Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
no tore siis ju 15. märts 2015, kl 20.07
P ei arva, P teab, milline üks õige nukk on ja kogu ilm on tema hala täis põhjusel, et nukud on, üllatus, üllatus! nii kuradi isemeelsed, et ei hooli nuku esimesest reeglist, et nukk on nukk on nukk. Sestap käib P ilmas ringi suu muudkui ammuli ja pee muudkui p...rseli ja aina imestab, sest programm tema sees ütleb, et nukud elavad paralleeluniversumis ja muudkui imestab ja on üllatunud juba viimased 30 aastat. Sest kogemused, kogemused - need on lollidele, las lollid õpivad. P tehaks alternaviikütuse leiutamisest ja uues moonisordi aretamisest nukkudega rääkida, noh, et ennast arendada, sest P teab, et sellised jutud arendavad - s...tta sellest, et oma sotsiaalseid oskusi arendada, lolle on ju vaja harida, mitte vastupidi. Ega pole ju lihtne kõrvu oma ajju ära mahutada informatsioon, et lollid nukud saavad eluga hakkama, samas kui haritud ja paljunäinud P lihtsalt kärvab igavusse, sest ta teab kõigest kõike - ta lihtsalt ei näita välja ja kiivalt varjab oma kõigeteadmist nendesamade nukkude eest, kes on tegelikult jummalast valed nukud, sest nukud peavad olema teistsugused, P teab.
 
P. 15. märts 2015, kl 20.12
17.15
Ei ole kuskil kirjutanud, et teised nukud peavad olema.

Kahju on, kurbust tekitab, et mina teiste naiste hulka ei kõlba.

Väga kahju sellest.

16.57
Väga hea lause Likkil, nii vist ilmselt ongi.
 
P. veel 15. märts 2015, kl 20.16
No tore siis ju

Kust ma kogemusi saan, kui naised minuga ei suhtlegi.

Ma ei saa ju panna endaga vägisi suhtlema, kui ei taheta, kui mina ei kõlba.

Eks ma olen sellega leppinud, et ma ei kõlba, muuta ju seda ei saa.

Kui üks inimene suhelda ei soovi, siis mitte mingit suhtlust ei toimugi.
 
jeebus küll 15. märts 2015, kl 20.25
P. veel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Kui üks inimene
> suhelda ei soovi, siis mitte mingit suhtlust
> ei toimugi.

Lõpuks tabas pime kana ka tera.
Jah, nii ongi, P. Kui sa suhelda ei soovi, siis mingit suhtlust ei toimugi, teised võivad ennast kasvõi kolmeks võimelda, kui sina nende suhtluspüüdlusi tagasi peegeldada ei soovi, siis suhtlust ei ole toimunud, ei toimu ega hakka ka iial toimuma. Aamen selle peale.
 
P. 15. märts 2015, kl 20.29
Jeebus küll

See ju selgemast selge, et kuna naised minuga suhelda ei soovi, siis ei suheldagi.

Ma ei saa panna kedagi vägisi endaga suhtlema, kui ei taheta.
 
P. 15. märts 2015, kl 20.35
16.57

Ju ma siis olengi teiste naiste silmis võõrkeha, kui ma nende hulka ei kõlba.

Oeh, sellest on nii kahju tegelikult.

Räägi
Ega ma nii otseselt ringiratast ei jaluta.

Kõnnin tavaliselt kaubanduskeskusse ja tagasi.
Käin toidupoes.
 
jeebus küll 15. märts 2015, kl 20.40
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jeebus küll
>
> See ju selgemast selge, et
> kuna naised minuga suhelda ei soovi, siis
> ei suheldagi.
>
> Ma ei saa panna kedagi
> vägisi endaga suhtlema, kui ei taheta.

