Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Eelmisele 06. märts 2015, kl 04.27
Kui oleksid õnnelik pereema, siis sa ei oleks nii õel ja ei kasutaks selliseid väljendeid.

Ausalt, ma ei kujuta ette, et üks ema niimoodi räägib. Mis eeskuju see lastele annab ?

Su jutust kumab, et sa ei ole oma eluga rahul.
Rahulolev inimene nii ei räägi.

Mina ka ei ole rahul, üldse ei ole, aga pean leppima, mis parata.
 
P. Üleeelmisele 06. märts 2015, kl 04.30
MÕLEMAD peavad tundma vajadust teineteisega suhelda.

Kui inimene minuga suhelda ei taha, siis ta ei suhtlegi.

Ega mitte keegi minuga vastu tahtmist suhtlema ei hakka.

Hakkab see, kes vajadust tunneb.
Ju siis ei tunta vajadust.

Eks ma siis lepin sellega.
Olengi leppinud.
 
no aga mis sinust nagu kasu oleks, P.? 06. märts 2015, kl 04.32
vastuseta jääb sulle esitatud küsimus, et mis sinusugusest nagu teistele kasu oleks? et mida see muudaks, kui sinu nahka ka veel aega kulutada.
 
jah sul on õigus, P 06. märts 2015, kl 04.33
sinusugusega suheldes on ajast kahju. Pole seda isksuse kvaliteeti, ma ütleks, mis huvi ärataks.
 
P. to Eelmistele 06. märts 2015, kl 04.38
Kordan.
Suhtlevad omavahel need, kes seda soovivad.

Kui keegi soovib minuga suhelda, siis ta suhtleb, aga selliseid naisi lihtsalt väga - väga raske leida, pea võimatu.

See on tore, et kvaliteetsed olete, siis on hästi.
Huvitav siiski, milles TÄPSEMALT kvaliteet avaldub, täiesti heatahtlikult küsin.
 
tunded on need, mida mäletame. 06. märts 2015, kl 05.18
no suhtlemine äratab ju teatud tundeid, eelistatult ostime inimesi,kellega on mõnus koos olla.
Positiivseid tundeid.

Mis sa ise P.arvad, mis tundeid sa inimestes äratad?
 
no tore siis ju 06. märts 2015, kl 08.05
Asi pole ju teistes, vaid selles, mis tundeid P ise endas äratab. Ja tal on kuuldavasti häbi ja vastik, just nimelt tema on see, kes peab üksik olemist häbiväärseks asjaks, mida häbeneda ja laiendab seda ülejäänud inimestele, et need arvavad samamoodi. Kõige suurem pidur, mis segab Peel sõpru leida on tema ise, mitte faks, et selliseid naisi, kelle jaoks ta vastuvõetav oleks - pole. Ta lihtsalt ei näe neid, sest tal on oma "kvaliteedikontroll" ja inimesed peavad olema sellised, nagu tema arvab nad olevat ehk et näiteks pereema peab olema õnnelik ja leidma pere kõrvalt aega, et arutada Peega näiteks seda, kuidas kekskonnale ohutut kütust leiutada või uus moonisort aretada. Pereemasid ju sellised asjad huvitavad esimeses prioriteedis, no kuidas ei leia kedagi ikkagi?
 
P - le 06. märts 2015, kl 12.20
Kirjutad, et kohe algul tekib teistel tõrge, nii et vestluseni ei jõutagi. Üks põhjus võib olla sinu kummaline välimus, mis tekitab võõristust. Soovitan mitte püüda inimesi tänaval kõnetada, see mõjub imelikult. Mine kuhugi seltskonda, üritusele, mis sulle sobib ja seal peaks vestlus tekkima küll, kui oled avatud ja ei hoidu kõrvale. Kas just sõbranna leiad, on iseasi, kuid suhelda saaksid ikka. Ilmselt peab sinuga lihtsalt veidi harjuma ja kui esimesed laused vahetatud, peaks ka jää sulama hakkama. Ole sõbralik, naerata, paku abi. Muidugi esmajoones hoolitse puhtuse eest, puhas pea, puhtad korralikud riided. See viimane on muidugi elementaarne, aga igaks juhuks kirjutan. Mõnel on sellega probleeme, äkki sul ka. Ise sa ei pruugi arugi saada, aga usu mind, teised saavad. Nii et enne välja minekut duši alt läbi! Ära solvu, püüdsin vaid aidata.
 
P. to P-le 06. märts 2015, kl 14.39
Ma ei olegi päris võõraid tänaval kõnetanud, tõin eelnevalt lihtsalt näiteid, mis võiks juhtuda.

