Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
aga sa oledki ju totakas, P. 17. märts 2015, kl 01.35
aga P. sa oledki ju totakalt end väljendanud ja käitunud. ja näitad end väga rumala inimesena.

Kuskohas see uudis nagu on? kindlasti vajad meditsiinilist asjatundlikku abi ju.
 
P. Eelmisele 17. märts 2015, kl 01.44
Sa kirjelda palun, kuidas käituvad, millest räägivad, millega tegelevad, millest huvitavad targad, tublid, andekad naised.

Täiesti tõsiselt küsin.
 
pole vahet, mida teised teevad. P. 17. märts 2015, kl 01.53
ses pole nagu vahet, millest teised räägivad, ka arukad ja toredad jne. naised

ega see sinu probleemi ei vähenda, P. sa vajad ikka meditsiinilist abi ju.
 
P. Eelmisele 17. märts 2015, kl 02.01
Kui vahet ei ole, siis milleks targutad.
 
kas on keelatud vä? P.? 17. märts 2015, kl 02.32
kas sinu ajuehituse üle on keelatud nagu arvamust siin avaldada vä?
 
primitiivsus 17. märts 2015, kl 02.34
arvestades kellaaegu ja kirjastiili kunstlikku primitiivsust teenib alu niimoodi taskuraha vä?
 
P. 02.32 17. märts 2015, kl 02.40
Loomulikult võid öelda kõike, kes keelab.

Ainult aru ma ei saa, miks tarkade ja andekate naiste huvidest, tegevusest, vestlusteemadest kirjutada ei taha.
 
P. to 02.34 17. märts 2015, kl 02.42
Mu meelest sa ka praegusel kellaajal siin, kui mu silm õieti seletab.
 
vaata kui teravmeelne 17. märts 2015, kl 02.45
alu, kuidas sa nüüd kohe nii nutikaks hakkasid?
 
P. 17. märts 2015, kl 03.17
Kahju, et sa vastata ei taha.

Naiste tegevuse ja vestlusteemade kohta küsisin täiesti ilma naljata.

Kuna sa minust palju andekam ja targem, siis võiksid öelda, mis teemadel sina tavaliselt räägid ja millega vabal ajal tegeled.

Oleks väga meeldiv, kui vastad küsimusele.
 
kust riigist? 17. märts 2015, kl 03.37
kust riigist sa alu neid tekste postitad?
 
P. 17. märts 2015, kl 04.07
Kahjuks nii ongi, kui konkreetselt küsida, ei tule mingit vastust.

Kahju.
 
P. 17. märts 2015, kl 04.10
Kui reaalis mõne naise käest küsiks, millega ta nii hõivatud on, et aega üldse ei ole, siis samuti ei tuleks mingit vastust.

Aga miks ?
Kas kõik naised tegelevad nii salajaste asjadega või häbenevad nad oma tegevust ????

Kui inimesel nii kiire - kiire, siis saab ka öelda, millega tegeletakse, aga ei öelda, imelik mu meelest.

Ju siis naistel see nii suur saladus, aga miks ????
moosimadu 17. märts 2015, kl 04.12
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahjuks nii ongi, kui konkreetselt küsida, e
> i tule mingit vastust.
>
> Kahju.


Oh sind küll, P.
Mida peegeldad, seda saad tagasi. Kui palju kordi on siin sinult otseseid küsimusi esitatud ja kui järjekindlalt sa neid ignoreerinud oled, tuleta meelde. No ja kuidas siis oma rohi maitseb?
moosimadu 17. märts 2015, kl 04.15
Mõni lehekülg tagasi kirjeldas ang sulle oma päeva. Vastu paluti sinu päeva kirjeldust, aga sina ...? Siiani ei ridagi.
 
P. to Moosimadu 17. märts 2015, kl 04.27
Kirjeldasin rohkem olukorda reaalis.

Näiteks naistuttavale kandsin mina kõik oma käigud ja asjad ette, aga tema enda asjadest ei rääkinud üldse.

Nii et kui ma saan seda, mida peegeldan, siis naistuttav oleks pidanud mulle samaga vastama, aga ta ei teinud seda.

