Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
vastik lugeda 21. aprill 2015, kl 19.42
milleks ma pean kirjeldama oma vastikut eluperioodi? kas selleks, et sina saaksid nautida? nojah
midagi head ju sind ei huvita.
 
P. 21. aprill 2015, kl 19.42
No aga
Koristamas ma ju käingi.

Kodus mulle öeldi, et ma koristada ei oska, pesu pesta ei oska.

Meil oli pesumasin, seisis kasutult nurgas.

Ema pesi suuri tekikotte, jopesid käsitsi.
 
P. to Vastik lugeda 21. aprill 2015, kl 19.44
Imelikud mõtted sul peas ikka.

Sa ise ALUSTASID juttu, et sul oli veel raskem.
Miks siis jutu poolikuks jätad ?

See nautimise jutt on lausa haige, ei jõua ära imestada.
 
vastik lugeda 21. aprill 2015, kl 19.44
kuidas sa selline s,itt sinna ülikooli sattusid, räägi sellest. sa ei olnud ju väärtuslik, mida sa sinna kõrgkooli ära kaotasid, kuidas sa üldse julgesid sinna minna, ah?
see pole ju loogiline absoluutselt, see sinu jutt.
 
aga nii ongi 21. aprill 2015, kl 19.46
ja P, kust sa ikka nii täpselt tead, et sa oma isa laps oled. võib olla oledki vägistamise vili ja ema sind seetõttu vihkaski, sest see tegu vaatas talle igal hetkel silma ja tuletas end meelde.
kui oled oma isa nägu, siis, kuna ema isa vanemate juurde ei kippunud, võiski põhjus olla just seal, sinu isa isas või mõnes teises selle suguharu mehes.
kui sa nüüd teeksid dna testi enda ja isa kohta, siis võib olla saaksid teada midagi.
aga võib olla te vennaga pole kumbki oma isa lapsed. äkki teie isa ei saagi lapsi ja ema muretses teid mõlemaid eiteakellega. teadlikult, koosleppes isaga.
ainus viga, mida nad kumbki ette ei näinud, oli aga see, et see rikkus nende omavahelise suhte ja ka teie, laste elu.
keegi ei tea peale asjaosaliste endi, mis kellegi elus on olla võinud.
 
P. 21. aprill 2015, kl 19.46
Aga nii ongi
Miks siis meie elu mürgitas ?
 
vastik lugeda. 21. aprill 2015, kl 19.46
ma ei jätnud juttuu poolikuks, ma kirjutasin, et mu lapsepõlv oli sinu omast hullem, kuid ma ei kiunu teda taga ja ma olen ise omale elu ehitanud, vaatamata kõigele.
ja ma tean, mida tähendab vilets lapsepõlv ja ärra hakka udu ajama, kuidas sa lapsepõlves muudkui olid traumeeritud. midagi ei ole, võtad elu sellisena nagu on.
alles hiljem hakkad mõistma.
 
vastust küsimusele 21. aprill 2015, kl 19.49
ootan ikkagi vastust küsimusele, kuidas nii ära traumeeritud ja nii väärtusetu sai minna kõrgkooli.
 
P. 21. aprill 2015, kl 19.52
Vastik lugeda
Ma ei läinudki õppima eriala, MIS MULLE MEELDIS, MIS OLI SÜDAMELÄHEDANE, sest uskusingi, et ma ei ole seda väärt.

Õppima läksin seda, kuhu mu hing mind ei tõmmanudki.

Imelik oli see, kui me näiteks emaga koos matemaatikat õppisime, siis ema TÄIELIKULT MUUTUS, siis ma enam debiilik ei olnud.

Siis suutis ema vägagi rahulikult rääkida ja selgitada.

Kui aga me parasjagu koos ei õppinud, siis olin debiilik.

Ühesõnaga VÄLJASPOOL ÕPPIMIST olin debiilik, kui asi puudutas muid elulisi asju.
 
oi kui egoistlik sa P oled. 21. aprill 2015, kl 19.53
mul on häbi su pärast, P.

mis tähendab hüüatus, et miks siis ema meie elu mürgitas??!!

sa ei taha isegi omaenda ema mõista, sa ei taha isegi nüüd, kus ta surnud on, talle andestada... no tõesti.
 
vastik lugeda 21. aprill 2015, kl 19.54
sa oledki debiilik, su ema ei valetanud sulle.
 
ja see koht huvitaks küll. 21. aprill 2015, kl 19.54
ja P. ja tema vend läksid kodust ja ema ei surnudki hüsteeriasse.

mis siis juhtus?
ja täiskavanud lapsed, peale keskkooli olite ju seda, täiesti vabas ühiskonnas st tänaval käiste, koolis käiste, lasid niimoodi väikesel naisel endale pähe pesa teha.. ?
 
P. 21. aprill 2015, kl 19.55
Oleksin tahtnud minna õppima ajalugu või inglise keelt või Tallinnasse raamatukogundust.

Aga tundsin, et seda mul õigus õppida ei ole, mida ma tahan.

Vastik lugeda
Miks ma täpsemalt ei kirjuta, kui sa nagunii enda jutu põhjal oled üle saanud ?
 
P. 21. aprill 2015, kl 19.59
19.53
Mõistmine ei ole parima tahtmise juures võimalik.

Kuidas saab oma last nimetada idioodiks, keda keegi ei salli ?

Andestada püüangi, sellepärast siin kirjutan.

