kiputa.
Kui sina ei suuda pakkuda seda, mida sinult kui suhtluspartnerilt oodatakse, siis nii ongi. Ja see pole süüdistamine, nii lihtsalt on. Kindlasti on neid, kellele sinuga suhtlemine pakuks huvi ja kes veedaks sinuga koos kvaliteetaega, aga sa pole neid lihtsalt üles leidnud ja nemad ka sind.
Sa ei saa ju vastu vaielda, et oled üsnagi erandlik nähtus ja teisi sarnaseid ei saa palju olla. Nii lihtsalt on, ilma halvustamata.
Kvaliteetaeg on see, kui inimene tagasivaates rahul on taolise aja kulutamisega. Vahet pole, millega täpselt tegeldi.
 
P. to Kõrvaline 05. märts 2015, kl 03.52
Nüüd sa räägid endale vastu.

Järsku on niisama lobisemisel ja lobisemise nautimisel ning aja surnuks löömisel su meelest vahe.
Huvitav.

Kust teised naised teavad, et minuga ühisosa ei leia, kui me ei ole suhtlema hakanudki ?

Netis kirjutatu põhjal on naiivne järeldusi teha, siin ma olengi konkreetse murega.

Eriti NOORENA oleksin teiste naistega kindlasti haakunud, leidnud ühise keele, olin noorena teistest huvitatud, väga huvitatud, oleksin läinud meeleldi eri teemadega kaasa.

Ju ma mõjusin kuidagi imeliku, eemaletõukavana, veidrikuna.

Või oli see minu olek ja kehahoiak, mis eemale peletas, sest kehakeel pidi andma enamuse infost.

Haakumine ei saanud põhjuseks olla, kui mitte mingit vestlust EI tekkinudki.

Oleks tekkinud, oleksin igasuguse vestlusega meeleldi kaasa läinud, ERITI NOORENA.

Kordan.
Kust pidid teised teadma, et ma nende vestlusega ei haaku, kui mul teistega MITTE MINGIT vestlust ei tekkinudki ????

Oleksin heameelega teiste vestlustega kaasa läinud, see tundus mulle nii põnev.

AGA MUL EI TEKKINUD ISEGI MITTE MINGIT VÕIMALUST PROOVIDA.

Seda küll, et olin suurtes kompleksides ja uskusin, et mul oma arvamust olla EI TOHI.

Et kui ma midagi arvan, siis solvan sellega teisi naisi, sest minu kohus teiste naiste ütlemiste peale noogutada ja koogutada.

Võib - olla see mõtteviis ka peletas minust eemale, et ma olen KOHUSTATUD kõikidele naistele takka kiitma.

Nii kuni umbes 35a tundsin nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!