Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
lihtsameelne P. 18. märts 2015, kl 17.03
jah, lihtsameelsus kaunistab mind. olen väga ilus loll.
Ma ei saa aru, kuidas inimesed minust lahti tahavad saada ja ütlevad hoopis , et on kiire.
Nii õelad on kommenteerijad. Teeb haiget.
 
issand 18. märts 2015, kl 18.29
tänapäeva elu ongi kiire,pole see mingi saladus.kui mul juhuslikult ka vaba moment on siis tahan jumala üksi olla kuskil toa nurgas,vaikuses. ja kuna sinul on aega laialt käes ja sa ei oska sellega midagi peale hakata,siis ongi tunne et kõigil teistel on kiire,lihtne ju. sa ei pea sellega oma pead rohkem vaevama
 
P. 18. märts 2015, kl 19.27
Issand
Täpselt sama kiire - kiire jutt oli ka 30 - 40 aastat tagasi.

Mitte midagi ei räägitud vanasti teisiti.

Milles sinu kiire - kiire seisneb ?
Bravuuritsemise asemel võiksid kirjutada, millega peale tööd tegeled.
 
appi 18. märts 2015, kl 19.45
Küll sa oled ebaviisakas, P. Mida sa urgitsed inimeste kallal? Kui on kiire, siis on kiire. Kui ei taheta täpsemalt öelda, siis ei taheta, kõik. Oma sõbrannadele ehk räägitakse lähemalt. Kas sa oled laps või, et käituda ei oska?
moosimadu 18. märts 2015, kl 19.46
P, kijelda oma päeva - hommikust õhtuni?
 
P. to Moosimadu ja Appi 18. märts 2015, kl 20.01
Ma ei ole ju öelnud, et mul on kiire.

Kuna aga naistel kogu aeg nii kiire, miks seda varjatakse, millega kogu aeg nii ametis ollakse.

Appi

Miks seda siis nii VARJATAKSE, millega nii hõivatud ollakse.

Nagu see oleks häbiväärne või nii rangelt salastatud tegevus.

Naised tavaliselt SUURE UHUKUSEGA teatavad, et neil hullult kiire, seega peaksid nad ka sama suure uhkusega ütlema, millega nii hõivatud on.

Kuna aga seda kiivalt varjatakse, jääb imelik mulje, et kas siis häbenevad oma tegevust või neil ei olegi midagi öelda.
moosimadu 18. märts 2015, kl 20.08
P, kirjelda, kuidas sa veedad oma päeva?
 
appi 18. märts 2015, kl 20.11
Aga vabalt võib ju ka olla, et need kiire-inimesed ei teegi midagi väga erilist, niisama mõnulevad ja laisklevad näiteks. Mis sul sellest siis?
 
P. to Moosimadu 18. märts 2015, kl 20.13
Minul on aega laialt käes, nagu Issand oma kommis ütles ning mitte mingit ajapuudust mul ei ole.

Olen ju korduvalt kirjutanud. Loen ajalehti, ajakirju, vaatan telerit, vahel loen raamatuid, käin netis.
Mis linnakorteris siis nii väga teha on ?

Sellepärast imestangi, millega naised nii väga hõivatud on, milles nende kiire - kiire seisneb.

Kordan, ei pea silmas naisi, kellel alaealised lapsed kasvatada.
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 20.17
Kes sa sihuke oled, et sinuga midagi share`ida? Sa pead tavalist neutraalset hoiakut ja mittevajalikuks peetud kontakti vältimist millegi varjamiseks. "Mul on kiire" on tavaline võte kontakteerumisest vabanemiseks. Tõeline põhjus on pea alati muus ehk siis lahti krüpteeritult tähendab "kiire" - "ma ei soovi sinuga kontakti praegu või isegi edaspidi". Kui on päriselt kiire, siis tavaliselt lepitakse kokku järgmise kontakti tarvis - "helista mulle", "saame kokku" jne. Asjad on lihtsad kui neid lihtsana hoida ja mitte mõelda juurde migeid stoorisid häbidest ja uhkustest ja varjamistest, sul näikse pole mingit respekti teiste isikliku ruumi suhtes, s.t. sa nõuad põhjendusi, miks sind sinna ei lasta. Aga ei pea olema mingit põhjust - "lihtsalt ei meeldi" on piisav põhjus mittesuhelda.
moosimadu 18. märts 2015, kl 20.17
"Loen ajalehti, ajakirju, vaatan telerit, vahel loen raamatuid, käin netis." ei ole päeva kirjeldus, sa valetad, kui ütled, et oled oma päeva korduvalt kirjeldanud.

