Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
3,14 15. aprill 2015, kl 19.08
muide, sügab see, kellel sügeleb.
ma pole nimetanud kõiki ahvikarjaks, kes siin kirjutavad.
loete üle rea või?
kes aga ennast selle nn. ahvikarjana ehk pidevalt nimesid vahetava, P-d sõimava ebamäärase kambana ära tundis, siis palju õnne.
mina nii leebe ja hea pole, kui P. ütlen nagu mõtlen. jajah, kambavaim ikka ka minul. täitsa õigus. :D

kuid sajanimelisi eri nimede alt kirjutavaid argpükse hakkangi edaspidi ehk ahvideks nr see ja see nimetama.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.23
Mind huvitab, mis on halvasti ütlemise TEGELIK põhjus.

Ei saa ju ometi olla see, et ma siin kirjutan.

Ma halvustan ju ainult iseennast.
Kuidas see kedagi häirida saab ?
 
3,14 15. aprill 2015, kl 19.23
P, sa muide ei kujuta ette, kui palju sinus on head ja positiivset.
sa vist ei aimagi. aga on. :)

sel eespool oli üks jj kommentaar.
jj

"P tohib siin ennast "ravida", see on nagu õige. P tohib arvata, öelda halvasti. P tohib....
Miks teised siis halvad on, kui ka nemad ütlevad, mida arvavad?
Võib olla vajavad need teised samamoodi teraapilistel põhjustel seda ütlemist ja kirjutamist. Võib olla on neil samamoodi sedasi suhelda vaja?

Igatahes on väga inetu teisi inimesi ahvikarjaks nimetada selle eest, et nad kirjutavad.
Ma arvan, et meil siin Eestimaal on vägagi paljud oma eludega puntras ja vajavad samamoodi eneseravi siin kirjutamisega ja oma arvamuse avaldamisega. Vajavad tähelepanu kasvõi siinsamas foorumites nii heas kui halvas.
Seega, P, aitäh. Sa ei oska ise ehk aimatagi, kui paljude jaoks on sinust abi olnud. Samas on paljud sinugi jaoks abistajad olla tahtnud. Võta nende head soovid vastu. Lase halval minna."

õigus, jj, nii mõnegi kommentaatori eluloo komm on mind väga siin puudutanud ja mõtlema pannud. väga olen tahtnud ka nendega rääkida. siis aga lendab see sõimlev ahvikari taas P-le peale ja siis ma nagu pole siiski neid teisi teemasid puudutanud.
mul on sellest kahju.
muidugi vajavad paljud meie inimesed tähelepanu ja mõistmist. natukestki kaastunnet ja arusaamist. kasvõi kuskil anonüümses foorumiski.
me kõik vajame ju vaid killukest mõistmist ja pisut hingesooja.
sul on väga õigus.

lisaks su viimane lause, jj, liigutas mind väga sügavalt.
see, et sa P-d tänasid.
ta tõesti vist ise ka ei tea, kui paljusid ta siin tegelikult oma veidral moel siiski aitab.

sulle tahaksin selle su südamlikkuse ja tänu eest kohe suure kalli teha! :)
 
mis vahet 15. aprill 2015, kl 19.23
mina nt ei arva, et see mingi hirm või argpükslikkus on, et erinevate nimede all kasvõi minagi kirjutan.
lihtsalt see pee teema kestab 4 aaastat ja no ei seisagi meeles, millise nime alt nt aasta tagasi kirjutasin. kirjutan vaid oma mõtteid ja tundeid ja just nii nagu olukord hetkel on ja nagu aega ning tahtmist on.
mul pole midagi karta, sest ütlen seda, mida mõtlen. ei hakka ma kellegi meeleheaks oma sõnu väänama ja ei kuku ma sõimama siis, kui teised seda teevad, aga mina arvan omamoodi. täpselt nii nagu mõtlen ja tunnen, täpselt nii kirja saabki.

aga kindlasti on see teema siin piisavalt haige. kui ikka aastaid loed muutuseta ikka sama ja sama, siis kisub rusika rulli küll.
aga eks siis pii ja pee võivadki nüüd siin edasi suhelda nagu arenenud isenditele kohane.

"ahvikarjal" soovitan siia mitte enam tulla. las nad siis kiidavad teineteist. äkki joppabki, kes teab.
 
milles küsimus 15. aprill 2015, kl 19.34
Ja kuidas oled veel halvasti öelnud siin inimestele, kes sulle siiralt head on soovinud. Silmakirjalik moor oled.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.38
3, 14
Aitäh südamliku kommi eest.