Näiteks kui naistuttav oli mehel, siis mina telefonis kandsin talle üksipulgi kõik ette, mida tegin, kus käisin jne, aga tema oma elust ei rääkinud mitte midagi.

Väga alandav.
 
P. tegelaskujule 17. märts 2015, kl 05.28
P. kirjutab : Nii et kui ma saan seda, mida peegeldan, siis naistuttav oleks pidanud mulle samaga vastama, aga ta ei teinud seda.

Mõistatus P. le. Mis sinu enda kirjutatud lauses valesti on?
 
P-le 17. märts 2015, kl 08.45
Vastuseks su küsimusele. Kirjutasid, et said kunagi baaris jutuotsale ühe noore naisega, kel mitu last. Ainuüksi see, et tead sel naisel lapsi olevat, näitab, et see naine sulle üht teist rääkis ja vaevalt, et kohe esimene lause ta suust oli, et tal lapsed on. Ju rääkisite enne pisut ka muust. Aga siis hakkas ta sinu sõnade kohaselt sulle nähvama.
Sarnaseid olukordi oled teisigi kirjeldanud.
Mis puutub su siirasse huvisse teada saada, millega naised oma aega sisustavad, siis pole see huvi nii siiras midagi. On teised sulle siin oma tegemisi kirjeldanud ja ka mina olen sellest üsna põhjaliku ülevaate andnud. Tagasisidet sinu poolt ei mingit.
On ju ka meedia, raamatud, filmid jm, kust ammutada teavet kõikvõimalike tegevuste ja ajaveetmise vormide kohta. Sealhulgas saab teada ka eraklike või üksinda elavate inimeste tegevustest.
Su korduv küsimus ja eriti selle esitamise laad samuti, ei lase uskuda, et su huvi siiras on. Pigem näib see (su küsimisviis) trotslikuna, pahandades nende peale, kes sinuga suhelda ei soovi. Kusjuures võtad soovimatust kangesti isiklikuna, eristamata, kas tegu on tõesti kiire ajahetkega või viisaka väljavabandusena.
Aga, P, oled sa mõelnud, mida head ja huvitavat on sinul teistele pakkuda? Mida vahvat oled siin foorumis enda poolt pakkunud? Jätad sa endast heasoovliku ja tänuliku inimese mulje?
Oma teemades kirjutad vaid probleemidest ja pahandava alatooniga küsimustest. Ühegi heatahtliku vastuse, selgituse, nõuande peale pole sa kirjutajatele pakkunud heameelt, näidates, et nendest sulle natukenegi abi on olnud. Vastupidi, sa vaidled alati vastu. Kui sa vahel harva ka tänad kedagi või ütled, et sulle meeldis kellegi kiri, ei paku see rahulolu, sest oodatakse muutusi su mõttemaailmas ja sinupoolset tegutsemist, kasvõi väiksest soovigi endas midagi muuta. Aga sa pole mitte midagi ette võtnud selleks, et end ülejäänud maailmaga veidi rohkem sobima panna. Ikka ja alati on kõik teised süüdi selles, et sul suhteid ei teki ja ka kõiges muus.
Nii mõjuvadki su vastused provotseerivatena, mitte et sa seda teadlikult teeksid. Lihtsalt su kaasatulematus ükskõik millise mõtte või jutuga tekitab tahtmise sulle asju veel ja veel ja veel üle rääkida, et sa mõistaksid, mida sulle tegelikult öelda tahetakse.
Sageli mõjuvad su vastused ka pahaseks tegevana, sest neis puudub oodatav tagasiside. Seepärast oled saanud ka kurje ja õelaid kirju. Mitte et ma neid kuidagi õigustaksin, kuid osaliselt mõistan siiski.
Iga inimese elus on probleeme ja raskusi, muidu inimene ei õpiks, ei areneks. Sina keskendud aga 30 aastat tagasi toimunule, nagu oleks see alles juhtunud. Su tädipoja naise õde ja ta sõbrannad on ammu juba täiskasvanud. Sa ei tea, kuidas nemad tagasivaates tollaseid sündmusi näevad, kas üldse mäletavad? Nende jaoks oli see üks seik paljudest. Sinu jaoks on see aga ikka veel nii oluline, et selle kirjeldamiseks jagub sul himu seda suure põhjalikkusega teha.
Kui sa samasuguse põhjalikkusega kirjutaksid ka muust, nt viimati nähtud filmist - mis mõtteid see sinus tekitas, kuidas su emotsioonidele mõjus jne - näitaks see, et oled arenemisvõimeline.
Kas pole kummaline, et nende aastate jooksul pole sa kordagi kirjutanud (pikalt ja põhjalikult) ühestki positiivsest sündmusest? Isegi kui su enda elus pole neid olnud (õieti sa ise pole neid enda ellu lasknud tulla), siis ümbritsevas leidub ju küllaga sündmusi, mis puudutavad, tekitavad vaimustust, õhutavad uut proovima jne. Vaimustuda saab ju ka sellest, mis jääb väljapoole ennast. See võib olla ka väljamõeldis (raamat, film), meisterlikult edasi antuna mõjub see tõelisusena ja pakub tõelisi emotsioone. Kas sa pole siis ühegi tegelaskujuga end samastanud ja ta elusündmustele hingest kaasa elanud, seda nii nagu juhtuks see su endaga?
Kahjuks sa ei peegelda heatahtlikkust, hoopis vastupidi, rahulolematus kõige ja kõigiga peegeldub sinult maailma. Tõsi, sinus pole kurjust ja pahatahtlikkust, kuid rahulolematus seda polegi.
Oled sa oma eluga rahul? Oled sa end ümbritsevate inimestega rahul? Oled sa võõraste inimeste elamisviisiga rahul? Oled sa üldse millegagi rahul?
Kui vastad, oleks kena lugeda sellest, mis sulle maailmas meeldib ja rahulolu pakub.
 