Noorena püüdsin juttu teha, aga neid ma ikka natuke teadsin, päris võhivõõra juurde ei läinud.

Eelnevates kommides toodi sisse lapsed.

See " hõivatuse ja ei ole aega " jutt oli ikkagi peamiselt 20 - ndates ning nendel naistel lapsi ega meest EI olnud.

Nüüd hiljem ma praktiliselt ei olegi naistega rääkinud.

Ainult telefonis vana kooliõega. Tema tuli mulle hiljem väljas spetsiaalselt ligi ütlema, et tal EI ole aega telefonis rääkida.

Kooliõel tõesti on üks laps, nii 15 aastane.

Kuigi ma tegin talle ÜLE MITME AASTA ÜHE KÕNE.
Tahtsin ühe asja eest tänada, aga ju talle ei olnud vaja minu tänu.

Siis olin küll solvunud, mul ei olnud plaanis talle helistama jäädagi.

Siis paari vana töökaaslasega tänava peal paar sõna räägitud, neil ka kole kiire ja rohkem ei olegi.

Ei, ma ei solvunud.

Tõrge tekib tõesti mind nähes, mitte mingi vestluse peale, sest mitte mingit vestlust ei tekigi.
 
P. 06. märts 2015, kl 14.46
No tore siis ju
Mul ei ole mitte mingit kvliteedikontrolli.

Mis kvaliteetikontroll sai minul olla, kes ma olin nii tugevates kompleksides ise.

Pereema siin ise hooples oma laste ja pereeluga, aga kogu ta jutus oli kibestunud maik juures.

Kui sul on lapsed, sa NAUDID nendega tegelemist, aga ikka tunned vajadust nähvata, et ma olen üksik, aega laialt käes.

See tekitabki tunde, kas inimene ei ole oma perega tegeledes õnnelik, et niimoodi nähvama peab.

Tunded on need, mida ma näeme

Vot seda ma küll ei tea, mis tundeid teistes naistes äratan.

Väga tahaks teada, aga mitte keegi ei hakka mulle seda AUSALT ütlema.

Kui näiteks küsiksin, siis ilmselt ei saa ma mitte mingit vastust.
 
P. veel to P-le 06. märts 2015, kl 15.00
Oi, kuidas ma 20 - ndates põdesin " ei ole aega " vastuseid.

Küll ma mõtlesin, et kas ma olen siis tõesti AINUKE naine, kellel aega on.

Kusjuures tõesti, neil ajapuudust kurtvatel naistel mitte kellelgi ei olnud lapsi.

Praegu mõtlen, kas neil tõesti ei olnud aega või oli asi selles, et minuga ei kõlvanud rääkida.

Ma usun, et riided olid ikka puhtad, aga kummaliselt olin riides küll, vanainimeselikult ja olen väga kohmetu.

Võib - olla jätsin kohtlase mulje, ma ei tea ju.
 
vaidleks vastu 06. märts 2015, kl 15.02
P kirjutab:Kui sul on lapsed, sa NAUDID nendega tegelemist, aga ikka tunned vajadust nähvata, et ma olen üksik, aega laialt käes.
----------
lastega koosolemine on tore jah, kodutööd aga rutiinsed ja võtavad ka tänapäeval palju aega.
Ses mõttes ei teagi ühtegi naist, kes kodutöid tehes orgasme saaks.
Aga ära teha nad tuleb ja on alatu üksiku inimese poolt arvata, et pereelu ja hoolitsemine teiste eest puhas nauding on. Töö on töö.Lihtsalt tuleb ära teha, aga ka aeg on läinud.
ja siis veel lisaks mingit pooletoobist sõbrannat hankida. No tänan väga,pole nagu huvi.
See teine inimene, kellega suhtled, peaks siiski ka meeldima. mis sinus siis nagu meeldivat oleks, P.?
 
saad sõpru ja rohkem veel, P. 06. märts 2015, kl 15.45
http://naisele.ee/665161/tv3-video-eestisse-kolinud-jaapanlane-alguses-koik-ignoreerisid-mind-aga-siis-hakkasin-inimesi-tasuta-ohtusoogile-kutsuma
 
P. to Vaidleks vastu 06. märts 2015, kl 22.34
Mis teistes konkreetselt meeldivat on, täiesti sõbralikult ja heatahtlikult küsin.

Ma usun, et meeldiv mu puhul oli see, et ma iial vestluskaaslast EI halvustanud, EI arvustanud, EI kritiseerinud.

Näiteks naistuttavale ei teinud ma mitte kunagi mitte ühtegi märkust.

Samuti ei vaielnud ma kunagi vastu. Olin kõigega nõus, mida tema tahtis.