Seda ma usun, et mu lugu julgustab teisi enda eest seisma ja edasi minema.

Kahju, et endal omal ajal sellist õpetlikku lugu ees ei olnud.

Mis vahet
Tulin siia ikkagi selgust saama, mitte sõimlemist lugema, see teeb ju asja ainult veel hullemaks ja viib mind hoopis tagasi.
 
jep 15. aprill 2015, kl 19.38
Pee, sul tuleb leppida selle auditooriumiga, mis on, või teha endale blogi ja blokeerida inimesed, kes sulle ei meeldi, ehk siis 99%. Ei ole nii, et sina võid avalikus foorumis pidevalt mingit jura ajada ja kõik peavad sulle kaasa kiitma.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.39
Milles küsimus
Ainult neile, kes mulle halvasti öelnud on.

Võib - olla tõesti on mõni tahtmatult halvasti öelnud, aga mina olen haiget saanud.
Niisama nüüd küll halvasti ütlema ei hakka.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.41
Jep
Aga olengi ju leppinud.

Masendav on küll lugeda täiesti mõttetut sõimu, aga mis sinna parata.
Mõtlen küll, et mis neiul häda on ja milleks nii ütlevad.
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.42
Jep
Kuskil ei ole öelnud, et takka peavad kiitma, aga sõimul sõimamise pärast ka mingit mõtet ei ole.
 
niuts niuts 15. aprill 2015, kl 19.44
sa Peee ei oska isegi mitte aimatagi, kui valus on mul olnud, kui olen sulle südamest parima kommi kirjutanud ja sina tambid mind maa põhja.
niiet, ka teisetel võib valus ja kurb olla. sa pole siiski ainus.
 
jep 15. aprill 2015, kl 19.44
Ära siis vingu, vaid loe ja naudi, masohhist.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 19.46
ahv kell 19.23 kirjutas:
"kui ikka aastaid loed muutuseta ikka sama ja sama, siis kisub rusika rulli küll."

uskumatu. inimesed käivad siin AASTAID lugemas!
nii vastik on ja rusikad on nii rullis ja öökima ajab aga no ikka käivad ja loevad. müstiline. :)
ma ju räägin, väga vajalik on see P teema paljudele.

väike ahv oled sa aga sellegipoolest, 19.23. sest jutt ei käi siiski aastatetagustest aliastest.
saad ju aru küll, mida ma mõtlen, väike argpüks. ;)
 
P. 15. aprill 2015, kl 19.46
Niuts niuts

Palun ütle kuupäev ja kellaeg, heameelega loen uuesti üle.
Aitäh.
 
ahv 15. aprill 2015, kl 19.54
ma muideks nägin sind ka seal puu otsas kõlkumas, piii.
ahvid püüavadki teisi paika panna, et ennast paremas valguses tunda. ega sinagi teistsugune ahv ole, ikka sarnane oma liigikaaslastele. mina olen väike ahv, aga sina paistsid küll päris suur seal. niiet, võtan sinust õppust, suur ahv.
aga seda ära looda, et ma sinu hurjutamise peale hakkan siin kindlate reeglite järgi kirjutama. nagu sina, suur ahv, teed omamoodi, nii ka mina väikse ahvina järgin omasid norme.

kunagi oli mul lemmikloomaks ahv ja tead, ahvid on imearmsad. vähemalt pole nad inimese kombel riukalikult alatud. elagu ahvid!!!
 
niuts niuts 15. aprill 2015, kl 19.58
ei jaksa ma siit meeletust teemast otsida midagi. see võtab nii palju aega.. oli, mis oli ja kirjutasin seda vaid selleks, et sa teaksid. ka sina oled siin piisavalt haiget teinud, täiesti ülekohtune olnud lausa.
aga ma annan sulle andeks, sest sa ei tea isegi, mida või miks sa midagi teed.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 20.16
ahv
näed, kui tubli. mul kohe mõnus sama autori poole vähemalt 2 korda sama nimega pöörduda.
tundub lausa inimlik. lisaks täiesti mitteriukalik ja ebaalatu. :)
 
