Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P.s puudub soov ja tahe muutuseks 09. märts 2015, kl 00.52
kui vaadata seda teksti, mida P. toodab, siis selles on süü pandud nii minevikus kui olevikus teistele, et nemad ikka P. imelist isiksust ära pole tabanud.

Üheski kirjatüksi pole P. küsinud, et mida tema saab teha, juurde õppida ja arenedam, et ta vastuvõetavam oleks teistele. Ses mõttes on see siiki mõttetu tekst ju. mitusada lehekülge.

Sel tekstil ja teksti kirjutajal pole ju mingit eesmärki ega selgelt väljendatud soovi, et midagi muuta tahetaks.

Ses mõttes jah nukud ju süüdi, et nad sellised nukud pole, nagu P meelest nukud olema peaksid.
 
P. 09. märts 2015, kl 02.55
Ei olnud me naistuttavaga mitte mingid sõbrannad.

Lihtsalt juhututtavad, kes olid teineteisega olude sunnil, parema puudumisel.

Mina oleksin olnud küll temaga sõbranna, õigemini ma oleks olnud sõbranna IGA naisega, kes oleks soovinud.

Samuti ei ole öelnud, et imeline isiksus olen.

Olin valmis ennast teiste soovide ja tahtmiste järgi sättima ja tegelikult sättisingi, aga ikka ma ei kõlvanud.
 
P. veel 09. märts 2015, kl 03.01
Viimasest lausest võidakse nüüd valesti aru saada.

Mulle tundus elementaarne, et tuleb teha seda, mida teised tahavad ning kõigega nõus olla.

Vastuvaidlemine ja teistega mitte nõus olemine oleks olnud nende solvamine.

Mitte sellepärast ei olnud ma teiste soovidega nõus, et meeldida, vaid sellepärast, et teiste tundeid mitte riivata.
 
P. to Kui vana sa ka oled, P. 09. märts 2015, kl 03.10
Näiteks 30a käisin üksinda õhtuti pubides istumas, mitte kedagi ei olnud kaasa võtta.

31a tutvusin peigmehega ja siis kolis naistuttav minu poole.

33a alates aga olin jällegi üksinda, ei olnud kedagi kaasa võtta, et kuhugi minna.

Ainuke vahe, et ma enam ei üritanud suhtluskaaslasi leida.

Teadsin, et nagunii ei leia.

Nojah, kooliõega rääkisin telefonis. See oli nii aasta - paar tagasi.

Siis kooliõde tuli tänaval ligi, et TAL EI OLE AEGA.

Küsisin ka, millega nii hõivatud on.
Nähvas, et mis see minu asi on.

Ei olnud 20 aastat tagasi, vaid hiljuti.
 
P. tati venitamine 09. märts 2015, kl 04.11
P. ütle nüüd aus põhjus, see tegelik põhjus, miks sa seda tatti siin lõpmatuseni venitad?
 
P. Eelmisele 09. märts 2015, kl 04.28
Olen põhjustest küll sada korda kirjutanud.
 
P. Eelmisele 09. märts 2015, kl 04.34
Kordan siis üle.

1. Mul ei ole reaalis kellegagi rääkida.

2. Reaalis ei saa muresid kurta, ei olegi kellelegi kurta.

3. Soovin väga selgusele jõuda, miks teiste naistega kunagi jutule ei saa.

4. Piinav suhtlemise puudus ja igavus on.
 
öösel on igav? P.? 09. märts 2015, kl 05.28
sul ikka menopaus on nagu une ka viinud? pöördu arstile, saad tabletid peale ja magad end vähe selgemaks.
 
ang 09. märts 2015, kl 05.37
3. Soovin väga selgusele jõuda, miks teiste naistega kunagi jutule ei saa.

Sellepärast ei saa, et sa ainult, ainult ja ainult endast räägid. See on nii surmavalt tüütu ja igav. Sul puuduvad huvid ja ambitsioonid. Ja kui sa nüüd hakkad vahutama, et sa reaalis selline ei ole... Tead, me oleme siin ka reaalsed inimesed.
 
Vahur 09. märts 2015, kl 09.28
Krt moderaatorid, pange selle hullu teema ometi kinni!!!

Kaua te lasete delfi foorumit sellel idioodil risustada?
 
