Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. veel to Endast 21. aprill 2015, kl 00.53
Pigem sul on paranoia, kui arvad, et ma midagi välja mõtlesin.

Mis kooli puudutab, siis ei suhelnud ma seal mitte kellegagi.
Vahetundides jalutasin alati üksinda.

Tavaliselt läksin vahetunniks wc - sse peitu, sest ma ei kannatanud mõnitamist välja.

Mu päästjaks oli koolikell, piinajad läksid tundi ja sai natuke rahu.

Ei tahtnud mingil juhul, et kodus teada saadakse, et olen üldine koolikiusamise objekt.

See oleks teinud asja palju hullemaks.

Oleks öeldud, et õudne, milline sa oled, kõik saavad aru, et sa oled väärtusetu.

Seda kodus aru ei saadud, et mind mõnitati koolis sellepärast, et ma olin selline, nagu kodus olla kästi.
 
tänapäeval on lihtsam 21. aprill 2015, kl 01.07
iga laps teab tänapäeval enda õigusi, ka vanemate suhtes ja jalutaks sellise loo jures kas sots töötaja, politsei vm poole.

kuidas vanaema ei teadnud, missuguse tütre juba tema kasvatas? kuidas sekkin e üdini halb naine siis mehele sai. Lõppudelõpuks on palju ka ainult P. enda peas aset leidnud sündmused ja nende võimendus.
Miks ema sind hirmsasti häbenes ja vanaemagi vahele ei astunud.. naabritest, isast, jne rääkimata.
siin isa oli kaassõltlane ses mõttes et lasi endaga ja oma lastega halvasti ümber käia.
minu jaoks on suurim küsimus, kuidas keegi ei märganud,kuidas keegi ei teadnud? P, kirjutab nii, nagu oleks teda keldris vastu tema tahmist kinni hoitud.

Ei usu nagu hästi et ei teatud.., järsku oli see kollektiivne häbi, mida varjati..
mis seda põhjustas, kes seda enam teab.

mulle tundub, et P. siiski teab, sest miks ta muidu tagajalgadele ennast ajab.
 
P. Eelmisele 21. aprill 2015, kl 01.15
Kust vanaema pidi teadma, kuidas meil kodus lood olid ????

Ema oli teistega väga vaikne, tagasihoidlik ülimalt arg, sõbralik ja leebe.

Keegi ju ei teadnud, et kodus on kõik teisiti.

Mitte midagi ei võimendunud, just on AASTATEGA LEEVENDUNUD, sést ma enam ei ole selle olukorra sees.

Kust pidid võõrad teadma, mis meil kodus toimus ja isegiu, kui teadsid, kelle asi see on.

Teiste arust oleksime võinud üksteist ära ka tappa, SEE EI HUVITANUD MITTE KEDAGI.
 
3.14 on puudega 21. aprill 2015, kl 01.16
kuidas sul õnnestus endale puue hankida?
 
aga miks te siis ei tapnud? 21. aprill 2015, kl 01.17
P. aga miks te üksteist siis maha ei tapnud?
 
P. veel Eelmisele 21. aprill 2015, kl 01.19
Mind hämmastab sinu naiivsus, et kui inimesed oleksid teadnud, oleksid appi tulnud.

Just vastupidi.

Inimestele meeldis mu ema õrritada, et näha teda hirmununa.
Kui teised oleksid teadnud, mis me kodus päriselt toimub, oleksid muudkui hakanud õli tulle valama.

Isa oli maha surutud.
Isal ei olnud sõnaõigust.
 
miks ema sind häbenes? 21. aprill 2015, kl 01.21
miks ema uskus, et on sünnitanud puudega lapse, vaimse puudega lapse?
kas hakkasid hiljem kõndima, rääkima.. no et oli ilmne mahajäämus?

siin on isa kaassüüdlane, peaks saama tagantjärgi nüüdki karistada.
 