Ma olin temaga alati sõbralik.
 
tükk svammi 06. märts 2015, kl 22.44
sa ei olnud sõbralik, sa olid nagu tükk märga svammi. Mida annab suhtlemine kaaslasega, kes on nagu isikupäratu, isikliku arvamuseta, oma mõteteta pehme märg tomp?
Nüüd oled küll härga täis, kipud pereemade kallal õiendama, et mismõttes lapsed nõuavad palju suhtlemisaega, SINU jaoks ei jatkugi, aga siin seletad, kuidas sa olid nagu mesi ja piim.
Ni kahepalgeline mutt oled, et hirmus lausa.
 
P. Eelmisele 06. märts 2015, kl 23.25
Mina ei õiendanud.

Kui inimene mind üleolevalt ründab, kaitseb ennast.

Pereema oleks saanud ka ennast viisakalt väljendada, mitte vastast halvustades ja ennast upitades.

Pealegi EI teinud ma juttu lastega naistest.

Need " ei ole aega, nii kiire " ütlused kuuluvad naistele, kellel ei olnud lapsi.

Olin täiesti üllatunud, et lapsed sisse toodi.

Olen korduvalt maininud, et mõistan, kui naistel ei ole aega, kellel on lapsed.
Päris palju kordi olen seda korrutanud.
 
P. Eelmisele 06. märts 2015, kl 23.28
Parandan.
Kaitsen ennast, mitte kaitseb ennast.

Lisan, kui pereema kommi toon oleks olnud sõbralik, oleks minu poolt ka sõbralik vastus.

Kõike saab öelda ka viisakalt, rahulikult, mitte hakata kohe teise poole kallal targutama.
 
ahh 06. märts 2015, kl 23.31
Polnud sellel pereema kommil häda midagi, sa oled ise sisimas tigedik ja loed igalt poolt negatiivsust välja. Oled seda aastaid tõestanud siin.
 
loe ise, P. 06. märts 2015, kl 23.38
P. to Lihtne rääkida Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naljakas lugeda, et pesnud.
> Ega sina siis
> ei pesńud, vast ikka pesumasin.
>
> Kes s
> ul keelab oma lastega rääkida ?
> See, kui
> sa räägid ka mõne teisega, ei takista sul
> ju lastega rääkimast.
>
> Palju sul siis
> lapsi on ? Sinu jutu järgi 5 - 6 vähemalt.

> >
> Aga üldse, miks sa raiskad oma kallist
> aega siin netis mulisedes, tegele oma pere
> ga.

See on sul siis viisakas vastus naisele, kes üritab sulle, kes sa lastekasvatust ainult televiisorist näinud oled, seletada, mida tähendab laste eest hoolitsemine.
Targutaja oled.
 
P. to Ahh 06. märts 2015, kl 23.57
Ikka targutav ja üleolev toon oli.

Ja milleks lõpus tänitada, et sa ju üksik, sul aega laialt käes.

Kusjuures ma üldse ei rääkinud lastega naistest.

Kui ma nähvavale toonile samaga vastasin, siis tuli ju pereemalt ikka päris halvustav jutt, loe ta teist kommi.

Kordan.
Saab kirjutada viisakalt.

No milleks vaja näidata, et oh, kes tema on, aga vot sina ...
No milleks see pidev teise paikapanek ?
Kas ei saa sõbralikult kirjutada ?
 
oledki ju inimrämps 06. märts 2015, kl 23.59
sa P. oledki ju täiesti kasutu inimrämps. kus see uudis nagu siis oleks?
 
P. to 23.38 07. märts 2015, kl 00.02
Kordan siis veel kord üle, kui peab jälle korrutama.

Olen öelnud, et saan aru, kui lastega naistel ei ole aega.

Pealegi ei kirjutanud ma lastega naistest.

Kirjutasin ju, et pidasin silmas naisi, kel lapsi ei ole või lapsed suured.

Põhilised " ei ole aega, nii kiire " olidki 20 - ndates ja naistelt, kellel lapsi ei olnud.

Siis mõtlesingi, et millega nad küll nii hõivatud on.

Milleks see lastega tänitamine sisse toodi ?
 
cookies 07. märts 2015, kl 00.04
ma saan aru, et iga postitus siia kannab endas reklaame, st keegi ikkagi teenib nede plõkimiste pealt siis delfikas?
 
cookies 07. märts 2015, kl 00.22
kas sa P teenid selle jura tekitamisega kenasti? et siis nagu asjal mõtet, igaühel raha vaja. et igakord seda teemat avades, kannab kirjutaja reklaame nähtamatult cookies kaudu kaasa?

või teenib keegi sinusuguse lihtsameelse pealt?

