Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. 15. aprill 2015, kl 01.34
Peele
Kirjutan 4.-nda kirja ka sulle veel.

Mõistan väga hästi, mis sind sinu mehe puhul ärritab.

Aga minu olukord on hoopis teine.

Reeglina ei ole mul nendega mitte mingit pistmist, kes mulle teravusi öelnud on.

Naistuttavat ärritas minu põdemine.

Nii nagu peksjal läheb hammas verele, kui ohver piinleb.

Nii läks naistuttaval hammas verele, kui mina vaimselt piinlesin.
Talle meeldis mind piinata, mind põdemas näha.

Tipp oli, kui naistuttav mulle hiljem sõnumi saatis PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
 
miks sa nüüd ei vasta, mis küistakse?P. 15. aprill 2015, kl 01.36
kas küsimus on liiga keeruline, P?

kuidas ja mille alusel sa diplomitöö kirjutasid. Need kulud ja nende arvestamine.

sul oli vaja ju lähteandmeid, kuskohast sa need said? ja kuidas sa neid siis teoreetiliselt analüüsisid?

huviks kohe küsiks, kui pika ja põhjaliku töö siis kirjutasid ja kuidas seda ära kaitsesid komisjoni ees?
 
P. 15. aprill 2015, kl 01.42
Vastasin, mul 2 klassi haridust.
 
hästi ebaviisakas, P. 15. aprill 2015, kl 01.59
m küll ei imesta, et sa tülgastuse esile kutsud, P.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 02.10
P, kas sa selle oma naistuttavaga ei saa sama tehnikat kasutada, kui selle endise korteriomanikuga?
sama tehnikat, et lülitad ta justkui enda jaoks välja.
ei lase tema minevikus tehtud solvanguid enam enda peale mõjuda. lased ta lahti. jätad ta minevikku, mitte ei kanna teda kogu aeg olevikus endaga kaasas ning ei põhjustaks läbi selle endale taas ja taas kannatusi ning alandust. oleksid tema toonasest madalusest lihtsalt oma praeguse suuremeelsusega rahulikult üle. annaksid tema selle aja rumaluse talle praegu oma mõtetes andeks.
usu, olenemata distantsist tajub ka tema ära, et enam tal sinule mõju pole.
nii saaksid sa lõpuks rahu. saaksid vabaks sellest kunagisest painajast.
olles vaba aga saaksid oma energiat panna pigem rõõmsamatesse mõtetesseja tegevustesse.
vaata, P, sest rõõm tõmbab alati ligi veel rohkem rõõmu.
ja nii tulevad ka sinu ellu just sellised inimesed, keda mõtetes soovid. rõõmsad, heatahtlikud ja sõbralikud.
eriti veel kui sul väike notsu nööri otsas kõrval on. :)
mis arvad?
 
autismi kergem vorm? 15. aprill 2015, kl 02.18
aga muidu P.-l on kerge autism diagnoositud.
 
autismist 15. aprill 2015, kl 02.29
Sotsiaalne kujutlusvõime võimaldab meil mõista ja ennustada teiste inimeste käitumist, saada aru abstraktsetest ideedest ja kujutleda olukordi, mis ei seostu otseselt meie igapäevase rutiiniga. Sotsiaalse kujutlusvõimega seotud probleemide tõttu on autistlikel inimestel raske:

mõista ja tõlgendada teiste inimeste mõtteid, tundeid ja tegusid;
ennustada, mis juhtuma hakkab või juhtuda võib;
mõista ohtusid, näiteks olukorras, kus tiheda liiklusega tänavale jooksmine võib olla ohtlik;
osaleda kujutlusvõimet nõudvates mängudes ja tegevuses: autistlikud lapsed võivad nautida teatud liiki kujutlusvõimet nõudvaid mänge, kuid eelistada alati samade olukordade läbimängimist;
valmistuda muutusteks ja teha tulevikuplaane;
tulla toime uute või võõraste olukordadega.

Sotsiaalse kujutlusvõimega seotud raskusi ei tohiks segi ajada kujutlusvõime puudumisega. Paljud autistlikud inimesed on väga loomingulised ja võivad olla näiteks väljapaistvad kunstnikud, muusikud või kirjanikud.
 
P. kui tüüpiline autist 15. aprill 2015, kl 02.31
Sotsiaalse vastastikuse mõjutamisega seotud raskused

Seltskondlik suhtlus ei ole kaasasündinud oskus – seda tuleb õppida.

