Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
ww 11. märts 2015, kl 20.03
loen su kommi "õuuu"-le ja tead, sina ei tule siin paika panema, kes tohib foorumis lugeda ja kirjutada või kas tohib nii- ja naasuguseid sõnu kasutada.
jummel, milline isekas egotsentrist sa oled.
ise ka aru saad, kui ebameeldiv su suhtumine on.

sina arvustad, et "tuututamine" on sõna, mida ei kõlba kasutada.
kuule, sina ei keela siin midagi. parem vaata omaenda kirjutusi ja sõnakasutust.
muidugi, sa väidad ju, et oled viisakas. aga mina ütlen, et sa pole viisakas, sa oled isekas ja vaenulik teiste suhtes. ja seda arvan sinu enda kirjastiili järgi, sinu suhtumiste järgi.
pole siis üldsegi ime, et sinu juurest kiirustades vehkat tehakse ja sinuga sõprust ei soovita. jube lausa.
 
P. to Ww 11. märts 2015, kl 20.07
Ei elanud kõrvaltoas, ikka võõras inimene oli.

Olin haigel vanainimesel koduabiline.

Kus olen sinu arust öelnud, et jutul pole mõtet ?
Sa norid ju norimise pärast.

Nii palju asju, mida arutada, aga ei ole kedagi.

Hea küll, sina käid loomade varjupaigas, aga need naised ei käinud.

Töö oli 2-s vahetuses, hommikune vahetus lõppes juba 13.30.
 
jeebus küll 11. märts 2015, kl 20.14
Siin on mitu korda öeldud, aga sa ei taha aru saada.
Inimesed kasutavad väljendeid "mul ei ole aega" või "mul on kiire" siis ja eriti siis, kui nad ei taha suhelda.
Kui nad kasutasid seda sinuga rääkides tähendas see seda, et nad ei tahtnud sinuga suhelda.
Vaata peeglisse - sul on midagi viga, et sinuga suhlda ei taheta. Enesekeskne piiratud mõtemaailmaga egomaniakk. Selline pilt on sinust siin jäänud ja kui sa tuled nüüd seletama, et "reaalis ei ole ma selline", siis lisan sellele iseloomustusele julgelt ka "valetaja" otsa. Ei kõla nagu unistuste sõbranna kirjeldus või mis?
 
P. veel to Ww 11. märts 2015, kl 20.16
Kui inimene leiab, et suhtlemine on üks vastik tuuututamine, siis on loogiline, et inimene ei soovi sellega tegeleda, mida TA ISE PÕLASTAB.

Ma ei ole mitte kunagi öelnud mitte midagi põlastavat suhtlemise kohta.

Suhtlemisvajadus on inimesele kaasa sündinud, inimene on ühiskondlik olend, inimene vajab suhtlemist.

Kui aga mõni seda vajadust põlastab, siis tal ei ole seda vaja.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.19
vaata sa P otsi endale normaalne 8 tunnine töö,küll siis näed kuhu aeg läheb
 
ang 11. märts 2015, kl 20.20
See on sinu arusaam, P., et vanemad ja õed-vennad perekonda ei kuulu. Meil kuuluvad, kuigi me ei ela koos ega isegi mitte lähestikku.

Loomulikult saad sina tundide kaupa kauemaks tööle jääda - sul pole ju mitte mingeid huvisid, hobisid jne.
 
P. to Jeebus küll 11. märts 2015, kl 20.21
Kui sa oleksid mind näiteks 10 - 20 aastat tagasi tundńud, siis olin ma selline äpu ja ullike.

Näiteks tegin teiste töö ära, ma ei julgenud vastu hakata.

Kui mitmel töökohal olen ma teiste töö ära teinud, sest ma ei ole julgenud keelduda.

Ma arvan, et olin teiste silmis mingi imelik ullike, mingi pooletoobine veidrik.