Mitu inimest on sulle kirjeldanud oma päeva hommikust õhtuni.
Palun kirjelda ona päeva samamoodi - hommikust õhtuni.
 
P. to Moosimadu 18. märts 2015, kl 20.59
Minu tegevuste hulka kuulubki tööl käimine, siis poes käimine, natuke jalutamist poodi ja tagasi, siis kodus.
Kodus loen ajalehti - ajakirju, vaatan telerit, söön.

Varem käisin üksindusest pubis õhtuti üksinda istumas, sest omaette toas istuda oli kole kurb ja igav.

Tegelikult igav ja üksildane elu mul.
Kogui aeg üks ja sama.
 
issand 18. märts 2015, kl 21.06
ah et ma bravuuritsen:) ma pole öelnud et mul kiire on,ma ütlesin kui mul on vaba moment siis olen kuskil üksi,mul muidu aega küll,võiks vabalt veel midagi teha,aga ei viitsi ja nagu keegi siin ütles mõnulen ja laisklen minagi omal vabal ajal. NB! sõprade jaoks leian alati aja!vaata kui sa teeks 8 tundi päevas tööd,siis vaba aega tõesti on vähem. aga nagu ma aru olen saanud siis sina käid tööl õhtul paar tundi,loogiline et terve päev on vaba ja kiiret pole kuhugi kui saa kell 5-6 õhtul koju laekud siis jääb vaid mõni tund nt. õues jalutada,kui just trennis ei käi ja siis juba tuttu
 
P. 18. märts 2015, kl 21.06
No tore siis ju

Vot see ongi mind huvitanud, kas kiire - kiire jutt tähendab, et inimesel on PÄRISELT KIIRE või on see ettekääne ????

Täpselt ju ei tea, keegi seda ütlema ei hakka.

Palju VIISAKAM ja ausam on öelda otse, et ma ei meeldi sel ja sel põhjusel, et tal tegelikult aega küll, aga minuga lihtsalt rääkida ei taha.

Kui minuga nagunii suhelda ei taha, no milleks
veel keerutada ja ettekäändeid välja mõelda ????
 
P. 18. märts 2015, kl 21.09
Issand
Jah, praegu on mul selline töö, kus tööd päevas 2 - 4 tundi, oleneb päevast.

Olen käinud ka nii täiskohaga tööl kui õppinud korraga ning ikka jäi aega küll ja küll üle.
 
appi 18. märts 2015, kl 21.13
P, täiskasvanute maailmas ei ole VIISAKAM kellelegi näkku öelda, et kle sa ei meeldi mulle ja põhjus on see ja see. Normaalsed inimesed saavad vihjetest aru ja teevad järeldused, kas või kiire-ettekäändest.
 
P. to Appi 18. märts 2015, kl 21.17
Ettekäänded on samuti väga ebaviisakad.

Täiskasvanu võiks ikka ausalt otse öelda, mitte valetada ja keerutada.

Pealegi on ebaausad ettekäänded palju solvavamad kui aus otse ütlemine.
 
appi 18. märts 2015, kl 21.21
No see on ainult sinu jaoks nii, imelik nagu sa oled. Kui teised ka nii arvaksid, siis nad ju ei käituks selliselt, eksole.
 
P. to Appi 18. märts 2015, kl 21.28
Imelik tõesti, et leitakse, et parem on valetada ja ettekäändeid välja mõelda.

Muide paari mehega olen rääkinud, neile samuti ei meeldi keerutamine.
Neile ka meeldib, kui öeldakse otse, et nad ei sobi, mitte ei mõelda ettekäändeid välja.

Ei usu, et ma ka naiste hulgas ainuke niimoodi mõtlev olen.

Näiteks naistele meeldib ka, kui mees otse ütleb, mida mõtleb, mitte ei otsi vabandusi ning ei kao vaikselt ära.

