Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
oneneerimise kunst 20. märts 2015, kl 03.40
see lugu oli ka hästi lõbus, kus sa P. rääkisid, kuidas isa sind onaeerima õpetas.
 
P. 20. märts 2015, kl 03.40
Ei tekkinud mul õppimise ajal teistega mitte mingit kontakti kahjuks.
 
issand 20. märts 2015, kl 07.22
miks saoled oma tööga rahul.kui sa oleksid palju rohkemaks võimeline,tahadki töötada koristajana
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 08.05
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Leia hobisid

> > Olen käinud mitmetel kursustel. Maaklerikurs
> usatel käisin, maaklerina töötasin ka.
>
>
> Müüjate kursustel käisin, päris huvitav oli
> õppida. Müüjana olen töötanud mitmeid aastaid
> .
>
> Psühholoogiaalased kursustel käisin
> kahel erineval, samuti inglise keele kursuste
> l.
>
> Trennis käisin.
>
> Tahtsin veel r
> aamatupidamiskursustele minna, sest kõik muutu
> b, aga need olid üle mõistuse kallid.
>
>
> Nii et olen küll kurustel käinud, aga need
> EI ASENDA SUHTLEMIST, SÕPRUSKONDA.

Kas võiks kõne alla tulla kursus, kus sa ajusid k...ppimas ei käiks? Midagi lihtsat, mille kallal saab kätega tööd teha ja sinu peas asuva kalkulaatori välja lülitada sel ajal? Midagi maist - leivaküpsetamine ja muu kokandus, viltimine või õmblemine või midagi muud taolist, jeebus kortejuuksuriks või dressuuri kohtunikuks õppida kasvõi, shindo on olemas ja muud lõdvestustehnika. Muidugi kui sul käed tagumikust kasvavad, siis ei paku tulemused erilist rõõmu nähtavasti, aga tähtis on õppida protsessi nautima. Kui sul pole kunagi sõpruskonda olnud, siis mis asendamisest jutt käib? Midagi on parem ju kui mittemidagi - sinu enda vilusoohvia, kui sa ei suhtle, siis sa ei sutle.
 
tore jah 20. märts 2015, kl 09.11
Ei see P lähe enam mingitele kursustele, ta on oma nüri ja laisa eluga täitsa rahul, tundub.
 
P. 20. märts 2015, kl 11.54
Issand

Probleem ei ole praegu töös, vaid suhtlemise ja sõpruskonna puudumises.

Tore jah

Olen erinevatel kursustel käinud ju, aga raamatupidamiskursused on hirmus kallid, keegi teine ju seda peale minu kinni ei maksa.

Pealegi on siis väga väike tõenäosus raamatupidajana tööle saada, olen seda asja küll ja küll uurinud ja CV-sid saatnud.

Sa ilmselt arvad, et kurused toimuvad täiesti tasuta.
 
P. 20. märts 2015, kl 11.57
No tore siis ju

Koka paberid on mul keskkoolist, keskkoolis õpiti ju Nõukogude ajal ka eriala.

Muidugi naudin protsessi, aga vahel sooviks ikka suhelda ka.

See üksinda nautimine muutub pikapeale tüütuks.
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 12.55
No mis teha, kui sulle meeldib ajusid k...ppida? Ma räägin, et tee käega kärbsepesa, tulevad tutvused - sina mulle vasta, et issand, ma olen ju neid õhulosse proovinud teha, seda ei ole nauditav üksinda teha ja üldse ma tahan raamatupidamist ja nii kallis on ka. Kokapaberid ei asenda sulle ju tegevust, kui sa sõpru otsid, sa peab midagi tegema, mitte jahuma sellest, et sul on paber ja sellepärast sa seda ei tee. Proovi vahelduseks oma soov suhelda lihtsalt välja lülitada - sa oled nagu mõni mees, kelle till dikteerib seda, kuidas tema elab. Protsessi sa ei ole võimeline nautima üksinda ju, sa nii nii armastad seda korrata. Mine vooli mõni savipotike või midagi, tee midagi kätega, lülita see oma haige aju välja, see vajab puhkust kangesti juba. Ja mida iganes sulle soovitada, sul on mitme lahenduse jaoks kohe probleem varnast võtta, kokapaberid näiteks - oled juba Gordon Ramsey tasemel või tead kõigest, kuidas sõrmi mitte kõrvetada purgisupi soojendamisel?
 