P. veet to Tänapäeval on lihtsam 21. aprill 2015, kl 01.24
Selles asi ongi, et kõikide naiste ees värisemiseks ning üldse selliseks käitumiseks EI OLNUD MINGIT REAALSET PÜHJUST.

Mitte millegi pärast ei olnud reaalset pühjust häbi tunda.
 
no ma ei usu. 21. aprill 2015, kl 01.25
täiskavanud korralik mees oleks sellisel naisel kahest tutist, nii ülemisest, kui alumisest kinni võtnud j uksest läbi visanud.

kuidas said kaks tohlakat kokku ja kolmanada ja neljanagi meisterdasid..
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.25
Parandan.
Põhjust.
 
ema veendumused 21. aprill 2015, kl 01.27
mulle tundub, et kogu see lugu on siiski vaid sinu peas aset leidnud.
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.30
01.21
Ei hakanud hiljem rääkima ja kõndima, ei olnud vaimset mahajäämust.

Reaalset põhjust häbeneda ei olnudki, aga näed, häbenes.

Ma pidavat pealaest jalatallani vigane olema, mõelda ma ei tohtinud, sest kui ma oma peaga mõtlesin, siis sellega ma solvasin teisi tüdrukuid, sest ainult neil oli õigus mõelda.

Kogu mu keha ja ajud ja üldse kõik olevat nii vigane ja seepärast pidin teistest tüdrukutest eemale hoidma.
 
kui vanaema ei teadnud. 21. aprill 2015, kl 01.31
kui vanaema ei teadnud, pidi tema tütrega st sinu emaga emaga toimunud muutus aset leidma ju hiljem, kui ema oli kodust lahkunud. Hiagestus skisofreeniasse?

nagu sa kirjutasid, ema süda oli noorena terve, ses suhtes su infarkti hirm oli täiesti asjatu.

aga ehk hiljem sai skisofreenia näiteks?
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.32
Ema veendumused
Kahjuks mitte.

Seda mulle kodus räägiti lausa kümneid tuhandeid korda.

Ema häbenes mind päriselt, kogu mu keha ja nägu olevat nii häbenemist väärt, kole isa nägu olevat.
 
sa ju õppisid koolis 21. aprill 2015, kl 01.33
sa ju õppisid koolis bioloogiat ja anatoomiat jnejne. sa ju nägid, et sinuga väliselt oli ju kõik korras.

kuidas sa said uskuda asju, mida ükski kooliõpikus toodud faktid ei kinnitanud?
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.34
01.31
Vanaema ei teadnud üldse, mis meil toimub, tema ju meiega koos ei elanud ning vanaema pool külas hoidis ema ennast tagasi.
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.35
01.33
Hakkasingi uskuma, et minu kehas on midagi väga jubedat, sest seda oli mulle nii palju korrutatud.
 
see on küll uus asi 21. aprill 2015, kl 01.37
P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Ema häbenes mind päriselt, kogu
> mu keha ja nägu olevat nii häbenemist väärt
> , kole isa nägu olevat.

Miks su ema su isa nii jubedalt vihkas?
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.38
01.31
Viskas pikali ja mängis suremist ja mina olin paanikas.
 
no kui enne oli normaalne 21. aprill 2015, kl 01.38
kui ema enne oli normaalne, kui oma vanematega elas, mis siis järsku muutus nii, et vanaema ei teadnudki..
muutus nii, et oma emal ei olnud aimugi..


keegi vägistas nagu ema ära ja sa oled produkt, mis ilma sündis?
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.41
01.37
Sellel ei olegi reaalset põhjust, me olime nagu täiesti võõrad inimesed teineteisele.

Teiste tüdrukutega rääkis ema alati nii leebelt ja sõbralikult ning oli hästi alandlik.

Minuga rääkis aga täiesti risti vastupidi, leebet tooni ei kasutanud minuga kunagi.
 
P. 21. aprill 2015, kl 01.43
01. 38
Ma olen oma isa laps, ei vägistatud.

Olen isaga ühte nägu, nagu mulle kodus öeldi " kole isa nägu ".
 