issand 17. märts 2015, kl 09.11
oh jumal,ma üritasin temaga filmidest rääkida,no mitte midagi ei pigistanud välja,ma ei saa üldse aru mida ta päevast päeva teeb.loodan et ta vastab su ilusale pikale kirjale.
 
no tore sis ju 17. märts 2015, kl 10.38
P pole võimeline suhtlema teemadel, mis talle huvi ei paku. :) Tema elu laibmotiiv on "Mina, mina, mina!" Kujutan ette, mis tast kasvand oleks, kui tema emaks oleks sattunud ülihoolitsev ja teda kogu aeg kiitev ema.
 
P. 17. märts 2015, kl 14.48
Issand
Pakkusin välja võimaluse rääkida Vene filmidest Vene kanalil, varem vaatasin pidevalt neid kanaleid.

Ma olen ju kirjutanud küll, mida ma teen.
Lugesin iga päev ajalehed - ajakirjad läbi, telekas, raamatuid lugesin.

No tore siis ju

Reaalis just surusin ennast maha.

Uskusin, et minul üldse ei olegi õigust midagi öelda ja minu arvamus on alati vale.

Lõpuks ometi leidsin interneti, kus kogu valu ja ängi saan välja elada.
 
P. to Np tore siis ju 17. märts 2015, kl 14.53
Lisan veel selle, et siin kätungi nii, nagu ma reaalis iial käituda ei ole saanud.

Mu meelest on loogiline, et inimene elab kirjalikult välja asju, mida reaalselt välja elada ei ole saanud ja ei saa.

Reaalis mina oma arvamust avaldada EI ole saanudki.

1. Ma uskusin, et minul EI tohi oma arvamust olla ja minu mõtted on alati valed.

2. Uskusin, et oma arvamuse välja ütlemisega ma solvan teisi naisi, sest ainult teistel on õigus oma arvamust avaldada, mitte minul.

3. Nägin, et minu arvamust mitte keegi ei kuulaksi, mitte kedagi see ei huvitanudki.

4. Näiteks töö juures, koolis minu arvamust mitte keegi kunagi ei küsinudki.

5. Küsiti autoriteetide arvamust, keda nüüd huvitas minusuguse tossikese arvamus.
 
no tore siis ju 17. märts 2015, kl 14.59
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
>
> Reaali
> s just surusin ennast maha.