issand 20. märts 2015, kl 13.19
mind nagu ei huvitanudki milles su probleem on ,seda ma juba tean,see on sul peas kinni,mis sa mõtled kui sa üksi kuskil nurgas koristad või mingit psühholoogilist jama käid kuulamas siis tekib nagu suhtlus või,ei teki ju,sa ju koristad üksi.ja jäta see suhtlemine korra kõrvale,ja vasta kas sa tahadki seda tööd tegema jääda ,sest mulle tundub et sa oled rohkemaks võimeline,aga kinnisidee naistest ei lase sul edasi minna.aaga no kui sa tahadki sinna harja otsa hinge heita siis lase käija,senikaua ongi põrandahari su ainuke suhtluskaaslane
 
Laura 20. märts 2015, kl 14.16
Et te "issand" ja "no tore siis ju" ka jaksate.

Miks te juba ei lõpeta selle idioodiga vaidlemist?

Te pole veel nende aastatega aru saanud, et P ei soovigi ise muutuda ja ükskõik mida te ka räägiksite talle, teda ei huvita?
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 14.38
Pee on minu sparring partner. :) Ma käin siin eranditult ajaviiteks hambid teritamas ja mõtisklen selle üle, kas on võimalik luua konstruktsioon Pee enda seisukohtadest, mis ta nurka ajaks. Kuigi ma olen suht veendunud, et ei ole, sest ta loobub oma seisukohtadest jumala kergesti ja ütleb, et pole olnud, ei olnud nii või et keegi ei saa aru, kuidas on õigesti, hästi jne (vali ise). :)
 
Helenavanje 20. märts 2015, kl 15.26
no tore siis ju
Ma kardan, et see on sul täiesti mõttetu üritus.
P on nagu narkomaan, kes käib siin iga päev ja öö uue doosi järel. Doosi ja aina suurema kaifi ta saabki sellest, mida rohkem inimesesi siin kaasa jaurab tema väljamõeldud fantaasiate peale.
 
naljakas lugemine 20. märts 2015, kl 16.15
see P. tekst on ju väga naljakas lugeda. selline arengupeetusega inimese jutt.
kui muidugi tegelaskuju üldse eksteerib. Tundub nagu mõni mees treiks neid tekste rahasaamise eesmärgil.
 
miks sa siis õnnelikuks ei hakka, P.? 20. märts 2015, kl 16.19
Tervise Arengu Instituut tuletab meelde, et ÜRO on tänase päeva, 20. märtsi, nimetanud rahvusvaheliseks õnnepäevaks. "Õnn on inimese põhieesmärk ja igaüks peaks selle poole püüdlema, ka siis, kui see on raske," on öelnud ÜRO peasekretär Ban Ki-moon.
Tähistage seda päeva! Olge rõõmsad (ja seda iga päev) ja võtke aega, et mõelda asjadele, mis teevad teid õnnelikuks ning mille eest tänulikud olete.
-----------
selline luuser P. ei viitsi isegi õnne poole püüelda.
Häbi, tõesti häbi.
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 19.48
Helenavanje Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Doosi ja ain
> a suurema kaifi ta saabki sellest, mida rohkem ini
> mesesi siin kaasa jaurab tema väljamõeldud fantaas
> iate peale.

No siin teemas pole ju palju inimesi kirjutamas. Aeg-ajalt ainult mõni uuem tulija karjatab vahele ja kõik. :) Ja Pee on ju robot, tal pole käsi, et kokandusega tegeleda, ainult paberid. Kuna ta armastab koristada ja teeb seda palju, siis ta on nähtavasti robottolmuimeja.
 
P. 20. märts 2015, kl 20.28
No tore siis ju

Kui sa eluaeg aastast aastasse kõike pead ainult üksinda tegema, ei naudi sa enam midagi.