Ära aja lolli juttu. Tuleta oma jahvatamist meelde, kuidas sina tahtsid kangesti muuseumidest ja maailma päästmisest jahuda, aga teised rääkisid poistest. Sina olid külas, võõras, seltskonna uustulnuk, sina oleks pidanud olema viisakas ja teiste jutuga kaasa minema, kasvõi kuulates ja küsimusi esitades, aga näed - sulle ei kõlvanud, sina istusid nurgas ja nohisesid omaette. SINUL ei kõlvanud teistega rääkida.
Küllap see nii kogu su elu on olnudki. SINA räägid, teised kuulaku. Mis see siis siingi praegu toimub: sa ei reageeri otsestele küsimustele, ei räägi lausetki teemal, mis huvitaks teisi, aina plärised iseendast.
Kui sa ei taha teistega suhelda, siis enam otsemini sa seda mõista anda ei saa kui teiste katseid sinuga suhelda eimillekski pidades.
SINA ei taha SUHELDA. Sina EI TAHA suhelda.
Ära hala.
 
P. to Jeebus küll 15. märts 2015, kl 20.56
Olin siis 16.

Tüdrukud rääkisid, kuidas üks üks või teine kutt meeldib, kuidas jalad nõrgaks võtab, oma suudlustest, kui armunud ollakse jne.

Minus ei tekitanud 16 aastasena poisid mitte mingeid tundeid, mida ma oleks kaasa rääkinud, kui ma mitte midagi taolist ei tundnud, millest nad rääkisid ????

Mida ma oleks küsinud ?
Et kui nõrgaks põlved läksid jne ?

Kaasa oleks saanud rääkida ainult seda, et mind jätavad poisid täiesti külmaks, sest selles vanuses nii oligi.

Kuidas ei kõlvanud rääkida ?

Kuna nad rääkisid asjadest, millest minul aimugi ei olnud, siis mul ei olnud midagi kaasa rääkida.
 
P. veel to Jeebus küll 15. märts 2015, kl 21.16
Tegelikult tuligi välja, et oleks pidanud midagi kokku luuletama, sest siis ei oleks neiu mu tädile hirmuga kaebama jooksnud.

Kuna ma midagi poistest ei rääkinud, siis vaatas, et ma liiga teistsugune ja nohik ning kindlasti ka kitupunn.

Solvav oli. Ei oleks midagi tädile kaebama hakanud.
 
issand 15. märts 2015, kl 21.32
ma polnud 16 aastaselt ka nii loll kui sa 46aastaselt,ausõna.vaata nüüd seda numbri vahet,kas sul tiba piinlik ei ole oma 16 aastaseid läbielamisi 46 aastaselt tuututada.kõik on siin ammu ammu arusaanud et sind mehed ei huvita ei nüüd ega ka 16aastaselt,sind huvitavad naised.tule vähemalt kapistki välja ,oleks juba pool võitu!
 
P.to Issand 15. märts 2015, kl 21.52
Mul tekkis huvi hiljem, 16 aastaselt seda veel ei olnud üldse.

Kõikidel ei ole teismelisena huvi vastaspoole vastu.
Ei ole mina teismeliste armumisest iial aru saanud.

Ameerika kanalil 19 aastasel juba uus aastane suhe ning seljataga 5 aastane suhe.

Päris lapsena astutakse seal ikka suhtesse, mu meelest imelik, aga seal ilmselt tavaline.
 
P sul pole õigus 15. märts 2015, kl 22.14
Ameerikas on sex alaelaistega st alla 18 aastastele keelatud, ka nende eneste vahel. ses mõttes ma jah ei tea mis värdjate kanaleid sa Ameerikast vahid.

Seadused on Ameerikas karmid ja iga plixi ja KA poisi isa või ema saab vägistamisüüdistusega või sexile ahtlemisega iga alaelaise kohtusse kaevata ja politseisse joosta, kui keegi alaelaine mehkeldab nende alaelaise lapsega.
ses mõttes ei teagi keskkooli omasid Ameerikas, kes sexi harrastavad.

muidugi oleneb mida suhte alla silmas pidada: kas käest kinni käöimine ja musitamine on juba suhe?
 
P. pole iial küsinud. 15. märts 2015, kl 22.16
P. nii kurjad kommentaarid teevad kurvaks. et ei mõisteta, ega ma ei küsigi ju ühtegi küsimust lugejatelt, meenutan kuidas 30 aastat tagasi asjad olid.
 