ülekordaja Peeele 09. märts 2015, kl 11.50
Sa oled nagu rikkis grammafoniplaat, ei edasi, ei tagasi. Ikka see üksainumas koht, mida kerida.

Tead, kelle asi siin peaks üldse olema see sinu probleem?

Kujutad sa teisi inimesi üldse inimestena või on kõik need sulle siin kirjutajad su ajaviitevahendid üksnes, su üksinduse leevendajad su arust.
Sul pole eimingitki austust teiste isikute vastu, nende sulle kulutatud aja vastu, nende sulle kirjutatud ridade vastu. Ja sedasi sa püüad leida inimest, kes TAHAKS sinuga üheskoos oma aega jagada reaalis.

No, ei taha keegi olla kellegagi nagu tõesti mänguasi, kui sel teisel on mängutuju.
Väga tabavalt on keegi siin öelnud, et me kõik siin oleme nagu nukud su jaoks, aga sulle mitte ükski neist nukkudest ei ole meelepärane, Ikka on midagi valesti, kasvõi nööbike kleidil, aga kõik on valesti ja kõik on halvasti sinu jaoks.

Ma olen sinu teemat siin algusest peale jälginud, olen sulle kirjutanud, ja üsna mitmeid vaatenurki sulle selgitada püüdnud, aga sa oled alati vastu vaielnud, sa pole iial nõustunud ja lõppeks oled mind lausa süüdistama kukkunud ja üsna ebaviisakate väljenditega.
Nii pole vaid minuga, nii on kõigiga.
Ja sa tahad leida sõbrannat veel??!!

Selle asemel, et olla tänulik, sa otsid ainult süüdlasi, kelleks on su teemas absoluutselt kõik sulle kirjutajad. Keegi su arust ei saa aru, milline briljant su sees peidus on ja seetõttu sa ei väsi oma joru pidevast ülekordamisest.

Mis sa arvad, et kui sa aina ja aina üht ja sama juttu korrutad, et siis see sinu briljantolemus hakkab vastu särama ühel momendil v?

Uskumatu, aga KÕIGIL inimestel on mured, on probleemid, on asju, mis vajavad selgeks saamist. Oled sa mõelnud, miks need inimesed KÕIK siia mammutteemasid ei tee nagu sina, et oma probleeme üldsusega arutada..
Oled sa mõelnud, et igaüks peab ikka oma eluga ISE hakkama saama, ISE oma mured ja probleemid lahendama ja OMA õppetükid ISE selgeks õppima. Muidu ei pääse edasi ja jäädaksegi kinni aega 30 aastat tagasi.
Kõigil ongi kiire oma elu elamisega ja loota teiste aja peale, on iseka ja laisa omadus.
Elu ongi kiire. Mida sa siin imestad selle üle, et teistel ei ole aega su murekest kuulata ja sind edasi lohistada.
 
P. to Ang 09. märts 2015, kl 12.03
Endast ma just nimelt reaalis mitte midagi ei räägigi.

Eriti noorena mitte, ma esiteks siis ei osanudki endast midagi rääkida.

Näiteks praegugi ma ei julge reaalis välja öelda, et mul on igav või ma olen üksik.

Kusjuures ma ei olegi seda kordagi öelnudki ning endast midagi rääkida mul ei olegi.

Kui keegi näiteks ütleb mulle, ah, sul on igav, siis mul on kuidagi vastik ning viin kohe jutu mujale.

Näiteks vanamees ja veel üks meesterahvas on mulle nii öelnud, et sul on igav.
Vastik !!!!

Siin kirjutan endast jah, aga reaalis ma nüüd küll oma probleemidest rääkida ei taha.

Tegelikult ma ei ole kohanudki reaalis vastavat inimest, kellele ma julgeks öelda, et igav ja suhtlemisvaegus on.

Kunagi ühe meesterahvaga vahetasime sõnumeid.
Mul tuli alati vastikustunne peale, kui ta kirjutas, et ma igavusest temaga kirjutan.

Mina ise ei kirjutanud igavusest mitte midagi.
 
P. to Ülekordaja Peele 09. märts 2015, kl 12.09
Kui sulle see väljend nii väga meeldib, siis nukk olin ju mina.

Mina sättisin ennast teiste naiste soovi järgi.

Tegin seda, mida teised tahtsid.

Ega naistuttav ilmaasjata ei saatnud hiljem mulle sõnumi, et PUGEMINE ON MINU TÖÖ.

