Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.31
Kordan.

Mine kaeba Ameerika televisioon kohtusse vale levitamisega.
 
uskumise jõud. 15. märts 2015, kl 23.35
aga seda ju usud, P. et Madriidis kõnnivadki tänavatel alasti mehed naiste disainerkottidega?
isegi pildid ja video ju olemas..
 
suht suva 15. märts 2015, kl 23.36
suht suva, mida 320 miljoni elanikuga riik televisooni ÜHES tõsielusarjas näitab teistele teismelistele õpetuseks ja kiimas vanameestenässaktele ka.

huvitav, et sul P. tutt sügeleb selliste teemade juures?
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.42
Saad väga hästi aru, et jutt ei ole ainult ühest saatest.
 
ei saa aru 15. märts 2015, kl 23.49
tõesti kulla P. ei saa aru, et jutt on ÜHEST saatest.

Näed, kulla P. ma pole see nukk, kes sulle meeldiks, et oleks nukk, nagu sina nukku ette kujutad.

ainult sina suudad teha perversseks terve rahva, 320 miljonit inimest, ühe tõsielusarja looga, mis kuskil Ameerika pooletoobiste hulgas juhtunud.
 
kui P. juba ütleb 15. märts 2015, kl 23.51
kui P. juba ütleb, et Madriidis kõnnivadki mehed alasti tänavatel, siis on ju tõepärane ka, et igas Ameerika metsatukas aelevad 13 aastased tütarlapsed ringi täiskavanud meestega. P. ju ütles nii. Tema teab täpselt, kuidas asjad olid ja on.

Häbi ei ole nii loll olla vä?
 
P. Eelmisele 15. märts 2015, kl 23.56
Ei maksa lollusi kirjutada.

Mina nende saadete autor ei ole.
 
jah 15. märts 2015, kl 23.59
väärt saateid vaatab see p, väga väärt saateid.
venelastel pidavat olema lollidele, kellel oma elu pole, dom2, kas seda sa p ei taha vaadata või? täpselt sinu intellektile vastav saade.
 
kas vägistati P.? 16. märts 2015, kl 00.31
P, vaadates su huvi igasuguste perverssuste vastu, kas sind nagu vägistati lapsena ka? paistab, et lausa korduvalt. nii et hakkas ka mõsitusele
 
P. Eelmisele 16. märts 2015, kl 00.33
Mis perverssused seal sinu meelest siis on ?

Kommi põhjal on sinul huvi hoopis.

Tõsielusaateid igasuguseid, lihtsalt panin imeks, et nii vara juba suhted.

Mu meelest ei ole see normaalne, mõni võib teisiti arvata.
 
ongi pervar Peee 16. märts 2015, kl 00.36
Kujutad ette, Ameerikas 13 aastane aeleb täiskasvanud mehega ja P leiab, et mõtle, milline ilus lugu, ikkagi tõsine elu.
Ainult, et miks need lapsed/13.a/ ikkagi peavad seda tegema nii vara, see natsa häirib P-d.

Kuule P, Eestis on 14 aastane tüdruk vaba meestele tarbimiseks ja oma keha/hinge lörtsimiseks.
Meil on see seaduslik, et kiimas perverssed vanamehenässid saaksid noort last panna.
Kas see pole ehmatav su arust.
Või ainult Ameerika laps ehmatab?!

Ameerikas saab seks seaduslikuks alles 18 a.
Saateid aga tehaksegi noortele hoiatuseks, et nad end hoida oskaksid ja ei alustaks liiga vara täiskasvanute riukaliku eluga.

Kui Eesti ja Ameerika rahvaarvu kõrvutada, siis, kui Eestis oleks 1 selline juhus aastas, et 13 aastasel on täiskasvanuga suur suhe, võiks Ameerika rahvaarvu juures selline suur armastus olla igal päeval aastas.
Siis oleks suhe paigas ja poleks mingitki erinevust, kas Eesti või Ameerika.
Aga praegu on Eesti lapsed koos oma emadega alavääristatud rohkem kui Ameerikas nt. Aitäh seaduseloojatele muidugist.