Egoistlik ma küll ei olnud, ma ei julgenud üldse midagi öelda.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.23
olen jeebusega ühel arvamusel,sinuga lihtsalt ei taheta suhelda,minuarust üsna lihtne ja arusaadav
 
P. to Ang 11. märts 2015, kl 20.25
Miks ei olnud ?

Noorena käisin igal õhtul jooksmas, mitu kilomeetrit jooksin.
Kinos käisin, lugesin raamatuid.

Korra kutsusin ka kedagi kaasa jooksma, aga vastus oli, et tal ei ole aega.

Ma küll ei saanud aru, mis hobid teistel on, mis kogu aja hõlmavad.

Isegi seda olen küll kuulnud, et telekat vaadata ja raamatuid lugeda aega ei ole, kuigi inimene oli päevas tööl ainult 4 tundi.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.25
miks sa viid oma jutu koguaeg minevikku?
 
P. to Issand 11. märts 2015, kl 20.27
Nüüd vanas eas ütlen kirjalikult kõik välja, aga reaalis ikka midagi öeldud ei saa.

Noorena olin saamatu hädapätakas, ma kohe mitte midagi enda kaitseks öelda ei suutnud.

Sellest sain küll aru, et mõjun imeliku veidrikuna.
 
ww 11. märts 2015, kl 20.30
P, jutul peab olema MÕTE. niisama tühja lobiseda pole mingit mõtet. kui, siis ainult haiglas, kus sa pead voodis lesima ja su kõrval samasugune. siis jah, võib niisama häälitseda ka.
nt mina tahan rääkida ja arutada HUVITAVATEL ja ARENDAVATEL teemadel. ma tahan areneda, katsetada, õppida ja tahan saada paremaks, kui olen seda täna.
aga selleks pean ise seda tahtma ja ise õppima. keegi ei saa mind selles aidata peale minu enda.
sinuga on täpselt sama lugu ja sama lugu on igaühega meist.
areneda saab ka mõtiskledes ja tunnetades ja nähes. ei pea sugugi ainult lobisema ja rõõmsalt kellegagi kaelakuti koos olema.
vaikus ja üksindus arendavad rohkem, kui kisa ja kära ja pidevad massid.

sotsiaalne olen?
tõesti, inimene on karjaloom. aga see ei tähenda, et see karjaloom peaks teistel pidevalt "kukil" elama.
 
P. to Issand veel 11. märts 2015, kl 20.31
Ega nüüdki reaalis midagi eriti teisiti ei ole, ainult endale niimoodi pähe istuda ma enam ei lase, nagu varem lasin.

Endiselt mul teiste naistega mingitr kontakti ei ole ja ma midagi öeldud ei saa.

Ma olen selline, kelle arvamus mitte kedagi ei huvitagi, kelle arvamusega teised ei arvesta.

Jube imelik oleks, kui ma reaalis midagi ütleksin ja teised naised sellega arvestaks.

Ma kukuks siis vist küll üllatusest pikali.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.32
mine kinno 50 halli varjundit vaatama,siis ehk pole igav:)
 
P. to Ww 11. märts 2015, kl 20.37
Kus ma ütlesin, et jutul ei pea mõtet olema ?

Nii palju asju on elus, mida arutada.
Aga kedagi ei ole, kellega arutada.

Üksinda omaette olen ma terve elu mõelnud.

Vahepeal soovin ikka rääkida ka.

See lõputu üksinda mõtlemine ja mõtisklemine tüütab nii ära.

Muidugi on vaja omaette mõelda, aga kui sa ainult omaette mõelda saadki, siis hakkab see nüriks muutuma.

Ma ju mõtlengi üksinda, sest ilma mõtlemata inimene kas on surnud või magab.
 
