Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3,14 30. märts 2015, kl 18.24
sherlockitele.
AdBlock võimaldab kommenteerida küll ja küll. teretulemast tehnoloogiamaailma! :)
 
3,14 30. märts 2015, kl 18.27
keegi aga ei saa enam ilmselgelt magada selle P diplomienigma tõttu. ikka sama jutt erinevate nimede alt toidu alla ja toidu peale.
ja te räägite, et teistel probleeme pole. :)
 
P. 30. märts 2015, kl 18.36
3, 14
Nooremana oli mu enesehinnang palju - palju madalam, olin ikka jube viletsal arvamusel endast.
Häiris ikka väga.

Nüüd enam nii hull ei ole.

Muidugi ei soovi peksukott olla. Noorena uskusin, et ma ei ole paremat kohtlemist väärt, sest teised on ju minust paremad.

Tahaksin ikka vastu öelda, kui mulle halvasti öeldakse.
Aga mul ei kuku see kuidagi välja, kohe sõnad ei tule suust.

Viimased küsimused on keerulised, ma isegi ei oska mõelda, milline täpselt muutunud olukord oleks.
Mõtlen selle üle.
 
asi selge 30. märts 2015, kl 18.44
lõpetaks kogu selle mõttetu jauramise siin ära nüüd.
see on provokatsioon, sest see teema on loodud faktike, mis meile ette söödetud ja mida käiatakse ikka edespidi-tagaspidi ja itsitatakse pihku, et näete, loll ja õel mass nüüd pureleb nagu koerakari kondi kallal.
lõpuks tulevad mõned targad veel näppu viibutama, et oi-oi, polegi vaja tõde teile, te peate lihtsalt mõistvad olema. see, et te julgete siin närvi minna ja uurida koolidiplomi kohta, see on ainult delfikatele omane madal teguviis.

aitäh, sain aru, ma olen madalamaist madalam lumpenloll, kes julgeb siin sõna võtta ja kes julgeb arvata omal moel. aitäh.
igatahes väga s'itane maik jääb sest Peest ja mõnest teisenimelisest peest samamoodi.

pole hullu, eks me oleme harjunud paikapanemistega juba üle 20 aasta. see teema on sama virtsamaiguline nagu kogu valimiseelne propaganada, kogu valimisjärgne virtsapildumine ja mitteväljavalitud riigikodanike alavääristamine.
 
3,14 30. märts 2015, kl 18.46
P.
aitäh. natuke arendan samu küsimusi.
seega enesehinnagu osas oled arvamusel, et olukord on ok?
hirmsaim on möödas, saan aru. jätamegi siis mineviku kõrvale.
seega kas oleks võimalik ka käesoleval hetkel midagi muuta, parandada, täiustada su enesehinnagu osas? milline oleks ideaalne Sina täiuslikus vormis? (võid julgelt unistada)

kas peksukotiks olemise juures laheneks probleem eelkõige siis, kui õpiksid vastu ütlema? millised võimalused veel oleksid sinu enese sees, et mitte olla peksukott?
 
3,14 30. märts 2015, kl 18.50
asi selge
mul on väga kahju, et mu kommentaar 18.27 sind sedavõrd riivas.
kaitstes oma meelest tühist P diplomiteemat eneseteadmata muutusin ründavaks Sinu suhtes ja tegin sulle haiget.
ma ei tahtnud seda.
vabanda.
 
TRE-grupipraktika Tallinnas 30. märts 2015, kl 18.53
Alustame trauma ja pingevabastamise grupiga (TRE).
Esimene kord kohtume: 02. aprillil kl 18.00 - 20.00
(järgnevad kohtumised toimuvad samuti neljapäeviti).

Koht: Ahtri 8, Tervikliku Mina kooli ruumis 7. korrusel.
Läbiviijad: Marika Kallikivi ja Piret Rass

TRE on dr. David Berceli poolt välja töötatud grupp harjutusi, mille ülesandeks on süvalihaseid värisemise teel pingest vabastada.
Miks see on oluline?
Elu jooksul kogeb iga inimene suuremaid ja väiksemaid läbielamisi. Need jäävad "kinni" kehasse, eelkõige süvalihastesse. Aju saab pidevalt signaale kehalt, et oht ei ole möödas. Kaob turvatunne, mis hakkab mõjutama suhtumist endasse, teistesse ja kogu maailma.
TRE aitab kehal lõdvestuda ja oma jõud taastada.
Kui tunned, et:
- oled elus justkui kinni jäänud,
- kannatad nt depressiooni või ärevuse käes
- tunned abitust ja üksindust
- oled segaduses ja hirmul või ärritud tihti
- on tekkinud tunne justkui sa ei ole enam oma elu peremees

on see töötuba just sinu jaoks.
Hoiame ruumis hästi turvalist ja hella õhkkonda, mis on äärmiselt vajalik sügavale alateadvusesse kogunenud hirmude vabastamiseks, sest tihti kaasneb nendega tugev häbi ja piinlikkuse tunne

Kaasa võta mugavad riided ja kerge tekk. Matid on olemas.