Tore ju on teisi ka rikkamaks teha. ses mõttes siis selle lõputu P.ila venitamise mõte täiesti ju olemas.
 
P. 07. märts 2015, kl 00.30
Cookies
Kuidas õhu pealt teenimine välja näeb, sellest mina aru saanud ei ole ?

Aga muidu mind ikkagi huvitab, kas tõesti oldi nii hõivatud või minuga ei kõlbanud rääkida ????

See mitte midagi ei muuda, lihtsalt sooviks teada.

Kordan veel igaks juhuks.
Ei ole vaja lapsi sisse tuua.

Pean silmas neid naisi, kellel lapsi ei olnud.

Olin nii 20 ja üle.

Näiteks teretasin kedagi, keda teadsin ja küsisin, kuidas läheb.
Vastuseks tuli, et tal ei ole aega, nii kiire on.

Või kutsusin kaasa teatrisse. Kohene vastus, et ei ole mingiks teatriks aega.

Mitte mingit vestlust ei olnud ja ei järgnenud.
 
P. veel 07. märts 2015, kl 03.53
Mõtlesin veel oma noorusaja peale.

Kui hõivatud paistsid olevat kõik naised või tüdrukud või kuidas nüüd õigem nimetada.

Kusjuures ei olnud neil kellelgi lapsi.

Lastega naistest hoidsin teadlikult ise eemale, kuna siis tundsin lausa 200%, et ma segan.

Ega ma ei saanudki aru, millega nii hõivatud on, aga kõik jätsid mulje küll, et jube kiire kogu aeg.
 
no tore siis ju 07. märts 2015, kl 11.07
Ei saa tõesti siiani aru, et inimesed tõid viisaka ettekäände, et sinuga suhtlemist vältida? Paistab, et tavaline "ei" viib sind nii tasakaalust välja, et sa otsustad 200% eemale hoida. Sulle võib-olla uudiseks, aga ka täiesti tavalised suhtlemisprobleemideta inimesed saavad neid ei`sid iga päev ega sure ära selle tagajärjel ja suhtlevad ikka edasi. Ja miks sa siis mõnele suhtlemist hõlbustavale kursusele ei saa minna, kus sinusuguseid, s.t. sellise probleemiga inimesi on veel - kes ei oska ennast väljendada või ronivad kohe pähe nelja jalaga ja saavad tõrjumise reaktsiooniks.
 
no tore siis ju 07. märts 2015, kl 11.43
"Jätke katsed selgitada, mida ühist on edukatel inimestel, vaadake parem, mis on ühist kõigil neil õnnetutel mitteedukatel: kõik nad räägivad ainult iseendast. "Ma pean tegema seda, mul on vaja toda ..." - kolm esimest sõna on neil tavaliselt "mul on vaja". Just sellepärast keegi neid ei armasta ja sellepärast ei saa nad kunagi seda, mida tahavad, oma igavese "mul on vaja, mina, mulle, mina, minu" pärast. Tundke huvi ümbritsevate vastu, kasutage oma silmi, et näha maailma enda ümber, mitte ennast selle sees, ja siis te haakute, muutute teistele huvitavaks ja inimesed ei pöördu teist ära. Inimesi tõmbab soojus ja sarm, mida kiirgavad need, keda teised inimesed siiralt huvitavad."

Stephen Fry
 
Kriss 07. märts 2015, kl 14.43
Vahepeal olive just vaikus ja lootsin et see rõve mammutteema on kustutatud siin. Kuid need hakkas taas see neetud maniakk pihta oma heietamisga
 
P. to No tore siis ju 07. märts 2015, kl 15.17
Lastega naistest hoidsin noorena algusest peale eemale, sest tundsin, et neid ei tohi mingil juhul segada, nemad ON kindlasti hõivatud.

Seepärast üllatusin, kui üks pereema hakkas laste teemal tänitama.
Tean niigi, et lapsed panevad emad rakkesse.

Mina ainult " ei " vastuseid saingi.

Ega ma siis nüüd nii palju ka ei üritanud.
Nägin ju, et naistel ongi selline hoiak, et jube kiire on.

Muide ei rääkinud ma kellegagi mitte midagi iseendast.

Ma häbenesin ennast, vältisin iseendast rääkimist, sest siis oleksin pidanud ju oma kompleksidest ja tõrjutusest rääkima hakkama.

Need teised said ikka rohkem " ja " vastuseid ning see mõni " ei " ei saagi häirida.

Aga kui sulle KOGU AEG ainult " ei " öeldakse, siis hakkad mõtlema, millega kõik nii hõivatud on või miks sulle KÕIK "ei " ütlevad.

Ei saanud ma midagi täpselt aru, nagu keegi eespool arvas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!