Nii et ei ole mingi erand, keerutamised ja ettekäänded ikka inimestele ei meeldi, sest kunagi ei tea, kas see on tõsi või tõesti sind ei taheta.

Loen teiste naiste komme, nad tihti ei saagi aru, kas neid ei taheta või on ettekääne.

Nii et selle koha pealt ei ole minus midagi erandlikku.

Ainuke vahe, et mina kirjutan TEISTEST NAISTEST, aga naistel on sellised probleemid meestega.
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 21.30
P. to Appi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ettekäänded on samuti väga ebaviisakad.
>
>
> Täiskasvanu võiks ikka ausalt otse öelda, m
> itte valetada ja keerutada.

Ta ju ei valetanud. "Kiire" = "mul pole sinu jaoks aega" ja punkt. Sa oled nagu mingi pirts titt: "No miks sul minu jaoks aega ei ole, vasta ausalt, tee mulle seda piina!" Ettekäänded ja viisakus on selleks, et ei peaks sitasti ütlema ja teise inimese tuju rikkuma tühisel põhjusel. Kes sa sihuke oled poolvõõrale inimsele, et sinuga peaks üdiaus olema? Kirjalikku aruandlust pole proovinud küsida või esseed põhjalikku analüüsi alusel "10 põhjust, miks mulle ei meeldi P"?
 
appi 18. märts 2015, kl 21.33
Okei, sa oled täitsa tavaline inimene, üldse pole imelik ega erand. Lihtsalt täiesti müstilisel kombel ei taha keegi sinuga suhelda :D Ma sinu asemel istuks ka hommikust õhtuni suu ammuli.
 
soovitus 18. märts 2015, kl 21.35
Jätke see P. ükskord ometi rahule ja lõpetage talle vastamine. Te ei mõista teda ja kindlasti ta ka ise ei saa endast täielikult aru ja teie vastused ainult ärritavad teda ja kindlasti teevad ka haiget.
 
P. to No tore siis ju 18. märts 2015, kl 21.36
Just nimelt valetamine ja valed ettekäänded rikuvadki tuju.

Sa teed nalja või ?
Kui keegi minuga suhelda ei taha, siis teda minu tuju huvitab kõige vähem.

Kas inimestel endil ei ole piinlik umbluud ajada, piinlik ISSEENDA ees ?

See " ei ole aega " näitab ülbust, inimene tõstab sellega oma tähtsust, tema on nii tähtis isik, temal ei ole aega.
 
P. to Soovitus 18. märts 2015, kl 21.37
Miks ma endast aru ei saa ? Väga hästi saan endast aru.
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 21.39
P. to Appi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Imelik tõesti, et leitakse, et parem on val
> etada ja ettekäändeid välja mõelda.

See ei ole imelik, see on kõikse tavalisem ja inimesele sügavalt omane käitumine, et ei peaks edasi suhtlema ja küsimustele vastama, vaid eemalduda.

> Mui
> de paari mehega olen rääkinud, neile samuti
> ei meeldi keerutamine.
> Neile ka meeldib,
> kui öeldakse otse, et nad ei sobi, mitte e
> i mõelda ettekäändeid välja.

"Mul on kiire" - pole mingi keerutamine, vaid täiesti otsene märguanne, et audients on läbi. Kui inimesed pole lähedased, siis pole ka mingit sundi lahti seletada, miks on kiire.

> Ei usu, e
> t ma ka naiste hulgas ainuke niimoodi mõtle
> v olen.

Oled küll.

> Näiteks naistele meeldib ka k
> ui mees otse ütleb, mida mõtleb, mitte ei
> otsi vabandusi ning ei kao vaikselt ära.

Oo, ammutad siin muudkui tarkust foorumist. Ükski naine ei taha kuulda mehelt ausat vastust, et ma nüüd lähen, sest sa oled ilge mõrd, sul pole nade raasugi ja su hingeõhk haiseb. Milleks?

> Nii et ei ole mingi erand, keerutamised
> ja ettekäänded ikka inimestele ei meeldi, s
> est kunagi ei tea, kas see on tõsi või tõ
> esti sind ei taheta.

Üldjuhul mõistavad inimesed ettekäändeid. Lihtsalt viisakusreegel nõuab, et vastasele peab andma võimaluse väärikalt taanduda, mitte lagipähe midagi ebameeldivat lajatama ausalt. Milleks?