Lõpuks hakkab see aastakümneid kestev ÜKSINDA tegutsemine ära tüütama.

Sa ei ole ju seda proovinud, sul on ju pere, kellega koos tegutseda.

Mida sa öelda tahad, et kui kokana tööle hakkan, siis tekivad võluväel naistuttavad ????
 
P. 20. märts 2015, kl 20.34
16.19

Enamus naiste õnn on pere ja lapsed, aga minu rong on juba läinud.

Ei ole võimalik aega tagasi keerata.

Küllalt saab lugeda kuulsatest lastetutest naistest, kes kahetsevad ja vanaduses üksiku ja õnnetuna tunnevad.

Helenavanje

Kahjuks ei ole siiani mitte kellelegi saanud oma suhtlemisvaegusest ja üksindusest rääkida.

Reaalis ei olegi kellelegi rääkida.

Mis sinu meelest selles nii halba on, kui saan kasvõi kirjutada asjust, mis on AASTAKÜMNEID mind piinanud ????

Selge on see, et reaalis oma murest rääkida ei saa.
 
P. 20. märts 2015, kl 20.38
Laura
Idiootsus on muidugi suhtleline mõiste.

ÜPldiselt on nii, et kõik inimesed peavad ÜHTEMOODI mõtlema.
Foorumiski on näha, et keegi midagi ütleb ja kõik kooris kiidavad takka.

Nagu kooliski, kõik on õige, mida LIIDER ütleb, vahet ei ole, mis jaburdust suust välja ajab.
Aga LIIDRI sõnal on autoriteet, liidri sõna maksab.

Kui aga klassi nohik midagi ütleb, siis tema naerdakse kohe välja või tembeldatakse idioodiks.

Nagu näha, käituvad täiskasvanud täpselt samuti nagu koolilapsed.
Kuigi nad sellele hullult vastu vaidlevad.
 
P. 20. märts 2015, kl 20.41
No tore siis ju
Haarasid ühest asjast kinni ja näägutad.

Muide tean kõrgkooli õppejõudu, kes on väga üksik, ei ole tal sõbrannasid ega sõpru, üksildane poissmees ja näha on, et ta kannatab selle all.
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 20.46
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
>
> Kui sa eluaeg aastast
> aastasse kõike pead ainult üksinda tegema,
> ei naudi sa enam midagi.

Ma näitaks siinkohal keskmist näppu sulle, ausõna.

> Lõpuks hakka
> b see aastakümneid kestev ÜKSINDA tegutsemine
> ära tüütama.

Sa oled eluaeg ilgelt tüütu olnud ju.

> Sa ei ole ju seda pro
> ovinud, sul on ju pere, kellega koos teguts
> eda.

Et mismõttes pole proovinud? Pere ja lapsed pole elu aeg olnud ju ja pole ju perega 24h koos ja ma ei taha kogu aeg perega koos tegutseda. Vajan palju isiklikku ruumi.

> Mida sa öelda tahad, et kui koka
> na tööle hakkan, siis tekivad võluväel naist
> uttavad ????

Ma tahtsin öelda seda, mida ütlesin - tee midagi kätega. Mul on kama kellena sa töötad või kellena töötada ei taha, pealegi vaevalt, et sind restorani võetakse nõukaaegse 30 aastat vana paberiga ja sa oled ju alamotiveeritud ka igati. Ma pakkusin pealegi välja tuugalt rohkem variante, miks sa just kokkamise juurde pidama jäid? Sa ütlesid, et huvialaringides ja koolitustel pole mõtet käia, sest sealt ei leia tuttavaid - ma pakkusin, et mine sellisesse, kus mingi füüsiline objekt tekitatakse, mitte ei plädrata ja ajusid k...pita.
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 20.55
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Laura
> Idiootsus on muidugi suhtleline mõist
> e.

Idiootsus ei ole suhteline, vaid psühhiaatrias kasutatav termin ja tuvastatav.

> ÜPldiselt on nii, et kõik inimesed
> peavad ÜHTEMOODI mõtlema.