Teiseks, kui meil Eestis on üks P miljoni kohta, siis Ameerikas võiks neid olla 320, samamoodi siis 1 miljoni kohta ja seis oleks sama.

Ameerikas kaob aastas teadmata hulga lapsi ja inimesi üldse. Kas see on tore näitaja.
Kui sellest saade tehakse, siis ei tähenda see, et terve Ameerika rahvas sellega seotud on. Lihtsalt inimesed peavadki teadma, et ringi liigub igasugu perverte ja kurjategijaid, et osataks olla tähelepanelik ja ennast hoida.

Aga P viimaste kirjete järgi tundub üldse, et P-l on endal kurjad/haiged kalduvused. Kas ta nüüd alaealisi himustab, seda ei oska öelda, aga kättemaksu ihub ta küll.
Kui 47 aastane inimene ei suuda unustada seda, mis oli 16 aastaselt ja ei suuda andeks anda ja terve elu peab kiivalt meeles, et ta sai ülekohtuselt riielda, siis ongi asi nagu Ameerika kriminaalsetes tõsisaadetes, kus igasugu eluga puntrasse jooksnud pervarid ihuvad nuga ja külvavad surma ja kättemaksu, sest neile tehti kunagi liiga.

Sa oled haige tüüp ja sa ei tohiks üldse vabalt ringi liikuda. Su koht on kongis. Võib olla oledki seal, sest miks muidu see üksindus nii vaevab ja kellegagi pole suhelda
Uuuuh, jube.
 
aga ikka vägistati siis? 16. märts 2015, kl 00.36
ma saan aru su vastusest, P. et sind siiski väärkoheldi seksuaalselt lapsena?

minu meelst ei ole see normaalne, mõni võib teisiti arvata.
 
P. to 00.36 16. märts 2015, kl 00.44
Mis mõnu sulle iba ajamine pakub ?

Kirjutasin ju korduvalt, et see nii noorte suhted on minu meelest imelikud ja ebanormaalsed.

Korra mainisin, mis sellest nii kinni haarati ?

Avaldasin imestust, sest ma ei kujuta ette, milleks lapseohtu tüdrukutele suhe, nad päris lapsed veel.

Tegelikult kordasin nüüd seda üle, mida juba kirjutanud olen.
 
siis ikkagi tõsi? P? 16. märts 2015, kl 00.56
kuna sa ajad nüüd nii vastu, siis tõde ongi selles pooles, mis sulle ei meeldi?

muidugi on ka veel võimalus, et sule endal alaelaiste tüdrukute järgi isu on käinud? või käib tänaseni, aga kätte ei saa?
 
P. veel to 00.36 16. märts 2015, kl 00.57
Mis sul tegelikult viga on ?
Mis närvikõdi sa tunned ?

Avaldasin kohe imestust, et nii noorena juba suhted ning pean seda ebanormaalseks.

Mina ise olin üle 20, kui mul esimene suhe oli.
 
P. arvab ka. 16. märts 2015, kl 00.59
Mis mõnu sulle iba ajamine pakub ?
 
ega väärkohtlemine polegi suhe 16. märts 2015, kl 00.59
Mis mõnu sulle iba ajamine pakub ?
 
ja ei küsigi P. käest 16. märts 2015, kl 01.02
Mis sul tegelikult viga on ?
Mis närvikõdi sa tunned ?

Avaldasin kohe imestust, et nii noorena juba suhted ning pean seda ebanormaalseks.

ega väärkoheldud saamine ei tähendagi ju suhet...

Mina ise olin üle 20, kui mul esimene suhe oli.
---------
ja jälle keegi isegi ei küsinud P. käest kui suhtes oli.. et nukud ei olegi sellised nukud, nagu P. arvab, et nukud peavad olema.
 