P. 15. märts 2015, kl 22.25
22.14
Et siis tõsielusaadetes valetatakse ?

Üks ema näiteks andis kohtusse, et täisealine mees tema 14 - 15 aastase tütrega vahekorras on.

Kohus leidis, et noorte vahel on armastus ning kuna nad on paar ja armunud, siis noormehe käitumine on lubatud.

Tavaliselt on suhted saadetes enamvähem endaealisega, aga mu meelest jube imelik, et lastel juba suhted.

Eelmisele
Miks ei ole küsinud ?

Pidevalt arutlen, mis teistele naistele minus ei kõlba, et kas neil on tõesti nii kiire ja millega nii hõivatud ollakse või mina ei kõlba.
 
ei saa võimalik olla 15. märts 2015, kl 22.36
sa P. oled ikka seadusandlusega Ameerikas kursis vä?
kui ei ole, siis palun ära mölise teemadest, mida sa ei jaga.
Tõsielusarjad on lavastatud, nii nagu Eestiski tõselulised lood televisoonis.
 
?? 15. märts 2015, kl 22.44
P sul pole õigus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Seadused on Ameerikas karmid ja iga plixi ja KA poisi isa või ema saab


Plixi ?

Kas P ikka on 40 aastates naine või hoopis noor palgaline lugudevorpija?
 
kui see ameerika sex nii väga huvitab 15. märts 2015, kl 22.45
https://globaljusticeinitiative.files.wordpress.com/2011/12/united-states-age-of-consent-table11.pdf
----------
Arkansas siis ainuke osariik, kus 14 a tuleks kõne alla, aga seal ei tohi ka vanusevahe olla partnerite vahel rohkem kui 4 a.

aga eks P. on oma sexkogemused ju just ameerika telesarjadest ammutanud. irw.

sul nõme pole olla vä?
 
P. to Ei saa võimalik olla 15. märts 2015, kl 22.46
Ju siis tõsielukanalites valetatakse.

Kaeba siis kohtusse, et miks Ameerikas teevad tõsielusaateid ja kirjeldavad asju, mis ei ole tõsi.

Näiteks seda neiut näidata saate lõpus reaalselt, ta oli koos täisealise peigmehega kodunt põgenenud.

Näidati reaalset kohtumist emaga.

Teine juhtum oli selline, kuidas peigmees ei suutnud leppida, et neiu lõpetas nende 5 aastase suhte, järelikult oli neiu suhte algul ma 13.

Armukadedusest eks - peigmees ründas neiut.

Saates rääkis ka tapetud neiu päris - ema, mitte näitleja.

Saadete algul on ka öeldud, et sündmus põhineb reaalselt juhtunud tegevusel, tihti asjaosaliste nimed on muudetud, et neid kaitsta.

Sinu arust siis valetavad.
 
P. to Ei saa võimalik olla 15. märts 2015, kl 22.47
Max, mitte ma.
 
elanike arv Ameerikas 15. märts 2015, kl 23.06
318,892,103 (July 2014 est.)
----------
nii, et jah, mõne kriminaalloo järgi ei makskas nagu Ameerika tegelikkust kah hinnata.

aga P. teeb ju ise seadused, mis talle sobivad.irw

ikka need nukud, kes pole nukud, nagu P. arvates olema peaksid.
sa P. ikka oledki puudega primitiiv?
 
P. le. Kui nõme saab olla? 15. märts 2015, kl 23.09
tavaliste elu igapäevaselt ju politseikroonikasse ei jõua, isegi Ameerikas on enamus rahvast seadusekuulekas.

Kui sa kuskilt mingite pooletoobiste lood igapäeva ellu üle kannad, siis su lapsikus kõrgharidust omava inimese kohta on tõesti nõme.
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.11
Nagu ütlesin, kaeba siis Ameerika tõsielukanalid kohtusse.

Mina kirjutasin seda, mida tõsielukanalites väidetakse reaalselt toimunud olevat.