P. 11. märts 2015, kl 20.38
Issand
Kinos ja teatris ja kontserditel ja kohvikus olen ÜKSINDA tuhandeid kordi käinud.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.46
no ega see mind ei huvitanud ,seda ma juba tean et üksi,ma uurisin kas seda konkreetset filmi oled käinud vaatamas,räägid et tahad arutada,et sul tuhandeid asju millest arutada,no aruta siin siis.sul ju pole teemasi,viska mõni teema ,hakkame arutama. ma küsisin kas käisid kinos seda filmi vaatamas,kui ei siis miks ja kui käisid kas meeldis,lihtne ju,arutlus
 
ww 11. märts 2015, kl 20.47
P, sa ei saa siis aru või, et jutul peab olema MÕTE.
kui jutt kinni kiilub, siis pole mõtet ja sinu jutt on siin pea 4 aastat juba kinni kiilunud, st ilma mõtteta jahumine.
mis mõte su teemal on.
mis siin nii toredat on, mida tahaks sinuga aina ja aina rääkida.

sina polegi öelnud, et jutul peab mõte olema, sest sina tahad ainult jahuda. mina ütlesin, et jutul olgu mõte, siis on mõtet suhelda üldse.

ai-ai-ai, sa ei saa kohe üldse asja mõttest aru.
annan sulle andeks.

aga ikkagi, kus sa nii isolatsioonis viibid, et kohe üldse rääkida ei saa. see pole tõene, kuidas sa ise aru ei saa sellest.

olgu, ma saan aru, kui invaliid istub oma kodus üksi ja kuhugi välja ei saa, siis ta ei saagi suhelda mujal, kui siin netis ehk.

aga sa väidad, et liigud ringi, käid tööl ja igal pool ja ei saa suhelda, ei saa ainsatki sõna rääkida. võimatu.
kus sa päriselt oled, kas üksikkongis või haiglas kinni?
 
P. 11. märts 2015, kl 20.52
Issand
Ilmselt ei ole näinud.

Ww
Küll reaalselt suheldes vastastikune mõte tekib.

Kui aga teisel poolel minguga seda mõtet ei teki, siis ta minuga ei suhtlegi.

Mõte tekib ju sauhtlemise käigus.
Siis selgub, mis keda huvitab.

Kui aga inimene ei meeldi, siis temaga mingit ühist mõtet EI TAHETAGI.
 
P. 11. märts 2015, kl 20.53
Parandan.
Minuga, mitte minguga.
Suhtlemise.
 
issand 11. märts 2015, kl 20.53
mul ka tunne et kinni kuskil,sellest ka see minevikku jäänud jutt,sest oleviku pole ja tulevik tume
 
issand 11. märts 2015, kl 20.55
ilmselt pole näinud,mis see nagu tähendab? mida käisid kinos viimati vaatamas
 
P. to Ww 11. märts 2015, kl 20.56
Kõik on suhteline.

Mõe teise arust on jälle sinu rääkimine jahumine.

Ning see, mis jälle sinu meelest on jahumine, on teise meelest meeldiv vestlus.

Mina ei nimeta küll mitte kellegi rääkimist halvustavalt jahumiseks.

Kui mulle kellegi jutt ei meeldi, on minu probleem.

Kellega ma suhelda saan ?
Ei saa ju.
Ma ei saa ju ometi mõnele naisele ennast vägisi kaela määrida, kui inimene seda ei soovi.
 
P. 11. märts 2015, kl 20.58
Issand
Tänapäeval on teleris nii palju kanaleid, et nüüd ei ole käinud.

Aga kunagi vaatasin kinos absoluutselt kõik filmid ära.
 
issand 11. märts 2015, kl 21.01
näed ,vale vastus,ma ei küsinud mis sa kunagi tegid ,ma küsisin ,mis oli viimane film
 
te ikka jaksate! 11. märts 2015, kl 22.27
te ikka jaksate selle P. igavust täita...
 
P. 11. märts 2015, kl 22.30
Issand
Viimasel ajal vaatan USA tõsikanaleid.
 
P. to Te ikka jaksate 11. märts 2015, kl 22.32
Kirjelda palun oma nädalat.
Millega tegeled jne.
 
üksikkongist 11. märts 2015, kl 22.32
no lõbustage nüüd P. ja ajage ta igavust eemale...
 
P. 11. märts 2015, kl 22.38
Üksikkongist

Ei ole mitte kuskilt öelnud, et keegi mind lõbustama peab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!