Ma ju käitusingi nii, nagu naistuttav tahtis.

Minu jaoks oli täielik shokk, et minu hea suhtumine, tema soovidele vastutulemine, tema tahtmistega arvestamine oli naistuttava arust PUGEMINE !!!!!!!!!!!!!!!
 
niisiis 09. märts 2015, kl 12.29
Sa oled ebaviisakas, sul ei ole midagi rääkida, sul ei ole oma arvamust ega selgroogu. Hmm, kes tahaks küll sellisega suhelda...
 
no tore siis ju 09. märts 2015, kl 12.50
No paistab, et "teiste soovide järgi" käitumine ei ole Pee jaoks pugemine. :) Kellele meeldivad pugejad? Juba lasteraamatutes ei meeldi pugejad kellelegi. Peekene - defineeri "pugemine", mis oleks sinu jaoks pugemine? Sest kõigi teiste jaoks on pugemine, kui täita ja teha teiste tahtmist, et midagi (sõbralikku suhtumist) saada. Ja ära alahinda teiste inimeste empaatiavõimet ja läbinägelikkust, et keegi ei saa aru, et sa poed. Pugemise osaliseks saada on normaalse inimese jaoks küllaltki ebameeldiv.
 
limukas 09. märts 2015, kl 13.50
mis see siis on, kui inimene reaalis näitleb, aga anonüümsena üksi julgeb kiruda ja ahastada ja rääkida.
milline silmakirjalikkus, milline jube inimtüüp, keda ei saa uskuda ega usaldada, sest kunagi ei tea, mida miski asi päriselt tähendab, kunagi ei tea, kas see, mida räägitakse, on ikka tõde.
ja siis imestada, et tal pole sõbrannasid..??
ilma siiruseta ei saagi sõpru. valet on niigi kogu ilm täis, seda pole sõbrasuhetesse küll nüüd vaja.
 
valede koorem on raske kanda, P. 09. märts 2015, kl 16.11
me nukud teame siiski, et valede koorem on raske kanda.

Eks sul, P. see kaksikelu ole ka raske elada.
 
sul puuduvad need mõisted: ausus ja austus 09. märts 2015, kl 16.24
Ausus ja austus. Kaks nii lihtsat sõna. Nii sarnast sõna. Ometi peidavad need enda taha nii palju. Kaks võimast sõna. Kui arusaam nendest puudub, kaotavad nad nii palju ühe inimese elust. Või kahe. Kolme... Kaks lihtsat sõna, mida hoomata on nii raske....

Puudub ausus ja austus nii enda kui teiste vastu.
nii, et alagtuseks tuleks need kaks sõna P.-l lahti mõtestda. iseseisvalt, ilma teistelt valmisvastuseid kerjamata.
 
no tore siis ju 09. märts 2015, kl 21.17
P. to Ang Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui keegi näiteks ütleb mu
> lle, ah, sul on igav, siis mul on kuidagi
> vastik ning viin kohe jutu mujale.
>
> N
> äiteks vanamees ja veel üks meesterahvas on
> mulle nii öelnud, et sul on igav.
> Vastik
> !!!!
>
> Siin kirjutan endast jah, aga re
> aalis ma nüüd küll oma probleemidest rääkida
> ei taha.
>
> Tegelikult ma ei ole kohanu
> dki reaalis vastavat inimest, kellele ma jul
> geks öelda, et igav ja suhtlemisvaegus on.

> >
> Kunagi ühe meesterahvaga vahetasime sõnu
> meid.
> Mul tuli alati vastikustunne peale,
> kui ta kirjutas, et ma igavusest temaga kir
> jutan.
>
> Mina ise ei kirjutanud igavusest
> mitte midagi.