Registreeruda saab: piretrass@gmail.com või marikakalli@gmail.com
Osalustasu: 15 eurot. Tasumine sularahas kohapeal.
Ootame sind!
 
diplom 30. märts 2015, kl 18.58
On küll probleem, kui inimene kasutab kõrghariduse saamiseks aega, raha ja röövib koha kõrgkoolis, et lihtsalt saada kõrgharidust tõendav paber kätte.
Samas keegi, kes oleks osanud hiljem selle haridusega midagi head ja tarka teha, ei pääsenud isegi löögile. Ülekohtune ja ebaõiglane.
See ei kehti ainult P kohta, see kehtib kõigi selliste kohta ja kehtib meie haridussüsteemi kohta samavõrd.
Raha ja võim ei peaks küll need määravad asjad olema, millega inimeste elusid juhtida.
Me ei kiida heaks religioonivõimu ja selle varjus toimepandud tegusid. Aga sama muster toimib ka rahavõimu all.
 
irw, pii ja ruutjuur kokku. 30. märts 2015, kl 19.00
aa, nii tehakse lobitööd üritusele. Õppige, lumpen, kuidas kusrsuslasi kokku kavaladatakse.
pole klikke vajagi, võib lausa otse 15 euri näost küsida.

no nii nummit nalja pole ka tükk aega lugenud.
 
küsimus TRE-le 30. märts 2015, kl 19.01
Milline on vanusepiir, nii alla, kui ülespoole, et teie töötoas osaleda.
 
sularaha ja maksud 30. märts 2015, kl 19.05
kuna kavatsetakse kokku koguda sularaha, 15 euri nägu, siis maksuamet ei näe sellest üritusest küll sentigi.

aga see on ju ok, nagu siin mingi naljaka taustaga terapeut juba mainis.
kõik on ok, isegi lennukikataroofid ja enesetapud, vägistamised, vägivald jne.kus kaasa veetakse ka teisi, sest see ongi sinu sismine mina. ja nüüd hakkame ARENEMA, koos ja korraga.

nii ok, et ajab kergelt oksele.
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.06
diplom
sul on paljus õigus.
ideaalis oleks kõik just nii.
samas on elus ikkagi küllaltki suur protsent näilisel juhusel, mis planeeritud seisud, kavandatud plaanid totaalselt segi võib lüüa.

ma pole küll kursis statistikaga, kui palju kõrgkoolilõpetajaid ka 10-e või 20-e aasta pärast erialasel tööl on, kuid kasvõi oma tutvusringkonda vaadates võin öelda, et kuskil 50-60%. kaasa arvatud ma ise.
on nad seda kohe algselt planeerinud nii? ei, ei ole.
on hariduse omandamine kasutu olnud? kindlasti mitte.

saatus on kummaline fenomen ja tihti äraarvamatu. :)
 
aga ikkagi 30. märts 2015, kl 19.07
 
saatust võib ikka ise ka natuke aidata 30. märts 2015, kl 19.10
kõik on ju jube ok, isegi saatus. irw. kui inimene kooli ajal oma praktikat iseseisvalt tehtud ei saa, ja küsib peale eriala diplomi saamist küsimusi sellesama raamatupidamise kohta ilma erihariduseta inimeselt ( P. väide tema tekstides) siis tõesti polegi midagi öelda..

ja see on ju ok, on ju Pii?
nii naljakaid asju pole tükk aega lugenud.

ja te nüüd tõmbate siis isetäituva, maksuvaba, rahamasina käima?
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.11
kui miski ajab oksele, tasub pöörduda perearsti poole. võib olla tõsisema haiguse tunnusmärk.

vägivald ei ole kunagi ok.
ka verbaalne mitte.
või mentaalne.

arenemine on tore. koos ja korraga on seda teha siiski keerulisem kui individuaalselt ja omas tempos.
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.15
erinevate nimedega
ma tajun su kommentaaride taga siiski ärrituvust.
mul on kahju, et sul pole hea.
 
diplom 30. märts 2015, kl 19.18
Tõepoolest, haridusdokument ja läbitud koolitee peaks näitama haritust.
Aga, kui tulemus näitab muud?