19.54
Mis tähendab "väikesel naisel" ? Naistuttavat pead silmas ?
 
vastik lugeda 21. aprill 2015, kl 20.02
kõrgkoolis ju õppis ja ikka tema ei tea maailmast mitte midagi. polnud ju seal hullu ema, kes suhelda ei lubanud. ja siis suhelda ei julenud, kuid kõrgkooli minna julges ja sai oma jutu järgi hakkama küll.
absurd on see jutt, mida ta räägib. mingi hobuse hull unenägu või luul.

üksik inimene võtab koera või kassi, räägib ja suhtleb temaga, ei see peed ei huvita. sa ei ole üksi foorum ka ei huvita.
 
einojah 21. aprill 2015, kl 20.03
kujutad sa ette, et paljudes perekondades vanemad sõimavad oma lapsi idiootideks ja debiilikuteks, pole sa unikaalne.
 
debiilik peele 21. aprill 2015, kl 20.06
sa oledki debiilik, sa oled ka energiavampiir, kes oma vigisemisega imeb teistest inimestest välja kogu nende energia.

õnneks saab siit teemast välja logida, et ei pea sind kusagil reaalselt taluma. jälkus.
 
kõik on võimalik, P 21. aprill 2015, kl 20.06
kuidas sa väidad ja trambid jalgu, et parimagi tahtmise juures ei ole võimalik oma emale andestada.
kui tahtmist on, siis saab kõike,...kõike, saad aru. ja selleks pole vaja isegi siin kirjutada aastaid.
naistuttavale ei saa andestada, vanamehele ei saa andestada, emale ei saa andestada....oi, väike Peee, küll su elu on ikka raske selles enda haletsemises ja suures vihkamises.
võta see "kott" peast ära, siis hakkab päike paistma.
 
P. 21. aprill 2015, kl 20.07
Eelmisele
Ema mõtles TÕSISELT, et olen debiilik.

Teistega suhtlemise KEELAS ÄRA päriselt.

KÕIGE HULLEM OLIGI SEE, ET TEISTEGA SUHELDA EI SAANUD.

Vastik lugeda

Õppimine ning TEISTEGA SUHTLEMINE, SELTSIELU on ju erinevad asjad.

Koolis õppisin ka hästi, aga vahetiundidel peitsin ennast koolikiusamise eest wc - sse, olin koolis mõnitamise objekt.
 
kas ka ülikoolis 21. aprill 2015, kl 20.10
olid mõnitamise objekt?
 
P. 21. aprill 2015, kl 20.11
20.06
Kirjutasin ju, et MÕISTA ei ole võimalik, mitte andestada.

Andestan ikka, ta oli mu ema, andis mulle elu.

Emale saan muidugi andestada, aga naistuttavale küll mitte.

Ema ei saanud aru, et teeb mulle halba.

Naistuttav sai kõigest väga hästi aru ja tegi teadlikult halba.
 
hmm 21. aprill 2015, kl 20.11
Huvitav, kui ema on läbimõnitatud ja -klatšitud, kelle see segane eit siis ette võtab?
 
P. 21. aprill 2015, kl 20.11
20.10
Seal olid juba täiskasvanud inimesed, aga kontakti mul kellegagi ei tekkinud.
 
õudne 21. aprill 2015, kl 20.15
sinuga ei saagi mingit kontakti tekkida, sa näed inimestes ainult halba, sa kirjutad kõigist ainult halba. sa oled siin põhjalikult läbi võtnud oma sõbranna, siis ühe vana mehe, nüüd ema, mind kohe huvitab, kes on järgmine? tädi? mida sa veel välja mõtled?
 
tead, ma tean, P 21. aprill 2015, kl 20.17
isa ja ema ei saanudki k'eppida seal ühiskorteris, kui teil oli vaid 1 tuba ja teie vennaga vahtisite suud lahti ja silmad punnis pealt.
see tegigi ema hüsteeriliseks ja isa vihkavaks.isa läks klosetti ja nokitses seal pisut ja kõik oli ok, aga emale see ilmselt ei sobinud, ta lootis, et isa teda kuhugi välja ja eemale viib, kus saavad segamatult olla. aga isale ei tulnud häid plaane pähe ja temal polnd ju häda nagu midagi.
vot niimoodi, P.
 
isver 21. aprill 2015, kl 20.17
sa oledki päriselt debiilik. see pole sõimusõna sinu puhul ja ema teadis seda, sa olid ju tema laps.
sellepärast ma küsingi, missugune ülikool see debiilikuid vastu võttis?
 
P. 21. aprill 2015, kl 20.20
Õudne
Ei näinud ju halba.

Naistuttava pahatahtlikkus oli täielik pauk, ma ei osanud seda unes ka näha.

Naistuttava hilisemad sõnumid tõstsid ihukarvad püsti, ma ei oleks iial uskunud, et tal selline suhtumine minusse on.

Mina olin naistuttavale vähese suhtlemise eest tänulik.

Ma lihtsameelne mõtlesin, et naistuttav on samamoodi tänulik.
 
debiilikule 21. aprill 2015, kl 20.22
sa oled kõige pesuehtsam debiilik.
kuidas su suhted hiljem emaga olid, siis kui sa oma jutu järgi kõrghariduse juba olid saanud?
 
abitu P 21. aprill 2015, kl 21.14
P-d ei saa teise foorumisse saata, P ei oska copy/paste teha ja mingeid linke pole siia mõtet tema jaoks panna!

Ilmselt ei oska ta ka googeldada, et otsingumootori abi kasutada.
 
seda et 21. aprill 2015, kl 21.54
tal pidi ju kõrgharidus olema, my ass.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!