Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
maša 19. märts 2015, kl 01.40
moosikas, et sa ka viitsid!
 
kandisn kõik naistuttavale ette, P. 19. märts 2015, kl 01.49
su huumorisoon on ikka tore ju.
su päeva koristamise ja teleka vaatamise ja netis sõimlemisega võib ära rääkida ju ühe minutiga.

mis selles siis nii naljakat on? Üheminuti seemnepurse ju. sa ju tead, kuidas see käib?

et veel nagu midagi rääkimata jäi?
moosimadu 19. märts 2015, kl 01.56
maša Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosikas, et sa ka viitsid!


Ega enam ei viitsigi, kui aus olla.
Täiesti masendav tegelaskuju, ''Pöidlaküüdi reisijuhist'' välja astunud robot Marvin, kes viis isegi kosmoselaeva oma halaga enesetapuni.
 
P. to 01.49 19. märts 2015, kl 02.09
Siis käisin õhtuti pubis üksinda istumas.
Kandsin ette, millises pubis ja kaua istusin.

Kui mul tutvumiskuulutus oli, siis ka kandsin naistuttavale kõik üksipulgi ette.

Praegu need asjad langevad ära.

Näiteks ühe mehega tekkis lühike suhe, ikka päris suhe oli.

Siis oli tal midagi teise naisega ja tuli vabandama, et ei olnud midagi.

Küll naistuttav irvitas, et ehhhheeee, sinu ette tuli vabandama, ehheeee, sinu ette.

Umbes nagu mina oleks see kõige viimane...
 
P. to Moosimadu 19. märts 2015, kl 02.17
Ise sa ju hurjutasid, miks ma täpselt KELLAAJALISELT kõike kirja ei pane.

Mõtlesin, et tõesti viisakas on kirja panna, kui soovitakse.

Et ega mul ei ole ju nii raske kellaegu märkida.

Ei tea küll, milleks sulle sellist lasteaiamängu vaja oli, nagu nüüd selgus, lapsik nagu.
 
hästi naljakas P. 19. märts 2015, kl 03.16
minu meelest oled sa hästi naljaka tegelaskuju siia kokku kirjutanud, P.
alati saab tereve töökollektiiv naerda, kui sinu kirjutisi loeme. selline naturaalne naljasoon sul.
 
Vahur 19. märts 2015, kl 12.12
P suurim karistus oleks, kui keegi siia enam ei vastaks talle.

Kas te suudaks seda teha kommenteerijad?

Kutsun üles kõiki siia teemasse mitte midagi enam vastama!

Las P vingerdab siis :)
 
P. to Vahur 19. märts 2015, kl 12.33
Sa ei ole tegelikult Vahur ju, võib - olla Viiu või Vaike.

No ei kirjuta ükski meesterahvas niimoodi.

Kuigi erandeid on, vanamees on täpselt samuti naiseliku ja kiusliku jutuga.

Seesama vanamees, keda eelpool kirjeldasin, tema ka ei käitu ega räägi nagu mees, jääb mulje, et on naine mehe kehas.
 
P. 19. märts 2015, kl 12.58
Mõistan, Moosinägu enda arust mõnitas minu küsimust, millega naised siis nii hõivatud on.

Aga kallis Moosinägu, mina ei kurda, et mul kiire - kiire, nagu seda teised naised teevad.

Kui naistel on nii kiire - kiire, rutt taga, aega kohe üldse ei ole, siis peab terve päev olema tegevuses.

See huvitaski, mida LINNAKORTERIS kogu aeg teha on.
Ei räägi nendest, kel väiksed lapsed, kellega tegeleda - õppida.
 
no tore siis ju 19. märts 2015, kl 13.12
Puhkeseisund ja ainult endale kulutatud aeg ei ole Pee jaoks, talle nähtavasti ei mahu pähe, et mõni inimene tahaks võib-olla mingi üksi ja omaette ka olla. :) Linnakorter on ju selle sees istumiseks mõeldud, mismõttes nagu te ei viibi kogu aeg seal?
 
issand 19. märts 2015, kl 13.31
keegi vahepeal küsis miks sa endale normaalset tööd ei otsi ja sina vastad nagu tavaliselt minevikuvormis,et olen töötanud seal ja seal,küsiti,miks sa ei otsi uut tööd? mingi,et mu rong on läinud pole mingi vastus,haridus on ,käed jalad terved,milles probleem?
 
ah 19. märts 2015, kl 15.14
ah pole tal mingit haridust ega midagi. Lihtsalt mängib siin tola. lõi mingi tegelaskuju ja püüab üle oma varju hüpata.
samas on n'ikunäljas isane, kes naist ei saa. ise aga püüab naist mängida, sest mehena oleks kummmaline naiste foorumis niutsuda.
täiesti ebardlik tegelaskuju.
 
leia hobisid 19. märts 2015, kl 16.10
soovitus: mine töötukassasse karjäärinõustamisele ja lase endale koolitusi soovitada. mine keelekursusele või puutööringi või vabatahtlikuks toidupanka või koerte varjupaika või trenni või laulukoori - seal tekivad ka tutvused ja jututeemad.
 
näib jah naljakas, P. 19. märts 2015, kl 16.59
see P. tekst on siiski mehe toodetud, mujal foorumitest plärtsuv kõneviis ei ole mitte malbele P. tegelaskujule ju kohane.