Niisiis sul on vastik ja häbi verbaalselt tunnistada, et on sul igav ja suhtlemisvaegus; aga inimesed on sind sel teemal kõnetanud - mida juttu siis sellest, et kellegi seal pole sinu jaoks aega? Sinul on vastik ju ja viid jutu mujale. Ja sul võib ju vastikus peale tulle, aga ise oled korduvalt tunnistanud, et su vaimset vägivalda täis nn. suhted on toiminud teiste algatusel ja nõus oled sa sellega olnud, sest sul on igav ja suhtlemisvaegus. Üldiselt on sul suhtumine, et inimesed oskavad vähemalt sinu mõtteid lugeda. Ja inimesed on sind ju tegelikult hästi lugenud reaalis - siin foorumis sa kogu aeg kirjutad, et on igav ja suhtlemisvaegus. Nii et eeskätt mõistad selle eest ennast hukka ju sa ise, aga ennast kallikest ei või ju süüdistada, ikka teised on süüdi, et ei taha suga suhelda. :)
 
eluke veereb, mis saab, ei tea 09. märts 2015, kl 21.34
Minu sõbrannade ring on kokku kuivanud, on ka üks selline kellega tülli mindud ja teine, kes lõpetas ise suhtlemise. Praegu siis ongi kuidagi nii, et pole tööd ja pole sõpru...
 
P. 10. märts 2015, kl 00.36
Niisiis
Ebaviisakas ma reaalis küll ei olnud, eriti noorena.

Käisin teiste naiste ees lausa mööda nööri.

No tore siis ju

Kuidas võtta. Mu arust pugeja on see, kes tahab meeldida, sellepärast käitub nii.

Mina aga tundsin, et teisiti mul käituda võimalik ei olegi.

Täielik üllatus oli, kui naistuttav mulle hiljem sõnumi saatis, et PUGEMINE ON MINU TÖÖ.
Kusjuures tal oli mind sellisena vaja.

Limukas

Ma tõesti ei julge reaalis öelda, et mul on igav või et olen nii üksik.

Häbi on.

Naistuttavaga olingi siiras, ainult seda ma jah ei kurtnud, et igav on.

Eks naistuttav sai isegi aru, et mul igav.

Kui ma näiteks oleks naistuttavale kurtma hakanud, et mul on igav, siis TEDA SEE KÜLL HUVITANUD EI OLEKS.

Täiesti kindel, et naistuttav oleks teinud näo, et ei kuulegi.

Tema jaoks oli minu üksindus ja igavus mõttetu teema.
 
P. to 16.24 10. märts 2015, kl 00.41
Olingi aus, sellepärast naistuttav mind ullikeseks pidaski.

Näiteks naistuttav mulle ausalt oma mõtetest ei rääkinud.

Mina aga avasin ennast naistuttavale ning tema arust oli see opakluse tunnus.

Oma üksindust, igavust ma talle muidugi ei kurtnud, seda teda ei huvitanudki.

Aga seda poolt, mida ma naistuttavale avasin, kasutas ta hiljem minu vastu relvana.

Ning irvitas, et loll olin, et ennast avasin.
 
P. to No tore siis ju 10. märts 2015, kl 00.43
Seda on öelnud eranditult meesterahvad, mitte ükski naine.

Ma ei olegi kurtnud, et naiste poolt tõrjutud meestuttavaid ei saa.

Mitte ükski naine ei ole mulle nii öelnud.
 
trallalalla 10. märts 2015, kl 00.48
nii tore! mis nimede alla sa muudes foorumiteemades oled?
 
P. veel to 16.24 10. märts 2015, kl 01.06
Näiteks mina kandsin naistuttavale ette, kus käisin jne.

Aga tema mulle oma käikudest ja asjadest ei rääkinud.

Eriti häiris see siis, kui naistuttaval oli juba suhe.

Mina helistades rääkisin oma käikudest ja aajadest, aga naistuttav ei rääkinud siis oma elust üldse mitte midagi.

Vot see oli küll solvav ja pani mind ennast täieliku läbikukkunud ullikesena tundma.

Sain aru, et ma ei ole naistuttava silmis väärt, et mulle natukenegi ka enda elust rääkida.

Siis tundsin küll, et meil oli VÄGA EBAVÕRDNE suhtlemine.
 
võida endale sõbranna! 10. märts 2015, kl 01.10
Arvamus
Mängud
Linnaleht

Saada vihje Tagasi üles
Jaga lugu! Lisa tviit!
Naine | Naine Naine | Suhted ja seks
PEAN SAAMA SEKSIKAKS: kasuta neid nippe ja võida endale armastatu!!! (2)
Õhtuleht.ee, 9. märts 2015, 20:35

Share on Google+

Pole oluline, milline on su keha, mis värvi on su juuksed või silmad - ka sina võid olla seksikas!

Appi tõttab Wikihow, kes soovitab sul järgida neid nippe!