Tead mida teeb rohi, kui üle tema on teekate tehtud? Õige, kasvab sellest läbi.

> Uskusin, e
> t minul üldse ei olegi õigust midagi öelda
> ja minu arvamus on alati vale.

Noneh, justkui praegu oleks see kuidagi teisiti.

> Lõpuks
> ometi leidsin interneti, kus kogu valu ja
> ängi saan välja elada.

Palju sul seda kraami on ka seal? See p...sarahe üldse lõppeb kunagi või näitab vähemasti raugemise märke?
 
P. 17. märts 2015, kl 15.04
No tore siis ju

Väga lihtne öelda.

Ei ole nii kerge alateadvusest seda välja saada.

Eriti kui täisealisena olid sellised tuttavad nagu naistuttav, kes seda kõike SÜVENDAS.
 
no tore siis ju 17. märts 2015, kl 15.12
P. to Np tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisan veel selle, et siin kätungi nii, nag
> u ma reaalis iial käituda ei ole saanud.

Nüüd oled täiskasvanu ja ise otsustad, kuidas käitud - takistamas ei ole sind kedagist teist peale sinu enda. Nimetame ikka asju õigete nimedega - sa mitte "ei ole saanud käituda", vaid eelistad mitte käituda nii nagu tahaks, mis iganes sul need põhjused seal on (jumala eest, pole vaja jälle otsast peale seletama hakata, kõrvad jooksevad s...tavett juba selle peale).

> Mu meelest on loogiline, et inimene ela
> b kirjalikult välja asju, mida reaalselt väl
> ja elada ei ole saanud ja ei saa.

Minu arust ei ole loogiline - mis teeme siis nüüd? Sa mitte ei ole saanud ja ei saa, vaid eelistad seda mitte teha, mis iganes sul need põhjused seal on (jumala eest, pole vaja jälle otsast peale seletama hakata, kõrvad jooksevad s...tavett juba selle peale).

> Re
> aalis mina oma arvamust avaldada EI ole saa
> nudki.

Keegi topib sulle sokki kogu aeg suhu või? eelistad oma arvamust mitte avaldada, mis iganes sul need põhjused seal on (jumala eest, pole vaja jälle otsast peale seletama hakata, kõrvad jooksevad s...tavett juba selle peale).

> 1. Ma uskusin, et minul EI tohi
> oma arvamust olla ja minu mõtted on alati
> valed.

Niisis, usud siiani. Vot no hetkel, justpraegu, nüüd?

> 2. Uskusin, et oma arvamuse vä
> lja ütlemisega ma solvan teisi naisi, sest
> ainult teistel on õigus oma arvamust avaldad
> a, mitte minul.

Niisis, usud siiani. Vot no hetkel, justpraegu, nüüd?

> 3. Nägin, et minu arva
> must mitte keegi ei kuulaksi, mitte kedagi
> see ei huvitanudki.

No sa ei hooli ju teiste arvamusest ega huvidest, isegi ainult kuulamise tasemisel, oled seda kindlasõnaliselt väljendanud. Sellepärast su arvamus kedagi ei huvitagi. Pealegi kui sa reaalis nii tummahammas oled, siis kes seda sinu arvamust üldse kuulnud on?

> 4. Näiteks töö juur
> es, koolis minu arvamust mitte keegi kunagi
> ei küsinudki.

Eks ole, me kõik ootame kutset, ilma selleta ei saa sõnagi suust. Sa teiste arvamust oled proovind küsida, et nad noh ka saaks suu lahti tehtud? Ah, unustasin, teemadel, mis sind ei huvita, ei ole sa võimeline vestlema, või õigemini üldse vestlema. Kui keegi sind ka kõnetab, siis podised lihtsalt midagi vastu "nagu totakas" ja eemaldud.

> 5. Küsiti autoriteetide a
> rvamust, keda nüüd huvitas minusuguse tossike
> se arvamus.

