Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
vaadates õpetuse jagajaid.. 01. aprill 2015, kl 00.24
vaadates naisi, eriti nagu ei usu, et nede väsinud nägude ja väsinud kerede taga õpetusi õnneks võiks saada. ja näod ikka enestel üsna hoolitsemata ja pinges, ei paista seda õitsevat meelrahu ja õnne ksukilt.

Tekib ju küsimus, kui koolitajad niisuguseid tarkusi valdavad, miks nad neid ometi enda peal ei praktiseeri?
 
P. 01. aprill 2015, kl 00.31
00.00
Väga huvitav, proovida võib igasugu teraapia võimalusi. Aitäh !!!!
 
P. le 01. aprill 2015, kl 00.35
mida see töökaaslane naine siis sulle ütles su diplomi kohta, mis su nii närvi ajas?
 
P.le 01. aprill 2015, kl 00.41
http://pluss.postimees.ee/3141615/ulikooli-teadur-lubas-seksi-eest-eksamitulemusi-voltsida#comments----
---
nii, et pole P. häbeneda ju midagi, ennegi nii eksameid tehtud.
 
haha 01. aprill 2015, kl 00.45
Ma söön oma mütsi ära, kui P mingisse teraapiasse läheb. Seda sai juba mitu aastat tagasi ju soovitatud.
 
P. 01. aprill 2015, kl 01.18
P-le
Kirjutasin ju eespool.

Palusin raamatupidajana töötavat kursuseõde, et ta oma tööd selgitaks, muidugi oleksin maksnud, aga ta keeldus.

Lihtsalt mainisin seda endisele töökaaslasele, kui ta mu töö kohta küsis.

Töökaaslane ütles, et kursuseõde ei selgitanud, sest uskus, et ma ei saa aru.

Kas ei ole solvav ? On küll.

Haha
Olen käinud küll eneseabi kursusel.
 
ma ju räägin, et pole tolku 01. aprill 2015, kl 02.00
ma ju räägin, et nendest eneseabi kurustest tolku pole rohkem kellelgi kui neile kahele naisele, ehk saavad ennastki siis vähemalt tuunida.

selle sularaha eest, mis kogutakse osavõtjatelt.
tekib küsimus, miks nagu üelekandega tasuda ei saa?
ja kas saab ka tõendi, et koolituskulusse kanda deklari esitamisel.
--
P. le mille põhines väide, et sa nagunii aru ei saa. sellel ütlemisel sellisel kujul oli ju oma põhjus?
 
ags ee oli tõsi.P. 01. aprill 2015, kl 02.08
aga see, mida sulle õledi, P. oligi uju tõsi: sinust ei saanud iial ju mitte midagi ega kedagi..
----------
ei saa aru, miks see ütlemine siis solvav oli?
tõde on ju lihtsalt tõde.
 
issand 01. aprill 2015, kl 14.32
mida ta sulle üldse selgitama pidi? miks sa ajad sihukest ümbernurga juttu
 
ang 01. aprill 2015, kl 15.24
Jutt pole mitte ümbernurga, vaid lihtsalt segane ja kahest erinevast inimesest ning erinevatel sajanditel.

1) ca 20 aastat tagasi palus P., et endine koolikaaslane talle oma tööd selgitaks, aga too keeldus.
2) nädal või kaks tagasi rääkis P. oma töökaaslasele, kel põhiharidus, et kunagine koolikaaslane keeldus talle oma tööd selgitamast (20 aastat tagasi), ning töökaaslane pakkus, et ehk ta arvas, et P. ei saaks lihtsalt midagi aru.

Nagu me nüüd kõik aru saame, on jutt, et P. iialgi ühegi naisega peale "sõbranna" suhelnud pole, on jama. Ka see on jama, et ta suudab reaalis teistsugne olla, kui siin.

Suhelnud on ta kunagise koolikaaslasega, kes keeldus oma tööd selgitamast ja suhtleb praegu töökaaslasega, kellele kurdab 20 aasta taguseid läbielamisi.