Autistlike inimeste jaoks on sageli keeruline teiste emotsioone ja tundeid ära tunda või mõista ning enda omi väljendada. Seetõttu võib seltskonda sulandumine nende jaoks tavalisest raskem olla. Võib juhtuda, et autistlikud inimesed:

ei mõista kirjutamata reegleid, mis enamikule inimestest on alateadlikult arusaadavad: näiteks võivad nad teisele inimesele liiga lähedal seista või alustada vestlust mõnel sobimatul teemal;
näivad hoolimatuna, sest nad ei saa aru, kuidas suhtluspartner ennast tunneb;
eelistavad üksinda aega veeta, selle asemel et teistega kontakti otsida;
ei otsi teistelt inimestelt lohutust;
tunduvad käituvat veidralt või kohatult, sest neil võib olla raske oma tundeid, emotsioone või vajadusi väljendada.

Sotsiaalse vastastikmõju puhul esinevate probleemide tõttu võib autistlikel inimestel olla keeruline sõprussuhteid sõlmida: autistlik inimene võib soovida teistega lävida ja sõbruneda, kuid sageli ei ole ta kindel, kuidas seda teha.
 
Reena 15. aprill 2015, kl 08.11
P-le pole mõtet rääkida millestki.
Ta eitab nii oma haigust, kui ka seda, et TEMA ISE on põhjus, miks keegi temaga suhelda ei taha.
 
aga 15. aprill 2015, kl 08.41
Miks te siis temaga siin suhtlete? P jahub sama teksti juba neli aastat muutusteta. Lopetage talle vastamine!
 
P - le 15. aprill 2015, kl 09.40
Mul paar ettepanekut - tee Facebooki kasutaja ja otsi tuttavad üles! Huvitav on nende pilte laikida ja kommenteerida! Saad suhelda jälle teistmoodi kui siin. Teiseks. kas oled mõelnud kolimisele teise linna, näiteks sinna kus su kirjasõbranna elab? Või oleks see liiga keeruline?
 
niisama küsimus 15. aprill 2015, kl 10.43
Pidev kõige eitamine ja pidev eneseõigustus -- millega on tegu?

Kas see on isiksusehäire või mis see on?

Tean selliseid inimesi ja no suhelda nendega on äärmiselt raske, lausa selleni välja, et inimene muutub tülgastavaks koos oma pidevate eitamiste ja õigustamistega.

On see vaimuhaigus või muu psüühikahäire, on see elust tingitud, on see sellest, et kogu inimese elu on üles ehitatud valetamisele ja mingi rolli mängimisele, et varjata oma põhiolemust?
 
mäng 15. aprill 2015, kl 10.53
P, Pille ja see Pii3,14 on kõik üks ja sama isik.
Lisaks ilmselt ka Liza ja ehk veel mõni.

On loodud isik P, kel probleemid ja siis kommivad isikud Pille, Pii3,14, Liza jne., et asi tõene paistaks.

Vajatakse võimalikult palju erinevaid arvamusi, et see probleem laiali harutada ja lahata. Seepärast see teema ei kustu ega lõpe ka.
Materjali saaks nõustamisel kasutada, et mängida erinevaid rolle läbi, kui keegi abi peaks vajama mõne sarnase teemaga.
Ikkagi on asi rahas eelkõige ja kokkuvõttes oleme me kõik kaasatud uurimusprojekti endalegi teadmata.

Mis nõustamiskeskus see oli siinsamas vahehepeal, kes endale reklaami tegi ja 15 euri oli tal taks. Mis nimelised need kaks naist seal olid, kes seda vedasid. Piret vist oli üks....samamoodi ju P....
 
P. 15. aprill 2015, kl 11.25
P-le
Ega neid tuttavaid ei olegi, keda otsida.

Nn " naistuttava " pilte ometi laikima ei hakka.
Ta vaatab, no on pugeja, ikka ei saa ilma temata.

Mäng

3, 14 mina ei ole, aga mulle ta kommid väga meeldivad.

Miks peavad kõik inimesed siin TÄPSELT ÜHTEMOODI hurjutama ja õiendama ????

Kas kõik peavadki TÄPSELT ÜHTEMOODI mõtlema ?
Mitte kellelegi ei tohi teistsuguseid mõtteid peas olla ?

Kas reaalis on ka alati kõik sinu arvamusega nõus ?