Üldpildis on nii, et sina nii arvad. :)

> Nagu kooliski, kõik on
> õige, mida LIIDER ütleb, vahet ei ole, mis
> jaburdust suust välja ajab.
> Aga LIIDRI sõ
> nal on autoriteet, liidri sõna maksab.

Ta on liider, sest tema sõna maksab, mitte vastupidi, nagu sina kirjutad.

> Nagu näha, käituvad täiskasvanu
> d täpselt samuti nagu koolilapsed.
> Kuigi n
> ad sellele hullult vastu vaidlevad.

Täiskasvanud ei käitu nagu lapsed. :) Sina vahest tõesti võib-olla ja vanusel ei ole täiskasvanuks olemisega suurt pistmist.
 
no tore siis ju 20. märts 2015, kl 21.00
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tore siis ju
> Haarasid ühest asjast kin
> ni ja näägutad.

Aga see peaks siis ju meie kokkupuutepunkt olema - sa hoiad oma üksindusest kümne küünega kinni ja vingud, halad, itked selle üle sajal erineval moel.

> Muide tean kõrgkooli õ
> ppejõudu, kes on väga üksik,

No ja mis siis?
 
P. 20. märts 2015, kl 21.04
No tore siis ju

Mis mõttes ma tüütu olin, kui ma teistega üldse ei rääkinudki ?

Näiteks koolis olin lausa vait, ei saanud sõna suust.

Mäletan, klassivend kunagi ütles, kui ma paar sõna vastu ütlesin, et tummahammas sai ka lõpuks suu lahti.

Töökohtades olin ka vaikne.

Naistepäeva puhul oli poistele tüdrukute kohta viktoriin.

Kõik kirjutasid, et klassi kõige vaiksem ja tagasihoidlikum tüdruk olin mina.
Ja ma olin ka.

Ega ma selles suhtes väga palju muutunud ei ole, kui on rohkem inimesi, siis mina olen vait.

Naistuttav käitus küll kui kiuslik teismeline.
 
P. veel 20. märts 2015, kl 21.06
No tore siis ju

Kuidas ma kümne küünega kinni hoian ?

Ma ei saa ju mitte kedagi panna endaga vägisi suhtlema.
 
aga 20. märts 2015, kl 21.19
Kuule P, mida sa tahad siit siis? Selge ju, et sinu elus ei saa mitte midagi muutuda, mitte midagi ei ole mõtet teha ja kõik soovitused on mõttetud, no sisuliselt võikski juba lina ümber võtta ja surnuaeda kobida. MIDA SA TAHAD?
 
P. 20. märts 2015, kl 21.24
Mulle väga meeldiks, kui eri naised ütleksid ausalt ja otse, miks ma neile suhtlemiseks EI sobi.

Ma EI sobi oma sookaaaslastele juba paljalt peale vaadates.

Mingit suhtlust olnud ei olegi, lihtsalt mind NÄHES hoitakse minust eemale.

Helenavanje räägib mingist doosist.

Usu mind, väga vastik on, kui sind ei võeta omaks, kui sinuga rääkida ei kõlba, kui sinuga omi mõtteid ei jagata.

See on ängistav.
 
P. 20. märts 2015, kl 21.26
Aga
Sisimas on õhkõrn lootus, et äkki keegi ütleb, miks sookaaslased minust kui pidalitõbisest eemale hoiavad.

Kusjuures reaalis ma ei ole oma muredest rääkinud.
 
aga 20. märts 2015, kl 21.31
Kuidas sa ette kujutad, et seda saaks sind nägemata teha? See on ju rumalus.
 
Palat nr 5 20. märts 2015, kl 21.33
Tead, P, praegusel raskel ajal ei ole sobilik enda vajadustele keskenduda vaid köik oma palved ja mötted tuleb suunata Edkari paranemise heaks!!! Et suur juht ja öpetaja paraneks.
 
P. 20. märts 2015, kl 21.34
Aga
Teatud mõttes on sul õigus.

Kui aga reaalis küsida, miks minust eemale hoitakse, ei saa mingit vastust.

Võib - olla mõni ütleb ka midagi, aga päris õiget vastust ei saa küll mitte kellegilt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!