Elu nagu Delfi.
 
mäng 01. aprill 2015, kl 15.24
tegelikult on kogu see teema vaid mäng.
 
issand 01. aprill 2015, kl 15.52
Sellest ma sain isegi aru,et mingi sajanditagune jutt praegusele töökaaslasele,ei ole veel aru saanud mida too koolikaaslane selgitama pidi eelmisel sajandil,et P praegusel sajandil,ikka endiselt aru ei saa:):)
 
ang 01. aprill 2015, kl 16.48
Noh, kuidas sa siis aru ei saa, millalgi eelmisel sajandil sai P. raamatupidamisealase kõrghariduse (matemaatikaga ta sina peal ei olnud küll, aga see pole oluline) ning siis millalgi palus, et koolikaaslane talle seletaks oma raamatupidaja töö olemust, too aga keeldus. See jättis P.-sse nii sügava haava, et ta ka 20 aastat hiljem töökaaslasele sellest rääkima pidi. Kusjuures tähelepanuväärne on, et P. ei pea solvavaks seda, et õpingutekaaslane teda juhendada ei soovinud, vaid seda, et põhiharidusega töökaaslane huupi põhjust pakkus, miks teine ehk keelduda võis.

Kui ma järgi mõtlen, siis kui keegi sooviks, et ma talle oma tööd õpetaks, siis ma keelduks ka.
 
kohustused 01. aprill 2015, kl 17.24
no kuna P. on tohutult lugejate aega varastatnud, peaks tegelt ta vähemalt Euroopa Inimõiguste Kohtusse kaebama.
Pressib välja kaastunnet ja siis varastab inimeste aja ära.

Tegemist on ju kelmusega?
 
nagu 01. aprill 2015, kl 18.29
sms laen, et lollidelt tulebki ära võtta nende aeg ja välja pressida nende hing, st kaastunne.
kuritegu jah, kuigi turumajandust arvestades ja seaduslõtvust teades, on kõik seaduslik.
hasartmängur, p teeb täpselt nii nagu talle meeldib, miskii tema meelt ei kõiguta.
 
futu 06. aprill 2015, kl 04.56
ärka ja sära
 
P. 09. aprill 2015, kl 23.16
Kohustused
Oled küll valesti aru saanud.
Ei pressi ma mingit kaastunnet, lihtsalt kirjutan, sest see toob kergendust.

Inimesed erinevad. Ju sulle ei paku muredest kiejutamine kergendust.
Iga inimene seega isemoodi.

Issand
Lihtsalt mainisin töökaaslasele, lihtsalt niisama jutu sees.

Ei teadnud ju, et ta sellest kinni haarab.

Ang
Kursusekaaslane oligi selline, kes ei tahtnud, et teistel ka hästi läheb.

Ärge hakake mind nüüd süüdistama, seda ei öelnud mitte mina, vaid teised.
Näiteks keegi palus, et ta midagi näitaks või aitaks, siis keeldus.

Mõnes mõttes ei imestanud, et keeldus, sest seda tegi ta teistega ka.
 
P. to Aga se oli tõsi P. 09. aprill 2015, kl 23.25
Kes sinust sai ?
Lihtsalt täiesti siiralt ja heatahtlikult küsin.

Huvitav teada lihtsalt.

Ang
No ei ole ma mitte ühegi teise naisega läbi käinud.

Need kokkupuuted mõne naisterahvaga on olnud elus ainult mõned korrad ning on väga lühikesed, pealiskaudased ja põgusad.

Mingit suhtlust kui sellist mul teiste naistega olnud ei ole.

Tõesti ei ole reaalis kurtnud, kui üksik ma olen.
Esiteks ei ole mitte kellelegi kurta.

Töökaaslane pöördus ka minu poole ainult selle pärast, et tal oli mulle PALVE.

Palve, et ta korteri ära hindaksin.
Ega ta muidu minuga rääkima ei oleks hakanud, ikka asja pärast tegi juttu.
 
P. to Ang 10. aprill 2015, kl 00.56
Ütled, et see on jama, et ma naistega suhelnud ei ole.

Kahjuks ei ole jama.

Need põgusad ja pealiskaudesed rääkimised mõne naisega terve elu jooksul on olnud sellised, et mul on tunne, et ma SEGAN ja et minuga tegelikult ei taheta rääkida.