Niisama küsimus

Ma ei õigusta ju ennast, selleks ei olegi mitte mingit põhjust.

Kas pean rääkima musta valgeks või ütlema, et asi oli nii, kuigi tegelikult oli teisiti.

Kirjutan nii, nagu asjad olid, ilma ilustamata.
 
P. 15. aprill 2015, kl 11.29
02.31

Seda ma usun, et alguse sai sellest, et mul ei lubatud suhelda, öeldi, TEISI TÜDRUKUID EI TOHI MINNA SEGAMA.

Nii ma jäingi uskuma, et mina ainult SEGAN ning olen terve elu nii mõelnud teadlikult ja alateadlikult.

Ju ma annan selle sõnumi alateadlikult teistele naistele edasi ja nii kõik mõtlevadki, et mida ta SEGAB, MINGU EEMALE.
 
seega 15. aprill 2015, kl 11.48
Siis on asi lahendatud ja lõplik. P, ära sega inimesi.
 
oijee 15. aprill 2015, kl 11.52
oksendamiseni sest sinu halast ja seda täiesti ausalt. vana mutt ja häda taevani.

eriti tülgastavad on sinu piiride seadmine, et mida te küsite asju, mis teemasse ei mahu, et mina tahan rääkida oma üksindusest, aga teie küsite mu kooliaega...appi, lollakad, kas te ei saa aru, et MINA räägin muust ju ja mis see teie asi on, kas käisin koolis või mitte. MINA räägin suhtlemisest, mida mul pole iial olnud ja MINA tahan teada, miks naistel pole MINU jaoks aega, miks NAISED põgenevad mu juurest....appi, MINA panin piirid ja teie oma õeluse ja suskimisega ületate MINU pandud piire...
vaat, MINA räägin siin kasvõi 10 ja rohkem aastat jutti oma sõbrannast, oma imestusest lahti vajunud suust ja teie MIND ei takista. püsige teema piirides, kui üldse sõna võtate, te igavesed õelused sellised....

nüüd lühikokkuvõte su ¤ aastasest teemast:
"...aga ma tänan neid heatahtlikke ja armsaid, kes mind kiidavad...aitäh, mulle meeldib, kui mulle kaasa kiidetakse ja minuga nõus ollakse....teisitimõtlejad on kurjad ja ei saaaaaaa aru MINU suurest murest....appppi......ma olen nii üksi, nii üksi ja nii õudsas suhtlemisvaeguses.....auuuu, naised, miks te mind ei taha"

mitte äpud ei tekita tahtmist neid tümitada, vaid sellised arenemisvõimetud, umbes, kõike eitavad ja end pidevalt õigustavad tropid hoopis.
kes soovib troppi sõbraks???
 
P. 15. aprill 2015, kl 12.00
3, 14

Naistuttavaga on keerulisem, palju keerulisem.

Sest tema pealekäimisel tegin ma juba aborti ja ajasin peigmehe minema ning seda unustada on väga raske.

Saan aru, Sul on õigus, aga niiii kole raske on naistuttava puhul seda teha.

Oijee

Olen siin küll sada korda korrutanud, et reaalis ma ei öelnud kunagi kellelegi vastu.

Alati olin kõigega nõus, mida teised ütlesid.

Ma ei tea, miks ma seda jälle üle pean kordama ?

Mulle ei tulnud pähegi teistega mitte nõüus olla, sest mind oli nii kasvatatud, et ma pean tegema seda, mida TEISED ÜTLEVAD JA TEISTEL ON ALATI ÕIGUS.

Ma uskusin seda.
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 12.02
oijee
Reaalis ma ju just nimelt kõike jaatasin.
Kõigega olin nõus, mida teised ütlesid.

Mind oli kasvatatud, et kõik teised tüdrukud on minust paremad ja ma uskusin seda.
 
to mäng 15. aprill 2015, kl 12.06
Mõistan sinu kahtlusi, aga siin sa näed tonti küll seal, kus seda pole.
 
tead 15. aprill 2015, kl 12.10
usu siis edasi, sa umbes poolearuline. usu edasi, mida sulle õpetati ja ära sa mitte midagi muuda.
ainult, mida sa siin siis undad, kui sa muutuda ei taha, mida sa soiud siis siin, kui sulle kõik ammuilma selgeks õpetati.

mis ajukeppi sa siin toimetad päriselt ja mis eesmärgil.
ainult väärastunud isik ajab sihukest värki ja saab naudinguid....ökkk.