A mida sinusugune tossike üldse arvata oskab? Ma ei ole ühtegi sinu oma mõtet kuulnud - kogu su mõttemaailm on üks reeglites kinni Potjomnkini küla, kus miski pole see, mis näib ja su kõrvetised ongi peamiselt põhjustatud sellest, et reaalsed objektid ei allu sinus sees olevatele reeglitele ega tunne ennast selle reeglitele allumatuse pärast üldse puudutatuna. Muidu sa ei armastaks nii rõhutada, et "üks tõeline ... ei teeks ju nõnda", nagu kedagi huvitaks sinu väärtussüsteemi sobitumine.
 
P. to P-le 17. märts 2015, kl 15.13
Selle naisega küll mingit erilist tutvust ei olnud.

See oli nii lühike ja põgus jutuajamine ning teised pidasid teda veidrikuks nagu mindki.

Milline see teine olukord oli ?

Väga kummaline oli tõesti, kui tuli mulle tänaval ütlema, et miks ma igal õhtul pubis istun, nii ei sobi.

Kusjuures ta ise istus SAMAMOODI.

Endal 5 väikest last kodus üksinda ja veel 40 kilomeetri kauguses.

Et miks ta nähvas ?

Praegu arvan, et keegi tegi talle endale märkuse, et kuidas üks ema oma tillukesed lapsed üksinda jätab.

Ju see märkus ajas teda vihale ja ta ütles mulle sama, kuigi minul ei olnud pisikesi lapsi kodus.

Ütles sellepärast, et minusuguse tossikese peal oli hea OHUTU ennast välja elada, ma ei hakanud vastu.

Halvasti öeldakse sellele, keda EI KARDETA, kellele hammas hakkab peale.

Aga mingi tuttav ta küll ei olnud, mõne sõna olime vahetanud, ta kõndis mööda pubi ja rääkis KÕIKIDEGA.
 
no tore siis ju 17. märts 2015, kl 15.16
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
>
> Väga lihtne öelda.

Sellised asjad on võimalikud, kui lihtsalt hakata vajalikus suunas sõudma - sa siin kogu aeg arutad selle üle, kuidas sa ei saa näppugi sinnapoole liigutada, sul on 100 ja 1 põhjust seda mitte teha. No kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida?

> Ei ole nii kerge alateadvusest seda välj
> a saada.

Sa katsu rohkem teadvusel olla, mitte elada nagu meritäht.

> Eriti kui täisealisena olid s
> ellised tuttavad nagu naistuttav, kes seda k
> õike SÜVENDAS.

Ise sa süvendasid. Naistuttav andis sulle kõigest labida. Ja võimalikke stsenaariume oli seejuures rohkem kui üks või kaks, aga sinu seisukoht on, et mis ta andis siis mulle labida, ma pean ju kohe kaevama hakkama, kui labidas kätte satub.
 
P. 17. märts 2015, kl 15.20
No tore siis ju
Sinu meelest on kõik kole lihtne.

Loe natuke psühholoogilisi raamatuid, siis saad aru, kui sulle midagi tugevalt alateadvusse on raiutud, siis välja seda saada on väga raske.

Rääkida on muidugi lihtne, kui ise ei ole sarnases olukorras olnud.

Su komme lugedes oled tõenäoselt ka ise mõne kompleksidega inimese komplekse suurendanud.

Kui sulle lapsest saadik midagi miljoneid kordi pähe raiutakse, siis ülimalt naiivne arvata, et see kohe täiskasvanuna kaob.

Kui kaob, siis ei ole seda väga tugevalt alateadvusse raiutudki.

Ah, mis ma räägin, sulle nagunii ei jõua pärale.

Kõrvalseisvale inimesele võib muidugi kõik tunduda nii lihtne.
 
P. 17. märts 2015, kl 15.23
No tore siis ju

Jah, see nõuab palju tööd ja pingutust ja palju aastaid.

Ei lähe see alateadvusest kuhugi mõne aastaga.

Olen lugenud kirjandust, kus inimestel võib see võtta 15 - 20 aastat aega, et kõigest lahti saada.
Muidugi on see pidev 15 aasta pikkune töö enda kallal.

Aga kui sul on naistuttav, kes tahab sind SELLISENA, siis ta töötleb sind, et sa mingil juhul sellest välja ei rabeleks.
 
kle P 17. märts 2015, kl 15.25
Mis raamatut sa eile lugesid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!