Kusjuures see tunne, et naised minuga rääkida ei taha ja et ma SEGAN, on mul olnud terve elu.

Usun, et 99 % ongi nii ja naised minuga päriselt suhelda ei taha.
Ma ei arva, et see lihtsalt tunne on.
Arvan, et ongi nii.
 
P. to Ang veel 10. aprill 2015, kl 01.25
Selle koolikaaslasega küll mingit erilist suhtlust ei olnud.
Lihtsalt küsisin, kuidas tal tööga ja kas ta ei oleks nõus tasu eest seletama.

Kuna see kursuseõde selline hästi vaikne ja tagasihoidlik, siis julgesin tema käest küsida.

Mitte mingil muul teemal muul vestlust olnud ei ole.

Kui nii võtta, siis saab pidada poes müüja käest kauba küsimist või hambaarstile hambavalu kurtist ka suhtlemiseks.

Samuti töökohtades on olnud rangelt tööalane jutt.
Mitte mingisugust muud suhtlust ei ole mul naistega töö juures tekkinud.
 
P. to Ang veel 10. aprill 2015, kl 01.30
Ei suhtle ma töökaaslasega, töötasime koos ka väga ammu.
Nimelt minu esimesel töökohal.
 
sust ei saanud mitte midagi, P. 10. aprill 2015, kl 03.34
aga see oli tõsi.P. 01. aprill 2015, kl 02.08
aga see, mida sulle öledi, P. oligi ju tõsi: sinust ei saanud iial ju mitte midagi ega kedagi..
----------
ei saa aru, miks see ütlemine siis solvav oli?
tõde on ju lihtsalt tõde.

ja mis kommentaari kirjutajast sai, polegi tähtis, ta pole seda küsinud ka, küsis MIS SINUS SAI. P. või EI SAANUD?
et ega sellest sinu saatus nagu ei muutunud ju, olenemata kommentaari kirjutaja elukäigust.
 
vulkaan nimega P. hakkas purskama 10. aprill 2015, kl 03.36
Sopavulkaan vinguste mürgiste gaasidega, vulkaan nimega P. hakkas uuest purskama tuld ja tõrva..

täiesti kahju ju.
 
kas p 10. aprill 2015, kl 10.21
oli vahepeal puhkusel?
 
jep 10. aprill 2015, kl 12.10
Ilmselt saab varsti lugeda pee seiklustest mustade meestega.
 
Helenavanje 10. aprill 2015, kl 12.54
Hahaaaa, P pidas vastu siis nädala ja nüüd tuli nagu solgitorust hala :D 5 postitust jutti.
 
mu, P 10. aprill 2015, kl 14.11
tere kullake, ma muudkui loen sinu kirjutatut ja vaat, ei julge sulle öelda, kui armas sa mulle oled.
kogu su sisemus on üksnes kaunis ja hea. oleks see kõigil vaid nii.
kardan, et olen sulle tüliks, mu P.
 
P. 10. aprill 2015, kl 14.35
Ei olnud puhkusel.

03.34
Lihtsalt huvi pärast küsisin. Et kui inimene juba nii ütleb, peab ta ise olema elus kaugele jõudnud.

Mina näiteks ei ütle niimoodi mitte kunagi mitte kellelegi.

Mu, P
Sellist naisterahvast küll olemas ei ole.
 
P. 10. aprill 2015, kl 14.41
03.36
Et kui ütlen, et ei ole saanud naistega suhelda, siis see tähendab mürgiseid gaase ?

Kas pean ütlema, et oi, kuidas olen suhelnud, kui tegelikult ei ole ?
Pean musta valgeks rääkima ?

Ma tõesti ei arva, et kursuseõe käest raha eest selgituse palumine mingi suhtlemine on.

No ei suhelnud me muidu.

Teisalt teiste kursuseõdede käest ei oleks söandanud sedagi küsida.

Ei tihanud mina beibede poole pöörduda. Tundsin, et kui beibedega mõne sõna vahetan, siis see solvab nende eneseväärikust.

Kus neil siis kõlbab minusuguse toslemiga rääkida.
 
ikka diplomist rääkides, P. 10. aprill 2015, kl 16.36
kus koolist küll sinule diplom väljastatai ja mille eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!