3,14 15. aprill 2015, kl 20.36
niuts niuts.
kasuta oma kommentaari leidmisel otsingut. toimib väga tõhusalt. tihtilugu piisab kusjuures ka märksõnast.
(no näete, siin oleks kindlast autorinimest taaskord väga kasu.)
ootaksin selle tõestusmaterjali tõepoolest ka ise ära.
või kas sa ehk valetasid meile, et P-d taaskord mustata?

andeks andmine on muidugi suuremeelne.
kuigi antud juhul, palun muidugi vabandust, mõjub see natuke messianismi all kannatava inimese alpimisena.

ootan siiski tõestust, et sa valetaja pole. aitäh. :)
 
võta või jäta 15. aprill 2015, kl 20.37
kaastunde kerjamisega teiste aega varastada...kirjutati mingis teemas ja see sobib siiagi.
 
niuts niuts 15. aprill 2015, kl 20.45
ah, me kõik ju siin oleme segaduses ja ei suuda uskuda ega usaldada..ma ei pane pahaks, et sa 3,14 esimese asjana mind vales kahtlustama hakkasid ja kujutasid ette, et tahan Peed mustata.
ei taha ma mustata.
lihtsalt kirjutasin nagu oli.
ei viitsi ma otsida midagi enam.
mis möödas see möödas
andeks andsingi lihtsalt ja arutlemata. andestamine aitab unustada ja edasi minna. pole siin midagi erilist, ma ei taha möödunud halba kaasa vedada, nagunii uusi muresid tuleb pidevalt peale.

tõestusi, et ma valetaja ei ole....?????
miks ma peaksin tõestama? ega ma kohtus ole.
ja lisaks, igast lumehelbest pole vaja laviini tekitada.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 21.04
niuts niuts
nii nii. teist süüdistada sul aga oli aega ometi küll ja küll?
ja ma usaldan sind healmeelel, kuigi valdav mentaliteet on siin olnud tõepoolest P-i mustamine, alandamine ja naeruvääristamine.
kordan: VALDAV mentaliteet.
aga ok, räägi, mis asjaoludel sa oma elu südamlikuma ja parima kommi kirjutasid ja kuidas P sind seejärel maha tampis. elu parim komm jääb kindlasti meelde ometi.
ma otsin selle seiga ise üles.

ja me polegi kohtus?
fraaside järgi, kuidas P-i käest pidevalt nõutakse, kamandatakse ja teda sunnitakse, olin selle asjaolu tõesti vist kahe silma vahele jätnud siin.
 
õu nõu 15. aprill 2015, kl 21.12
Lisaks foorumlaste mõnitamisele saab Pee iseenda mustamise, alandamise ja naeruvääristamisega absoluutselt iseseisvalt hakkama. Pii teeb kardetavasti Peele karuteene oma naljakate kaitsekõnedega. Millest see vaene toslem siis elama hakkab, kui enam pole millegi üle soiguda (tema arvates siis vist on see "asjade arutamine"), kõigis muudes teemades, kus ta üritab vingu üles tõmmata, tuntakse ta ka ära ju.
 
vanem eit 15. aprill 2015, kl 21.18
sellele P-le on antud väga palju head nõu ja seega on inimesed kulutanud tema aitamiseks väga palju oma vaba aega, millele P- le nagu on antud õigus sülitada. P pole vastanud mitte ühelegi heale kommentaarile, ta lihtsalt ei näegi selliseid kommentaare, täpselt nagu ei näe tema kaitsja 3,14.
kõik on ahvid, kes ei salli vingujat. kõik on pahad, kes ei taha aastate viisi lugeda vingujat. kõik on pahad, kes on üritanud aidata, kuid ilmaasjata.

tegelikult ongi virisemine taunitav ja nii peabki olema. ei peagi sallima.

iseasi muidugi, miks me endiselt seda teemat loeme ja siin kommime. see P on lihtsalt niivõrd absurdne tegelane, kelle olemasolu ei ole normaalse inimese mõistes lihtsalt võimalik ja me lihtsalt ootame mingitki lahendust sellele loole. mingisugustki. sest kuidagi ei mahu pähe, et on olemas selline P, kes kirjutada oskab ja lugeda oskab ainult valikuliselt. ja foorumlastel on täielik õigus arvata, et neid on petetud, et neist on üle sõidetud, paljud asjad ju lihtsalt ei klapi, küll on selles loos valet ja vassimist, kusagilt P nupp ei noki kohe nagu üldse, kuid samas oskab ta vägagi hästi laveerida küsimustest eemale, oskab manipuleerida, oskab inimesi ära kasutada, oskab mängida. ta ju pole siiamaani ütelnud ka seda, mis diagnoos talle pandud on.
suudab keegi ette kujutada, et TERVE inimene, KÕRGHARITUD, käitub nii nagu P, vastab kommentaaridele nagu P, saab asjadest aru nagu P?
 