Samas teine, kel vaevu 7 klassi külakooli, suudab ära petta kõik oma teadmiste ja avara silmaringi ja elukorraldusega nii, et keegi ei suuda uskuda, et tal ülikoolidiplomit polegi.
Oleks ikkagi õige, et kõrgkooli saamiseks läbitakse teatud teadmiste ja arengu testid.
Kesktaseme haridustunnistus pole alati see kõige õigem dokument.
 
väsinud näoga naised 30. märts 2015, kl 19.18
vaadates neid kursuse tegijaid, näen nende nägudes pöördumatut keskiga ja tormijookus vanaduse suunas. eks see teeb nukraks küll.

kui saatuselt pole isegi paremat välimust saadud.
 
nummile piile 30. märts 2015, kl 19.20
3,14 30. märts 2015, kl 19.15
erinevate nimedega
ma tajun su kommentaaride taga siiski ärrituvust.
mul on kahju, et sul pole hea.
----------------
mida sa kavatsed nagu teha, et sinu meel muutuks selle kohta, kas eelkirjutajal on nagu hea olla või pole mitte?

irw.
 
tajud 30. märts 2015, kl 19.22
et mida nummi pii kavatseb oma tajudega ette võtta?
 
küsimus TRE-le, teistkordne 30. märts 2015, kl 19.23
Milline on vanusepiir, alla- ja ülespoole, et teie töötoas osaleda.
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.26
diplom
meie haridussüsteemis on tõesti vägagi palju, mida kardinaalselt muuta tuleks, olen nõus.
 
keskealised üksikud naised, olematu sexeluga 30. märts 2015, kl 19.28
keskealised üksikud hooitsemata välimusega väsinud nägudega salkusjuukselised naised, kelle elus puudub MEES. mitte et see nüüd hirmus vajalik oleks, aga sexuaalne rahuldamatus vaatab naiste nägudelt vastu küll.
ses mõttes võiks ju saatust nagu ise kujundada.

kahju ka ju nummidest vanadevatest naistest muidu.
nagu neiu ( irw) piigi siin toimetamas.

eks see sexi puudumine paneb P. ka rapsima, küll kadunud diplomist, küll olemata elust, küll töökaaslastest.
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.29
"mida sa kavatsed nagu teha, et sinu meel muutuks selle kohta, kas eelkirjutajal on nagu hea olla või pole mitte?"

ma saadan su poole sellegipoolest häid mõtteid ja arvan, et sinus on head rohkem. :)
 
piile 30. märts 2015, kl 19.30
ja olenamata hariduse seisust ja muidusaadud diplomitest, nüüd hakkame arenema!
 
3,14 30. märts 2015, kl 19.34
vanasti saadigi diplomeid muidu. isegi maksti peale. stipendiumi.

su hüüdlaused on toredad. :)
 
no siis on tore ju. 30. märts 2015, kl 19.35
vaata pii, sinu mõtted jätavad mind täiesti külmaks, ma nimelt ei usu mõtete ülekandmise jõusse. Ma rohkem loogika inimene ja fakte usun ka.
muu on nagu puhas luule, mida sa, pii, juba ka mitu päeva siin viljeled.
et kui see heade mõtete saatmine ( ma ei tea küll kuhu?) aitab, siis lase aga edasi.

ikkagi sinu enda täiesti tühja aja täide ju ja parem kui enesetappu konstrueerida.
 
pii ja tema haridus 30. märts 2015, kl 19.37
no pii võib siis jagada kogemusi, kuidas tema oma diplomid muidu sai.
mul neid ka ikka mitmeid, aga mind huvitas õppimine ja tulemused ka.

ses mõttes polnud ka keelatud ära õppida mingit eriala kõrgkoolis. Täiesti lubatud tegevus oli.
 
3, 14 - le 30. märts 2015, kl 19.38
Tore, et tulid, sind oli siia vaja!
 
P. 30. märts 2015, kl 20.00
19.10
Mis mõttes erihariduseta inimeselt ?
Kursuseõde ju töötas raamatupidajana.

Või pidasid kunagist töökaaslast silmas ? Tema käest ei küsinud ma mitte midagi.

19.28

Mina ei oleks õppimisest midagi kirjutanud, aga seda kunagi siin KÜSITI mu käest.

Kirjutasin hoopis muudel teemadel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!