VÄLIMUS

Otsusta, et mismood isa tahaksid seksikas välja näha

Käitu enesekindlalt

Ära tapa oma välimuses loomulikkust

Hoolitse enda eest (hügieen, toitumine, trenn)

Lõhna imeliselt

Kanna meiki (hoolimata sellest, kas oled mees või naine - peida oma iluvead!!!)

Muretse uus soeng

Unusta lapsikused ja muuda oma välimus täiskasvanulikuks

Riietu vastavalt sellele, et milliseid kaaslasi sa enda kõrvale tahaksid

Pole oluline, kui suured on su rinnad või meheau

SINU SISEMUS

Arenda enda talenti

Pane paika ambitsioonid

Lase oma huvidel, unistustel ja kirel end täiustada

Ole sina ise

Aja kaaslane naerma

Jäta endast meeldiva inimese mulje - ole lahke, südamlik, huvitu teistest

KASUTA SEDA, MIS SUL JUBA OLEMAS ON

Väike salapära ja müstika ei tee paha

Kasuta oma silmi

Tunne end oma kehas hästi

Kasuta oma häält - pausid, vaikus, aeglane kõne - see kõik teeb su seksikamaks!

Näita end mõnikord ka igapäevasena

Ära korralda draamat
 
kirjuta muud ka 10. märts 2015, kl 01.31
sa P. kirjuta muud juttu ka: et kuidas menopaus kulgeb ja kas kasutad senini tampoone või hügieenisidemeid?
 
P. 10. märts 2015, kl 02.18
01.10

Täitsa huvitav nimekiri, aitäh.

Üldiselt olen tundnud kohe kohustust kõik oma käigud ette kanda.

Mõjusin ikka opakana küll.

Naistuttavaga oli meil ühine 16a vanem meestuttav.

Talle samuti tundsin ma kohustust oma käikudest ja kõigest ette kanda, kuigi see meesterahvas oma asjadest mulle küll ei rääkinud.

Meestuttavale ma samuti oma üksindust ei kurtnud, teda see üldse ei huvitanudki.
 
P. to No tore siis ju 10. märts 2015, kl 02.39
Ma ei saanud aru hästi.

Olen suhelnud AINULT ÜHE NAISEGA.

Kõik teised on sellised pinnapealsed ja lühikesed nn. viisakuste vahetamised, et tere - täna ilus ilm - temal ei ole aega - no head aega siis.

Seda, et mul on igav, on öelnud mõni mees.

Minu vaimset vägivalda täis ?

Mina olin ju naistega suheldes TALLAALUNE, JALAMATT.

Ega naistuttav hiljem niisama ei ilkunud, et PUGEMINE MINU TÖÖ.

Minust ei olnud ju mingit ütlejat, ainult koogutada oskasin.
 
no tore siis ju 10. märts 2015, kl 08.34
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis
> ju
>
> Kuidas võtta. Mu arust pugeja on
> see, kes tahab meeldida, sellepärast käitub
> nii.

Et sina siis oled inimene, kes ei taha meeldida? Aborti sa tegid meenutagem, mille pärast? Selleks, et mittemeeldida ei ole sinu jaoks optsioon? Ja kõkse parem vahend meeldimiseks on teha teiste tahtmist, sest see garanteerib subjekti soosingu?

> Mina aga tundsin, et teisiti mul
> käituda võimalik ei olegi.

Ehk et sa tundsid, et mittepugemine pole sinu jaoks optsioon?


> Täielik üll
> atus oli, kui naistuttav mulle hiljem sõnumi
> saatis, et PUGEMINE ON MINU TÖÖ.
> Kusjuur
> es tal oli mind sellisena vaja.

Ühe sõnaga sa poed, sest arvad, et inimesed vajavad seda sinu poolt?

> Naistuttavaga olingi siiras,
> ainult seda ma jah ei kurtnud, et igav on.

Ühesõnaga, kui sa natuke valetad - rääkimata jätmine on samasugune vale, et mõjutada arvamust või käitumist endale soodsamas suunas ehk manipulatsioon - on see ikkagi siirus?

> Tema jaoks oli minu
> üksindus ja igavus mõttetu teema.

Aga see ongi mõttetu teema, sest oled õppimisvõimetu ega taha pöalt tagumikust välja tõmmata. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!