P. to 00.56 16. märts 2015, kl 01.04
No see ei ole küll terve inimese jutt.

Mine ela ennast mujal välja. Loen ja imestan, mis inimestel viga on, mis neile elevust pakub, ebanormaalne.

Ma mõistsin varased suhted kohe esimeses kommis hukka ja ei saa nendest aru.

Mis haiglasi komme inimesed kirjutavad ja naudivad, nõme.
 
swel 16. märts 2015, kl 01.07
P-l oli esimene suhe üle 20-neselt ja kõik need, kes enne seksima hakkasid, ei mahu P reeglistikku.

P, kuidas sulle tundub, kas Eestis on seadused vildakad? need seadused, mis lubavad 14 aastastel lastel vabalt keppida ja aborte teha ja seda kõike isa-ema eest salajas hoida?!

sa riigikokku kandideerisid vä?
neid seal ka liigutab kreeka, süüria ja kõik muu peale omaenese koduriigi.
 
P. to 00.36 16. märts 2015, kl 01.08
Mis kättemaksu ?

Muide olen kunagi sellele neiule öelnud, kui ebaõiglaselt ta mu tädile valetama läks.

Neiu tegi näo, et ta ei saa millestki aru.
Hakkas lolli mängima.

No mida talle rääkida, kui süüdimatut mängib ?
 
jah, nii ongi, kulla P. 16. märts 2015, kl 01.09
No see ei ole küll terve inimese jutt.

Mine ela ennast mujal välja. Loen ja imestan, mis inimestel viga on, mis neile elevust pakub, ebanormaalne.

Ma mõistsin varased suhted kohe esimeses kommis hukka ja ei saa nendest aru.

Mis haiglasi komme inimesed kirjutavad ja naudivad, nõme. Hästi nõme.
jah, olukorrad on erinevad, teiste eest vastata ei oska.
 
P. to Swel 16. märts 2015, kl 01.10
Eestis vähemalt tänavapildis ma küll nii noori paarikesi näinud ei ole.
 
sinu väärkohtlemise juhtum, P? 16. märts 2015, kl 01.12
Mis kättemaksu ?

Muide olen kunagi sellele neiule öelnud, kui ebaõiglaselt ta mu tädile valetama läks.

Neiu tegi näo, et ta ei saa millestki aru.
Hakkas lolli mängima.

No mida talle rääkida, kui süüdimatut mängib ?
-----------
sa tahtsid siis kättemaksu korraldada? enda seksuaalselt väärkohtlejale? aga miks sa politseisse siis ei läinud?
 
P. väärkohtlemise juhtum 16. märts 2015, kl 01.13
P. kirjutab:Eestis vähemalt tänavapildis ma küll nii noori paarikesi näinud ei ole.

aga Ameerikas nägid vä?
 
P. Eelmisele 16. märts 2015, kl 01.13
Ei ole mind seksuaalselt väärkoheldud.
 
P. to 01.13 16. märts 2015, kl 01.14
Televiisorist.

Ameerikas ma käinud ei ole.
 
televiisori elu 16. märts 2015, kl 01.16
no mina lugesin delfikast, P. sõnavõttudest, et teda on seksuaalselt väärkoheldud. muidu ei saaks ju nii opakas olla.
 
P. Eelmisele 16. märts 2015, kl 01.18
Ju Ameerika tõsielusaadete tegijad valetavad, et tegevus on tõsielust.
 
kaeba politseisse 16. märts 2015, kl 01.21
Ju Ameerika tõsielusaadete tegijad valetavad, et tegevus on tõsielust.
no P. võiks nad ju politseisse kaevata.
mina saan aru P, rikkalikust sõnavõtust, et teda on seksuaalselt ärakasuataud, nii ngau P saab aru, et ameerikas kõik alaealised aelvad ringi vanade meestega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!