Aga naerda saab seda teksti küll ja veel.
 
P. onanism 19. märts 2015, kl 17.18
andke andeks, aga see omaette nutiseadmes nahistamine meenutab pihkulöömist. Noh, et kui päris suhet ei ole ega tule, siis peab see hädast välja aitama.
moosimadu 19. märts 2015, kl 20.03
Nii nunnu, libaPee muudkui kommenteerib mu kommentaari.
Palagan :D
Aga las olla, ilma tsirkuseta ka jama.
 
moosimagu-le 19. märts 2015, kl 20.52
no sa võid ka rahus perssse minna.
moosimadu 19. märts 2015, kl 21.01
moosimagu-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no sa võid ka rahus perssse minna.


Mhm, mina armastan sind ka.
 
väärikus 19. märts 2015, kl 21.20
selle järgi, kuidas inimene kirjutab või räägib, näitab ta vaid iseenda olemust.
moosimadu 19. märts 2015, kl 21.25
P, muide: 16.10 jäetud kommentaar... kui sa selles toodud nõuannetest kasvõi paari kuulda võtaksid, ei tunneks sa oma seni nii igavat ja üksikut elu poole aasta pärsast enam ära. Heas mõttes.
Proovi, mida sul ikka kaotada on?
 
P. 19. märts 2015, kl 22.26
Ah
Ma ei kurda ju oma töö üle. Probleem ei olegi minu töös ju.

Leia hobisid
Olen käinud mitmetel kursustel. Maaklerikursusatel käisin, maaklerina töötasin ka.

Müüjate kursustel käisin, päris huvitav oli õppida. Müüjana olen töötanud mitmeid aastaid.

Psühholoogiaalased kursustel käisin kahel erineval, samuti inglise keele kursustel.

Trennis käisin.

Tahtsin veel raamatupidamiskursustele minna, sest kõik muutub, aga need olid üle mõistuse kallid.

Nii et olen küll kurustel käinud, aga need EI ASENDA SUHTLEMIST, SÕPRUSKONDA.

Nii et mul enamus sinu pakutust läbi käidud, mitte mingit suhtlemist seal edaspidiseks ei tekkinud.
 
ja mida 19. märts 2015, kl 22.41
ja mida sa ülikoolis õppisid kunagi?
 
P. 19. märts 2015, kl 22.59
Raamatupidamist.
 
katsu katsu, isakäsi. 20. märts 2015, kl 00.41
P.le küsimus.

Mis ajendas sind eneserahuldusega tegelema ja eneserahulduseks vajalikke ajakirju lappama.,
 
P. 20. märts 2015, kl 01.56
Ah
Ma ei ole millegagi kiidelnud, mis mõttes üle varju hüpata ?

Kirjutan ju, et olen saamatu hädapätakas, kes kuhugi jõudnud ei ole, eriti pean silmas isiklikku elu.

Varjust üle hüppamise jutust ma küll aru ei saa.

Ma just räägin, kui nõme ja kõlbmatu ma teiste naiste arust olen.

Minuga ei kõlba isegi mitte rääkida.
 
just naljakas 20. märts 2015, kl 02.21
hästi naljakas oled, P. see onaneerimise jutt su kijapanduslt oli ka hösti naljakas. ja kuidas isa sind onaneerima õpetas..
 
hästi lõbus lugemine 20. märts 2015, kl 02.22
sa kohe oskad P. nii humoorikas olla.
 
P. 20. märts 2015, kl 03.12
Ah

Lisan veel 01.56 kommile.

Minu käest küsiti, mida ja kus õppinud olen ja mina vastasin.
Nii oli algselt.

Arvad, et õppimine muudab teiste lemmikuks, kellega tahetakse suhelda ????

Mõne puhul võib ju muuta ka, muudab inimese enesekindlamaks.

Kahjuks mul ei õnnestunud kuidagi teiste naistega kontakti saada, ei õppimise ajal, ei hiljem.
 
magasin 20. märts 2015, kl 03.20
just P, mis tuupimine see olgu. lõpuks tuled ikkagi sina ja lükkad jalustolgendavad i-padid harjaga kokku.
 
oled lõbus naine, P 20. märts 2015, kl 03.35
no ülikooliajal sai teistele ju nalja teha. sa kohe oskad, teised meenutavad heldimusega tänaseni.

sa kohe iga öö mõtled naljakaid jutte välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!