Kontrollida muidugi ei saa.

Aga sul ainus võimalus, Ameerika televisiooniga kohtutee.
 
P. le imetlemiseks 15. märts 2015, kl 23.15
http://www.thegailygrind.com/

ja madriidis kõnnivadki alasti mehed tänavatel naiste disainerkäekottidega..
kindlasti ka Ameerikas.. irw.
----------
kui seda lehte avad, küsib leht kenasti, kas oled ikka 18 aastane..
niipalju siis alaelaiste ümberaelemisest Ameerikas ja seadustest.
 
P. veel Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.16
Ei ole seal küll kirjeldatud, et tegu pooletoobistega.

Tavaliselt kiidetakse, kui tubli on tüdruk, kui kaugele elus jõudnud, kui hästi õppis ( õpib ), kui asjalik ja andekas.

Ameerika kanalil just naisi kiidetakse, et nii seltsivad, kõigile meeldivad, töökad.

Tavaliselt on emad, õed - vennad, sõbrad kiitmas.
 
suht suva 15. märts 2015, kl 23.19
mul on see Ameerika ühe lollaka pooletoobise armuelu suht suva arvestades rahva arvu Ameerikas.

sul P. hakkas nagu tutt sügelema Ameerika politseiloo ja kuriteo põhjal tehtud ÜHE teleloo peale. sügeleb veel siiamaani.

Eesti nappi rahvaarvu vaadates, pistab ikka lollakas 46-ne vanamutt palju rohkem silma, millest on ju kahju. Täiesti raistaud õhk ju, mida P. tarbib.
 
P. 15. märts 2015, kl 23.20
23.15

Kordan üle.
Kaeba Ameerika tõsielukanal kohtusse, ainus võimalus.

Mina kirjutasin sellest, mida tõsielukanalil näidatud on, mis väidetaval põhineb reaalsetel sündmustel.

Mulle kraesse karata mõtet ei ole, mina neid saateid teinud ei ole.

Palun kõikide pretensioonidega pöörduda Ameerika televisiooni.
Mina olen selleks vale isik.
 
P. 15. märts 2015, kl 23.23
Suht suva
Miks ühe ?
Korduvalt on saates juttu, et keskkooli lõpus oli suhe kestnud mitu aastat.

Lihtsalt imestasin, et nii noorelt, päris lapsed veel.
 
tutt ikka sügeleb , P.? 15. märts 2015, kl 23.24
Pole seal küll kirjeldatud, et tegu pooletoobistega.

Tavaliselt kiidetakse, kui tubli on tüdruk, kui kaugele elus jõudnud, kui hästi õppis ( õpib ), kui asjalik ja andekas.
-----------
andekas 13 aastane aeleb täiskavanud armukadeda mehega ringi?
alaelaine ei tunne seadust, et eirab seda?
Ameerikas ei tohi 13 aastane peale kooli tundide lõppu veel üksi koduski olla.
Kui nad jah kuskil tühermaal Ameerikas elasid, metsade vahel, on ÜKS lugu tehtud tõsieluslooks õpetuseks teistele.
----------

P. kirjutab: Ameerika kanalil just naisi kiidetakse, et nii seltsivad, kõigile meeldivad, töökad.
----------
kes on meeldivad ja töökad?

P. kirjutab: Tavaliselt on emad, õed - vennad, sõbrad kiitmas.

sa oled lollakas vä?
Kiitmas, et alaelaline aeleb mingi pooletoobise mehega ringi?

sul P. ikka kõik kruvid logisevad vä?
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.29
Et su meelest on see siis ainuke tõsielusaade ?

Imelik mõtlemine sul.

Muide ka selle tüdruku ema kiitis, et tütar õppis hästi, oli nii hea laps, neil oli nii lähedane suhe, aga armastus lõi pähe.
 
vaimupuuedega P. 15. märts 2015, kl 23.29
sa ikka oledki paberitega turakas vä?. P?
no ei saa ju norm intellektiga inimene sellist paska toota?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!