Küsimusest said ikka aru? 21. aprill 2015, kl 01.45
Küsimus oli : Miks su ema su isa nii jubedalt vihkas?
Sinu kohta ei küsitud, sa enesekeskne inimene.
 
P. Eelmisele 21. aprill 2015, kl 01.51
Ma ei tea seda, sest mingit reaalset põhjust ei olnud.

Võib - olla sai sünnitusel shoki, et nii ropust august nüüd küll normaalne inimene tulla ei saa.

Või tundis häbi, et sellise roppusega tegelenud on ja sellest ka süütunded ja hirm naiste ees.

Seda, et targad tüdrkud samast august tulnud on, selle unustas ära.

See on kõigest üks oletus, aga mulle selline mulje jäi.
 
P. Eelmisele 21. aprill 2015, kl 01.54
Oeh, nägin valesti.

Et isa ?

Isa vihkamiseks ka mitte mingit põhjust ei olnud.

Isa oli nii vaikne,, ei joonud, ei suitsetanud, ei vaadanud teisi naisi, selle koha pealt oli äpu.
Pealegi täiskarsklane, tilkagi ei joonud.

Minu silmis täiesti lambist vihkas isa.
 
P. veel Eelmisele 21. aprill 2015, kl 02.02
Isa on mulle rääkinud, et ta üldse ei saa aru, mille peale emal hing täis on.

Mul isa oli ka selline, et hakkas ennast süüdi tundma, sest teda ju südistati.

Ma ise noorena ka nuputasin, miks ema isaga nii vastikult käitub ja ei leidnud mitte mingit põhjust.

Peale tööd oli isa alati kodus, luges väga palju.
Mitte millestki ei olnud kinni haarata.
 
P. 21. aprill 2015, kl 02.03
Parandan.
Süüdistati.
 
P. to No ma ei usu 21. aprill 2015, kl 03.14
Mu isa oli nii vaikne ja tagasihoidlik, ei saanud tema kedagi uksest välja visatud.

Isa oli täielikult tallaalune ja kui ta isegi midagi ütles, tekkis emal hüsteeria, et teda ei sallita, me oleme vaenlased, tema vastu on vandenõu.
 
piiridest välja 21. aprill 2015, kl 03.20
ikkagi jääb arusaamatuks, miks teist mitte keegi piire ei murdnud. neli totakat, igaüks isemoodi tantsivad kõige totakama pilli järgi aastaid.

mis sai P. sinu murdepunktiks, et delfikasse oma teemaga tulid? et mis siis juhtus, sel hetkel, kui klavidega tähti lõid delfikasse.
 
keegi sellest perest oli selline autist.. 21. aprill 2015, kl 03.28
Aspergeri sündroom

Aspergeri sündroom kuulub autismisarnaste psüühikahäirete hulka. Aspergeri sündroomiga inimesed mõistavad maailma teistest erinevalt, osa inimese olemusest tundub neile võõrastav ja ebaloomulik.

Aspergeri sündroomi mõned iseloomulikud tunnused:

• Sotsiaalse suhtlemise eripärad: vähene huvi ja oskus inimestega suhelda;

• vähene võime arvestada ja aru saada teiste inimeste kehakeelest, miimikast, tunnetest ja arvamustest;

• suhete puudumine eakaaslastega;

• oskamatus end kehakeele ja miimika abil väljendada;

• pilkkontakti vähene tähtsustamine või vältimine;

• raskused oma käitumise kohandamisel sotsiaalsetes olukordades; inimene võib sotsiaalse suhtlemise reegleid küll teada, kuid ta ei oska neid õigel ajal ja viisil kasutada

• Korduvad ühetaolised käitumisviisid, rituaalid ja/või liigutused – näiteks selgeksõpitud reeglite täpne järgimine ning selle nõudmine teistelt; mõne eseme paigutamine ebatavalisse kohta. (Allikas: kliinikum.ee)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!