ära hakka nüüd oma kallist "naistuttavat" jälle põhjuseks tooma. kui nii kustumatu armastus sul oli, siis jumal sinu ja jumal temaga ja selle su armastusega... ebakas....
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 12.15
Oijee

Just nimelt inimesed ei salli äpusid, kes ei julge " ei " öelda.

Kui nähakse, et on üks tohman, kes iga asjaga nõus on, mis talle öeldakse, siis see tekitab inimestes viha ja ärritust.

Inimestele on kasulik, kui on olemas ohmu, keda saab käsutada, kes kunagi vastu ei hakka, aga sisimas selline voolitav plastiliin ärritab neid.

Naistuttavale olin kasulik, kunagi vastu ei vaielnud, kõigega olin nõus, hea oli mind ära kasutada.

Aga sisimas naistuttav põlgas mind.
Eriti tugevaks tõestuseks oli temalt hiljem sõnum PUGEMINE ON SINU TÖÖ.
 
P. 15. aprill 2015, kl 12.17
Tead
Ega ma praegu enam ei arva, et kõik naised minust paremad on.

Aga kaua aega uskusin seda, et kõik naised peale minu ongi nii veatud ja targad ja tublid.

Kui ma praegu samamoodi mõtleks, siis ma ju ei kirjutaks siin.
 
kord P, kord Pille, kord lihtsalt to:..., kord kes teab, kes.... 15. aprill 2015, kl 12.18
vahi, nüüd mu kommi läbi ei lastud, sest olevat seal väljendeid, mida pole lubatud kasutada...
korras, selge pilt.

igasugu rõvedused lähevad kenasti läbi, aga jutu mõte äkki ei sobi...olevat ebasobivad sõnad sees???

väga mõttekas?!

palve kõigile....

lõpetage siia kirjutamine.

see pole aus teema..., see on mõttetu teema....,see on alandav teema....

hüvasti minu poolt
 
P. 15. aprill 2015, kl 12.25
Eelmisele
Mis asi sinu meelest aus ei ole ?

Kirjutan asjadest täpselt nii, nagu tegelikult mu elus olnud ongi.

Samuti mõtetest, mida ma mõelnud olengi.

Kusjuures äpud tõesti ärritavad inimesi. inimesed kuidagi ei talu, kui keegi kõigega nõus on, mida nemad tahavad.
Imelik, et nii on.

Võib - olla peavad inimesed sellist debiilikuks, kes iga asjaga nõus on.

Imelikul kombel see inimesi ärritab.
 
Helenavanje 15. aprill 2015, kl 12.28
Ma olen seda kogu aeg rääkinud, ammu, et aeg oleks see teema kinni panna. Miskipärast aga moderaatorid hoiavad seda vaest poolearulist P-d nagu s*tta pilpal.

Või on ta ise üks delfi moderaatoritest. Seda ka ei tea.
Igatahes olen ma korduvalt kutsunud üles rahvast siia mitte enam vastama. Paraku enamus ignoreerib seda.
 
täitsa õigus 15. aprill 2015, kl 12.28
Sind peetaksegi debiilikuks ja imelikku ei ole selles midagi. Imelik pole isegi see, et sa ise oma debiilsusest aru ei saa, ehkki su emagi nägi seda, kahju temast.
 
P. veel 15. aprill 2015, kl 12.31
Näiteks A palub B-l oma töö ka ära teha.

B teebki ja nii korduvalt.

A-le on see küll mugav ja kasulik, aga vaatab, et küll B on ikka pugeja ja tohman.

B oma vastutulelikkusega muutub A-le ÄRRITAVAKS, aga A ikka kasutab teda ära.

B aina aitab A-d ning A ärritus aina kasvab.

Mida vastutulelikum on B, seda rohkem A teda põlgab.
 
P. 15. aprill 2015, kl 12.33
Helenavanje
Miks sinul on rohkem õigus kommida ?

Võib ka nii öelda, et sind hoitakse samuti nagu s..a pilpa peal, sa saad ju samamoodi siin kirjutada.

Täitsa õigus
Ei olnud mul lapsena viga mitte midagi.

Emal olid täiesti põhjendamata hirmud naiste ees.

Tädi oli täpselt samasuguste hirmude küüsis.
 
selge 15. aprill 2015, kl 12.36
järelikult kogu teie kamp on/oli soodakari siis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!