3,14 15. aprill 2015, kl 21.24
muide kuskil siin teema eespool oli küll üks teistmoodi ärritunud kommenteerija, kes lumehelbest mitte ainult laviini ei korraldanud vaid terve tormi.
kirjutas temagi P-le kenasti. kirjutas pikalt. kuid, vabandage väga, ikka käis sealt kenast loost risti ja põiki läbi moraliseeriv toon ja kõiketeadja üleolek. lisaks piisav annus enesekiitust. no vot käis ja kõik. inimesed vist ei pane kirjutamisel tähele, milliseid poose nad selle va suuremeelsuse egiidi all võtavad.
aga no hea küll. küllap me kõik teeme seda aegajalt. ka mina. kuid see pole ka point. asi polnudki selles kommis. lihtsalt juhtus nii, et P ei pööranud sellele väga palju tähelepanu.
ja ossa mait kus siis tuli rahet ja tormi selle kommenteerija poolt, et tema kirjutas ja tema oli hea ja ikka kuidas ta raiskas aega ja kujutage ette, P ei öelnud aitäh isegi.
ühesõnaga solvumine oli taevani ja valdava mentaliteediga P alavääristamine ning kottimine läks lahedalt edasi.

kusjuures P siis hiljem tagasihoidlikult siiski tänas.
aga seda oli prouale ilmselgelt vähe.
tema ego oli laksu saanud, "ülbe" P polnud tema eest tänulikkusest piisavalt kaua ja madalale koogutanud ja seda ta P-le niisama lihtsalt ei andestanud.

kas räägin äkki samast juhusest?
kas nn. andestus oma haavatud ego eest saabus ehk nüüd? :)
 
topeltmäng 15. aprill 2015, kl 21.29
kaua te seda mängu veel jätkata kavatsete?
häbiväärne lausa.
 
vanem eit 15. aprill 2015, kl 21.31
3,14
mismoodi me peaksime reageerima P vingumisele, sinu arust? see on ju loomulik, kui hädas inimesele minnakse kohe appi ja otse loomulikult ajab vihale, kui abi vastu ei võeta. sel juhul ära hädalda.

POLE SINA SELLES TEEMAS KA MUUD TEINUD, KUI NÄPPU VIIBUTANUD, ainult teises suunas.
 
3,14 15. aprill 2015, kl 21.32
vanem eit
"kõik on pahad, kes ei taha aastate viisi lugeda vingujat."
aga te ju tahate. :) isegi väga. :) kui te ei tahaks, te ju ei loeks. :)
või sunnitakse teid kodus piitsa ähvardusel siia kommentaariumisse? hoitakse püstolit oimul, et te siiski P-i suunas sõimlema hakkaks?

muus osas nõus.
kujutage ette, et...
teid on petetud, et teist on üle sõidetud, paljud asjad ju lihtsalt ei klapi".

:DD
 
vanem eit 15. aprill 2015, kl 21.37
3,14
ka sina Brutus!
ma ju kirjutasin, miks me seda teemat loeme.
või oled sa P, et loed valikuliselt?
 
vanem eit 15. aprill 2015, kl 21.42
kordan veelkord
loeme sellepärast, et meil on empaatiavõime erinevalt P-st, sest meid huvitab tema käekäik ja mis temast on saanud. paljud loevad uudishimust. osad ootavad, et ehk P lõpuks paljastab ennast.

see kõik on INIMLIK ja väga arusaadav.
vat P mäng pole meile arusaadav, ehk seletad meile lahti, mida ta sinu arust tahab ja mismoodi sina ette kujutad, mida me tema vinguvatele üksluisetele kommentaaridele vastama peame?
 
issand 15. aprill 2015, kl 21.44
3,14 ja P, te võiksite ju kohtuda ,sest P AINUKE soov on leida endale sõbranna.Pole ju mõtet siin foorumis rääkida,kui inimene reaalselt vajab kedagi,aita siis teda, 3,14
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!