> Loen teiste naist
> e komme, nad tihti ei saagi aru, kas neid
> ei taheta või on ettekääne.

Saavad ikka aru. Aga kohati eelistavad endale ja teistele valetada, täpselt nagu sinagi.

> Nii et s
> elle koha pealt ei ole minus midagi erandli
> kku.

oh oh oh, sinus pole tõesti midagi erandlikku, millimallikas. Sa oledki selline lihtsalt sült.

> Ainuke vahe, et mina kirjutan TEI
> STEST NAISTEST, aga naistel on sellised prob
> leemid meestega.

See ei ole ainuke vahe, kaugeltki mitte, mis asja sa ajad jälle? Sul ei ole ju üldse mingeid probleeme elus nagu näha. :)
 
soovitus 18. märts 2015, kl 21.41
Kuna P. tõesti vajab spetsialisti abi, siis on ta teiega võrreldes nõrgem pool ja sel juhul peaksite teie oma käitumist muutma, ehk lõpetage oma vastustega tema haiglaste mõtete toitmine.
 
appi 18. märts 2015, kl 21.43
See sinu mõtlemine tuleb alaväärsuskompleksist. Kuna sinul on aega, siis sa mõtled ennast kohe teistest alaväärtuslikumaks. Oh kui viltu sul seal peas kõik on. Kusjuures kui sulle otse öeldaks, et "ei taha suhelda, sa ei meeldi mulle", siis undaksid sa täpselt sama palju. Samamoodi oleksid solvunud. Vaidle nüüd vastu, nagu jaksad :)
 
no tore siis ju 18. märts 2015, kl 21.45
P. to No tore siis ju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Just nimelt valetamine ja valed ettekäänded
> rikuvadki tuju.

Räägime ikka enda eest, sul on ikka kõik peegelpildis.

> Sa teed nalja või ?
>
> Kui keegi minuga suhelda ei taha, siis teda
> minu tuju huvitab kõige vähem.

No ikka oma tuju pärast inimesed muretsevad. Ainult sinusugune haige värd võib arvata, et teisele sitasti ütlemine teeb tuju heaks.

> Kas i
> nimestel endil ei ole piinlik umbluud ajada,
> piinlik ISSEENDA ees ?

Miks mul peaks olema piinlik olla viisakas ja kombekas?

> See " ei ole
> aega " näitab ülbust, inimene tõstab sellega
> oma tähtsust, tema on nii tähtis isik, te
> mal ei ole aega.

Seda näed seal sina. Et iga inimene, kes ei taha sinuga suhelda teeb ennast tähtsaks. Dziisas! Inimene on lihtsalt viisakas ega pea vajalikuks sulle öelda, et sa oled loll nagu lauajalg, ei, nagu terve pinu lauajalgu.
 
soovitus 18. märts 2015, kl 21.48
Näha on, et siinsed alalised kommentaatorid pole vähem hullunud kui P. Kas on raske talle vastamist lõpetada?
 
P. 18. märts 2015, kl 21.55
Appi
Kohe kindlasti ei ole sama solvunud.

Näiteks kunagi keegi ütles, et tal ikka sõpru on, aga mina ei sobi.

Ja ma olin rahul, et ta AUSALT ütles.

Üldse ei olnud solvunud.

Solvab vassimine ja keerutamine.

No tore siis ju

Kui see nii on, siis miks naised kurdavad, et öelgu kutt ometi lõpuks ära, et ta teda ei taha, miks ta keerutab, tema on segaduses, ei tea, mida mõelda ????????

Ei ammuta ma mingit tarkust.
Naised on täiesti otse kirjutanud, et neile ei meeldi, kui mees keerutab.

Lihtsalt vahe on selles, et naistel teiste naistega selliseid probleeme ei ole, kuna ilmselt saadakse sookaaslastega piisavalt suhelda.

Näiteks mitu naiste kirjutist on sellised, et mees oma keerutamisega takistab neil eluga edasi minna.

Et kui mees otse ütleb, et ei taha, siis saavad nemad ka oma eluga edasi minna.

Täpselt samamoodi ei meeldi neile keerutamine.

Sulle tundub minu jutt ARUSAAMATU JA IMELIK sellepärast, et minul on sama probleem seotud teiste naistega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!